SPORT-Opšta tema

Imamo budzet kao Boston seltiksi. Vama je mali budzet, treneri se menjaju kao na traci, sada i igraci.
 
logicno da je teze zadrzati igraca nego dovesti

medjutim posto vam odredjeni ljudi pricaju bajke,lako sa vama manipulirati

frank kaminski u hjustonu prosle sezone imao 2,5 miliona dolara platu
sezonu pre u finiksu 2mil i 100hilj

al kad je cuo za partizan dosao iz ljubavi :ROFLMAO:
 
Vasi igraju free, mislim da nikda niste imali veci budzet u kk i fk. KK samo za plate 12m. Mi dovodimo neke madziburce verujem da je budzet bio za igrace 2-3 m u fk.

Mnogo ide para u fk pa nam igraci raskidaju ugovore zbog neisplacenih plata, Asano i Dijabate.
 
a ko kaze da igraju free???

jel kontas da si usao u maineriju sa pricom koju si progutao


svaki igrac koji je ostao i 3 godinu je dobio ozbiljno povecanje plate

objasnio sam vec za fk czv da nikada do sada nije postojao klub koji je dobio na lepe oci 20miliona od uefe


evo krenuo sam da vijam GG na mecu fk partizana,igra se kup...kad tad ce da ga prime,ako ne danas sledeci mec ako ne onda onaj tamo

apsolutno je tragicno da klub koji jedva prodje Sabah(koji je inace 8 na tabeli u Azerbejdzanu od 10 timova),od petoplasiranog tima danskog prvenstva izgubi ukupno 6-0,odjednom postane barsa-sity-real u jednom i veze 11 pobeda

klub se navodno gasi i ostale gluposti koje slusamo
 
ako do sada niste skontali obradovic je dosao samo da bi osvojio e-ligu
neogranicen budzet


Pa nije baš budžet ništa manji.
Verovatno će sada Ivanović biti kriv za igrače koje ste doveli.
 
a ko kaze da igraju free???

jel kontas da si usao u maineriju sa pricom koju si progutao


svaki igrac koji je ostao i 3 godinu je dobio ozbiljno povecanje plate

objasnio sam vec za fk czv da nikada do sada nije postojao klub koji je dobio na lepe oci 20miliona od uefe


evo krenuo sam da vijam GG na mecu fk partizana,igra se kup...kad tad ce da ga prime,ako ne danas sledeci mec ako ne onda onaj tamo

apsolutno je tragicno da klub koji jedva prodje Sabah(koji je inace 8 na tabeli u Azerbejdzanu od 10 timova),od petoplasiranog tima danskog prvenstva izgubi ukupno 6-0,odjednom postane barsa-sity-real u jednom i veze 11 pobeda

klub se navodno gasi i ostale gluposti koje slusamo
Da zato igraci nemaju plate.Idu izbori sta te cudi.Dok prodju oni posle vas veliki kvazi huligan da sipa kintu u cz.
 
znaci svi treneri u zvezdi bio to fk ili kk se ne pitaju nista,nego samo vode treninge?

eno verovatno i u baskoniji posle 3 dana kako je postao trener mu odjednom doveli igraca,nije se on pitao :rolleyes:

kako su vam tako usadili te price u glavi,nije mi jasno uopste
 
Da zato igraci nemaju plate.Idu izbori sta te cudi.Dok prodju oni posle vas veliki kvazi huligan da sipa kintu u cz.
ko nema za plate?

haahaha

Kolega ovaj nije ništa bolji od Ivanovića, Radonjića ste trebali dovesti opet.
ovaj odradio jedva nedelju dana sa timom,nezna jos nista sa timom
bez nedovica,lazica i hange poslednji mec
derbi u e-ligi igrao samo hanga
3 vrlo bitna igraca zvezde,bitniji nego panter u partizanu
 
oprani mozgovi :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

deset puta kazes laz i na kraju to postane istina nekima :ROFLMAO:

eno 12-ta pobeda u nizu FK Partizan
6 mec bez primljenog gola


masinerija :ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Mhm kako da ne. Sve je cisto kao zvezdina suza. Izgleda da vas je lupio samar realnosti pa ste od sopstvenih ispranih mozgova malo dosli sebi. I koga drugog da krivite za svoje neuspehe nego Partizan.
 
