SPORT-Opšta tema

Звезда на припремама победила селекцију Ужица 3:1. Гомила младих играча је играла... Добри клинци... Презимена браће Митуљикић ће ломити уста коментаторима и гледаоцима широм европе.
Сећам се некада екипе оду на планину и месец дана само трче и раде физикалију па после пар утакмица... Сад одмах после пар дана припрема утакмица...
Шта је видео нови тенер?
Ништа. Осим да је потврдио да је Милуновић балван али то је знао и од раније. Да Катаји има искуство и да уме да да гол, али да је матор и потрошен. Да је Канга непослушан и да га је саветовао на прекидима. Да Срнић и даље има минуте али треба да моли Бога да га прође лоша срећа. Та иста срећа коју има Гобељић... да је то невероватно... Да ли ћемо се икада отарасити тих балвана... па то је права шума букова... :) Служили су и били зввезде једно време али време иде даље... прошло је њихово...
Да има много клинаца који могу да помогну али за лигу шампиона они су небитни.
Нису се прикључили сви нови играчи тако да ћемо видети. Имаће јаке провере у Русији и мислим да су тамо екипе доста чврсте па ћемо видети како ће се показати тај ''рамбо'' фудбал.

Мислим да је кошаркашки савез погрешио што није на време ангажовао Дејана Бодирогу него га је препустио евролиги. Ето један пристојан човек са великим угледом у свету. Уместо ових да не пишем којих...
Гарантовано још увек има паметних кошаркаша који би боље радили посао у КСС или тренера... Мада ми као нација патимо од тога да не умемо да се организујемо. Ниједан велики систем не доноси профит ако није монополиста а и такви системи су на ивици пропасти.

Значи треба нам оперативац а не кафански емотивац...
 
Samo u Zvezdi uz toliku lovu za deset godina mršavi rezultati u Evropi,jedino ako to ne računate.
Opet nebuloze da je zvezda imala sakom i kapom lovu pa verovatno zbog toga kupovala nikad poznatije Bili Berona,Rocestija,Cirbesa,Loyda,De markusa Nelsona,Lesora i ostale 🤣🤣🤣
Svi sa fajnal fora i finala evrolige i direktno iz nba 😂😂😂
 
Vas trud je uzaludan da dokazete ko je ciji klub.Pokusali su jednom sa Pekovicem da privazituju klub izgleda sa dolaskom svezeg novca stize novi pokusaj.Samo po statutu SD je osnov svega a sve ostale su sekcije,i nemoze se privatizovati samo tako.Sekcije imaju svoja prava ali i svoje obaveze.Jedna od tih statutarnih obaveza je igranje domaceg prvenstva i tu pada predsednik KSS,bezz obzira koji klub simpatisemo.
 
Od svih 5 takozvani najvecih sportova fudbal,kosarka,odbojka,rukomet,vaterpolo
Susa sa trofejima je u fudbalu i kosarci
Ostali sportovi Partizan ima isto trofeja kao i Czv...klub koji se umesao u ostalim sportovima je Vojvodina
U vaterpolu je to Radnicki i sada Novi beograd
 
Zato je izjava jednog funkcionera RK da nemoze Vojvodina da bude uzastopni prvak drzave.Zato stupa na snagu drzavni projekat po oprobanom receptu angazuje se kvalitetan trener[Djirona} malo novca i to je to
 
