SPORT-Opšta tema

Ja sam dao prognozu 1 BOD PROTIV YANG BOYSA U BG-u a dali je to uspeh pa moramo biti prezadovoljni jer da su se igrale kvalifikacije za ligu sampiona ovaj tim se nikada ne bi kvalifikovao REALNO ::lose::
 
Hoce da se namece Teo, razumem da voli Zvezdu ali on bre skoro 2 godine ne igra ozbiljnu kosarku i ne moze da igra preko 15 minuta, to se videlo 3 uzastopna promasena bacanja, mnogo je to. On izgleda kao da je u najboljoj fizickoj spremi ali ipak 36 godina, ovako ako srlja moze da se povredi.

Raduje me sto Jaramaz krece da igra, Kaminski mora da se opravi u duelima i da vata lopte.

Jel Luka Mitrovic bio pozivan za reprezentaciju?
 
Nisam obracao paznju na nejg auopste, vidim pre derbija Luka i Kuzma ga hvale, Grboic i Tegetlija takodje, gledam mumalo statistiku, vidim sinoc igra bre pametno, vrtim po glavi nije bio na pripremama a lagano je mogao da ide ako ovako nastavi da igra, uha Jokic, Milutinov i on pa Bog da nas vidi na Olimpijadi.
 
Колико сам гледао Партизан је тренутно бољи. Имао је више акција и планираних напада док је Звезда играла стихијски, некако без плана и акција.
Нејпир је правио грешке и то у кључним моментима. Теодосић је несхваћен и у свом свету али је он такав... само га треба искористити.
Тренер исувише статичан без срца и жара... а то овом тиму треба... неко да гура и са клупе. Не кажем да нема знања јер је имао два финала евролиге.

Обрадовић је пољубичастио у првој четвртини али је водио екипу на његов начин.

У финишу ми се нису свиделе реакције напаљених играча Партизана али то су дечије реакције и то ће временом да се смири.
 
Mislim da je dobro za srpsku košarku da budu jaki i Zvezda i Partizan.Zvezdi s novim trenerom treba malo vremena da ih ukoponuje i složi ekipu i neće biti Partizanu ni malo lako da izađe sa Zvezdom na kraj.
 
Da li ce biti turneja 4 skakaonice moralnog gmizvca? Cujem da su na areni plakali zbog poraza privatne kompanije porodice Covic.
 
fudbal
partizan gazi sve zivo,450 minuta ni gol nisu primili

kosarka
partizan oba puta domacin u derbiju dobija czv


navijaci partizana,posebno oni koji slusaju pantica,neznaju sta sada pricati...u totalnom bunilu :D:D:D

u kosarci opet im kriv covic:ROFLMAO:

u fudbalu prica i razmisljanje kao da su 10-ti na tabeli a ne 11 pobeda u nizu :ROFLMAO:
 
ma komedija

posle meca u e-ligi komentari svuda kako je zeljko obradovic mag od trenera sto je sklonio pantera iz tima,na kraju se ispostavi da ovaj povredjen i to obe noge i zbog toga nije igrao poslednju 4/4 :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

roster partizana-10 igraca u timu vec 3 godine pod jednim trenerom

roster zvezde-mozda 5 igraca da su zajedno 2 godine,3 ili 4 trenera prosla

oba puta ponavljam domacin partizan

10 timova ide u play of,bice zanimljivo :ROFLMAO::)
 
A sta sada je kriv Partizan, krivi Zeljko i Savic sto su Dusku kupovali i kuso i repato, sto je mali Topic poslat u Megu?
Jel kriv Partizan sto je Nejpir u kanalu i sto deluje da ga boli k, sto Teodosic oce ali ne moze da igra po 25minuta?
Greska je sto Jovica nije vratila Zvezda, on i Teodosic zajedno, to bi vec licilo na nesto.
Eno Kuzma lepo objasnjavao i analizirali on i Luka sve igrace. Zvezda poce da igra kada Nejpar izadje iz igre a ovi na Areni ga u nebesa bacaju, ja vidim igraca koji kasno razigrava igrace, koji ima za sada slab procenat suta, koga probijaju u odbrani.
Ko je kriv sto su 9 igraca dovedena? Zasto je Bjelica doveden kada je on u kanalu, on ako je hteo da igra bolje u Megi da je otisao, cudi me sto ga Misko uospte uvalio Zvezdi.
 
Cim vama covke sastavlja roster i menja trenere kao na traci nema od vas nista. Nije vam valjao Obradovic, Alimpijevic ...

Al ste vi kk Senegal ili smo samo mi kk Kamerun?
 
pa to je i caka i fora

nejpir je dosao za dva miliona,prva sezona u zvezdi
panter 2 mil i 300hilj,treca sezona

sada se prica samo o zvezdi kako je navodno lose
masinerija pegla pricu,nista se nedesava a prica je kao da je sezona vec gotova tj par meceva se igra jos
sezona je duga i ko zna sta ce biti do kraja
Teo je definitivno rak ove zvezde za sada,da li ce kasnije da se popravi videcemo


ako do sada niste skontali obradovic je dosao samo da bi osvojio e-ligu
neogranicen budzet

pisao sam vec u septembru da ove sezone titula ide partizanu,kosarka je nebitna totalno tj aba liga jer svakako igraju oba tima e-ligu
 
Nazad
Vrh