SPORT-Opšta tema

To ti je znak da se blizimo pederstvu i ostalim zapadnim bolestima 👍
Salim se . Jeste jedan i ono od znakova ali glavni znak je da naroda zabole tuki za bilo sta . Samo da se ode na more da se guza osunca a ostalo ko ga j...
Na zalost jeste tacno, bitno je osuncati guzicu.
To sto se neki bogate nenormalno, pa ne znaju kako pare da operu pa aj da malo guramo u klubove to nikome ne smeta.
To sto se toliko podelismo da je umesto sportskog rivalitea nastala mrznja na terenima dok opet saka ljudi profitira.
Mislim, Covic samo sto nije tukao pripadnike Zandarmerije onomad, niko nista da mu kaze, e da su tu bili oni nasi sto lepo ispendecise malog Andreja...
 
Gledao juce da li je bilo svecano otvaranje stadiona i u prvom planu Vucic,Dodik i Nedimovic, a nisu se ni potrudili barem protokolarno da stave napred predsednika FSS, stvarno je bilo malo neprijatno gledati. Svi tu stoje napred predsednik Vucic prica o fudbalu a negde skroz pozadi malo viri kao zadnja rupa na svirali, sto kaze niko ga ne zareziva ni 5% predsednik FSS.
I jos predsednik Srbije( ne fss) kaze igracemo na evropskom prvenstvu kao da je gotova stvar??
 
Па писали смо раније... да је правде он би још вукао букагије колико су крали тако што су правили двојне уговоре.... ова власт га је и помиловала па што не би глумио фикус у савезу. Да је он знао шта треба да ради и да му нису слатке туђе - читај народне паре, не би се гурао по функцијама него би шетао по убском парку и хранио голубове и питао где му се налази кућа колико је излапео.
Овако... тражили смо па сад гледамо...
 
Samo privatizaciju priznajem.Sve ostalo je samo odlaganje da bi neki drugi napunili džepove.A vidi se i kome ne odgovara privatizacija klubova.
Manite se pametovanja,raspad našeg kluba je počeo kad je došao picousti a od tada je počeo i vaš procvat.
Ovaj Dijamant margarin je preuzeo sve što može i vlada kao pravi diktator,dovoljno je videti da on postavlja i čelnike u FSS-u.
 
Koja privatizacija?? Vi ste deo JSD, pitanje je da li moze da se proda jedna sekcija?? Drugo sta da se proda kad ni vlasnistvo nad stadionom nije definisano. Ime vredi sve manje, a navijaci se osipaju.
 
Ala smo procvetali.
Možda treba da menjate skaute.I mi smo imali problem.Od 5 dođe jedan zglavan.
Samo privatizaciju priznajem.Sve ostalo je samo odlaganje da bi neki drugi napunili džepove.A vidi se i kome ne odgovara privatizacija klubova.
Manite se pametovanja,raspad našeg kluba je počeo kad je došao picousti a od tada je počeo i vaš procvat.
Ovaj Dijamant margarin je preuzeo sve što može i vlada kao pravi diktator,dovoljno je videti da on postavlja i čelnike u FSS-u.
 
Da sad pratite badminton. Kao fudbal vas ne zanima, namestanja i slicno, a u stvari hocete da puknete od muke sto ne mozete nista.
Ja bi pratio da imam sta ali posto je duplo golo ne pratim ali je zanimljivo kako ti prkosno to izgovaras kao da ste se popeli na vrh Kilimandzara a u stvari moras da priznas da ste i vi u septickoj jami odavno 🚾 samo sto je razlika sto smo mi potonuli u klonjaru celi a vama strci samo glava ili je uletela i glava pa disete na trsku . Ofk Beograd je vec razlozen crvi ga uneredili tj ovaj vas sto ga sa ponosom istices Terza .Znaci ogroman je dug i u komsiluku i Titanik tone samo sto su jos svi na olupini /valjda se nadaju da ce rupa da se zakrpi sama od sebe/ a od ovih umetnika sa interpolove poternice samo svetla buducnost moze da se ceka ali sada nailazi LIGA SAMPIONA sada ce da bude presing po celom terenu spremi baloncice i kurtoncicei bacaj pre pocetka meca jer ce posle da bude kasno krece euforija :veseljak::
 
Lepo napisano....

I šta će sad navijači, simpatizeri, članovi kluba i ini da urade po tom pitanju?

Evo npr njih 30k što idu na košarku, (valjda voli i fudbal ne navijaju valjda u fudbalu za Zvezdu :haha: ) da se skupe ispred stadiona jedan dan svi i traže ostavke ekipe. A bilo bi i ovih razočaranih fudbalskih i drugih navijača. I da ne idu dok ovi ne odu, Od tolke mase pi pobegli sutradan ujutro. S tim što bi ih ja prvo polio katranom, pa onda perjem i naterao jedan krug po atletskoj stazi. Za ostalo neka se pobrinu organi....

