SPORT-Opšta tema

Istoriski budžet ali izgleda deža-vu.
E moj Dobrincan A STA DA KAZU NA OVU KONSTATACIJU DA JE ZVEZDA NAJSKUPLJI TIM U ISTORIJI 🤔⁉️ vide i oni sta se radi i koliko je sati ali nazalost SUJETA NE DOZVOLJAVA DA SE TO PRIZNA JAVNO ::lose:: Ja kazem da je celokupni nas fudbal sa sve reprezentacijom u septickoj jami a pojedinci vicu MI NISMO :sta: a opet u jednu ruku i to mogu da razumem kada neko hara Evropom 50 godina i onda uhapse legendu kluba i sklone celu upravu strucnih i tu popune prazninu sa podzemljem to sigurno da ne imponuje i da je tesko ali treba se suociti sa istinom ne treba bezati od realnosti ::pomoc:;
 
Pa priznali ste mornara za vodju jer ni jednom se niste ogradili od njegovih nebuloza, a i on se primio kao mali majmun jer mu ta titula prija. Godinu dana vam se predstavlja kao lider, a samo jedan od vas se ogradio od njegovih pisanija. To sto privatno pisete tipa ....Pusti ga vidis da pise gluposti ili pusti ga vidis da nije normalan..., a on smara li smara iz kruga u krug.
Meni je interesantnije sto on godinama pise uglavnom iste stvari tj. udara na sprdnju, a par vas se primate iznova i iznova tako da .....🙂
 
E moj Dobrincan A STA DA KAZU NA OVU KONSTATACIJU DA JE ZVEZDA NAJSKUPLJI TIM U ISTORIJI 🤔⁉️ vide i oni sta se radi i koliko je sati ali nazalost SUJETA NE DOZVOLJAVA DA SE TO PRIZNA JAVNO ::lose:: Ja kazem da je celokupni nas fudbal sa sve reprezentacijom u septickoj jami a pojedinci vicu MI NISMO :sta: a opet u jednu ruku i to mogu da razumem kada neko hara Evropom 50 godina i onda uhapse legendu kluba i sklone celu upravu strucnih i tu popune prazninu sa podzemljem to sigurno da ne imponuje i da je tesko ali treba se suociti sa istinom ne treba bezati od realnosti ::pomoc:;
Molim te nemoj vise ono za legendu kluba jer sam sebe demantujes.Kod nas nema zasticenih dok kod vas niko nije ni procesuiran od 45 godine a imate ih .Nego pisi nesto dali sleduje sok terapija u FK jer za upravu ste macji kasalj
 
Slazem se da nekad izazove pogresnu reakciju, ali tolika gomila gluposti zna debelo da iritira.
Pasivno ,sterilno ,ocajno ,deprimirajuce to je u najkracim crtama opis igre naseg sampiona dok bi za igru mlade italentovane ekipe Vozdovca mogli reci razdragano ,leprsavo ,dopadljivo ,mastovito .Ali neka slika kaze vise od reci UZIVAJMO U CAROLIJI VOZDOVCANA
 
U zabludi si. Taj ponavlja isto jer mu je intelekt na nivou deteta iz zabavista.
Ja sam lepo aludirao da se baklje i petarde bace pre pocetka meca pri rezultatu 0 0 i na sta ovo sada lici Vozdovac vodi 2 0 i igra simultanku sa nasim sampionom sa raznim elementima magije i egzibicionizma i Zvezdini navijaci pale baklje ⁉️::lose:: ne ide to nikako nema opravdanja totalno pogresno ispada kao da slave a samo se bojim da se ovakav scenario slavlja ne ponovi u ligi sampiona cudice se Evropa ili ce misliti da navijamo za strance🆘
 
Pasivno ,sterilno ,ocajno ,deprimirajuce to je u najkracim crtama opis igre naseg sampiona dok bi za igru mlade italentovane ekipe Vozdovca mogli reci razdragano ,leprsavo ,dopadljivo ,mastovito .Ali neka slika kaze vise od reci UZIVAJMO U CAROLIJI VOZDOVCANA
Hahahahahhahaahahaaha izivaj u carima Nordsjaellanda. Danci izbacili lepsu caroliju, mnogo mastovito 🤣🤣🤣🤣🤣 wcwcwcwcwcwcwwcwcwcwcw dno dna ocajno sterilno pasivno.
Ali kad pogledas nije to tako strasno, navikli ste vi na to silovanje.....
 
Ipak tu nema kvaliteta.I dalje mislim da treba gurnuti u vatru decu iz omladinske škole.
Naročito mi se odbrana ne sviđa.
Doduše samo sam malo bacio pogled.
Neću da obraćam pažnju dok je tu ova uprava.
Žao mi je Duljaja ipak je on naš ali mora još da uči.Nije još vreme da bude prvi trener.
 
Ja sam lepo aludirao da se baklje i petarde bace pre pocetka meca pri rezultatu 0 0 i na sta ovo sada lici Vozdovac vodi 2 0 i igra simultanku sa nasim sampionom sa raznim elementima magije i egzibicionizma i Zvezdini navijaci pale baklje ⁉️::lose:: ne ide to nikako nema opravdanja totalno pogresno ispada kao da slave a samo se bojim da se ovakav scenario slavlja ne ponovi u ligi sampiona cudice se Evropa ili ce misliti da navijamo za strance🆘
A kakav komentar ocekivati od jednog coveka ciji je IQ izmedju 30 i 60 sto bi znacilo nesto izmedju idiota i kretena a mozda i sljivovica cini svoje sto je onda olaksavajuca okolnost. Grobari ogradite se od ovakvog vodje, ne treba vam.
 
Najjaci sportski novinar potpisujem. Ima muda da kaze sto ostali ne smeju ni da pomisle.
Auu druze moj

Covek poredi u nekim emisijama(a tek ce ako se nadju u grupi sa zvezdom) real,bajenr,psg i ostale klubove sa sabahom,ovima iz danske itd i kaze kako ce zvezda primiti 5komada
Jer valjda je isto Sabah i Real???


Covek jednostavno nasao iz cega da zivi,lupeta u kameru i za to mu ljudi salju pare

Ostoja je jos bolji,napravi akciju tj da mu partizanovci preko donacija daju novac da se plati porez(cak si i ti uplatio,pisao licno ovde) i posle zavrsene akcije,on nije uplatio ni dinar za taj isti porez a navodno skupljeno oko 190miliona dinara
 
Nazad
Vrh