SPORT-Opšta tema

Kakve se ovde budalaštine pišu,vođe namam još od ratišta.Tako da možete smanjiti doživljaje ili vi imate jednog,jedinog,nezamenljivog,vanvremenskog vođu čiju ste sliku stavili u službene prostorije.
I pisanje pocinje da vam lici na pisanje pomenutog vam vodje.
 
Meni je smesno balancici kurtoncici , pa kada pocnete one najlone da navlqcite na vas.Vase zabarske koreografije.
 
Nemamo mi vođu to vi kačite slike po službenim prostorijama.Kunete se u picoustog.
Vaš vođa je naš cenjeni kolega Mornar i upravo se kaže javlja iz septičke jame i ponavlja priče o Džajiću i licima sa poternice jer nema argumenata za lošu igru Partizana nego ga interesujedrugo dvorište.
Očekivao sam mnogo više od njegovogobrazloženja.
 
Jel ste vi ono pre neki dan izgubili 5-0 od tamo nekih anonimusa?? Ponasate se kao da je sve okej i forsirate neke teme tipa koreografije i sl. Nema vise Serifa, Omonije ili Makabija. Izgleda da vas je ovaj Nordsjaeland dobro uzdrmo. Vas iz tog nokdauna moze da vrati dobrim rezultatima jedino Zeljko Obradovic. Dobro ga je picousti nakljuko parama pa mu se moze. Nada vam poslednja umire.
 
Nije baš tako al ajde nek vam bude.Sistematski se uništava naš FK.Da nebi bilo baš skroz providno onda je država dala neke pare za KK.Mada je celo sportsko društvo u problemu i VK,RK,OK.
Znamo mi ko je kriv,ne treba vi nama da otvarate oči.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Остало још пар минута до краја Звезда губи 3:1...
Докле више да се брукамо....

Писао сам... Ако се налети на добро организовану одбрану.... да то неће бити добро... Игра се распала још одавно само су брзи голови на ранијим утакмицама правили предност... Да треба имати посед и идеју.... ни пресинг више није имао ефекат...
Ова утакмица је донела то да се Канга вратио и да се балван Родић вратио....
Мораће много да се ради на игри, на прекидима...
Да се крене испочетка... Лига шампиона ће доћи врло брзо...
 
Hahahaha dal ste realni sta opet pisete

Ako dobije sve nije dobro
Ako izgubi opet nije dobro,nesto se muti 😆😆😆
 
Kriv je Vučić,pa sunčanica pa veštačka trava.Krivi su igrači i tačka.Kakva uprava,kakvi bakrači.Ali dobar šamar u pravo vreme.
 
Tek će se videti da ovaj tim Zvezde nije baš toliko jači od svih ostalih u ligi.Što bi onda značilo da bi mogli najebati u Ligi Šampiona.Ne mislite da se veselimo vašem rezultatu koji ste imali.
Samo može ispasti da niste toliko superiorni.Da mi imamo iole pravog trenera i da se ubace klinci koji su prošle godine bili prvi u državi,bilo bi držte gaće.
 
Nazad
Vrh