Od svih 5 takozvani najvecih sportova fudbal,kosarka,odbojka,rukomet,vaterpolo
Susa sa trofejima je u fudbalu i kosarci
Ostali sportovi Partizan ima isto trofeja kao i Czv...klub koji se umesao u ostalim sportovima je Vojvodina
U vaterpolu je to Radnicki i sada Novi beograd
LULE28 Psihopata radi 24 sata na svom markertingu i on nikada nista u zivotu nije radio osim mlatio i bukao po mitinzima .Hrvati i Bosanci nisu zaboravili sta je on laprdao 90 tih ali nas narod ima amneziju glave a i valjda se narodu smucilo sve jer sve bagre su se izmenjale da vise nema ni energije ni zelje
Posto je sistematski unistavao sportsko drustvo Partizan od prvog dana i bio veoma uspesan u tome SETIO SE DA JE TO MILIONSKA ARMIJA OGORCENIH I DA JE ON TU NAVUKAO GNEV A TO JE MOZDA OKO 2 MILIONA GLASACA pa je onda okrenuo bumerang da se napravi kao dobar i plemenit .Jedini nacin kako bi on mogao da obraduje navijace Partizana je kada bi zglajzno ili crko a sad da zglajzne nece jer zavrsava veliki posao Amerikancima i Evropskoj uniji .Srozao je sve sto je dohvatio a prodao sve sto je ostalo iza zutih /a i pola te zute bagre je primio kod sebe
Kazi mi LULE28 POSTO VIDIM DA SI ZIVA ENCIKLOPEDIJA I DA IMAS INFO ZA SVE I SVASTA KOLIKO LOVE CE DA SE OKRENE NA OVOG MUCENIKA ADA TU CE NEKOLIKO MENADZERA DA POKUPI KAJMAK NA NJEMU CE SE ZARADITI VISE NEGO JUVENTUS NA VLAHOVICU . ::novac:: 🤔 a sto je najgore to posle Zvezde nigde nemoze da se proda /tesko ide prodaja /pogotovo sto su Zvezdini menadzeri preferirali kupovinu matorih igraca i posle STA ⁉️ Pa nista posle samo rehabilitacija ,ortopedija ,banje ,kocenje ali neke konkretne matematike ::lose:: Jesi li ga gledao jel zna nesto ❓
 
Opet nebuloze da je zvezda imala sakom i kapom lovu pa verovatno zbog toga kupovala nikad poznatije Bili Berona,Rocestija,Cirbesa,Loyda,De markusa Nelsona,Lesora i ostale 🤣🤣🤣
Svi sa fajnal fora i finala evrolige i direktno iz nba 😂😂😂
Mnogo vrhunskih stranaca je proslo kroz tim i mnogo domacih vanserijskih igraca ALI TOP 8 NIKADA NIJE UHVACEN ⁉️🤔 To znaci da je negde nesto ili neko zatajio i da CILJ NIJE OPRAVDAO SREDSTVA .
STA MISLIS DA JE RUMENOGLU VODIO TE IGRACE DA LI BI OTISLI U NEKU ZAVRSNICU EUROLEAGUE :haha:
 
Vi ste što se tiče košarke klub u pokušaju.Nikakvih opipljivih rezultata bez pomoći države i muljanja.Kad treba u Evropi nigde vas nema.Mi smo bili prvaci Evrope u najgore vreme.Pokušavate uništiti JSD Partizan na svim poljima.Pa VK Partizan je bio pojam u vaterpolu u Evropi.Protiv Zvezde su igrali pioniri.Da bi vi uništili takav rasadnik talenata.Videćdmo dokle ćete dovesti i vaterpolo.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Jednog trenutka ste u proslosti sledeceg u buducnosti stanite malo.Gospodin Obradovic je nas najtrofejniji trener i tu je velika praznina,kao najbolji za mene je gosp.Ivkovic ali to je samo moje misljenje.Isto drustvo vas unistava a nas uzdize zar nije malo cudno?
 
Jednog trenutka ste u proslosti sledeceg u buducnosti stanite malo.Gospodin Obradovic je nas najtrofejniji trener i tu je velika praznina,kao najbolji za mene je gosp.Ivkovic ali to je samo moje misljenje.Isto drustvo vas unistava a nas uzdize zar nije malo cudno?
E takvo je vaše pamćenje,naš najbolji trener je profesor Aleksandar Nikolić.On je postavio osnove naše škole košarke i njega su konsultovali za sve.
 
