SPORT-Opšta tema

:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
navijaci rezultata
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

to rekao pre neki mesec Djokovic za vas iz sale,kada mu je sin bio na utakmici partizana

sad evo Pantic to ponovio ali normalno za navodno igrace zvezde i vi se odma upecali :ROFLMAO:
navijaci Milana na stadionu postroje igrace i trenena Stefana Piolija i nikom nista a ovde odma hajka

poslusaj neka 2 minuta od 58minuta podkasta

citiram --PROMAJA DUVA U PIONIRU-- :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

dok nije SNS i Andrej Bata usao u klub pre neke 4 godine niste ni dolazili na meceve
Ne gledam Pantica.Niti domace podcast emisije. Sta da gledam kako vam je Dule ugasio klub, posle doso AV isterao Duleta i dovodili neke treceklase igrace i trenere? Pa naravno da ce biti prazna hala kada se znalo ko mora da uzme sve trofeje.
 
Vidis da su nenaviknuti na poraze. Odmah nakon 2 neresene i 1-2 poraza samaraju igrace i teraju trenere. :D
Treba im kolektivno opaliti samar realnosti.
 
Ovakav samar realnosti???
NBaMD9S.jpg
 
realno i jeste rekao tacno
ludi i ferenc tako neki klubovi

jos da nam nije bio trener diletant Stankovic i da nas je uspeo bar jednom uvesti saban u ligu sampiona,igrali bi bar 4 lige sampiona za 6 godina(ovako 3) i uzeli bi milone,ko zna koliko bi tek onda bila kuknjava o najskupljem timu ikada :ROFLMAO:

jedino sad sto partizan zbog takodje SNS-a koji vodi klub kao i zvezdu i zbog izbora mora sve da pobedjuje da malo dodvori navijacima,inace zvezda lagano prva na tabeli
 
Ne gledam Pantica.Niti domace podcast emisije. Sta da gledam kako vam je Dule ugasio klub, posle doso AV isterao Duleta i dovodili neke treceklase igrace i trenere? Pa naravno da ce biti prazna hala kada se znalo ko mora da uzme sve trofeje.
ovo sti ti napisao

---- Pravo navijanje ce biti kada se vrate pravi navijaci partizana. Ne ovi principi od AV i pozeri za instagram.----


nikako mi sad ne ide u glavu koji su to pravi navijaci...onih 500 sto su dolazili kad je bilo najteze ili ovi sto dolaze sada kad su usli ponovo milioni u klub i bori se za trofej???

malo konfuzna prica---navijaca rezultata :ROFLMAO:
 
Nisi upucen sta se desavalo niti sta se deseva. Znam da na jug kontrolise AV preko Nedica.

Opet pisete saopstenja

kk saopstenje

Pazi mozak, sekira se po kakvim uslovima je Partizan zakupio arenu i da li smo platili porez. Ocekivao sam ranije da se coki oglasi.


Vi ste sila za Fernc, i ludogorec :haha: srpski Bayren. Da vam nesviraju svako kolo po penal i crveni protivniku i da vam se ne sklanjaju ekipe bili bi ko mi prosle sezone na 5 mestu. Vi ste tragikomicni sto verujete covketu i Terzicu.
 
Poslednja izmena:
Pa kako drugacije kad su u rezultatskoj krizi i kad im nista ne ide. Sta ce navijaci najlakse progutati... KRIV JE PARTIZAN!
 
Nisi upucen sta se desavalo niti sta se deseva. Znam da na jug kontrolise AV preko Nedica.

Opet pisete saopstenja

kk saopstenje

Pazi mozak, sekira se po kakvim uslovima je Partizan zakupio arenu i da li smo platili porez. Ocekivao sam ranije da se coki oglasi.


Vi ste sila za Fernc, i ludogorec srpski Bayren. Da vam nesviraju svako kolo po penal i crveni protivniku i da vam se ne sklanjaju ekipe bili bi ko mi prosle sezone na 5 mestu. Vi ste tragikomicni sto verujete covketu i Terzicu.
taj isti ludogorec izgubio od ovog vaseg Nordsjelenda koji je vas isprasio sa 6-0 ukupno,Ludi izgubio 7-1
Ferenc veliko pitanje da li ce proci u grupi sa genkom,cukom i fiorentinom
inace sva tri kluba igraju konferenciju


pa odakle vama ugovor sa BG Arenom koja je drzavna i pripada gradu beogradu,a da vas gase zaboravio sam
i to bas kada Goran Grbovic postaje direktor iste te Arene koja je inace od tada u takvom minusu(pazi hala koja se iznajmljuje da bude u minus poslovanju) ko naftagas bog te vido,da nije drzavna BG Arena bila bi vec u stecaju koliko ima duga


znaci drugovi samo shvatite da vas vode isti gmizavci iz sns-a kao sto vode zvezdu i sve ok


pa jel ste platili porez? odakle vam pare a da skupili navijaci :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: plus novi igraci i stari
a to sto vam 60% para dao grad beograd da uplatite u drzavnu kasu,to nikom nista


a tek ove gluposti da nam kriv partzian za nesto,samo se govori situacija kakva jeste

