SPORT-Opšta tema

koliko zvezda ocajno sutira za tri poena to je uzas

da li je to zbog teskih ruku jos od treniranja pod duskom ili sta li vec ali postotci su katastrofalni u svakom mecu
 
I da je promašio trojku baš bi ga to pogodilo. Zvezda iako je igrala loše promašila je puno zicera a Bajern su baš išle trojke da nekažem da ih je stalo.
slazem se sad drugim delom

zvezda po cetvrtinama za tri
0/8 2/5 2/8 3/8 ukupno 7/29 samo 24%

bajern
3/5 3/10 5/9 0/9 ukupno 11/33 a ova poslednja je i odlucila
 
vidi bolje gledajte malo vase dvoriste:)

od ove ovakve zvezde ste kao domacini bez navijaca druge strane gubili na manje od 5min do kraja meca 11poena
drugi mec 6minuta do kraja meca opet domacini,zvezda gubila 5poena i imala napad da pridje na 3 ili 2 i naravno to propusti

mi losije od ovoga tesko da mozemo ;)

vi morate sutra dobiti baskoniju kojoj ce nedostajati 3 ili 4 igraca u rosteru opet kao i protiv olimpa ili nama sto su nedostajala
 
Zvezda definitivno je daleko od neke prave forme, ali mi se čini da ste prošle godine bili jači. Što se tiče Partizana pobeda i značila mnogo ali biće to teško gostovanje.
 
vidi bolje gledajte malo vase dvoriste:)

od ove ovakve zvezde ste kao domacini bez navijaca druge strane gubili na manje od 5min do kraja meca 11poena
drugi mec 6minuta do kraja meca opet domacini,zvezda gubila 5poena i imala napad da pridje na 3 ili 2 i naravno to propusti

mi losije od ovoga tesko da mozemo ;)

vi morate sutra dobiti baskoniju kojoj ce nedostajati 3 ili 4 igraca u rosteru opet kao i protiv olimpa ili nama sto su nedostajala
Bilo je zvizduka , navijaci rezlutata. Ako zaredjate sad 2 poraza zaredom ima da vam budue prazna arena. Bolje vi u zelezniku da igrate to je arena za vas. ;)
 
Bilo je zvizduka , navijaci rezlutata. Ako zaredjate sad 2 poraza zaredom ima da vam budue prazna arena. Bolje vi u zelezniku da igrate to je arena za vas. ;)
Izvini a koje je to vase navijanje? Ono na pocetku sa salovima i onom vasom himnom i tjt,gde ste dok je tok utakmice,videlo se u derbiju cim je zvezda pocela da igra,MUK u areni niko nista da progovori,tek ste se probudili sa navijanjem kad ste shvatili da ste pobedili.I vi cete da pricate o nekom navijanju,kod nas je navijanje protiv bayerna bilo i na -14.
 
Zvezda definitivno je daleko od neke prave forme, ali mi se čini da ste prošle godine bili jači. Što se tiče Partizana pobeda i značila mnogo ali biće to teško gostovanje.
Bili jaci nego ove godine,da l si ti realan? Martin Bentil Holland ocaj od starta do kraja,Vildoza koji je zbog ljubavi zaboravio kosarku da igra,odigrao je citav jedan mesec a ostatak? Nikola Ivanovic ja sam i zaboravio da je on igrao prosle godine koliko je beskoristan bio,onda Kuzmic i Lazarevic koji su bili clanovi ponekad i prve petorke sto je absurdno.Jeedino Kampaco i Petrusev za njima ostaje zal sto nisu ostali ovo ostalo smesno.
 
Izvini a koje je to vase navijanje? Ono na pocetku sa salovima i onom vasom himnom i tjt,gde ste dok je tok utakmice,videlo se u derbiju cim je zvezda pocela da igra,MUK u areni niko nista da progovori,tek ste se probudili sa navijanjem kad ste shvatili da ste pobedili.I vi cete da pricate o nekom navijanju,kod nas je navijanje protiv bayerna bilo i na -14.
I takvo je bolje od vaseg. Pravo navijanje ce biti kada se vrate pravi navijaci partizana. Ne ovi principi od AV i pozeri za instagram.
 
Bilo je zvizduka , navijaci rezlutata. Ako zaredjate sad 2 poraza zaredom ima da vam budue prazna arena. Bolje vi u zelezniku da igrate to je arena za vas. ;)
:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
navijaci rezultata
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

to rekao pre neki mesec Djokovic za vas iz sale,kada mu je sin bio na utakmici partizana

sad evo Pantic to ponovio ali normalno za navodno igrace zvezde i vi se odma upecali :ROFLMAO:
navijaci Milana na stadionu postroje igrace i trenena Stefana Piolija i nikom nista a ovde odma hajka

poslusaj neka 2 minuta od 58minuta podkasta

citiram --PROMAJA DUVA U PIONIRU-- :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

dok nije SNS i Andrej Bata usao u klub pre neke 4 godine niste ni dolazili na meceve
 
Pravo navijanje i pravi navijači će biti kada oni budu poznavali onog za koga navijaju. Sve ostalo je tako kako je sada i ne može se promeniti. Ne mogu da razumem da neko može da navija za nekog ni čije ime ne zna pravilno da izgovori (za stranca koji je došao da uzme novac).
 
Nazad
Vrh