Ne brini ti za moje pamcenje, nisam napisao misljenje iznosim za ono sta sam gledao a ne na osnovu sta sam citao_Od Ljubljane polako pocinjem da pratim kosarku preko Tempa ali nisam aktivno gledao.Samo vi zapamtite svoje postove jer ste ponekad oprecni u stavovima
 
Jednog trenutka ste u proslosti sledeceg u buducnosti stanite malo.Gospodin Obradovic je nas najtrofejniji trener i tu je velika praznina,kao najbolji za mene je gosp.Ivkovic ali to je samo moje misljenje.Isto drustvo vas unistava a nas uzdize zar nije malo cudno?
Deluje da se Zvezdi pomaze zbog trofeja iz domace lige medjutim moje misljenje je da se u Zvezdi kupuje vreme spoljni dugovi se povecavaju ne radi se kvalitetno i izostali su iskusni strucnjaci koji bi vodili klubove i radili da mladjim kategorijama .Mnogo je vrhunskih mladih fudbalera koji ne dobijaju sansu a imas ih za dzabe da ih preuzmes bez ulozenog dinara i profitiras na njima .Sto se tice KK Partizana ako se pogledaju mecevi sa Studentskim gradom neko bi se nasmejao i prokomentarisao nesto bezveze ali ako se pogledaju zavrsni mecevi EUROLEAGUE u grupi gde je Partizan tukao u gostima i Monako i Virtus i Efesa prvaka Evrope i Bajerna i kuci odvalio sve velikane osim Barse onda se vidi kako iskusan trener zna da podigne i da tempira formu pravovremeno .Ako se pogleda Zvezdin put gde je klub tukao velikane a izgubio vec dobijene utakmice protiv Panatenaikosa ,Bajerna ,Albe ,Zalgirisa Cibone onda se vidi neobjasnjivi i pad ekipe ili mentalno ili fizicki .To ne sme da se dogadja Partizan je imao pocetkom sezone mnogo meceva koje je neobjasnjivo izgubio u zavrsnici ili ih izgubio posle ogromne prednosti . Imali smo mi padove i sada u play off u ali tu je problem sto igrace ponese zelja i euforija a imali smo padove posle izlaska pleja onda krece da vodi igru kako ko stigne ali to nije zeljkova strategija to je nesto sto u velikoj atmosferi i pritisku tesko moze da se iskontrolise do kraja
Real je sa onolikim rosterom izgubio od Barse sa 3 0 lagano tako da postoji mnogo parametara koji moraju da se poklope da bi se napravio rezultat
Sto se tice ulaganja iskreno neznam ko je koliko novca ulozio u tim i mislim da te informacije nisu dostupne u medijima na izvolte .Partizan je negovao bele igrace dok je Dule vodio i pravio izuzetan efekat sa njima ali sa obzirom da je Partizan dugo bio u dubiozi i da je Misko u medjuvremenu bio najaci manadzer u Evropi on je prodao mnogo vrhunskih igraca ne samo iz Srbije nego i iz okruzenja i taj trend domacih igraca ce se nastaviti sigurno ako nista drugo a ono zbog finansijskog efekta
 
Ne brini ti za moje pamcenje, nisam napisao misljenje iznosim za ono sta sam gledao a ne na osnovu sta sam citao_Od Ljubljane polako pocinjem da pratim kosarku preko Tempa ali nisam aktivno gledao.Samo vi zapamtite svoje postove jer ste ponekad oprecni u stavovima
Zvezda je prvak ABA lige vec dugo i igra EUROLEAGUE a da se niko nije setio iz uprave da sve podigne na jedan visi nivo i bilo je potrebno da im Partizan pokaze kako se puni arena .Da Partizan nije usao preko WILD CARD a i to moze da se zahvali Ruskim ekipama niko se probudio ne bi iz Zvezde i da nesto unapredi .
Kao sto su pre dva dana ocenili sezonu u Zvezdi kao uspesnu ⁉️ tako se svaka sezona zadnjih 10 godina ocenjuje kao uspesna ⁉️Svakom velikom klubu a pogotovu gde se izdvajaju velika materijalna sredstva ne moze domace prvenstvo da bude ispunjen cilj .Zato ja na svako pravljenje vestacke atmosfere i neodmerenih lupetanja po forumu u slengu USPELI SMO U ZIVOTU moram da podsetim ko nas sve ponizava u fudbalu jer takvu atmosferu kod lakovernih prave ovi rezijski novinari i zbunjenom citaocu vesto objasnjavaju STA JE USPEH :sta:::lose::
Zato mi je ovaj Dinamo Z parametar necega ljudi na Zvezdinu jednu ligu sampiona oni odigraju 4 guraju domace igrace i to kakve a ovi nistaci ubise vise sa kojekakvim jeftinim crncima ima ih vise nego u Belgijskim i Francuskim ligama barem da moze jednoga da proda negde nego je sve otislo van kontrole igre bez granica 🎪
 