gde se veruje covketu i terzi ti su i rodjenu mamu zajebali


ali ostoja koji govori da partizan profitabilan i da placa porez od navijaca a jedan real madrid u kosarci pa i barsa imaju dugove svaku godinu :ROFLMAO::ROFLMAO:
 
pre tri sezone u ekipu stizu obradovic sa sve strucnim stabom,panter,lesor,madar,vukcevic,ledey,moore,smailagic itd itd i igra se evrokup
bili na kadionici prvi favoriti ali jbg zapelo i nije se osvojio

sledece sezone ode moore i u julu se vec potpisuju exum,andjusic,naneli i papapetru

prodaja sezonskih karata pocinje u avgustu dakle citav mesec kasnije od svih pojacanja


to nema ni na sabackom vasaru takva muljaza i prica odakle pare

fora tipa potpisi ti ugovor al nemamo jos pare sad ce navijaci da kupe ulaznice sledeci mesec pa ce biti :ROFLMAO:


sto bi reko Cvija(munje)---Jel ti to od plate????? :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Eno ti ga Ostoja vodi ga u zvezdu slobodno.

Pa ko je vama kriv sto ste kasnije usli u arenu? Kakve veze mi imamo sa poslovanjem arene? Oni imaju ugovor sa arenom, vama niko nije kriv sto ste igrali u pioniru.

Nikad jaca zvezda a iza na tabeli od nikada goreg Partizana.Stvarno se Bayern, ali iz nekog sela.

Evo ga jos jedno saopstenje iz zeleznika , gmizavac zaseo na "kucacu masinu".
 
Poslednja izmena:
Eno ti ga Ostoja vodi ga u zvezdu slobodno.

Pa ko je vama kriv sto ste kasnije usli u arenu? Kakve veze mi imamo sa poslovanjem arene? Oni imaju ugovor sa arenom, vama niko nije kriv sto ste igrali u pioniru.

Nikad jaca zvezda a iza na tabeli od nikada goreg Partizana.Stvarno se Bayern, ali iz nekog sela.

Evo ga jos jedno saopstenje iz zeleznika , gmizavac zaseo na "kucacu masinu".
pa sto ga onda oznacavas tj postavljas njegovo saopstenje gde u stvari nije ni demantovao da partizan odlucuje o svim terminima u areni

jel shvatas da klub koji nije imao za plate odjednom zakupi bg arenu i odlucuje ko ce i kada igrati
prosle sezone je vec bila zbrka kada je ostoja poceo da divlja zbog finalne serije aba lige pa je grbovic morao da pegla situaciju


ti ako ne kontas zasto je partizan sada prvi na tabeli super lige onda jbg

nikad veca zbrka kod vas,treba napadati vlast kako vas ugnjetava lose se igra svi ocajni
a ono partizan lagano siba sve

u fudbalu vam smeta zvalonja koji kako sam kazes kontrolise jug
a ne smeta vam ostoja i ostali u upravnom odboru KK partizana koji su svi clanovi stranke zvalonje a navodno ih on ne kontrolise

takva zbrka da je to cudo

cak je i tegeltija sad u jednoj emisiji vec poludeo na ove sto zovu u zonu press i objasnio im da su ove sezone pojacanja partizana uz Kaminskog,Ponitke,Doziera,Jaramaza i Panter,Ledey i Naneli jer su potpisali nove(vece) ugovore,inace bili slobodni igraci al vama objasniti neke stvari cudo jedno
 
Лајпциг после два пораза долази у рупу.
Ипак мислим да ће а увек има изненађења Сити играти нерешено а да ће Звезда победити.
Ова утакмица ће ипак преломити и домаће и европско такмичење... прошле године са Монаком нам се није посрећило али ове године можда и хоће.

Луле, шта каже твој бод?

Морнар, земљаче, шта кажу кладионице?
Ја бих, да се кладим а не кладим се, играо у Манчестеру X-->X а у Беогреду 1-->1.
Уплати минималац па да делимо профит... :)
 
Лајпциг после два пораза долази у рупу.
Ипак мислим да ће а увек има изненађења Сити играти нерешено а да ће Звезда победити.
Ова утакмица ће ипак преломити и домаће и европско такмичење... прошле године са Монаком нам се није посрећило али ове године можда и хоће.

Луле, шта каже твој бод?

Морнар, земљаче, шта кажу кладионице?
Ја бих, да се кладим а не кладим се, играо у Манчестеру X-->X а у Беогреду 1-->1.
Уплати минималац па да делимо профит... :)
moj bod se trazi protiv jang bojsa u gostima i sitija kuci poslednje kolo,ukoliko gvardiola promesa karte a nama bod bio dovoljan da prodjemo dalje
naravno i lajpcig mora dobiti bojse kuci u tom poslednjem kolu


evo partizan vec vodi u pazaru 2min

vijam GG ponovo

hoce li strasni partizan primiti gol posle 540 min igre???
 
strasni partizan 12 pobeda u nizu

6 utakmica bez primljenog gola

ako dodamo u kupu pobedu ide to na 13 pobeda u nizu,7 bez primljenog gola---630minuta :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Играју људи, нема зезања. Парни ваљак... гази све... јесте нестварно али је реално. Људи побеђују и нема даље приче.
 
Nazad
Vrh