SPORT-Opšta tema

Ako ti kazem da je FC C Zvezda skup neupotrebljivih jeftinih stranaca koji ce sluziti za gol razliku i za trpanje i ponizavanje u ligi sampiona ti umesto da mi verujes jer sam ogrizao u fudbalu ti citas jeftine rezijske medije koji manipulisu sa tobom i mlatis ovde sa nekim nazovi statistikama a istina je DA JE ULETELO 3 KOMADA OD EKIPE KOJA JE NA PAPIRU JEFTINIJA OD VAS MOZDA 670 PUTA A MOZDA I 820 PUTA A OVAJ SIBICAR IZ IZRAELA KOJI JE PLACEN 2 MILIONA SA PRATECIM OSOBLJEM ON CE PRIMITI U GRUPI 20 KOMADA LAGANO I ZA TO TI NE TREBA STATISTIKA JA SAM TU DA TI SAOPSTIM DA SE NE MUCIS DA CITAS STATISTIKE I OSTALE NEBULOZE ::namigivanje::
koliko je PSG skuplji od Tuluza ili Lorijena pa igrao sa njima X u prva dva kola

Koliko je Barselona skuplja od Getafea pa igrala X sa njima

Cheslea od West Hema pa izgubio od njega

Bajern od Lajpciga a ovaj ga unistio 3-0 u kupu

mogao bi da ti nabrajam do sutra

----ON CE PRIMITI U GRUPI 20 KOMADA LAGANO---

neka i prime 30komada ali cemo igrati ligu samp dok vi necete biti u ligi konferencija tj evropi ;)
 
Neka sve izgube ali da ostave srce na terenu.To je bitno.Da gledamo fudbal,šanse a ne ja tebi ti meni-čuvam neki rezultat i na kraju ga ne sačuvaš pa onda kuknjava.A ne da se vuku po terenu pa ne znaju ni gde im je gol.Nijedna ekipa nije nepobediva.Eno Francuzi ispali SP,Japanci plaču od sreće.Šta se sve dešavalo na prošlom SP u fudbalu.Kako je izgubila od Voždovca tako može da tuče mnogo jače od sebe.
 
pa normalno

ali gledaj primere
zvezda u kvalifikacijama za ligu samp igra sa PSV-om(prvi dobijemo 3-2 drugi roknemo 5-0),tad za taj tim igraju Ji sung park,mark van bomel,filip koku,bouma,venegor of heseling itd itd ....taj tim zavrsi kasnije u cetvrtfinalu lige samp te godine

pa igra sa Milanom(ukupno 1-3 rezultat) a u timu Dida,inzagi,gatuzo,sedorf,pirlo,kaka i ostali.....kasnije te godine Milan uzme ligu sampiona

dobije na marakani Liverpul 2-0,kasnije te godine Liverpul uzme ligu sampiona

igra sa Napolijem nereseno

izbaci salzburg,kopenhagen,yang bojs i ostale u kvalifikacijama

komsije u medjuvremenu igraju sa Genkom,Apoelom,Ael limasol,Ludogorecom(iako su se i nama smejali kada smo ispali od njih u kvalifikacijama nesto kasnije ali jbg pamcenje dugo u pm) i najaci klub od svih Artmedija Petrzalka :haha:
 
Ovde nam neko piše kako nam je fudbal u kanalu.i otkrio nam veliku tajnu.Pa naš fudbal,da nije Zvezdinog uspeha 91 i Partizana tamo 65 je igrao u finalu ali nije osvojio,nema uspeha.A ako računamo od raspada Juge tek onda smo ugasili.A kad je velika lova ušla u fudbal-šta mi tu ima da tražimo-sirotinja.Po tome ne bi ni trebali da pratimo fudbal.Po koji put prirede nam prijatno iznenađenje ali uglavnom su neprijatna.Pa ima mnogo bogatijih zemalja pa imaju u fudbalu i uspehe i padove.Lopta je okrugla.Šta je Danska ostvarila u fudbalu a njen klub pregazio Partizan.
 
