SPORT-Opšta tema

sta reci

u ocajno slaboj grupi,na kraju smo i strepeli da li cemo se plasirati
uspeli smo iz prostog razloga jer je takav sistem postavljen za sam plasman

u grupi imamo 2 poraza od Madjarske i 2 neresena meca sa Bugarskom
plasirali smo se pobedama protiv Crne Gore i Litvanije koje su realno uz duzno postovanje njima,trecerazredne ekipe

naprimer Grcka nece biti jer je upala u grupu sa Francuskom i Holandijom,Ukrajina ima sansu ali mora dobiti Italijane(englezi se plasirali),pa Svedska jer je u grupi sa Belgijom i odlicnom Austrijom i tako dalje a mi strepimo od komsija Bugara i Crne Gore

jedino dobro sto smo na sampionatu,ovo ostalo jad i beda
 
Još jedna utakmica bez igre Partizana, pod hitno treba pojačanje na poziciji pleja. Neznam koliko će Aleksa biti odsutan sa terena a ovi ostali je tuga kako organizuju napade.
 
Е, мој земљаче... ево твог председника ФСС... метузалем гори него преЦедник америке...

https://www.facebook.com/reel/158142524023919

а тренер узе милионче за игру хитни лоптицу у шумицу... боле њега.... екипа из брдско-планинског ранга... би их изгазила у недељу у три поподне... на теренчету...
плус ће тренер да опет продужи уговор и да се богати на нашу глупост...
Једва смо претерали квалификације... да Бугари нису киксирали и да нас је Црна Гора више притисла а мање поштовала било би много тешко... Мађари нас одували као ништа...
 
Milan sutira u 3/4 i 4/4 nestvarnih 5/5 i 6/8 za 3 poena

ukupno na mecu sutirali 27 puta postigli cak jebenih 17 trojki sto je sut od 63%
51 poen dali sa trojkama **greška ti kosarku u pm

neznam koji je rekord sa trojkama u evroligi,moracu naci podatak
 
Kad se gelda Partizan treba uzeti lek za smirenje... Imas egal utakmicu uspes da je preokrenes i odes na +10 i zatim to izgubis u 3 vezana napada... zavrsnica ocajna a odbrana jos gora...
 
Mislim da nas je ubila jaramazova izgubljena lopta na egal rezultatu i zatim nesportski faul... i nije bilo povratka iz dubioze...
 
Nazad
Vrh