SPORT-Opšta tema

Pa bice pune novine ipak je on sns ekipa.

Stimac je vise uradio od Jokica za nacionalni dres. Pre bih njega zvao nego ovog sto se vecito prenemaze i treba da ga molis da igra.
 
Zar su vam ocekivanja bila veca?Pre par meseci napisao sam da sam umesto njega ne bih se odazvao ,nazvali ste ga konjusar pa uredu ucestvovace u kasackim trkama.A ostali?Sto se tice nacionalnih interesa to je vas klub svojim istupom iz domace lige lepo pokazao.I onda jedan pametan novinar ne znam jel iz sns branse napise IZBACEN ljudi pa nije niko nikog izbacio,oni odlukom rukovodstva doneli odluku da ne ucestvuju.
 
Zar su vam ocekivanja bila veca?Pre par meseci napisao sam da sam umesto njega ne bih se odazvao ,nazvali ste ga konjusar pa uredu ucestvovace u kasackim trkama.A ostali?Sto se tice nacionalnih interesa to je vas klub svojim istupom iz domace lige lepo pokazao.I onda jedan pametan novinar ne znam jel iz sns branse napise IZBACEN ljudi pa nije niko nikog izbacio,oni odlukom rukovodstva doneli odluku da ne ucestvuju.
Prosle godine su odustali, a ove kao zakasnili sa licencom za takmicenje. Postenjacine.
 
Ne mozemo biti jednostrani otisao covek da zaradi pare i tu postoje pravila igre.Mnogo nasih skolovanih ljudi otislo vani da zaradi pare i mnogo njih nikad nece doci da ulozi pare.Njemu zameramo pa i to telo ,organizam trazi svoj oporavak .
 
Ajd zajebite to vise duga sezona oporavak, eno ga Maraj igra za Kanadu.Batalite te fore, neka igra za zalizanog miska.
 
Zasto bi igrao za reprezentaciju da ga odma lincuju kada se zlato neosvoji?
Imamo takve igrace da sa Jokicem, Micicem, Bogdanom, sa krstenom trojkom i 4kom koja to mzoe da siprati(steta sto je Bjelica povredjen) mi mozemo da se prosetamo kroz prvenstvo.
Imas najboljeg na svetu, pravi reprezentaciju oko nejga tacka. Nema filozofije, ostali rade da pomazu, on je svakako timski igrac, treba da odrze rpednost dok se odmara kako znaju i umeju i tacka.
Ova sranja sa savezom, svadje, pretnje, pa sad sa Miroticem, ko normalan bi da igra i da se jebava sa budalama koje svoje frustracije prazne na njemu.
Ne bi em cudilo da krenu ako vec nisu pretnje Jokicu, njegovoj zeni pa i cerkici, jer ovo ovde sto se desava ide u pravcu kao pcetkom 90ih. Ima starijih koji me mogu ispraviti, ali ovolika mrznja u vazduhu, ovolika nervoza kod naroda, pa sve je pocelo na Maksimiru ako se secam...

Moguce da je i Zalizani umeo prste ovde...
 
Ajd zajebite to vise duga sezona oporavak, eno ga Maraj igra za Kanadu.Batalite te fore, neka igra za zalizanog miska.
Ne branim ga ni za trenutak samo batalite te naboje nacionalnog interesa to je proslost.A sto se zalizanog tice mozda je samo on video u njemu nesto,mozda samo i njega postuje.Jel mrzite bar malo zalizanog?Mislim da je Covke dobio konkurenciju!
 
On se kliberi kao da je sve med i mleko. Bitno je da se tetovaze vide. Ako bude fijaska opet ce biti kriv selektor ni kriv ni duzan. Il je pijan ili na lakim drogama.
 
Ne mozemo biti jednostrani otisao covek da zaradi pare i tu postoje pravila igre.Mnogo nasih skolovanih ljudi otislo vani da zaradi pare i mnogo njih nikad nece doci da ulozi pare.Njemu zameramo pa i to telo ,organizam trazi svoj oporavak .
Kada citam ove postove zakleo bi se da ove postove pise jedna osoba /podseca na Zokija 230 /
Kalmane58 posto nisi u ovoj materiji moram da ti kazem da su se zadnjih 30 godina odazivali svi reprezentativci iz NBA i Litvanci i Grci i Nemci i Francuzi i Spanci i Argentinci i Italiani a kada kazem Francuzi to su crnci koji i nisu Francuzi a odazivaju se .Ovo sto se sada dogadja je velika sramota i blam a na ovim sportistima neizbrisiva mrlja u karijeri .Opravdanja nema i nemoze da postoji a sta je uzrok ovakvim odlukama neznam ali u nasem narodu to izaziva gadjenje i nikakva drugacija osecanja nemoze da stvori osim dubokog razocarenja .Ovo nije prvi put imali smo nesto slicno 2007 godine kada je Moka bio selektor a Duda je kasnije uspeo da povrati reputaciju i kult reprezentacije .Sve je u Srbiji poremeceno i srozano samo bi novinari trebali da budu novinari i da prezentuju pravu pricu za ove sto nece da se stvari nazovu pravim imenom a kako je krenulo vidim da ce crnci poceti da igraju za Srbiju posto belci ne zele 🤔
 
Ko preti Jokicevoj zeni i cerki aman zaman, samo neka se lepo izjasni. Neka kaze necu da igram i tacka, jednostavno necu. Ovako se sve nesto femka, treba da se moli da se igra. Pozoves ga lepo pitas hoces neces i kraj. Kakve molbe, kakvi bakraci.