A kakav komentar ocekivati od jednog coveka ciji je IQ izmedju 30 i 60 sto bi znacilo nesto izmedju idiota i kretena a mozda i sljivovica cini svoje sto je onda olaksavajuca okolnost. Grobari ogradite se od ovakvog vodje, ne treba vam.
100 godina si nabio u bulju i dalje se ponasas kao najgora ulicna dzukela rezis ,cvilis ,penis na usta A DA TE SLUCAJNI PROLAZNIK ILI PUTNIK NAMERNIK NI SA CIM NIJE IZIRITIRAO ::vadjenje_repe::.Ja sam ukazivao na jedan fin i suptilan nacin da moras da radis na sebi /mislim na duhovnom planu/ i da pocnes da citas i samim tim predpostavljam da bi doslo do duhovnog preporoda /AKO VEC NIJE KASNO/ i to bi bilo duhovno uzdizanje i oplemenjivanje jer ovako usled SABLASNE DUHOVNE PRAZNINE U TVOJOJ GLAVUDZI /a taj vakum se u tvojim godinama tesko odstranjuje desava se da smo nemi svedoci tvoje duhovne sterilnosti /a malo je reci sterilnosti to je vise Resavska pecina u glavudzi i odzvonjava da nema gde dalje i rekoh svedoci smo skrnavljenja ovako divnog foruma i jedne plemenite teme a sa tim izgovorenim bljuvotinama bacas ljagu na sebe na svoju porodicu i unhistavas jedan forum gde eksperti oplemenjuju i podizu sve na najvislji nivo ::vino::
Vrati se podhitno na fabricko podesavanje i pravi se kao da si normalan A POTREBAN SI OVOM FORUMU JER NAILAZI LIGA SAMPIONA A TO JE ZABAVA MILIONA ja stavljam zivot na Zvezdine meceve jer ipak je to najskuplji tim u istoriji PRATIMO PAZLJIVO I ZELJNO IZCEKUJEMO ::000::
 
pa normalno

ali gledaj primere
zvezda u kvalifikacijama za ligu samp igra sa PSV-om(prvi dobijemo 3-2 drugi roknemo 5-0),tad za taj tim igraju Ji sung park,mark van bomel,filip koku,bouma,venegor of heseling itd itd ....taj tim zavrsi kasnije u cetvrtfinalu lige samp te godine

pa igra sa Milanom(ukupno 1-3 rezultat) a u timu Dida,inzagi,gatuzo,sedorf,pirlo,kaka i ostali.....kasnije te godine Milan uzme ligu sampiona

dobije na marakani Liverpul 2-0,kasnije te godine Liverpul uzme ligu sampiona

igra sa Napolijem nereseno

izbaci salzburg,kopenhagen,yang bojs i ostale u kvalifikacijama

komsije u medjuvremenu igraju sa Genkom,Apoelom,Ael limasol,Ludogorecom(iako su se i nama smejali kada smo ispali od njih u kvalifikacijama nesto kasnije ali jbg pamcenje dugo u pm) i najaci klub od svih Artmedija Petrzalka :haha:
Ja sam mislio da si ti neki saljivdzija a ti si LULE28 izuzetno ozbiljan da nema gde dalje. Vidi LULE28 procitaj malo po istorijskim arhivima sta je Zvezda radila 50 -60 godina kakve rezultate ,kakve igrace i sta je predstavljala u Evropi a onda procitaj rezultate tima zadnjih 15 godina i sam sebi zalepi flaster na usta tj sam sebi daj zuti ili crveni karton jer ne znam sta bi ovaj tvoj post trebalo da predstavlja ,ovo je neko nepotrebno zvljanje a ne znam dali neka pouka treba da se izvuce ili da se proglasi nedostatak sportske srece .
Nijednom nisam cuo na ovom forumu da neko osim vas pomene losu upravu Zvezde kao npr clan VUXSD dali je to taboo tema ali niko ne spominje upravu zadnjih 15 godina i vrhovnog vodju sto bi trebalo da govori da svi oni odgovaraju na neki nacin da postoji neko odredjeno zadovoljstvo a neuspeh se uvek pripisuje nekom mucenom treneru i to tako traje u nedogled .A osim toga niko da se odvazi i da kaze viziju buducnosti a to je los znak ili prikrivanje slabosti :sta:
Evo sada nailazi liga sampiona sa najskupljim timom u istoriji i ............................. STA RECI I STA OCEKIVATI OD NAJSKUPLJEG TIMA U ISTORIJI ⁉️
 
