SPORT-Opšta tema

Bas naprotiv mislim da Partizan treba da pobedi nije to bas tako los tim .A politika kluba je nesto sasvim drugo zato kad analizirate krenite uvek od kuce.Ocekujem pobedu.
 
Zar vi ne vidite koliko je to slab tim i koliko su ga upropastili.Pogledajte južnu tribinu,prazna.Jel vam to nešto govori?Jel čujete i kad je pao gol,UPRAVA NAPOLJE.
 
Искидаше живце... Драго ми је да је Партизан прошао али мора много боље...
 
Mali Ilic u odbrani odlican za svahu pohvalu. Belic dobar,steta za crveni na kraju. Solidan fudbal se igrao do momenta izmena...onda je nastalo mucenje i katastrofa...
Mislim da je ekipa solidna,ali definitivno treba bolji trener.
 
Kolega uz dužno poštovanje trener ne igra, igrači su ti koji igraju. Partizanu je problem tanka klupa i sam si napomenuo do izmena na momente da se nešto i igralo a posle njih mučenje.
 
Bolje da su ispali i da se posvete prvenstvu i napadu na titulu 🤣
Izvinjavam se svim vernim grobarima ali ovo je teska katastrofa . Severina i Sulemana uzdanice . SEVERINA 🤣
Ali za jug postovanje . Za razliku od delija bar imaju onu stvar !
 
Čestitke za ovako veliki uspeh.u Za ispadanje sabaha je kriv trener.Čuvao je rezultat.U prvoj utakmici je igrao ofanzivno i partizan nije mogao da se sastavi.Ovako su se povukli i normalno je da će primiti golove.Zahvalite treneru sabaha i ludoj sreći u prvoj utakmici.Čekamo ekspertizu kolege Mornara o velikom uspehu nad timom osnovanom pre 6 godina.Duljaj je najsvetlija tačka.Prošlu utakmicu je skliznuo koliko se zaneo-kao da bi hteo da uđe da igra.Nisu ni pojačanja loša-naročito Slađana i Severina.Danci opet nepoznati.Sve jači i jači autsajderi.Ali dobro izvode penale-što uliva nadu.
 
Drago mi je za prolaz vasoj ekipi trebalo je tako.Analize ne radim za to postoje strucni ljudi,ali moram da se zapitam na stadionu bilo je 10k-15k pravih navijaca koji su iskreno pratili svoj klub.Dve tribine stadiona prazne jer tako su frakcije kojih imate najvise naredili.I tako se rusi uprava?Znaci ovi koji su prisustvovali utakmici nemaju ONO?
 
Drago mi je za prolaz vasoj ekipi trebalo je tako.Analize ne radim za to postoje strucni ljudi,ali moram da se zapitam na stadionu bilo je 10k-15k pravih navijaca koji su iskreno pratili svoj klub.Dve tribine stadiona prazne jer tako su frakcije kojih imate najvise naredili.I tako se rusi uprava?Znaci ovi koji su prisustvovali utakmici nemaju ONO?
Zavisi na koji nacin to posmatras . Simpatizeri ce pratiti utakmice i ako se klub bori za opastanak dok radikalnim navijacima uspeh kluba je na prvom mestu .
@coci064 - mozda i ne znam aj podseti me kada su vikali nesto protiv glavesine . Od kada je parkiran tenk ispred stadiona ja ne znam za UA 🤔
 
Iskrenim navijacima klub je uvek u srcu a tim tvojim radikalnim navijacima posebno vodjama samo su privilegije bitne zato ima toliko frakcija medju navijacima jer onda ima i toliko vodja.Ne bi dalje.
 
Iskrenim navijacima klub je uvek u srcu a tim tvojim radikalnim navijacima posebno vodjama samo su privilegije bitne zato ima toliko frakcija medju navijacima jer onda ima i toliko vodja.Ne bi dalje.
Simpatizeri zabijaju glavu u pesak i prave se ludi da je sve ok . To je sado mazo a ne ljubav prema klubu !
Oko privilegija imas pravo ali toga ima i na severu . Ocito da imaju bolje privilegije ( gradnja puteva i ko zna sta jos ) pa se cuti .
@emigrant - a rts se pravda da to ne pustaju u prenos 🤣
 
Evo izjave predsednika: :haha: :haha:

Naučio sam i da sam negativno rođen i ludak i bolesnik. Sinoć tri puta, čim sudija ne svira korner, na nekoj utakmici oni viču Vučiću p*deru. Ako je to jedini argument... Kakva pristojnost kad to izgovara deset hiljada ljudi. Rekli ste mi to, a jeste li rekli da nisam izgradio dovoljno stadiona? Otvaram stadion u Leskovcu uskoro.
 
Nazad
Vrh