SPORT-Opšta tema

Kalman,pitanje je bilo prosto samo kolega clan nije odgovorio pa sam se raspisao ali ke i nebitno,proslosti su nam slicne i vladajuca struktura. Elem,i taj jovo popovic i tudjman i vucela i vazura i terza i covke po meni su sva ista govna koja nas svadjaju dzabe i sahranjuju mnogo lepu igru,oni se bogate i barataju klubovima kao da im je dedovina,dalje nije potrebno pisati po meni jer sam sve reko kratko,niti da dizem moje u nebo niti vase da bacam u blato. Takodje,ja ne smatram tebe ili cocija ili zorana ili luleta za neprijatelje vi ste moje kolege po muci ali navijate za drugi tim i to je to,ja vas sve postujem kao i kolege partizanovce,svadjamo se kao deca zbog gluposti,relativno smo svi pametni ljudi donekle a dozvolili smo i dosli na nivo da se raspravljamo za jova popovica za buljavog krcuna i ostale ljudske nule. I da,jq se ne pronalazim u pisanjima doticnog clana poznatog kao vodja nasih navijaca.
Prvi si od navijaca Partizana ovde na forumu koji se ogradio od baljezganja nazovi vam vodje navijaca.
 
Znaci sta smo naucili na ovom forumu clan KALMAN058 rece VUCIC VAM PLATIO STRUJU ⁉️ a CLAN ZOKI0230 iskusno zakljucuje NE VOLIM GA ALI NIJE ON NISTA KRIV STA HOCETE OD NJEGA ⁉️ Nije tesko zakljuciti na osnovu ovakvih izjava a slusam ih non stop na svakoj krivini zasto ova kriminalna struktura ima 900 000 clanova sa svakodnevnim novim prilivom svezeg mesa .Juce me pitaju nasi ljudi iz Francuske zapanjeni RAZMISLJANJEM nasih penzionera STA SE DOGADJA ❓a ja im odgovaram da je izvrsen MENTALNI GENOCID i da je podhitno potrebna detoksikacija nervnog sistema ali da ce to ici veoma tesko .Nesto slicno su me pitali i nasi ljudi iz Kanade mnoge stvari im nisu jasne ali kako njima da budu jasne kada meni koji zivim ovde nije jasno sta nas je snaslo a ne ljude iz uredjenih sistema .
Kako god bilo jedno je sigurno SVI KOJI IMAJU ZAKASNELU REAKCIJU CE SHVATITI SIGURNO KO KOME DAJE I STA DAJE I DALI DAJE samo je pitanje kada ce ta informacija i definitivno zaziveti kod populacije koja nema senzor za raspoznavanje i detektovanje istine a vozovi prolaze i prolaze ::lose::
A da nisi ti kolega političar.Izvrćeš moje reči baš kao predsednik koji vam je preko leđa građana i PENZIONERA koje napadaš formirao KK i doveo vam trofejnog trenera.Ja sam penzioner i nikad nisam glasao ni za radikale ni za SNS jer mislim da su daleko najgori do sad.Tu dodajem i SPS i sve preletače.Mi građani nemamo političara za koga treba da se zakačimo.Zato svi protesti propadaju a ovi nastavljaju da arče.
.
Zar vi i dalje mislite da je Vučić kriv za svaki poraz ili sudija
-ovo sam ja napisao.
NE VOLIM GA ALI NIJE ON NISTA KRIV STA HOCETE OD NJEGA-to si ti napisao.Niđe veze nema.
 
Poslednja izmena:
Znaci sta smo naucili na ovom forumu clan KALMAN058 rece VUCIC VAM PLATIO STRUJU ⁉️ a CLAN ZOKI0230 iskusno zakljucuje NE VOLIM GA ALI NIJE ON NISTA KRIV STA HOCETE OD NJEGA ⁉️ Nije tesko zakljuciti na osnovu ovakvih izjava a slusam ih non stop na svakoj krivini zasto ova kriminalna struktura ima 900 000 clanova sa svakodnevnim novim prilivom svezeg mesa .Juce me pitaju nasi ljudi iz Francuske zapanjeni RAZMISLJANJEM nasih penzionera STA SE DOGADJA ❓a ja im odgovaram da je izvrsen MENTALNI GENOCID i da je podhitno potrebna detoksikacija nervnog sistema ali da ce to ici veoma tesko .Nesto slicno su me pitali i nasi ljudi iz Kanade mnoge stvari im nisu jasne ali kako njima da budu jasne kada meni koji zivim ovde nije jasno sta nas je snaslo a ne ljude iz uredjenih sistema .
Kako god bilo jedno je sigurno SVI KOJI IMAJU ZAKASNELU REAKCIJU CE SHVATITI SIGURNO KO KOME DAJE I STA DAJE I DALI DAJE samo je pitanje kada ce ta informacija i definitivno zaziveti kod populacije koja nema senzor za raspoznavanje i detektovanje istine a vozovi prolaze i prolaze ::lose::
Za mentalni genocid nemoj da brines mi penzosi smo namazani i medom i onim drugim .Pazi na sebe ti se bavis ozbiljnom politikom e sad dal si dorastao ne znam moram da se raspitam.Za one strance nemoj da brines sta im nije jasno provesti godisnji kod nas razbiti 100 i jos da ostane mozda je tu problem.Imam i ja kontakte iz raznih drzava i dobro se razumemo,stobom nikako.Nisam nikad glasao za ovu vlast i nikad necu ja to javno izgovaram imenom i prezimenom ali ne serem po ovoj vlasti iz ilegale.Na sledecim izborima glasam za partiju koja velica kralja jer ostale sam video i razocarao sam se.Ovo mi je prvi post posvecen politici i nikad vise svoj stav iskazujem na izborima ako moze ne tajnim glasanjem.Za struju sam znao bice do prve utakmice placeno pa valjda je nesto ostalo u onim prostorijama.Navijajmo dostojanstveno i molim da politika bude proterana sa ove teme.Podrav kolege.
 