koliko je PSG skuplji od Tuluza ili Lorijena pa igrao sa njima X u prva dva kola

Koliko je Barselona skuplja od Getafea pa igrala X sa njima

Cheslea od West Hema pa izgubio od njega

Bajern od Lajpciga a ovaj ga unistio 3-0 u kupu

mogao bi da ti nabrajam do sutra

----ON CE PRIMITI U GRUPI 20 KOMADA LAGANO---

neka i prime 30komada ali cemo igrati ligu samp dok vi necete biti u ligi konferencija tj evropi ;)
Dragan Dzajic je imao najmanji budzet u Evropi ali to mu nije smetalo da hara Evropskom pozornicom ali nije dovodio crnce druge lige Francuske da bi napravio najskuplji tim u istoriji .Dovodio je belce sa Balkana za dzabe i prodavao ih u velike timove i ostvarivao veliki dobit i klubu i reputaciju ali sklonili su ga tajkuni ,politicari i krimosi i klub preuzimaju nestrucni i ljudi koji nisu iz sveta fudbala i tu se prica zavrsava
.Sto se tice poslednjeg pasusa citiam ALI CEMO IGRATI LIGU SAMPIONA :sta: samo bih izvrsio blagu korekciju VI CETE UCESTVOVATI U LIGI SAMPIONA a sto se tice igre tu ce biti voajerizma i previse ali samo da nazovemo stvari pravim imenom .
Zvezda jos nema pobedu u kvalifikacijama za ligu sampiona to je jedan podatak koji verno odslikava gde smo sta smo i ko smo .A sta uraditi ako najskuplji tim u istoriji kluba ne osvoji ni jedan jedini bod ili ako primi 20 komada u grupi ⁉️Oterati trenera ⁉️ili oterati neke igrace ⁉️ili jos vise ubunariti klub ⁉️STA GOD BILO UPRAVA CE OSTATI TU GDE JESTE I TO JE RECEPT ZA DUGOVECNOST PONIRANJA I BAULJANJA , PONIZAVANJA I BUNARENJA DO NESLUCENIH GRANICA ali dejstvovanje psihopate je ocigledno i sa nesagledivim posledicama ::lose::
 
Ovde nam neko piše kako nam je fudbal u kanalu.i otkrio nam veliku tajnu.Pa naš fudbal,da nije Zvezdinog uspeha 91 i Partizana tamo 65 je igrao u finalu ali nije osvojio,nema uspeha.A ako računamo od raspada Juge tek onda smo ugasili.A kad je velika lova ušla u fudbal-šta mi tu ima da tražimo-sirotinja.Po tome ne bi ni trebali da pratimo fudbal.Po koji put prirede nam prijatno iznenađenje ali uglavnom su neprijatna.Pa ima mnogo bogatijih zemalja pa imaju u fudbalu i uspehe i padove.Lopta je okrugla.Šta je Danska ostvarila u fudbalu a njen klub pregazio Partizan.
Mislim da je onda vazilo pravilo da nisi mogao do 27 godine da igras u inostranstvu(tako nesto) a raspadom Jugoslavije maltene svako ko je bar malo pokazao potencijal odma je napustao nas fudbal. Verovatno smo mi na lestvici najsiromasnija Liga u Evropi i ne mozemo da se takmicimo sa budzetima bogatih klubova pa onda prodajemo mladje talentovanije igrace iz nasih liga i onda kupujemo jeftinije i starije igrace koji nisu uspeli da se probiju u vece klubove.
Potenijalno ovo moze da promeni mozda privatizacija i da neko bogat kupi nas klub pa da ulozi brdo para u kvalitetne igrace i napravi mnogo jaci tim za evropska takmicenja, ali ne znam koliko je to isplativo s obzirom da je nasa liga profitno ne bas isplativa.
 
