SPORT-Opšta tema

Je može neki komentar sada od vašeg vođe?Pitanje za @coci064 ,@Zoran0230 i ostale?Šta se dešava jel više niste toliko jaki?Ili možda imate opravdanje da je picousti naredio da pustite ovo.Ajmo čekamo komentar vašeg vođe na forumu.
 
Hahahahahahah sta radi ovaj Pantic :D :D :D
Da li je realno da ovo postavljas i slusas ovog lika???

Covek smrt svog deteta uzeo da zaradi i dan danas,zivi od toga sto mu partizanovci placaju za ovu emisiju u kojoj on gleda u kameru i prica

Zvezda uzela 20miliona od lige sampiona koju jos nije ni pocela igrati

Covek prolupo totalno
 
Tek će se videti da ovaj tim Zvezde nije baš toliko jači od svih ostalih u ligi.Što bi onda značilo da bi mogli najebati u Ligi Šampiona.Ne mislite da se veselimo vašem rezultatu koji ste imali.
Samo može ispasti da niste toliko superiorni.Da mi imamo iole pravog trenera i da se ubace klinci koji su prošle godine bili prvi u državi,bilo bi držte gaće.
Ma nije superioran uopste

8 suteva Vozdovca i 3 gola
Prema 32 suta zvezde i 2 gola
Korneri 10 prema 4
Pasovi u igri oko 580 prema 220
Al u pravu si nije superioran tim uopste 😆🤡
 
Naravno,pratim svaku epizodu.

To što je on predviđao,znala su i deca iz zabavišta.Ali stalno kukanje da su drugi krivi pa i taj siroti Duljaj,koji samo što ne uđe da igra.Ne može on tu ništa veliko.Pa deca igraju fudbal,trče i uspeh mora da ispliva.Kad tako bude igrao Partizan,niko mu neće biti kriv.Skidao bi ja njima sa plate pa neka se odluče-da liće da trče ili šetaju.
Šta je Bahar mogao sinoć da uradi-ništa.Da je potrajala utakmica još 15 minuta ne bi Zvezda izgubila.Da li su to već neke mahinacije pred LŠ ne znam.Ali Zvezdini omladinci su dobili Zvezdine zvezde.Izgovora nema.Teren Zvezdi nije odgovarao,to se videlo jer je pas igra u tranziciji sada njeno oružje koje se slabo sinoć odrazilo.Piter bi trebalo malo da posedi na klupi jer nije u formi.Ipak ruku na srce bar su se trudili ali momci su ih nadigrali.
 
I gde je greška?Ma da vi ne igrate zbog rezultata.
Zar je sramota izgubiti?

Sve vam pada u vodu sta pricate ali vi i dalje po svome

Ozbiljna sizofrenija navijaca partizana
Pisao sam vec ovde partizan-odbojkaski,rukometni,vaterpolo da ne nabrajam dalje mnogo bolji od zvede,jbg neko to ili nece da razume ili se pravi blesav

Kosarka i fudbal tu je zvezda jaca ubedljivo

Od pre 3godine kada je Andrej Vucic (jos od trinkijerija ali da se nevracamo unazad toliko)uzeo KK Partizan zvanicno postalo isto
 
Je može neki komentar sada od vašeg vođe?Pitanje za @coci064 ,@Zoran0230 i ostale?Šta se dešava jel više niste toliko jaki?Ili možda imate opravdanje da je picousti naredio da pustite ovo.Ajmo čekamo komentar vašeg vođe na forumu.
А ко нам је вођа? Пошто се не сећам да смо неког бирали, барем ја нисам.
 
Pa nismo ni mi.
Pa priznali ste mornara za vodju jer ni jednom se niste ogradili od njegovih nebuloza, a i on se primio kao mali majmun jer mu ta titula prija. Godinu dana vam se predstavlja kao lider, a samo jedan od vas se ogradio od njegovih pisanija. To sto privatno pisete tipa ....Pusti ga vidis da pise gluposti ili pusti ga vidis da nije normalan..., a on smara li smara iz kruga u krug.
 
