SPORT-Opšta tema

@ Zoran

Nije mi jasno sta bulaznis? Kako kakva uprava, da li su ovo pojacanja? Povratnici i neki amateri crnci?
Duljaj trener koji nikada nijednu ekipu nije trenirao ? Sta rade skauti, treneri mladjih kategorija ? Sprotski direktor Kralj ili je onaj narkoman Iliev.
 
Pa što se trenera tiče tu ti dajem za pravo.Treba da ih natera da trče malo a ne da se šetaju.jedino ako ne primaju platu pa neće da igraju.Ipak čekam vašeg vođu da on obrazloži ovakav neuspeh.Nadam se da neće spominjati Omoniju i hapšenje Džajića.
@ Zoran

Nije mi jasno sta bulaznis? Kako kakva uprava, da li su ovo pojacanja? Povratnici i neki amateri crnci?
Duljaj trener koji nikada nijednu ekipu nije trenirao ? Sta rade skauti, treneri mladjih kategorija ? Sprotski direktor Kralj ili je onaj narkoman Iliev.
Uvek su prvo igrači krivi.Koja je razlika u igri Saldanje u revanšu i danas.Severine,isto.Danas nisu imali loptu u svom posedu na pola minuta i odmah gubili.
 
Zorane njihov je posao da se zalažu na terenu, činjenica da pored trojke koju sam ranije pomenuo sredina terena je totalno podbacila. Kad sredina ne igra onda igre nema loptu nema ko da zadrži i odbrana bude na velikim mukama. Činjenica da je skauting loše odrađen.
 
Cuka veceras turisticki u grcku kao i vecina nas ovo leto. Kao da su malo na kupanje otisli....
 
Da li možete da izgovorite ime ovog što je pregazio Partizan.Ja ga moram preimenovati jer nit mogu da ga zapamtim niti izgovorim a prvi put i čujem za njih.Ali stiglo i deseto pojačanje.
 
Lepo napisano....

I šta će sad navijači, simpatizeri, članovi kluba i ini da urade po tom pitanju?

Evo npr njih 30k što idu na košarku, (valjda voli i fudbal ne navijaju valjda u fudbalu za Zvezdu :haha: ) da se skupe ispred stadiona jedan dan svi i traže ostavke ekipe. A bilo bi i ovih razočaranih fudbalskih i drugih navijača. I da ne idu dok ovi ne odu, Od tolke mase pi pobegli sutradan ujutro. S tim što bi ih ja prvo polio katranom, pa onda perjem i naterao jedan krug po atletskoj stazi. Za ostalo neka se pobrinu organi....

A i koji moj ja Ciganin da vam pričam šta da radite...ako vi nećete....svašta.

Ja dok sam protestvovao 90 tih znao sam da ne dođem kući po 5 dana..... :cao:
 
ja fudbal ne pratim pa mzoda 10 godina, nisam ni znao da se juce igrala utakmica dok nisam video clanak.
Cak ni na fejsu nisam naisao medju prijateljima podbadanje za rezultat.
Pre 10 i vise godina da se ovo desilo pa to bi bilo na sve strane zezanja. Izgleda da su i Zvezdasi (iz mog okruzenja) skapirali pa je nekima i neprijatno.
Sto bi veliki vodja rekao Toliko mi je neprijatno koliko se dobro ovde zivi...
 
Lepo napisano....

I šta će sad navijači, simpatizeri, članovi kluba i ini da urade po tom pitanju?

Evo npr njih 30k što idu na košarku, (valjda voli i fudbal ne navijaju valjda u fudbalu za Zvezdu :haha: ) da se skupe ispred stadiona jedan dan svi i traže ostavke ekipe. A bilo bi i ovih razočaranih fudbalskih i drugih navijača. I da ne idu dok ovi ne odu, Od tolke mase pi pobegli sutradan ujutro. S tim što bi ih ja prvo polio katranom, pa onda perjem i naterao jedan krug po atletskoj stazi. Za ostalo neka se pobrinu organi....

A i koji moj ja Ciganin da vam pričam šta da radite...ako vi nećete....svašta.

Ja dok sam protestvovao 90 tih znao sam da ne dođem kući po 5 dana..... :cao:
Kada sam ja iso oterali smo zeku, sad je red na mladje.Lepo im udjes u prostorije i nalupas samare.

Steta sto ih Sale mutavi i Velja nevolja nisu dovatili onda.Jes da je jedan bio cigan a drugi radovac.
 
ja fudbal ne pratim pa mzoda 10 godina, nisam ni znao da se juce igrala utakmica dok nisam video clanak.
Cak ni na fejsu nisam naisao medju prijateljima podbadanje za rezultat.
Pre 10 i vise godina da se ovo desilo pa to bi bilo na sve strane zezanja. Izgleda da su i Zvezdasi (iz mog okruzenja) skapirali pa je nekima i neprijatno.
Sto bi veliki vodja rekao Toliko mi je neprijatno koliko se dobro ovde zivi...
To ti je znak da se blizimo pederstvu i ostalim zapadnim bolestima 👍
Salim se . Jeste jedan i ono od znakova ali glavni znak je da naroda zabole tuki za bilo sta . Samo da se ode na more da se guza osunca a ostalo ko ga j...
 
Nazad
Vrh