SPORT-Opšta tema

Nisam žalio ako te to zanima.Tako sam vaspitan pošto mi je deda bio konfiskovan i oteran u zatvor.
A to mu je urađeno kada se vratio iz zarobljeništva u Nemačkoj gde je bio oteran na početku rata.Razlog je što nije hteo ili nije imao da preda obavezu koju su odredile tadašnje komunističke vlasti.Njega su onda u zatvor a babu sa troje male dece izbacili iz kuće.Kad mi je ćale pričao da su im uzeli čak i kante za mleko nisam mogao da verujem.Tako da od malena sam upoznat sa nepravdama onog sistema.
A misliš da si ti jedini upoznat.To tvoj deda najbolje znao onda otac a ti znaš na osnovu priča-kao i ja.Što je onda bio prazan grad kad je bio slet i štafeta.Niko nas nije terao sa ulica.Budimo samo malo realni.Da li je neko iz moje generacije mogao da pomisli da će na ex YU prostorima,biti rata-niko.I da je bilo malo pameti i sve nacionaliste na sve 3 strane pohapsiti,ako treba i kojeg da su smaknuli i kraj priče.Mi smo sad takvi Srbi da nam se preci prevrću u grobu od muke,šta smo sve dozvolili.
Tema je o sportu-nema potrebe za politikom.
 
Ево, после (не)проспаване ноћи да ли је лакше или теже? Бојим се да ће све теже бити што се утакмица буде приближавала.

Е, сад мала анализа...
Нису ови Азер-индијанци бољи од Партизана него је у питању недостатак самопоуздања. И неуиграност. И пенал је био сумњив а и други гол је сумњив ако је овај њихов играч најближи голману био у офсајду. Онда је утицао на игру... али и судије су индијанци... одрадили посао јер шта представљају ови наши клубови...
Али увек сам сматрао да кад си бољи мораш то и да докажеш... Овако... биће тешко...
Spavao sam kao beba.
 
Citam sad danasnje teme i divim se piscu.Vidim stigli ste do Krcuna a kad ce doci na red gen.Jovo Popovic a mozda i gen.Tudjman.Ponekad dotaknite i svoju istoriju a ovu nasu pamtimo mi dobro.Pocnite malo o Vuceli pa Vazuri a ne samo Terza a ponekad Covke monotono je volim malo ekskluzive.
Kalman,pitanje je bilo prosto samo kolega clan nije odgovorio pa sam se raspisao ali ke i nebitno,proslosti su nam slicne i vladajuca struktura. Elem,i taj jovo popovic i tudjman i vucela i vazura i terza i covke po meni su sva ista govna koja nas svadjaju dzabe i sahranjuju mnogo lepu igru,oni se bogate i barataju klubovima kao da im je dedovina,dalje nije potrebno pisati po meni jer sam sve reko kratko,niti da dizem moje u nebo niti vase da bacam u blato. Takodje,ja ne smatram tebe ili cocija ili zorana ili luleta za neprijatelje vi ste moje kolege po muci ali navijate za drugi tim i to je to,ja vas sve postujem kao i kolege partizanovce,svadjamo se kao deca zbog gluposti,relativno smo svi pametni ljudi donekle a dozvolili smo i dosli na nivo da se raspravljamo za jova popovica za buljavog krcuna i ostale ljudske nule. I da,jq se ne pronalazim u pisanjima doticnog clana poznatog kao vodja nasih navijaca.
 
Poslednja izmena:
Матори, излапели тренер и подршка од алкоса из Савеза.... скупа раде против кошарке...
Недовић који је могао да помогне екипи... и који није желео да откаже и оде да јаше коње вране.... е тако се губи поверење у репрезентацију... зато ћемо и проћи како ћемо проћи...



Надам се да ће Богдановић да да све од себе али неће бити само он довољан...
 
Imas zvanicnu izjavu Nedovica gde govori da i on sam oseca da nije u formi(sto realno i jeste tako,jos zadnja 2-3 meseca u zvezdi bio los),na ove 2-3 pripremne utakmice ocajan blago receno+rekao da mu je data neka uloga u timu koja mi neodgovara(odbrana)
a ovo sto pise mozzart ne vredi ni citati
 
Ali je i poenta ove teme da jedno drugog malo bocnemo a da se ovaj drugi ne naljuti.
Ne svatamo svi to tako,meni otac navija za zvezdu deda isto navijao,5 najbolja druga za zvezdu samo ja za partizan i nikad ali nikad nismo se bockali,malo mi je degutantno i glupo i decije,svi gledamo naravno kad imamo vremena i czv i partizan,meni je i drago kad nasi klubovi igraju sa nekim sa strane i navijam da nasi timovi uvek pobede jer to je i poenta,suvise smo mala zemlja da se i dalje delimo .
 
Poslednja izmena:
Матори, излапели тренер и подршка од алкоса из Савеза.... скупа раде против кошарке...
Недовић који је могао да помогне екипи... и који није желео да откаже и оде да јаше коње вране.... е тако се губи поверење у репрезентацију... зато ћемо и проћи како ћемо проћи...



Надам се да ће Богдановић да да све од себе али неће бити само он довољан...
A Vanja Marinković je u formi.On se najviše ispromašivaoSvi osciliraju ako ćemo realno.Dobrić i Avramović du nekako najsigurniji.
 
Znaci sta smo naucili na ovom forumu clan KALMAN058 rece VUCIC VAM PLATIO STRUJU ⁉️ a CLAN ZOKI0230 iskusno zakljucuje NE VOLIM GA ALI NIJE ON NISTA KRIV STA HOCETE OD NJEGA ⁉️ Nije tesko zakljuciti na osnovu ovakvih izjava a slusam ih non stop na svakoj krivini zasto ova kriminalna struktura ima 900 000 clanova sa svakodnevnim novim prilivom svezeg mesa .Juce me pitaju nasi ljudi iz Francuske zapanjeni RAZMISLJANJEM nasih penzionera STA SE DOGADJA ❓a ja im odgovaram da je izvrsen MENTALNI GENOCID i da je podhitno potrebna detoksikacija nervnog sistema ali da ce to ici veoma tesko .Nesto slicno su me pitali i nasi ljudi iz Kanade mnoge stvari im nisu jasne ali kako njima da budu jasne kada meni koji zivim ovde nije jasno sta nas je snaslo a ne ljude iz uredjenih sistema .
Kako god bilo jedno je sigurno SVI KOJI IMAJU ZAKASNELU REAKCIJU CE SHVATITI SIGURNO KO KOME DAJE I STA DAJE I DALI DAJE samo je pitanje kada ce ta informacija i definitivno zaziveti kod populacije koja nema senzor za raspoznavanje i detektovanje istine a vozovi prolaze i prolaze ::lose::
 
Nazad
Vrh