Vratili bi oni taj zakon ali to ne ide na ruku upravama klubova jer se tu najbolje vaćari.Naravno i država dobije deo kolača.Da ti ne pišem kako bi kod nas privatizacija išla.Prodali bi ih badava a razliku potrpali u džepove.Pa još ako nas kupi gori od ovih.
 
Dragan Dzajic je imao najmanji budzet u Evropi ali to mu nije smetalo da hara Evropskom pozornicom ali nije dovodio crnce druge lige Francuske da bi napravio najskuplji tim u istoriji .Dovodio je belce sa Balkana za dzabe i prodavao ih u velike timove i ostvarivao veliki dobit i klubu i reputaciju ali sklonili su ga tajkuni ,politicari i krimosi i klub preuzimaju nestrucni i ljudi koji nisu iz sveta fudbala i tu se prica zavrsava
.Sto se tice poslednjeg pasusa citiam ALI CEMO IGRATI LIGU SAMPIONA :sta: samo bih izvrsio blagu korekciju VI CETE UCESTVOVATI U LIGI SAMPIONA a sto se tice igre tu ce biti voajerizma i previse ali samo da nazovemo stvari pravim imenom .
Zvezda jos nema pobedu u kvalifikacijama za ligu sampiona to je jedan podatak koji verno odslikava gde smo sta smo i ko smo .A sta uraditi ako najskuplji tim u istoriji kluba ne osvoji ni jedan jedini bod ili ako primi 20 komada u grupi ⁉️Oterati trenera ⁉️ili oterati neke igrace ⁉️ili jos vise ubunariti klub ⁉️STA GOD BILO UPRAVA CE OSTATI TU GDE JESTE I TO JE RECEPT ZA DUGOVECNOST PONIRANJA I BAULJANJA , PONIZAVANJA I BUNARENJA DO NESLUCENIH GRANICA ali dejstvovanje psihopate je ocigledno i sa nesagledivim posledicama ::lose::
ja ti opet ponavljam post

slabo se ovde pamti

partizan dok je osvajao ovde uzastopno 6 titula

igrao u ligi sampiona 2010godine

u kvalifikacijama izbacio redom Pjunik,Helsinki i na penale Anderleht u poslednjem kolu playofa

grupa H

Arsenal,Braga,Sahtjor,Partizan

6 utakmica,6 poraza.gol razlika 2datih i 13 primljenih

0 bodova


dok ste harali ligom u tole karadzic ligi
medjutim davno to bese,ni nesecas se verovatno


da igracemo i mozda uzeti neki bod sve zavisi od grupe,mada smo eto i dobili liverpul a napoli zbog iksa sa nama izbacili tj poslali u ligu evrope te godine

da ne pricam sto se uzelo vec sada preko 20mil evra

Krasso,olajinka,Stamenic dosli za DZABE tj bez obestecenja
Glazer placen 1.2 mil
degenek 500k
kabic 800k
addo 400k
 
Eee ovo je novinarstvo ovakve naslove treba da citamo i da im se divimo... i naravo Terza madjija koji kaze da je liga preslaba za njih. Kakav Zeljko Pantic kakve nebuloze. :D
 
sta je ovde ovaj doticnni mrkela lose rekao?


jel kontas da Partizan jos uvek nema poraz u ligi

pre 2 godine stanojevic od stankovica izgubio titulu u derbiju a vama lose :haha: 2 jebena boda razlike stankovic dobio ligu,strucnjak sns-ov


doduse super mi sto vec znam da IMT daje bar gol protiv vas u nedelju,bice love
 
Moj savet ti je ako ne mozes mesec dana bez kocke pod hitno ides na lecenje.

Ako je tebi sve ok regularno prvenstvo, odgovaraju ti ljudi u Partizanu i tvojoj divi, u savezima... Nemam dalji komentar.
 
Vratili bi oni taj zakon ali to ne ide na ruku upravama klubova jer se tu najbolje vaćari.Naravno i država dobije deo kolača.Da ti ne pišem kako bi kod nas privatiza

Moj savet ti je ako ne mozes mesec dana bez kocke pod hitno ides na lecenje.