Ma nije superioran uopste

8 suteva Vozdovca i 3 gola
Prema 32 suta zvezde i 2 gola
Korneri 10 prema 4
Pasovi u igri oko 580 prema 220
Al u pravu si nije superioran tim uopste 😆🤡
Ako ti kazem da je FC C Zvezda skup neupotrebljivih jeftinih stranaca koji ce sluziti za gol razliku i za trpanje i ponizavanje u ligi sampiona ti umesto da mi verujes jer sam ogrizao u fudbalu ti citas jeftine rezijske medije koji manipulisu sa tobom i mlatis ovde sa nekim nazovi statistikama a istina je DA JE ULETELO 3 KOMADA OD EKIPE KOJA JE NA PAPIRU JEFTINIJA OD VAS MOZDA 670 PUTA A MOZDA I 820 PUTA A OVAJ SIBICAR IZ IZRAELA KOJI JE PLACEN 2 MILIONA SA PRATECIM OSOBLJEM ON CE PRIMITI U GRUPI 20 KOMADA LAGANO I ZA TO TI NE TREBA STATISTIKA JA SAM TU DA TI SAOPSTIM DA SE NE MUCIS DA CITAS STATISTIKE I OSTALE NEBULOZE ::namigivanje::
 
To što je on predviđao,znala su i deca iz zabavišta.Ali stalno kukanje da su drugi krivi pa i taj siroti Duljaj,koji samo što ne uđe da igra.Ne može on tu ništa veliko.Pa deca igraju fudbal,trče i uspeh mora da ispliva.Kad tako bude igrao Partizan,niko mu neće biti kriv.Skidao bi ja njima sa plate pa neka se odluče-da liće da trče ili šetaju.
Šta je Bahar mogao sinoć da uradi-ništa.Da je potrajala utakmica još 15 minuta ne bi Zvezda izgubila.Da li su to već neke mahinacije pred LŠ ne znam.Ali Zvezdini omladinci su dobili Zvezdine zvezde.Izgovora nema.Teren Zvezdi nije odgovarao,to se videlo jer je pas igra u tranziciji sada njeno oružje koje se slabo sinoć odrazilo.Piter bi trebalo malo da posedi na klupi jer nije u formi.Ipak ruku na srce bar su se trudili ali momci su ih nadigrali.
Da je baka imala penis bila bi deka i sve bi se drugacuije odigralo i mozda bi baka i kresnula deku 🤔
 
Pa priznali ste mornara za vodju jer ni jednom se niste ogradili od njegovih nebuloza, a i on se primio kao mali majmun jer mu ta titula prija. Godinu dana vam se predstavlja kao lider, a samo jedan od vas se ogradio od njegovih pisanija. To sto privatno pisete tipa ....Pusti ga vidis da pise gluposti ili pusti ga vidis da nije normalan..., a on smara li smara iz kruga u krug.
Ja sam ti rekao da u ligu sampiona mozete da idete samo sa velikom kolicinom vazelina .Kazu da je FC C ZVEZDA NAJSKUPLJI TIM U ISTORIJI KLUBA :haha:.........ponavljan kazu analiticari DA JE ZVEZDA NAJSKUPLJI TIM U ISTORIJI :sta: PA ONDA JE DZAJINA GENERACIJA NAJEFTINIJA U ISTORIJI :haha: BRAVO BRAVO A I DIREKTOR KLUBA JE NAJSKUPLJI DIREKTOR U ISTORIJI KLUBA :sta::giggle: ma salim se ja dobro je Bahar razjurio ove prekaljene i doveo neafirmisane jer on ce da ih afirmise i progura samo sto je cev za odvod uska i tesko ide odvodnjavanje ::vadjenje_repe::CUJ NAJSKUPLJI TIM U ISTORIJI JEL TO ISTINA VOAJER064 ILI JE NEKA SPRDACINA reci mi molim te ::svaka cast:: sve misli su UPRTE u Bahara bice to dobro samo da se malo dotegne ...............valjda nije oblaznulo ::000::
 
Tek će se videti da ovaj tim Zvezde nije baš toliko jači od svih ostalih u ligi.Što bi onda značilo da bi mogli najebati u Ligi Šampiona.Ne mislite da se veselimo vašem rezultatu koji ste imali.
Samo može ispasti da niste toliko superiorni.Da mi imamo iole pravog trenera i da se ubace klinci koji su prošle godine bili prvi u državi,bilo bi držte gaće.
Sta ima da se vidi njihova snaga kada je to jasno kao dan .Zvezda je masina za pranje para i za cerupanje bolesnika koji umire na aparatima i nicega tu drugog nema niti ce biti a to sto pojedinci donose zakljucke posle 2 priljateljska meca to se zove debelo NEISKUSTVO sta reci ::lose::
 
Nazad
Vrh