SPORT-Opšta tema

Ma ocajni rezultati skroz 🤣🤣🤣
To sto se promenio sistem evrolige pa je bez love nemoguce ili gotovo nemoguce uci u top 8 ko sad o tome da razmislja
6 titula aba lige
8 titula kosarkaske lige srbije
7 titula u kupu R Koraca


Priznajem nismo uspesni kao vi,ipak ste vi u kradji neprevazidjeni u takozvanoj dominaciji partizana u svim sportovima 😂
 
Malo ste se vi zaneli pisanjem vaseg najinteligentlijeg clana i vodje. Kako god okrenes rezultati su nam bolji nego vasi.
 
Rezultate imate od kako je veliki vođa na vlasti.Nećemo dalje.Zna se čiji je on navijač i koga protežira a ko trpi za vreme njegove vladavine.Molim boga samo da što pre se privatizuje Partizan.Mada izgleda SNS klika hoće skroz da ga uništi
 
Fk partizan dug 40mil
Fk crvena zvezda dug 70mil

Kk partizan 8 stranaca iz top evroligaskih klubova
Kk zvezda dovede kampaca da bi se samo o njemu pricalo jer imala budzet gotovo 6mil manje ove sezone....jel kapiras kolega bar malo ili....???

Ko se tu unistava i kako
 
Jel ja tebi treba da nacrtam.Šta su radili od Partizana prethodnih 10g.Šta ste se uhvatili samo zadnje 2g. kada je došla ekipa koja hoće da napravi nešto od kluba.Kada su došli Savić i Obradović da pokušaju da vrate Partizan na stare staze odjednom ste počeli da se bunite.
 
Jel ja tebi treba da nacrtam.Šta su radili od Partizana prethodnih 10g.Šta ste se uhvatili samo zadnje 2g. kada je došla ekipa koja hoće da napravi nešto od kluba.Kada su došli Savić i Obradović da pokušaju da vrate Partizan na stare staze odjednom ste počeli da se bunite.
Zato sto pokusavam da ti objasnim i zasto kazem da je obradovic licemer
Grize ga savest i na samoj konferenciji posle osvajanja abe lige kaze citiram-ja sam sam odlucio da se vratim u partizan---
Ma nemoj,ko to ne odlucuje sam o svome zivotu,jel to rat bio pa bila prisila ili sta da se vratis
Nego uzeo milione i obecana titula sto su mu i morali na kraju dati
A milione uzeo od kluba partizana tj nas naroda koji placamo isti taj klub kao i zvezdu
I onda on veliki trener i srbin
Smrad obican
Sasa obradovic kad je video gde je otisao odmah,ovaj se kolje da uzme sve pare sto je dogovorio...radonjic odbio trogodisnji ugovor i otisao u pao,sad se vraca u podgoricu ove sezone
 
Pazi jedan top 8 fmp2 za 10 godina. Velik uspeh.

Kad je sizoje toliko ravnopravan sto nam unitsi vk i fk klub? Zasto neodresi kesu, kako on kaze i ubaci pare u nas fk? Pa da bude i tu drzavni projekat.

Sto se tice Bodiroge da bude na celu naseg saveza sigurno se coki pobunio. Salim se, nije valjda lud da udje u kolo sa ludacima.
 
Pa tadic i dacic su imali para za sve klubove iz jsd partizan pre evo vec decenije....to se i vidi po godinama tj titulama
Ovaj zvalonja zavrnuo slavinu,ima partizan titula u rukometu,vaterpolu i odbojci kao i zvezda ovih godina
Jedino su fudbal i kosarka gde se peru pare normalno u korist zvezde jer zvalonja mavija na zvezdu
Medjutim brat mu Andrej uzeo kk partizan od 2018god i pere pare kao blesav,jos mu partizanovi navijaci da ne budem vulgaran glupi ko noc daju licno pare pa mu pomazu u tome


Pazi objasnio sam vam ko je VK partizan ali da se opet ponavljam necu
 
Pa tadic i dacic su imali para za sve klubove iz jsd partizan pre evo vec decenije....to se i vidi po godinama tj titulama
Ovaj zvalonja zavrnuo slavinu,ima partizan titula u rukometu,vaterpolu i odbojci kao i zvezda ovih godina
Jedino su fudbal i kosarka gde se peru pare normalno u korist zvezde jer zvalonja mavija na zvezdu
Medjutim brat mu Andrej uzeo kk partizan od 2018god i pere pare kao blesav,jos mu partizanovi navijaci da ne budem vulgaran glupi ko noc daju licno pare pa mu pomazu u tome


Pazi objasnio sam vam ko je VK partizan ali da se opet ponavljam necu
Bas su tadic i dacic pomagali kk cz sve samo prstalo, pa morali da prodaju koseve i grb. Neki ljudi pisu ovde a da ni sami ne veruju u to sta napisu...
 
A sta je bilo sa nekoliko godina sa projektom evropska kk zvezda? U fk klub vam sipa gasporm i to dobro vec godinama.
 
Dok su vama Siptari sipali lovu vi ste cutali mada nam ni onda niste mogli nista. Zar mislis da su Vokri, Prekazi, Salja, Sadriju bili tako dobri fudbaleri ili su vam bile slatke siptarske pare??
 
Na celu sa goranom vesicem evropska zvezda 😂😂😂


Gasprom doveo petar skundric a tadic se slikao zbog marketinga kako puca penale na marakani
 
Pa taj Tadic vam je doveo gasprom u fk klub a kukate na njega.
Privatna firma je videla svoj interes Dacic ga nije sigurno doveo ajd da ste rekli Antic pa Bajatovic bilo bi prihvatljivo.Clan uprave FK sigurno nije,ali vidi vi se drzite drzavnog dela paketa NIS-a i to je sigurica i ko vam je jos od glavnih sponzora MTS.Ramislite pre nego sto napisete nesto.
 
Dok su vama Siptari sipali lovu vi ste cutali mada nam ni onda niste mogli nista. Zar mislis da su Vokri, Prekazi, Salja, Sadriju bili tako dobri fudbaleri ili su vam bile slatke siptarske pare??
A Sulejman Halilović,Husref Musemić,Refik Šabanadžović?Ko je tu sipao lovu ili su oni bili toliko bolji od ovih što su ih naveo? :haha:
 
Nazad
Vrh