Ako je tebi sve ok regularno prvenstvo, odgovaraju ti ljudi u Partizanu i tvojoj divi, u savezima... Nemam dalji komentar.
Kad odgovaraju vama zasto bi njemu smetali??
 
Moj savet ti je ako ne mozes mesec dana bez kocke pod hitno ides na lecenje.

Ako je tebi sve ok regularno prvenstvo, odgovaraju ti ljudi u Partizanu i tvojoj divi, u savezima... Nemam dalji komentar.
cigarete i drogu nikako

doduse joint nije los ako si u tom trenutku u pozitivi(zna da baci na losu stranu) inace super stvar
alkohol pre svega,pivo to se cepa normalno
zestina se smanjila to se pilo pre jbg popustila jetra

E da evo jedan danas od 20kinti 🤡🤡🤡
Ako objavim tacnu cifru,sa kime cu se tada dopisivati
AGV5imZ.jpg
 
sta je ovde ovaj doticnni mrkela lose rekao?


jel kontas da Partizan jos uvek nema poraz u ligi

pre 2 godine stanojevic od stankovica izgubio titulu u derbiju a vama lose :haha: 2 jebena boda razlike stankovic dobio ligu,strucnjak sns-ov


doduse super mi sto vec znam da IMT daje bar gol protiv vas u nedelju,bice love
A sta je Pantara rekao a da je pogresio,m? Najskuplji tim u istoriji najduzi niz bez poraza na kugli zemaljskoj itd itd... :D
I sad mi treba da citamo ovakve rezimske spinove da im se divimo i da verujemo.
 
A sta je Pantara rekao a da je pogresio,m? Najskuplji tim u istoriji najduzi niz bez poraza na kugli zemaljskoj itd itd... :D
I sad mi treba da citamo ovakve rezimske spinove da im se divimo i da verujemo.
Znas li ko ima veci niz bez poraza zvezda ili Partizan???

Prvo i osnovno da je ovo najskuplji tim zvezde

Oprilike je negde na jedva 4-5tom mestu


Pazi tima

Zigic,Pantelic,Lukovic,Basta,Bisevac,Bosko Jankovic,Mrdja itd itd

Ps
Slabo sam i rekao jedan Marko Marin po imenu vredi vise nego tri krasoa,olajinke i ostalih koji su dosli
 
ja ti opet ponavljam post


slabo se ovde pamti

partizan dok je osvajao ovde uzastopno 6 titula

igrao u ligi sampiona 2010godine

u kvalifikacijama izbacio redom Pjunik,Helsinki i na penale Anderleht u poslednjem kolu playofa

grupa H

Arsenal,Braga,Sahtjor,Partizan

6 utakmica,6 poraza.gol razlika 2datih i 13 primljenih

0 bodova


dok ste harali ligom u tole karadzic ligi
medjutim davno to bese,ni nesecas se verovatno


da igracemo i mozda uzeti neki bod sve zavisi od grupe,mada smo eto i dobili liverpul a napoli zbog iksa sa nama izbacili tj poslali u ligu evrope te godine

da ne pricam sto se uzelo vec sada preko 20mil evra

Krasso,olajinka,Stamenic dosli za DZABE tj bez obestecenja
Glazer placen 1.2 mil
degenek 500k
kabic 800k
addo 400k
Ma sta mu nabrajas vidis da covek odlepio totalno, spominje cociju i porodicu i svi cute na forumu. Ponavlja sto puta najskuplji tim pa najskuplji tim, valjda kad ponovi sto puta tj napise postaje istina.
Vidis da coveku niko iz zvezde ne valja dok ne ode iz nje ( dzajic i borjan....) onda krece da ih velica i brani, to tad ih blati. Velica neke crnce kao dobre igrace dok ne dodju u zvezdu, onda od tog sekunda ne valjaju nista druga liga i ostale trange frange fazoni. To uzivo kad krenes da pricas sa takvim likovima posle par recenica oteras u tri lepe i kraj price. To samo na ovim forumima mogu da ispisuju romane i bljuvotine bez posledica.....
 
Nazad
Vrh