SPORT-Opšta tema

Динамо има доброг голмана. Од 4 гола 3 су примили у последњим минутима игре. То говори о физикалији и недовољно искуства.

Звездина игра се распала у другом полувремену.
Слабо ће то бити за лигу шампиона. Једино да добију самопоуздање и мотивацију и инспирацију због самог догађаја и игре са звучним противником.
Али...
 
Mnogo jaka slika 💪

Da ne gledamo to gde je otisao futbal pa da za ova dva lika se izdvoji toliko love,to je vec ludilo
JQNGLlA.jpg
 
Sport je odavno postao komercijala,svi se prodaju za kintu,nema tu ljubavi vise prema klubovima,bole njih patke za neki grb, a mi se koljemo i pljujemo ovde po forumu na grobare i cigane zbog budala dok oni lade jaja i zgrnu jos neki milioncic....
 
Meni zao odluke Mitrovica . Delovao je da ima obraza i zelju za uspehom u najboljoj ligi sveta . Kunuo se u Fulam i sigurno bi postao legenda Fulama i njihov najbolji igrac u istoriji . Ali lova busi gde burgija ne moze .
 
Ma šta ga briga. Ovi u Engleskoj ni sami ne znaju koliko utakmica imaju za jednu sezonu. Još neko treba da ga polomi i šta onda. Ovako je otišao tamo, uzeće lovu (do kraja života mu ne treba više ni jedan ugovor), a i same utakmice neće biti baš loše jer je dosta tih kvalitetnih igrača došlo. Eto mu prilike da se i u toj konkurenciji dokazuje.
 
Pa mozda se Mitrovic predomislio posle one kazne pa resio da ide i zaradi lovu.
Videli da ne mogu nista ozbiljnije da naprave u jakim ekipama pa uradili pametnu stvar, bar da se obezbede.
Jes da me ovo podseca na cirkus ali ocigledno Arapi imaju para za bacanje
 
Niam ispratio na koliko potpisuju ali ne mogu Arapi da se tako lako izigraju.
Pricao je neki kosarkas kod Mileta u podkastu o tome kako je prosao kod Arapa.
 
Митровић је потписао 3 X 25милиона.

И он је у заласку каријере, измучен и изубијан... прошао много тога у другој лиги Енглеске, у Белгији и код нас. Мало екипа користи такав тип нападача. Али уме он и да прими лопту и да дода саиграчу. И треба да заради пара за старост.
 
Nazad
Vrh