SPORT-Opšta tema

Simpatizeri zabijaju glavu u pesak i prave se ludi da je sve ok . To je sado mazo a ne ljubav prema klubu !
Oko privilegija imas pravo ali toga ima i na severu . Ocito da imaju bolje privilegije ( gradnja puteva i ko zna sta jos ) pa se cuti .
@emigrant - a rts se pravda da to ne pustaju u prenos 🤣
Morate politiku pa to ti je.Mislio sam samo na vodje navijaca u svim klubovima pa naravno da ih ima i na severu.Nabroj koliko imate frakcija navijaca koji slave vas klub na svoj nacin,ja stvarno neznam u Zvezdi za toliko grupa mozda ih i ima
 
Nesto tu kod vas ne stima. Zeljko se zahvaljuje Vucicu na pomoci, Mihajlovic se zahvaljuje, verovatno je tako i u FK , a vi skandirate Vucicu pederu. Onda su pedercine i ovi sto mu zahvaljuju. U vasoj nemoci svi su vam krivi, samo ste vi sa juga cisti. A i jug vam je prazan jer su svi pobegli na istok i zapad. Prosle godine ste u pocetku zanemarili kosarku i kleli se u fudbal i fudbalere. Sad kao ne pratite fudbal, bacili ste se na kosarku, prodali 17000 sezonskih. Nemojte samo i u kosarku da se razocarate pa da se pojave neki novi pederi.
 
Zvezda ima svoje navijace pod imenom Delije koje cine objedinjene frakcije ili podgrupe sirom Srbije i sire. To objedinjavanje se ostvarilo na Bozic mislim 1990 godine. Prvo smo se trebali zvati Orthodoks Armi, ali se odustalo zbog tog prefiksa Pravoslavna. Takva su vremena bila. Danas po celoj Srbiji ima sigurno tridesetak podgrupa koje imaju prava da isticu svoja obelezja, ali ne mogu da nastupaju samostalo. Delije su sigurno naj organizovanija i naj brojnija grupa u Srbiji. Cesto se organizuju humanitarne akcije prikupljanja razne pomoci, dobrovoljnog davanja krvi i slicno. Evo u nedelju kod nas se organizuje koncert tradicionalnih Srpskih pesama, a sav novac ide za pomoc Kosovu i Metohiji. Organizatori Delije sever. Tako da nije sve huliganizam, tuce, droga, ima i lepih stvari. Verujem da i suprotni tabor ima slicnih akcija.
 
Nisam ni gledao tekmu radio sam do kasno sinoc,upalo mi u oko ime onog krisa cebaljosa,jel bese njemu projektovano da bude novi mesi,cini mi se da sam tako nesto cuo nekad,on nesto i igrao u totinhemu?
 
Ko o čemu baba o uštipcima.
Jel on to daje pare iz svog džepa?
On bi trebao kad padne s vlasti da dođe ovde s bratijom kod nas u SM na malo duži odmor.
Po kom osnovu on daje pare iz budžeta za bilo koji klub?
Jel mu to od dede ostalo pa može malo da sponzoriše?
Samo privatizacija klubova i da država uvede red u navijačke grupe.Kako su Englezi od najvećih huligana sada mirni kao bubice?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Malo brkate lončiće.Željko je trener koji naravno neće raditi za džabe.Kao što i ti pretpostavljam ne radiš za džabe.A picousti daje NAŠE pare iz budžeta.S kojim pravom i čijim odobrenjem.
Sav se stresem kad ga čujem da kaže,ja sam napravio puteve,ja sam napravio stadione.Strašno.S čijim bre novcima majstore i ko ti je dao da zadužiš buduće generacije.To je samo za robiju i to dugogodišnju.
 
Pa daje pare i partizanu,zar ne.Znamo mi čije su to pare.Partizan je slabo kupovao igrače iz EL ali zato sada kupuje NBA igrače.
 
Zvezda ima svoje navijace pod imenom Delije koje cine objedinjene frakcije ili podgrupe sirom Srbije i sire. To objedinjavanje se ostvarilo na Bozic mislim 1990 godine. Prvo smo se trebali zvati Orthodoks Armi, ali se odustalo zbog tog prefiksa Pravoslavna. Takva su vremena bila. Danas po celoj Srbiji ima sigurno tridesetak podgrupa koje imaju prava da isticu svoja obelezja, ali ne mogu da nastupaju samostalo. Delije su sigurno naj organizovanija i naj brojnija grupa u Srbiji. Cesto se organizuju humanitarne akcije prikupljanja razne pomoci, dobrovoljnog davanja krvi i slicno. Evo u nedelju kod nas se organizuje koncert tradicionalnih Srpskih pesama, a sav novac ide za pomoc Kosovu i Metohiji. Organizatori Delije sever. Tako da nije sve huliganizam, tuce, droga, ima i lepih stvari. Verujem da i suprotni tabor ima slicnih akcija.
Lepa prica . A ko vam je nadenuo ime delije tj. turski konjanici ?
 
Delija kao rec jeste turcizam, ali je kod Srba ostala kao rec i oznacava hrabrog krupnog momka. Ko je nadenuo?? Nezvanicno Arkan jer je to ujedinjenje podgrupa bilo sa njegovim pojavljivanjem. A ko je vama dao ime Grobari i od cega je nastao taj naziv??
 
Nazad
Vrh