Prvih par kola evrolige gotovo da niste znali da Partizan ucestvuje. Nit ste komentarisali nit pratili. Drugo. Dok smo mi igrali evroligu prethodnih sezona i punili Arenu vi ste igrali ABA ligu i ginuli u domacam prvenstvu i sve se svodilo na menjanje trenera od Vlade Jovanovica, Bozica, Dzikica, Mute Nikolica, Canka, Scepanovica, Filipovskog, Trinkijerija i verovatno jos nekog i onda se pojavi kako ga vi nazivate drzavni projekat i dovede vam Zeljka Obradovica. Zato cutite i uzivajte u lupetanju vaseg vodje.
 
Koliko ljudi imaju gluposti u pisanjima i navedu totalno suprotne cinjenice
Dinamo zagreb parametar za nesto a on bukvalno preslikana zvezda,kriminal i korupcija zdravka mamica(srecu imao sto se to desvalo deceniju pre i vise pa su i igraci bili bolji modric i manzukic naprimer)
Zvezda 2016 igrala top 8 evrolige,ne pisite gluposti da nikad nije igrala i to pogledajte sa kojim timom je to uspela i to igrala vrlo dobro protiv tada vrlo mocnog Cska
Pazi ove gluposti od mornara da partizan nije sad igrao evroligu niko nista ne bi poduzeo da se nesti unapredi-pa da te prekstim iz tvoga imena u jedno vrlo slicno sa 5 slova bez para to nije moguce da se unapredi,vamo se kuka ko sve placa ovo ono sad zele da se unapredi
Pa jel vi zaista nekad procitate sta napisete i razmisljate ili samo piskarate....zeljko budzet izmedju 35-40miliona u ove dve sezone(racunajuci strucni stab i njega) 1 osvojen trofej od mogucih 6...kamo srece da je te pare dobila zvezda,srbija bi imala prvaka evrolige lagano
Sad se samo blamiramo,jos ako partizan na kraju ni ne bude ucestvovao jer para nema bice fijasko totalni
 
Eto koliko je taj Top 8 velik uspeh i koliko je vazan kad sam i ja ispustio iz vida. Za informaciju za grobare tada smo imali 2-3 stranca. Kvinsi Miler i Cirbes ciji dolasci sigurno su kostali par stotina hiljada evrica. Jovic, Danguba, Micic, Stimac, Guduric bili okosnica. Rebic.
 
Eto koliko je taj Top 8 velik uspeh i koliko je vazan kad sam i ja ispustio iz vida. Za informaciju za grobare tada smo imali 2-3 stranca. Kvinsi Miler i Cirbes ciji dolasci sigurno su kostali par stotina hiljada evrica. Jovic, Danguba, Micic, Stimac, Guduric bili okosnica. Rebic.
Ma jok kolega budzet bio 20miliona
Pazi danguba,stimac,mladi vasa micic,jovic,klinjo rebic ali zato osvajac 3 prstena u nba Cirbes,Kvinsi Miler 2 evrolige na kontu i ostatak ekipe
Takve budalastine od pisanja i pricanja od partizanovih navijaca ce se izucavati u knjigama isto kao sto ce se izuvavati kako nas i ovi jebu vec 30godina Sps-srs-sns
 
Ma zaboli nas koliki vam je budžet i za stanje u vašem klubu.Ovde se priča da za ovo vreme od kada su vaši na vlasti mršavi su vam rezultati.
 
Nazad
Vrh