SPORT-Opšta tema

Kada citam ove postove zakleo bi se da ove postove pise jedna osoba /podseca na Zokija 230 /
Kalmane58 posto nisi u ovoj materiji moram da ti kazem da su se zadnjih 30 godina odazivali svi reprezentativci iz NBA i Litvanci i Grci i Nemci i Francuzi i Spanci i Argentinci i Italiani a kada kazem Francuzi to su crnci koji i nisu Francuzi a odazivaju se .Ovo sto se sada dogadja je velika sramota i blam a na ovim sportistima neizbrisiva mrlja u karijeri .Opravdanja nema i nemoze da postoji a sta je uzrok ovakvim odlukama neznam ali u nasem narodu to izaziva gadjenje i nikakva drugacija osecanja nemoze da stvori osim dubokog razocarenja .Ovo nije prvi put imali smo nesto slicno 2007 godine kada je Moka bio selektor a Duda je kasnije uspeo da povrati reputaciju i kult reprezentacije .Sve je u Srbiji poremeceno i srozano samo bi novinari trebali da budu novinari i da prezentuju pravu pricu za ove sto nece da se stvari nazovu pravim imenom a kako je krenulo vidim da ce crnci poceti da igraju za Srbiju posto belci ne zele 🤔
Pa ti si kolega počeo mene da sanjaš.Malo sam pisao ovih dana baš iz razloga da se ne upuštam u teške diskusije i tako polako izlaziti iz tema.
 
posle zlata u indijanapolisu....zvanicne pripreme,ljudi se druzili i uzivali i bili tim

a ima i ova izjava Pedje,covek je jednostavno igrao kosarku

e odna dolazi posle Pesica veliki mag Dule i umesto Rakocevica naprimer povede na evropsko prv. 2003 u svedskoj Vuleta Avdalovica

posle maga duleta dolazi obradovic koji naravno kao sto sam vec i pisao ovde na forumu ---ne dozvoljava- Pedji Stojakovicu da se nesto kasnije pridruzi ekipi i pripremama(tu je vec resio sudbinuucesca nase zemlje na tom prvenstvu u beogradu),zatim zabranjuje izlaske i provod tj opustanje svima,jedan mali deo zbrise kada su imali slobodan dan,nekolicina drugih igraca ih ofiraju svima i na kraju se desi to sto se desilo na tom prvenstvu da jedni sa drugima nisu pricali a kasnije zelimir svu krivicu prebaci na igrace

pedja posle tog odbijanja od strane zelimira,cini mi se nikad vise nije zaigrao za reprezentaciju....da podsetim tek 2011godine uzima prsten u NBA a u medjuvremunu bilo bar 5-6 turnira gde nam je nedostajao u ekipi
 
Ko vam je branio?? Pa doveli ste Koprivicu, Trifunovica, Tristana. Ovaj zadnji zadivio u NBA, a kod vas nije ni igrao. Obradovic kada je dosao obecao rad sa mladim igracima, a onda kad ste dobili lovu zaboravili na obecanje pa daj kupuj sve sto moze. Odustali od domaceg prvenstva zbog manjka domacih igraca.
Znaci Zvezda da dovodi Kampaca iz NBA a Partizan da gura mlade i neafirmisane i da ih razigrava .Lepo zamisljeno ali tehnicki neizvodljivo ima vremena za neafirmisane prvo da se kompletira ekipa Harlem globetrotersa a posle krece vrhunska predstava za siroke narodne mase ::super::
 
Pa ti si kolega počeo mene da sanjaš.Malo sam pisao ovih dana baš iz razloga da se ne upuštam u teške diskusije i tako polako izlaziti iz tema.
Zamisli Zoki da je Maradona rekao da nece da igra za Argentinu i da ga jedan deo javnosti podrzi u stilu bas je pametan i zasto bi igrao ⁉️ 🚾 Preovladali su zapadni sistemi vrednosti da je sve u parama i zato smo i prsli ovako kao nacija ::lose::
 
posle zlata u indijanapolisu....zvanicne pripreme,ljudi se druzili i uzivali i bili tim

a ima i ova izjava Pedje,covek je jednostavno igrao kosarku

e odna dolazi posle Pesica veliki mag Dule i umesto Rakocevica naprimer povede na evropsko prv. 2003 u svedskoj Vuleta Avdalovica

