SPORT-Opšta tema

Kako bre podbcio Jokic? Postoji nesto sto se zove statistika i ona kazekad je on bio u igri mi smo bili na +14 cini mi se a kada izadje odma kanal.
Samo Pesic i Jokic znaju zasto je Jokic protiv Italijana presedeo cetvrtinu.
Otisli smo na prvenstvo bez Tea ,Bogdan je bio povredjen i Jaramaz se povredio a da ne pominjem 5 nba igraca koji nisu mogli da igraju .Ne moze da se igra u visokom ritmu bez pleya a video si kako Partizan pada kada nema Pantera ili Egzuma u igri .Sto se tice minutaze moras da imas rotaciju i niko ne krivi nikoga zbog zadnjeg neuspeha odigrali izgubili sve je to sportski igraju i drugi kosarku ali ovo otkazivanje je razocaravajuce i govori mnogo o samoj strukturi licnosti tih ljudi .Ja u zivotu cenim prave i istinske vrednosti a ovi to ocigledno nisu a nikada nisu ni bili.
Mozda bi bilo najlepse da crnci uzmu drzavljanstvo pa da ih docekujemo ispred skupstine posto ovi nasi nece
 
Bilo je slucaja da covek pravi ispracaj u vojsku krajem avgusta a nesto se izvitoperi i on ode u vojsku tek za godinu dana .To sto je rekao da nece igrati i za reprezentaciju a ostaje u profi vodama da igra punom snagom to ne znaci da ne bi mogao ponovo da se aktivira a bilo je razgovora sa Saletom na tu temu .Usvakom slucaju bez 3 playmakera bili smo hendikepirani zestoko a sto se tice Rakocevica on nemas taj kapacitet za velike meceve mentalno je slab
.PS Posto vidim da mi ne verujes a bavis se prepisivanjem pogledaj snimke iz tog perioda videces da nismo imali organizatora igre i da je to bilo mucenje i nije bilo ni nalik onoj prepoznatljivoj reprezentaciji koja je plenila hemijom kreacijom i mastom .Da nismo tada ispali od Francuske ispali bi od nekog drugog pusti vise prepisivanje i nadji tim koji je igrao i videces da nema playa nemoj da se iscudjavas nego zaprati merodavne postove i aminuj ::suncanje::
jel ti pijes nesto il si svako jutro tako blesav-da citiram cuveni citat iz poznatog filma

djordjevic 7 godina ne igra za reprezentaciju pre tog turnira(vec tada igra kao da i neigra sto se tice klubske karijere) a obradovic se penzionisao 3 godine ranije pre turnira iz reprezentacije

pa nismo imali organizatora kad nisu pricali medjusobno jel toliko ne kapiras
rakocevic i jaric prvi ako ni to nisi znao
Otisli smo na prvenstvo bez Tea ,Bogdan je bio povredjen i Jaramaz se povredio a da ne pominjem 5 nba igraca koji nisu mogli da igraju .Ne moze da se igra u visokom ritmu bez pleya a video si kako Partizan pada kada nema Pantera ili Egzuma u igri .Sto se tice minutaze moras da imas rotaciju i niko ne krivi nikoga zbog zadnjeg neuspeha odigrali izgubili sve je to sportski igraju i drugi kosarku ali ovo otkazivanje je razocaravajuce i govori mnogo o samoj strukturi licnosti tih ljudi .Ja u zivotu cenim prave i istinske vrednosti a ovi to ocigledno nisu a nikada nisu ni bili.
Mozda bi bilo najlepse da crnci uzmu drzavljanstvo pa da ih docekujemo ispred skupstine posto ovi nasi nece
lepo ti MilanM objasni ti opet tvoje teze
Pesic u 4/4 nije ubacio Jokica 5min u igru i to je jedan od razloga poraza uz odlican sut italijana za tri poena kao sto je Spissu imao

----Ne moze da se igra u visokom ritmu bez pleya a video si kako Partizan pada kada nema Pantera ili Egzuma u igri-----

Exum je play ili ti point guard
Panter je bek ili ti shooting guard bogte video ni to neznas,i kad propadne akcija panter ima svu slobodu u sutu,sto je prosle sezone i pogadjao
 
Selektor, pomocnici selektora.
Ne znam da li neko iz saveza treba da razgovara, Danilovic ne jer je svoj kredibilitet srozao.
Mi bre treba da imamo selektora i kazemo tj iz savea i da se predoci celoj javnosti, slusaj cilj dva olimpjska ciklusa, mora da se vrati kult reprezentacije, da se radi na dugacno.
Nemoj mi sad tu nesto izmisljate toplu vodu, protiv italijana, Jokic nije imao problem sa faulovima zasto je drzan to on i Pesic znaju.
Covek ko zna koliko je utakmica do tada odlucio, mozda ko zna se tada usrao, videli smo kako je Djokovic ispao u prvom kolu na Olimpijadi gde je bio favorit, desava se.
Sada treba da fokusisramo na momke koji su tu, eno vaterpolisti koje niko ziv ne gleda odose u polufnale.
 