Мени важнија вест да неки клинац из контигента из Африке што се затекао у Скандинавији неће да дође у Звезду.
Све то довољно говори о пројекту... и ка га виде издалека...
 
Мени важнија вест да неки клинац из контигента из Африке што се затекао у Скандинавији неће да дође у Звезду.
Све то довољно говори о пројекту... и ка га виде издалека...
Ko?
 
pa sta je tu cudno?
zeli taj Cukvani da igra francusku ligu

imas naseg Mitra bio sad u podkastu kod Ace Stanojevica pa govorio o prelascima...kada nije igrao u Njukaslu kod Beniteza,trebao da ide u Bordo sve dogovoreno,sutra dan treba da stigne avion po njega da ide za francusku,zatim ga uvece zovu nazad u Anderleht isti taj dan-on sutradan ne ode u Bordo nego u Anderleht,stigao tamo da potpise pozajmicu i ispadne da nemaju pare da plate Njukaslu a on sedi u trening centru Anderlehta.....Njukasl mu odmah resi da ide u Midlzboro.....ovo se sve desava poslednja 2 dana prelaznog roka

u medjuvremenu svega toga se cuo sa Jokanovicem koji je trener u Fulamu...ovaj ga zove i na kraju zavrsi u Fulamu
 
sto se tice ovih kvalifikacija klubova za evropu katastrofa

TSC potpuno ocekivano inferioran protiv Brage sa kojom se Czv klala u predhodinm godinama a ne da ce TSC sa njima igrati nesto
ne realno je i bilo da TSC igra nesto bitnije u kvalifikacijama za Ligu samp. sa ovim timom,tesko da ce moci nesto i u ligi evrope gde je ucesnik

Vojvodina ispala od Apoela za ligu konferencije

Partizan lagano izgubio od sabaha i sada mora da podigne formu 200% kako bi prosao u play of za ligu konferencije

Cukaricki ceka protivnika u Play ofu za ligu evrope


za sad velikih 0 bodova za Srbiju sto se tice koeficijenta
 
Неко нам је овде набијао на нос Динамо... као неки пројекат... нисам сигуран ко је то био? :)
 
Ето, мислио сам да неће доћи тај дан да балвани оду... И Срнић и Гобељић одоше... Остаје само Катаји који ће ако се не прилагоди ипак направити проблем... Ту је и Канга који је такође несташан...

Е сад опет из другог угла... Кад растераш све маторце што су искусни и играли лигу шампиона па ти остану деца којима ће да се тресу гаће кад виде играче из лиге петице... требаће им две групне фазе да стекну искуство....

Него хајде да се дувамо док не почне она крпа да лепрша у рупи...
 
Pa realno prvi tim nam nije uopste detinjast

Golman glazer 27 godina
Odbrana Degenek 29 Mijailovic 29 Dragovic 32
Vezni red Bukari 24 kangwa 24 Stamenic 21(stim da je igrao vec 2 godine u Danskoj,prva i druga liga) Mitrovic 21 stim da evo treca sezona u zvezdi,u obe predhodne odigrao preko 30 utakmica,Ivanic 29
Napad Krasso 26 godina Olajinka 27godina


Na klupi Vigo 24,Rodic 32,Spajic 30,Kanga 32 Katai 32 Addo 23 uz super talentovane Mijatovica,Prutseva,Lucica
Za ligu evrope odlican tim
 
Неискусно за лигу шампиона... али видећемо...

Видећемо да ли смо имали златну коку...
https://sportske.net/vest/domaci-fudbal/bum-zvezda-prodala-igraca-za-3-000-000-evra-500934
Мада се мени чинио мало ''килав'' али изгледа да је добро одиграо репрезентативно...
И опет сматрам да бекове и центарфорове морамо сами да стварамо... као и ове балване позади... за ове у средини мора се направити нови систем од ФСС-а који ће се применити на све школе фудбала. И обавезно одвојити децу са талентом и вештином од оне која тренутно имају физичку предиспозицију.
Од двадесетак тимова у првој и другој лиги мора се имати десетак добрих талентованих ''плејмејкера'' на пар година... Репрезентација мора имати довољно таквих у средини да неки седе и на клупи.
И када нам цео први тим репке садржи играче који су носиоци игре у својим тимовима који су у врху петице па кад прође десетак година можемо се надати неком од првих места на првенствима.

Само поред оволиког мувања по клубовима и мешетарења разноразних самозваних менаџера тешко да ћемо то доживети...
 
Nazad
Vrh