SPORT-Opšta tema

Otisao je u Zenit. Ocigledno je da fali, Degenek ne moze da ga zameni, ali morao je biti prodat jer treba para.
 
Матори излапели тренер... ионако је мутељао и причао себи у браду а сада још сенилнији....

 
Jebemu misa doce i ovo
Ozbiljna materija od 20kinti
Bice mozda i veceras ako ovo prodje,bar za pljeku,burek i kolu,ko kako da uplati
MtKbw7O.jpg
 
Само за мог земљака Морнара и његову аналитику...

https: //www.facebook.com/reel/1383311982530510

Да би погледали интересантан видео копирајте линк и претраживач.
 
Pa ti se stvarno ne stedis . Pazi samo mnogima je taj zivot plejboja dosao glave .
u subotu kao sto sam rekao bio na jagnjetu,danas sam zvan na sledecu zurku datum je petak
ocigledno sam los po okolinu i tako to :ROFLMAO:

iskreno u pravu si bez sale

sad se vec plasim sloga,prosle su godine radosti a i srle preskace ponekad
 
ma tu sam blizu-nego dosadno mi jbg sto bi rekao pokojni glogovac u jednom dobrom filmu


sutra da zabrane ove i slicne teme ja bih bio najsrecniji
 
ma tu sam blizu-nego dosadno mi jbg sto bi rekao pokojni glogovac u jednom dobrom filmu


sutra da zabrane ove i slicne teme ja bih bio najsrecniji
Pa to da ti je dosadno ,verujem . Zato ti i kazem promeni taj klosarski stil zivota . Zaposli se , zasnuj porodicu, ostavi nesto iza sebe . Batali se tastatura ratova jer niko ti nije kriv sto si takav kakav si . Sve se moze kad se hoce . Sve najbolje .
 
---Batali se tastatura ratova jer niko ti nije kriv sto si takav kakav si---


evo odes na ignor kao i mnogi do sada i nema rata---iako rata nije ni bilo je uzvracate vecinom sa uvredama


ps
nekoliko puta si me nazvao klosarom,debilom i ostalo

hvala na tome
sve najbolje
pozdrav
 
Nisi valjda kolega sumnjao u nas.Terza i Covke nas pravovremeno obavestavaju jedino finansije mozemo cuti i dugove od vas,tu su tajnoviti.Nego kolega ovde sam citao da onaj profa nije vise clan vase uprave a sad je na ispracaju Vucele.
 
Nazad
Vrh