Ја кад сам Вам писао да је селектор матор и излапео Ви сте се бунили. А савез га је и изабрао да би имали алиби за евентуални неуспех.
 
Od kada je doso sizoje nama je blokirano da dovodimo nase igrace, mlade talente. Mogli smo da dovedemo vas otpad Dangubu. Iz mege smo dobili mrtvog Zagorca.

Mnogo ste ih oteli sa zalizanim, dosta mladih talenta ste upropastili. Moralis smo da se okrenemo francuzima, grcima, slovencima...

Ne mrzim nikoga.
Me tako davno ste vi bili ti koji ste otimali. Pogasili ste dosta kosarkaskih klubova i centara po srbiji. Brzo se zaboravi...
 
jel ti pijes nesto il si svako jutro tako blesav-da citiram cuveni citat iz poznatog filma

djordjevic 7 godina ne igra za reprezentaciju pre tog turnira(vec tada igra kao da i neigra sto se tice klubske karijere) a obradovic se penzionisao 3 godine ranije pre turnira iz reprezentacije

pa nismo imali organizatora kad nisu pricali medjusobno jel toliko ne kapiras
rakocevic i jaric prvi ako ni to nisi znao

lepo ti MilanM objasni ti opet tvoje teze
Pesic u 4/4 nije ubacio Jokica 5min u igru i to je jedan od razloga poraza uz odlican sut italijana za tri poena kao sto je Spissu imao

----Ne moze da se igra u visokom ritmu bez pleya a video si kako Partizan pada kada nema Pantera ili Egzuma u igri-----

Exum je play ili ti point guard
Panter je bek ili ti shooting guard bogte video ni to neznas,i kad propadne akcija panter ima svu slobodu u sutu,sto je prosle sezone i pogadjao
Polako, covek je kladionicar a ne kosarkaski trener da zna svr pozicije. 🤣🤣🤣
 
A što bi se prihvatio,kakve to sad veze ima?Isto kao kad bih ja pitao što se ćelavi s repićem ne prihvati?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Ova konferencija je veci debakl od ucinka i igre na tom prvenstvu
Jednom recju sramota

2014 na sp mi smo u grupi imali skor 2/3 i nekako prosli grupu a u osmini finala nas cekala grcka koja je imala skor 5/0
Mi ih dobijemo i na kraju stignemo do finala pobedivsi brazil u cetvrtfinalu i francuze u polufinalu gde smo igrali poptuno rastereceno(oba tima bila sa nama u grupi i dobili nas)

Tako da treba imati i srece tokom prvenstva u igri ali ono tada sto se desilo posle prvenstva 05' je bila bruka
 
Ova konferencija je veci debakl od ucinka i igre na tom prvenstvu
Jednom recju sramota

2014 na sp mi smo u grupi imali skor 2/3 i nekako prosli grupu a u osmini finala nas cekala grcka koja je imala skor 5/0
Mi ih dobijemo i na kraju stignemo do finala pobedivsi brazil u cetvrtfinalu i francuze u polufinalu gde smo igrali poptuno rastereceno(oba tima bila sa nama u grupi i dobili nas)

Tako da treba imati i srece tokom prvenstva u igri ali ono tada sto se desilo posle prvenstva 05' je bila bruka
Zasto mislis da je konferencija debakl?? Sta je trebalo da precuti i da preuzme odgovornost na sebe?? Neznam koliko si godina imao kada je to bilo.
 
Zasto mislis da je konferencija debakl?? Sta je trebalo da precuti i da preuzme odgovornost na sebe?? Neznam koliko si godina imao kada je to bilo.
Apsolutno

Imas sad primer sa Piksijom na poslednjem svetskom gde je kada je stigao na konferenciju pricao kako nije znao pravo stanje nasih nekoliko igraca i da je sad kao kasno dok imas veliki intervju pre nekih mesec mozda malo manje prica kako su svi znali vec mesec i pre prvenstva da su mitrovic,vlahovic,kostic i ostali bili povredjeni i da ce tesko igrati ili pod ozbiljnom blokadom
Dakle peru same sebe ti famozni veliki treneri jer im ego ogroman


Sve ovo sto se desilo na tom prvenstvu 05' se desilo 2 nedelje pre pocetka prvenstva mozda i tri....on je cekao da se zavrsi pa da pljune igrace a znao je da nefunkcionise ekipa,da smo osvojili eventualno medalju onda bi bio trenercina....licemer
 
Nazad
Vrh