a kakve to neuspehe mi imamo za sada??? :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

kosarka

partizan vise para nego czv
partizan dobio zvezdu i prosle godine tj uzeo aba ligu ili ste to zaboravili
oba puta(ponavljam vec treci put) bio domacin u oba ova derbija,gde zvezda bez 3 bitna igraca i novi trener

fudbal igra se liga sampiona i tek se ocekuje rasplet u toj grupi

nasa liga da nije masinerije partizana koji melje sve :ROFLMAO:lagano prvi

ukoliko se dobije veceras tsc,4 boda bezi partizan
 
ponavljas se,sto govori da neznas drugo da odgovoris osim nekih fraza

matematika tj finansije ti svakako ne idu od ruke,to sam uvideo u jednoj od drugih tema
 
Ne vredi s vama polemisati,koliko ste igrača doveli u košarci?Verovatno došli da igraju za eksere.
U fudbalu imate najskuplji tim u istoriji a rezultati mršavi.
Izgleda stvarno da vas to pogađa.
 
da bi nekoga doveo logicno je da neko i ode,zar ne?

davidovac dosao otisao dobric
kampazo otisao dosao nejpir
martin otisao dosao tobey
bentil otisao dosao simonovic
petrusev otisao dosao geidraitis
vildoza otisao dosao teodosic
holland otisao dosao hanga
stefi markovic u penziji dosao yago
ivanovic otisao bez tima je dosao bolomboj


kod vas otisli exum,lesor i madar
ostali na okupu vec 3 godine za mnogo vece pare nego kada su dovedeni tj dosli

nadam se da shvatate sta znaci zadrzati igraca posle 2 sezone u jednom timu+prosle sezone biti veoma dobar u evropi
 
Nije vama lako, zato smo u fudbalu sve same elitne fudbalere doveli. Gde da nema za mezimicu.
Ocekujete rasplet u grupi u LS ? Sta ocekujete da budete zadnji?
Tako si lupetao da Ostaja placa ove momke sa basket newsa.
 

@Lule28

Ok,ovo što si napisao ali ispada da su ovi igrači došli za džabe,zato što vole Zvezdu.
Nisam upoznat koliko ste ih platili ali me baš interesuje za koliko je došao Hanga koji je prošle godine uzeo Evroligu.
 
Nije vama lako, zato smo u fudbalu sve same elitne fudbalere doveli. Gde da nema za mezimicu.
Ocekujete rasplet u grupi u LS ? Sta ocekujete da budete zadnji?
Tako si lupetao da Ostaja placa ove momke sa basket newsa.
i zar mislis da ne placa?
basket news 80% vesti su vezano za partizan to je bar lako proverljivo



@Lule28

Ok,ovo što si napisao ali ispada da su ovi igrači došli za džabe,zato što vole Zvezdu.
Nisam upoznat koliko ste ih platili ali me baš interesuje za koliko je došao Hanga koji je prošle godine uzeo Evroligu.
hanga ima oko 600k evra+bonusi za osvojene moguce trofeje
da te podsetim da je on 89 godiste i sledece godine puni 35godina

normalno da nisu za dzabe,niko to i ne govori


samo da prestanete pricati kako se vas klub gasi i ostale gluposti
zvezda sa covicem privatan klub,pa onda sns klub itd itd...to nikako da se dogovorite sta je zvanicno

dok partizan sa Ostojom bivsim poslanikom narodne skupstine u proslom mandatu(od 2016 do 2020),covekom koji sedi u glavnom odboru sns-a eto tamo neki tim koji se gasi i kojeg navodno Vucic ugnjetava a rodjeni mu brat upravlja istim tim klubom
 
Nazad
Vrh