Sto se mene teice nak budu i zadnji samo neka se odazovu i neka se trude. Ovaj izigrava neku primadonu.
 
Ipak nisi odgovorio jel mrzite zalizanog?Sta je zadatak predsednika KSS?Do juce zalizani radio sve u interesu vaseg kluba.Jesu li svi treneri u zadnjih 10 godina bili vase legende?Jel neki igrac doso iz Mege direktno kod nas?Rekli ste da je Obradovic doziveo neuspeh zbog bojkota a sta je sad ovo,sazaljevam Pesica trebao je junacki da se zahvali i ode kuci da uziva.A dal ce crnci da igraju pa verovatno da.Jesi video odnos u nasi klubovima?Kad budete imali petorku u beloj boji koja odigra jednu cetvrtinu obavesti me drugarski makar u domacem prvenstvu.I da ti kazem nisam ni slucajno Zoran jedino smo identicni pisemo imenom a mozemo i prezimenom.Pozdrav kolega
 
Od kada je doso sizoje nama je blokirano da dovodimo nase igrace, mlade talente. Mogli smo da dovedemo vas otpad Dangubu. Iz mege smo dobili mrtvog Zagorca.

Mnogo ste ih oteli sa zalizanim, dosta mladih talenta ste upropastili. Moralis smo da se okrenemo francuzima, grcima, slovencima...

Ne mrzim nikoga.
 
Kod Obradovica je bojkot bio na samom prvenstvu I to svadja izmedju Rakocevica, Jarica, Scepanovica, Radmanovica. Na terenu bojkotovali jedan drugog i dogovor sa selektorom . Nisu pomogli ni iskusni Bodiroga, Gurovic ili Rebraca.
 
Od kada je doso sizoje nama je blokirano da dovodimo nase igrace, mlade talente. Mogli smo da dovedemo vas otpad Dangubu. Iz mege smo dobili mrtvog Zagorca.

Mnogo ste ih oteli sa zalizanim, dosta mladih talenta ste upropastili. Moralis smo da se okrenemo francuzima, grcima, slovencima...

Ne mrzim nikoga.
Ko vam je branio?? Pa doveli ste Koprivicu, Trifunovica, Tristana. Ovaj zadnji zadivio u NBA, a kod vas nije ni igrao. Obradovic kada je dosao obecao rad sa mladim igracima, a onda kad ste dobili lovu zaboravili na obecanje pa daj kupuj sve sto moze. Odustali od domaceg prvenstva zbog manjka domacih igraca.
 
Obradoovic je rekao da od njih zavisi da li ce igrati, u prevodu ako te boli patka na treningu nece igras i tacka.
Danilovic izjavi Jokic nije najbolji, majstor imas osvojenu Evroligu, imas sa reprezentacijom osvojeno skoro pa sve ali nemoj da jedes govna, imas gadan karakter ali negirati da jebeni klub u NBA pravi od naseg igraca fransiznog igraca, da se sve podredjeno njemu a on se podredjuje timu. Da taj tim sa nasim covekom ima dobre sanse da osvoji jos neki rsten i ti kazes nije on najbolji.
Svi ga nipodastavaju i samo cekaju da mu se naseru u zivot isto kao i Djokovicu, samo sto Nole prosto zeli da igra za reprezentaciju i zato sto nije samo olimijadu osvojio.
Nema filozofije, sedne se i dogovori Jokic, Micis, Bogdan, Teodosic, Lucic, Kalinic, Bjelica, momci jel mozete zajedno da igrate? Necemo 2005, Jokic je glavni sta ti treba daj da vidimo kako da se organizujemo. AKo moze moze ako ne mzoe onda ko zeli da igra i da 200 posto za reprezentaciju kao sto su to radili Stimac, Simonovic, igraci koji ce jednom nogom da dodju na pripreme i rade sve za repku. Pusti te igrace da igraju, da grizu da se potuku pa da nam nije zao.
Pa Skaloni je koliko godina na celu Spanije, mao uspehe i neuspehe pa ga ne menjaju
Duleta su bojkotovali, Moku takodje pa i Obradovica, zato je Duda uzeo mlade igrace i postavio se kako treba da gledaju u njega kao boga, Djordjevic je odlican motivator i nije trebalo da ga se otarase, kao ni Kokoskva ,vec da teraju jos sa njim, mzoda da uzme nekog za savetnika , mzoda Zeljka kao sto je Zeljku bio profesor Aca Nikolic.
Ocigledno je sranje u savezu kao i u ostatku drzave i uopste ne zele ljudi da igraju.
Niu ovo devedeste ceo svet protiv nas, mi imamo odlicne igrace koje se plase druge ekipe, imamo Boru Stankovica na celu Fibe, neki renome, postovanje, pa braco nema toga vise.
Nema nas nigde, sprdnja smo, ne ulaze se u ligu, Misko ima ekiu koja je rasadnik.
Slusam podkast Jao Mile, sve vise gostiju pricaju kako se ozbilno ulaze u Madjarskoj, Rumuniji, po ostalim istocnim zemljama za 10ak godina prestitice nas jer se kod nas sve svodi na Zvezdu i Partizan i sve vecu netrplejivost izmedju navijaca. Ti isti navjaci treba sutra da gledaju reprezentaciju i da zvizde iracima koji nisu iz njihovo tabora....
 
Nazad
Vrh