SPORT-Opšta tema

Jel ti to ništa ne govori?
A vi ste sada tu zato što imate kvalitet. :haha:
Pa da li ste realni?
Imam samo još jedno pitanje.
Hoće li Voša i protiv nas odmarati pola tima?:ppozdrav:
 
A da li je bilo normalno od 2000 do 2012 vasa dominacija u fk a o kk da ne pricamo? To sve bilo regularno, magija, institucija i ostale brljotine...
A jeste . Kostunica namestao za Partizan 🤣
A sada realno stanje i udarac na sve vas koji volite klubove gde je jos na grbu komunisticka zvezda . Da je drzava , drzava oba kluba bi odavno dobila blokadu racuna zbog dugova i otisla na dobos . Nadam se da ce do toga i doci i da ce konacno Terzic postati vlasnik FK Zvezda.
 
Zasto bi sada odmarala?? Aludiras da su nas pustili sa drugim timom?? Sto se tice kvaliteta. Da, imamo kvalitetniji tim od vas, bolju organizaciju, bolju atmosferu u klubu i na tribini.
 
A jeste . Kostunica namestao za Partizan 🤣
A sada realno stanje i udarac na sve vas koji volite klubove gde je jos na grbu komunisticka zvezda . Da je drzava , drzava oba kluba bi odavno dobila blokadu racuna zbog dugova i otisla na dobos . Nadam se da ce do toga i doci i da ce konacno Terzic postati vlasnik FK Zvezda.
Prati ti i dalje Englesku ligu, pusti nas domace fanatike.
 
Prati ti i dalje Englesku ligu, pusti nas domace fanatike.
Znas sta je posebno zanimljivo ⁉️ Ja sam za razliku od tebe u mnogo boljim odnosima sa vecinom navijaca Zvezde sa ovog foruma iako smo nailazili na razlicitost misljenja nikada nije izmedju nas nista negativno bilo npr VUXSD ,ZORAN 0230 a evo sada i BANAT013 jer uvazavam tudja misljenja i cenim sva strucna i kvalitetna zapazanja a cak ako covek promasi post ili ga ne odradi kvalitetno ja ukazem na jedan saljiv nacin coveku da je promasio medjutim kod tebe je veliki problem SUJETA zatim imas KOMPLEKS VISE TJ NIZE VREDNOSTI i ono najgore koje nikako ne mozes da suzbijes je sto si totalno EGOCENTRICAN ::lose::
.Svako ko bi mi rekao na ovom forumu da sam u pravu za nesto ili me lajkovao za nesto /ne dao bog / taj je za tebe najveci nepriljatelj za sva vremena A ONO STO JE NAJZANIMLJIVIJE KADA BI SADA OBJAVIO VIDEO ZAPIS GDE ZVEZDA CEPA REALA SA 4 2 I DA ME SVI CIGANI LAJKUJU TI ME NE BI LAJKOVAO A OVE SEKUNDARCE BI STAVIO NA LISTU ZA ODSTREL KAO ONI NAJGORI PSIHICI :haha:
 
Oplemenio sam ovaj forum mnogo puta do sada i podigao ga na jedan visi nivo i umesto da me podrzis jer dok ja nisam dosao ovo je toliko bila mrtva tema kao mrtvo more bez zivota ali ja sam uneo u ribnjak razne ribice i bojice ,morske plodove i to su ljudi prepoznali a posebno mi imponuje sto me podrzava vecina Zvezdinih simpatizera objektivnih naravno i nemogu da kazem da mi to ne prija to imponuje svakom slucaju i daje mi neku novu energiju da istrajem u daljim pisanjima i ilustracijama obogacenih sa strucnim analizama .
 
Derane ja sam bio jedan od 90000 ljudi na toj utakmici protiv Reala, tako da meni ne moras postavljati te snimke.
 
Zar ti ne primecujes da se ovi sto ti navodno daju podrsku sprdaju sa tobom dok ni jedan navijac Partizana ovde na forumu uopste nit komentarise tvoje postove nit ih lajkuje. Sam zivis u nekom svetu gde su ti opsesija par recenica koje vrtis u krug.
 
Derane ja sam bio jedan od 90000 ljudi na toj utakmici protiv Reala, tako da meni ne moras postavljati te snimke.
DOBIO SAM OPKLADU ::novac:: KLADIO SAM SE U VECERU DA ME NECES LAJKOVATI ZBOG VIDEO ZAPISA ALI DA CES SE POHVALITI DA SI BIO NA TOM MECU U ZIVOT SAM BIO SIGURAN DA CE SE TO DOGODITI .Najveci neuropsihijatar u Podunavskom regionu je moja skolska drugarica i rekla mi je mnogo puta da nebo place sto nisam zavrsio u toj struci .To je ta EGOCENTRICNOST gde imas poriv da pricas o sebi i da se hvalis EGO ti je zestoko uzdrman i imas veliki poriv da pricas da se hvalis a u isto vreme da ga zakrkas drugome onako seljacki :haha: kako si mi slatko naleteo a bio sam siguran glavu u vatru da naleces E MOJ DJACICU PRVACICU PREGAZILO TE VREME OSTALI SAMO DUGMICI :ppozdrav:
 
Derane ja sam bio jedan od 90000 ljudi na toj utakmici protiv Reala, tako da meni ne moras postavljati te snimke.
Koga boli patka nesreco jedna gde si ti bio pre milion godina sta si mislio da ce mladji narastaji da se uzbude sto si ti pre milion godina pobego sa casa da ides na utakmicu :sta: umivanje ladnom vodom podhitno u cilju otreznjenja a klinci danas takve zovu SMARACI :haha: TAKE IT EASY BOY ili sto bi rekli Bavarci CURIK C-U.-R-I-K ::000::
 
Dobro kazu ljudi, ne kaci se sa budalom.
Dali opet po 1000 put ne mozes da pratis konverzaciju na intelektualnom nivou i onda posezes za nekim ulicnim vokabularom a 100 godina si nabio u bulju .Vidis kako ja biranim recima sve oplemenjujem a ja sam i clan kluba knjizevnika i nemoj da mi zameris sto se ne spustam na ovaj nivo jer to je krajnje nazadni nivo koji coveku nista dobro ne moze da donese .iDI SADA U BUVARU ODSPAVAJ MALO A VIDECES DA JE JUTRO PAMETNIJE OD VECERI I ZAPRATI ME NA DRUSTVENIM MREZAMA AKO MISLIS DA DUHOVNO NAPREDUJES A VERUJ U TO I VIDECES REZULTAT VRLO BRZO SAMO ME POMNO ZAPRATI ::vadjenje_repe::
 
Vama mladima trcanje a nama starijim rekreacija u soji od 5 do 9 sati dosta.Nije cupavo ali ima uvek sta da se plevi.A da se nadmecem sa kolegom nemam snage nije realan uopste.Nek svako navija za svoj klub ali da ne lupa nek krene iz svog dvorista a ne da se kaci za vlast i sve reseno.Arhivirano Terza je lopov Dzaja isto,a oni sve postenjacine.Samo ne znam jel kolega uvek ozbiljan?
 
Nazad
Vrh