posle maga duleta dolazi obradovic koji naravno kao sto sam vec i pisao ovde na forumu ---ne dozvoljava- Pedji Stojakovicu da se nesto kasnije pridruzi ekipi i pripremama(tu je vec resio sudbinuucesca nase zemlje na tom prvenstvu u beogradu),zatim zabranjuje izlaske i provod tj opustanje svima,jedan mali deo zbrise kada su imali slobodan dan,nekolicina drugih igraca ih ofiraju svima i na kraju se desi to sto se desilo na tom prvenstvu da jedni sa drugima nisu pricali a kasnije zelimir svu krivicu prebaci na igrace

pedja posle tog odbijanja od strane zelimira,cini mi se nikad vise nije zaigrao za reprezentaciju....da podsetim tek 2011godine uzima prsten u NBA a u medjuvremunu bilo bar 5-6 turnira gde nam je nedostajao u ekipi
Ostali smo tada bez Djordjevica ,Obradovica i Vujanica i bili smo hendikepirani na poziciji pleya .Rakocevic nemoze da igra vazne i teske utakmice na jedan posed kada se lomi rezultat nema tu mentalnu snagu i nazalost taj peh sa povredama nas je kostao gubitka titule i ne samo tada mi nismo kompletni vec mnogo dugo i prati nas peh sa povredama i neodazivanjima i to je jedan od razloga zasto kuburimo sa rezultatima zadnih godina
 
Rekao je da ne možemo da upoređujemo epohe ako na to misliš.
Bolje da je ćutao i ništa nije pričao

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Tako je bili smo liseni usluga Aleksandra Djordjevica i Sase Obradovica i to nas je kostalo titule prvaka Evrope jer nismo imali adekvatne zamene na toj poziciji ,sta te to zbunjuje reci slobodno ili ako znas nesto sto ja ne znam informisi me slobodno mozda posedujes neke druge informacije :unsure:
Kolega mornar ovo si pisao u aprilu a vec sam ti bio odgovorio u vezi navodnih igranja obradovica i djordjevica,ponavljas se kao papagaj i iznosis ne tacne cinjenice ponovo
zato sto se sasa obradovic povukao bar 3 godine pre tog prvenstva iz reprezentacije
a djordjevic pre tog prvenstva upravo jer je i zavrsio karijeru a nije igrao od 98' za reprezentaciju



aj pozdrav
nemam vremena da gubim vreme na gluposti

Ostali smo tada bez Djordjevica ,Obradovica i Vujanica i bili smo hendikepirani na poziciji pleya .Rakocevic nemoze da igra vazne i teske utakmice na jedan posed kada se lomi rezultat nema tu mentalnu snagu i nazalost taj peh sa povredama nas je kostao gubitka titule i ne samo tada mi nismo kompletni vec mnogo dugo i prati nas peh sa povredama i neodazivanjima i to je jedan od razloga zasto kuburimo sa rezultatima zadnih godina
I onda opet ovo juce napises
 
Om ne treba da iznese misljenje zakasnio je.Napad na mlade ljude ruzno kazu broj 1 nedostatak patriotima a tek drugo losa komunikacija sa savezom.Dokle cemo se hvatati za tu rec patriotizam slika iz skupstine se prenosi u sve pore drustva pa i u sport
 
Zamisli Zoki da je Maradona rekao da nece da igra za Argentinu i da ga jedan deo javnosti podrzi u stilu bas je pametan i zasto bi igrao ⁉️ 🚾 Preovladali su zapadni sistemi vrednosti da je sve u parama i zato smo i prsli ovako kao nacija ::lose::
Ja ne podržavam Jokića kao što ga nisam podržavao i prošli put.I nije samo on.Šta se k... da je Srbin a ne igra za reprezentaciju.Možda bi igrao kad bi ga dobro platili.Sad hoće da zove Teodosića a prošli put ga je Pešić eliminisao zbog Jokića.Zar misliš da bi Jokić bio to što jeste da nije saigrača.Ispada da on sam pobeđuje.Nek se on bavi biznisom i košarkom i neka mu presednu sve te pare.
 