A i koji moj ja Ciganin da vam pričam šta da radite...ako vi nećete....svašta.

Ja dok sam protestvovao 90 tih znao sam da ne dođem kući po 5 dana..... :cao:
Tada se znalo ko sta radi bila uredjena drzava a bilo i strucnosti i ljubavi i entuzijazma ali tada vam nije padalo na pamet da uhapsite ikonu kluba medjutim doslo neko novo i izopaceno vreme moj NEBO67 i sve otislo nizbrdo .Mi smo dotakli dvo dno a i vi ste u istom pravcu krenuli ALI VAS ZA SADA VESTACKI ODRZAVAJU U ZIVOTU PUTEM INFUZIJE ALI TO JE NAZALOST SAMO PRIVREMENO RESENJE TJ KUPOVINA VREMENA tako da bi moglo i kod vas da se nesto unapredi ili promeni u cilju odglavljivanja iz blata medjutim i vi ste se predali stihiji kao i mi ::lose::
 
Pa nece tako da menjaju upravu, oni idu samo 30k navijaca tamo gde ima para u kasarci. Fudbal ih ne zanima, nema para nema rezultata.
A jel ima kod vas rezultata u fudbalu ❓ :sta: Dali znas da moze da se desi da ne uzmete ni jedan jedini bod u grupi lige sampiona ::pomoc:; a od hapsenja Dzajica klub se nalazi u vestacki izazvanoj komi .Imam osecaj kada citam neke postove ovde kao da se mnogima zaglavila skazaljka u 80 ili 90 tim godinama dok je bog zemljom hodao .Ovo stanje sada za koje mnogi misle da je dobro u fc Crvena Zvezda je krajnje alarmantna situacija ko razume nesto a ko ne razume na miting nade sendvic i aplaudiraj i pricaj sebi u bradu KAKO JE CUKARICKOM ,PARTIZANU ,SURDULICI NAMA JE SUPER .::lose::
Naiskrenije bih voleo da Zvezda izvuce sto slabiju grupu u ligi sampiona da vidim gde su igracki na kom nivou jer ako padnu velikani imace alibi .Previse uzleta medijskog dobar deo simpatizera gori a Bahar podseca vise na sibicara na autobuskoj stanici nego na trenera Murinja ali zagotivljen je na brzinu kao Jezda i Dafina da je to cudo :nono:
 
Mozes ti i bolje. Toliki napor i opet nista nisi rekao i jos te ovi tvoji lajkuju sto znaci da podrzavaju tvoje lupetanje. Ipak si ti njihov vodja i moralna gromada.
 
Kakve se ovde budalaštine pišu,vođe namam još od ratišta.Tako da možete smanjiti doživljaje ili vi imate jednog,jedinog,nezamenljivog,vanvremenskog vođu čiju ste sliku stavili u službene prostorije.
 
A jel ima kod vas rezultata u fudbalu ❓ :sta: Dali znas da moze da se desi da ne uzmete ni jedan jedini bod u grupi lige sampiona ::pomoc:; a od hapsenja Dzajica klub se nalazi u vestacki izazvanoj komi .Imam osecaj kada citam neke postove ovde kao da se mnogima zaglavila skazaljka u 80 ili 90 tim godinama dok je bog zemljom hodao .Ovo stanje sada za koje mnogi misle da je dobro u fc Crvena Zvezda je krajnje alarmantna situacija ko razume nesto a ko ne razume na miting nade sendvic i aplaudiraj i pricaj sebi u bradu KAKO JE CUKARICKOM ,PARTIZANU ,SURDULICI NAMA JE SUPER .::lose::
Naiskrenije bih voleo da Zvezda izvuce sto slabiju grupu u ligi sampiona da vidim gde su igracki na kom nivou jer ako padnu velikani imace alibi .Previse uzleta medijskog dobar deo simpatizera gori a Bahar podseca vise na sibicara na autobuskoj stanici nego na trenera Murinja ali zagotivljen je na brzinu kao Jezda i Dafina da je to cudo :nono:
slabo se ovde pamti

partizan dok je osvajao ovde uzastopno 6 titula

igrao u ligi sampiona 2010godine

u kvalifikacijama izbacio redom Pjunik,Helsinki i na penale Anderleht u poslednjem kolu playofa

grupa H

Arsenal,Braga,Sahtjor,Partizan

6 utakmica,6 poraza.gol razlika 2datih i 13 primljenih

0 bodova
 
Nazad
Vrh