SPORT-Opšta tema

Navodno su igrači tražili smenu na čelu sa Teodosićem i Nedovićem.Čak je Nedović odglumio povredu.
Kad bi sve to bilo istinito,pazi verovati novinarima ,odglumio povredu,dajte ljudi ne zajebavajte.Nedaa ne igra oba derbija ,pravo cudo ako bude zaigra ,mada sumnjam.To sto je Dusko svojim nekim potezima na utakmicama resio svoju sudbinu u zvezdi ,nekim svojim rotacijama koje su bas bile za cudjenje.Igrac udje taman ur ritam Dusko ga izvodi,celendz nije znao da ubode.Sve je to doveli do ovoga.
 
Nisam ja izmislio.To piše na portalima.Zanima me baš igra njih dvojice sad kada Dule nije tu.Morao je da menja jer nikom nije išlo.da li su ga bojkotovali ili šta ne znam.Valjda nje Dule kriv za toliko promašenih šuteva i toliko grešaka.Malo realnosti samo.Po meni je Nejpir tragičar u obe utakmice.A Teo koliko da toliko i prospe.Ali dobro,dugačka je liga.Videćemo šta će Grk doneti.
 
Nisam ja izmislio.To piše na portalima.Zanima me baš igra njih dvojice sad kada Dule nije tu.Morao je da menja jer nikom nije išlo.da li su ga bojkotovali ili šta ne znam.Valjda nje Dule kriv za toliko promašenih šuteva i toliko grešaka.Malo realnosti samo.Po meni je Nejpir tragičar u obe utakmice.A Teo koliko da toliko i prospe.Ali dobro,dugačka je liga.Videćemo šta će Grk doneti.
Nejpir mozda jeste tragicar na neki nacin ,ali da nije njega protiv Virtusa bilo u drugom poluvreme ovi bi nas ugazili 20+,spasio nas od velike do male sramote.Verujem da ce se uz dva pojacanja ova ekipa popraviti i to ozbiljno.Nesto poput prosle sezone kad smo smenili onog nesretnika.
 
Nejpir mozda jeste tragicar na neki nacin ,ali da nije njega protiv Virtusa bilo u drugom poluvreme ovi bi nas ugazili 20+,spasio nas od velike do male sramote.Verujem da ce se uz dva pojacanja ova ekipa popraviti i to ozbiljno.Nesto poput prosle sezone kad smo smenili onog nesretnika.
upravo

kakav tragicar gluposti sta ljudi gledaju,lagano 20-30+ da nije njega

teo ili bojkotovo Ivanovica ili je stvarno za penziju sto je kari pesic video na okupljanju repke kad ga je tako reci odjebo lagano
vise mi vuce na ovo drugo
 
Šta ovo bi.Hoće li Rumenoglu podneti ostavku jer ga uprava ne sme oterati.Kapiten odigrao kapitenski.
 
upravo

kakav tragicar gluposti sta ljudi gledaju,lagano 20-30+ da nije njega

teo ili bojkotovo Ivanovica ili je stvarno za penziju sto je kari pesic video na okupljanju repke kad ga je tako reci odjebo lagano
vise mi vuce na ovo drugo
Тео је матори лисац и сигурно није пристао да тренира крвнички два пута дневно.... преузео је свлачионицу и отерао тренера. Апрошла сезона је показала да и не доноси резултате много тренирања. Не воле то ни амери ни наши... поготово када је завладала та ''лајт'' кошарка.
Сад... нисам сигуран колико Мега тренира...
 
Mega ima Nikolu Topica koji ce sledece sezone pa potpise bomba ugovor,nadam se da nece odmah u Nba ali videcemo
 
Nismo mi Zvezda da oteramo trenera posle nekog poraza.Možda je to vaša želja ali najtrofejniji trener u Evropi mora da se poštuje.
Nije to neki poraz.Ja sam ga podržavao do zadnjeg dana ali ruku na srce,preterao je.Kako nešto promaši odmah napolje.Samo menja i broji im minute.Grk već daje veću minutažu onima koji mogu da reše utakmice.
Što se Partizana tiče.Da nije bilo Kaminskog koji je bio lider u reketu i najzaslužniji za ovakav rezultat,Rumenoglu nije imao rešenje za Megu.Panter bez koša.Kao što sam i pisao da on neće ponoviti igru od prošle sezone ali niko ne veruje.On je bio sigurica za Partizan a sada će na momente bljesnuti i to je to.Avramu,svaka čast.Postao mi je omiljeni igrač.
 
Mene Jaramaz iznenadio kako odbranu igrao.
Naneli sigurica.
Ali, Vukčević i Trifunović mnogo loše kod njih nema napredka uopšte.
Mali Topić me oduševio.
Opet mi nisu jasni igrači Topić ima 4 faula i niko ne ide na njega da mu iznudi 5.
Zadnji napad nema na koga će lopta nego na Topića i on onako prođe.
Nema šanse da je loš skauting urađen to se kod Željka ne dešava, više mi liči da kod igrača postoji bol u mošnicama kao posle serije sa Realom.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
To su sve posledice loseg prelaznog roka. U jednom trenutku protiv Mege... Kaminski i 4 bek sutera na parketu...
Veliki problem tih NBA pojacanja su drugacija evropska pravila kosarke i sto se u evropi igra odbrana a u NBA ne.
 
Pogodio si . Danas izaslo u medijima 👏
@mornar - gde si ti ? Rekao si prosli put da ces slikati tvoj uplaceni tiket . Nemoj sada posle tekme da ih slikas .
Nisam nista igrao dve nedelje a nisam stigao ni da pogledam mec veceras nazalost .Publike je bilo mnogo na strani crveno belih a bice i u Svajcarskoj kao da se igra u Beogradu .Videcemo da li ce Zvezda moci nekoga da proda malo bolje na zavrsetku lige sampiona .I dalje ostajem pri tvrdnji da golman nije bio potreban a ni trener a ni ovoliki broj stranaca i da sve do primljenih 16 golova u grupi predstavlja veliki uspeh najskupljeg tima u istoriji a da sve preko 16 primljenih golova treba da radi govnjiva motka tako da cemo videti sa bunkericom bi mogli da se provuku do 16 ali ako se otvore onda ni kozne gace ne pomazu .
Greota je malo prema nasim ljudima koji su zeljni fudbala mislim da zasluzuju mnogo vise jer smo fudbalska nacija a i dugo cekamo nesto konkretno na Evropskoj pozornici :unsure:
 
Где је Луле и три ремија?
Али победа против Лајпцига у Београду је већ изгледнија. Више сам уверенији да ћемо победити него да ћемо одиграти нерешено.
 
Где је Луле и три ремија?
Али победа против Лајпцига у Београду је већ изгледнија. Више сам уверенији да ћемо победити него да ћемо одиграти нерешено.
Procitaj ponovo moj post pa se javi


Nekima tesko i to
 
Posle onakve utakmice,prosto nema Zvezda kvaliteta da pobedi na Marakani Lajpcig, bice ona nosena navijanjem ali ono sinoc prikazano, moze zvezda da ga da ali i da ga primi kad protivniku zatreba.
 
Nazad
Vrh