Ne može ni jedan igrač sam pobediti.Košarka je kolektivni sport i igrači koji hoće da igraju za tim mogu ostvariti vrhunske rezultate.Na prošlom Evropskom prvenstvu imali smo strašne igrače i trebalo je po imenima da se prošetamo po tom prvenstvu ali smo se okliznula i ispali od Italije.Znači da u timu nešto nije funkcionisalo kako treba.Moje mišljenje je da je tada Pešić bio kriv.
 
Sta vi pisete mati moja mila

Pa nije otkazao samo Jokic

I nije Teo otpao zbog Jokica vec zbog nediscipline,pa ne bi teo zvao onda Jokica da su bili u sukobu na onu oprostajnu zurku sto je bila 2 dana posle otpisivanja Tea iz reprezentacije
A što nisu uspeli kod Pešića prošli put?
Zato sto smo naleteli bas na Italijane koja nam najmanje odgovarala i onda se jos desi onaj Marko Spissu(Spicu) koji sutira 6/9 trojke i odemo kuci iako smo lagano trebali da se prosetamo do zlata,sto bi se verovatno kasnije i desilo ako se pogledaju rezultati ekipa na tom evropskom prvenstvu
 
Ne može ni jedan igrač sam pobediti.Košarka je kolektivni sport i igrači koji hoće da igraju za tim mogu ostvariti vrhunske rezultate.Na prošlom Evropskom prvenstvu imali smo strašne igrače i trebalo je po imenima da se prošetamo po tom prvenstvu ali smo se okliznula i ispali od Italije.Znači da u timu nešto nije funkcionisalo kako treba.Moje mišljenje je da je tada Pešić bio kriv.
A nismo prošetali jer je Jokić podbacio.Imamo mi dobre momke:Avramović,Alen,Anđušić,Nedović Petrušev,Bogdanović,Dobrić....
 
Kako bre podbcio Jokic? Postoji nesto sto se zove statistika i ona kazekad je on bio u igri mi smo bili na +14 cini mi se a kada izadje odma kanal.
Samo Pesic i Jokic znaju zasto je Jokic protiv Italijana presedeo cetvrtinu.
 
Dovoljno je otvoriti sajt nekih dnevnih novina i videti zasto Jokic nikad i ne treba da igra za reprezentaciju. Mozda najuspesnijeg sprskog kosarkasa u istoriji Djordjevica u polovini komentara nazivaju "Ćelot Salo" i slicno.

Dok u sportu vedre i oblaci ovakvi ni jedan uspesan sportista ne treba da ide u kaljugu sa njima..

Velikan Vidic je ispao gospodin kad je povukao kandidaturu iz FSS posle graktanja Nedimovica, Kokeze i aboliranog Dzajica. Ti ljudi ne mogu ni da mu brisu cipele, a ne da saradjuju sa njim.
 
Kolega mornar ovo si pisao u aprilu a vec sam ti bio odgovorio u vezi navodnih igranja obradovica i djordjevica,ponavljas se kao papagaj i iznosis ne tacne cinjenice ponovo



I onda opet ovo juce napises
Bilo je slucaja da covek pravi ispracaj u vojsku krajem avgusta a nesto se izvitoperi i on ode u vojsku tek za godinu dana .To sto je rekao da nece igrati i za reprezentaciju a ostaje u profi vodama da igra punom snagom to ne znaci da ne bi mogao ponovo da se aktivira a bilo je razgovora sa Saletom na tu temu .Usvakom slucaju bez 3 playmakera bili smo hendikepirani zestoko a sto se tice Rakocevica on nemas taj kapacitet za velike meceve mentalno je slab
.PS Posto vidim da mi ne verujes a bavis se prepisivanjem pogledaj snimke iz tog perioda videces da nismo imali organizatora igre i da je to bilo mucenje i nije bilo ni nalik onoj prepoznatljivoj reprezentaciji koja je plenila hemijom kreacijom i mastom .Da nismo tada ispali od Francuske ispali bi od nekog drugog pusti vise prepisivanje i nadji tim koji je igrao i videces da nema playa nemoj da se iscudjavas nego zaprati merodavne postove i aminuj ::suncanje::
 
Nazad
Vrh