SPORT-Opšta tema

Ne mislim da bi Rakocevic bio bolji predsednik saveza, ali ne vidim ni zasto bi bio gori da bi se ti smejao. Bolji igrac ne znaci i bolji funkcioner.
 
vi prvo morate da se dogovorite da li je zvezda privatan cokijev klub ili sns klub?

partizan je sns klub gde je postavljen Ostoja limar kao predsednik a licno iza njega stoji Andrej Vucic
to sa ulaznicama svaka vam cast sto upravo perete sns-u pare,pa jos donirate i ostale gluposti
Panteru duzni 4plate,evo tegeltija moron ne konta da ga ovaj ignorise,inace tegeltija zaposlio sina u kk partizan neko izmisljeno mesto pa mu donirajte jos para slobodno

@emigrant znaci pisi kako jeste a ne gluposti
zvezda je platila i igrala umesto cibone koja je tada bila prvak i zasluzeno trebala igati evroligu,posto nije imala finansije prodala to ucesce zvezdi i jedini klub iz aba lige bila zvezda

a sad procitaj ponovo moj i tvoj post,mozda shvatis
Ako je Partizan SNS klub odgovori mi onda KO JE REKETIRAO FUNKCIONERE PARTIZANA ,KO JE SAMARAO TRENERA PARTIZANA ,KO JE UBIJAO I MASAKRIRAO NAVIJACE PARTIZANA ILI KO JE STADION JNA PRETVORIO U DISTRIBUTIVNI CENTAR BELOG . :zli:⁉️Medjutim ko je kome odmagao i pomagao vreme vec pokazuje .Spoljni dug Srbije je 35 milijardi eura i sve je prodato a spoljni dug FC Crvena Zvezda je 72 miliona i ako sam dugo verovao da se nasi klubovi nikada nece privatizovati cim zglajzne ovaj psihopata morace jer sve ovo je potonulo mnogo duboko u septicku jamu i pitanje je jos koliko ce ovako moci da se kupuje vreme ⁉️🤔
 
Tezak sns smrad, nula od coveka. Razumem ja da predlazete zvezdasa kao sto bi ja predlozio partizanovca.

Ali predlozite nekog normalnog.
 
Ako je Partizan SNS klub odgovori mi onda KO JE REKETIRAO FUNKCIONERE PARTIZANA ,KO JE SAMARAO TRENERA PARTIZANA ,KO JE UBIJAO I MASAKRIRAO NAVIJACE PARTIZANA ILI KO JE STADION JNA PRETVORIO U DISTRIBUTIVNI CENTAR BELOG . :zli:⁉️Medjutim ko je kome odmagao i pomagao vreme vec pokazuje .Spoljni dug Srbije je 35 milijardi eura i sve je prodato a spoljni dug FC Crvena Zvezda je 72 miliona i ako sam dugo verovao da se nasi klubovi nikada nece privatizovati cim zglajzne ovaj psihopata morace jer sve ovo je potonulo mnogo duboko u septicku jamu i pitanje je jos koliko ce ovako moci da se kupuje vreme ⁉️🤔
Pa Velja Nevolja, Sale mutavi i kompanija. Sami se izmedju sebe tamanite i pomalo suprotni tabor.
 
KO JE VISE PARA ZARADIO OVE SEZONE ZVEZDA ILI PARTIZAN ⁉️ Budi realan drugo DALI OVU KOSARKASKU SEZONU OCENJUJES KAO USPESNU ⁉️ trece DALI JE KAMPACO OPRAVDAO VELIKI NOVAC ULOZEN U NJEGA ⁉️/ sa obzirom da je vrlo malo igrao /
.Ja nemogu da verujem da vam je ovako tesko pao poraz posle toliko godina ne mogu da verujem da to deluje na vas tako stresno ali imam osecaj da vas plasi sam povratak Partizana jer objektivno ovde su sada neki strucni ljudi koji mnogo znaju i mnogo veliki autoritet imaju u Evropi i nacin kako se euforija vratila vama se nimalo ne dopada .A trebalo bi jer zdrava konkurencija je uvek dobra ako nista drugo sada cete prvi put u zivotu poceti da razmisljate o TOP8 ranije nikada niste 🤔
Ko je vama platio evroligu, igrace ( gomila crnaca) i skupog trenera? Kad vas godinama nije bilo nigde i odjednom tolika lova na stolu ? Odakle Mornar?
 
Nego kako ide vas fk kamerun? Ovi nasi kamerunci beze, ovi povratnici tipa Feja,Jeftovic... Koji su sada za beton ligu i oni odose.
 
Pa Velja Nevolja, Sale mutavi i kompanija. Sami se izmedju sebe tamanite i pomalo suprotni tabor.
Ti barem znas kako je sahranjen fc Partizan i ne treba ti taj cinizam a znas i kako je sahranjen OFK Beograd sada je dzelat koji je presudio romanticarima kod vas vedri i oblaci .Ja bih na tvom mestu bio napet znajuci da kormilom Crvene Zvezde upravlja lice sa poternice ⁉️AKO POKUSAS DA MI OBJASNIS DA STE NA PRAVOM KURSU PUSTAM ODMA SERIFA, OMONIJU ,LUDOGORECA ,KARABAHA ,MAKABIJA A SADA CU DA TI KAZEM STA VAS CEKA U LIGI SAMPIONA ⁉️:sta:
Drugi to nece da ti kazu samo ce da se smeskaju i da te tapsu po ramenu .Zanr koji vas ocekuje na jesen je DOUBLE PENETRATION a osim ovoga bice i BIZARE HARD CORE ::lose::
Vidim da se mnogi ovde na pomen Covica uznemire ne znam da li ste se toliko svikli i srodili sa ovim vrsnim strucnjakom ja da mi neko pomene Vucelu rekao bi vodi ga kuci da ga vise ne gledam ALI KOD VAS SE ZRTVA ZBLIZILA SA DZELATOM a to se cesto dogadja samo sto u ovom slucaju VI STE SE ZBLIZILI SA VISE DZELATA 🎪
VEOMA SAM NESTRPLJIV I ZELJNO OCEKUJEM ZVEZDINU LIGU SAMPIONA i nije tajna nemam sta da krijem 2 PLUS PRVO 2 PLUS DRUGO A PO POTREBI NEKAD I 7 PLUS .Druga igra koju preporucujem je na Marakani ZVEZDA NEDA GOL jel ja iskreno ne vidim ko bi tu i kako mogao da umuva neki rikoset .Bahar je primio 20 komada prosle sezone a ja sam rekao ako Zvezda u grupi primi 16 ili manje golova ja cu da cestitam od srca ali ako bude vise od 16 e onda ce morati da budu velike analize i ekspretize 🎯
 
Ko je vama platio evroligu, igrace ( gomila crnaca) i skupog trenera? Kad vas godinama nije bilo nigde i odjednom tolika lova na stolu ? Odakle Mornar?
PARTIZAN POSTOJI OD 1945 GODINE :sta: ⁉️ ................PONAVLJAM PARTIZAN POSTOJI OD 1945 GODINE ⁉️:sta: kako je koja vlast vladala drzavom tako je i uticaj partija bio u klubu
ALI NIKADA U ZIVOTU SE NIJE DESIO OVOLIKI POST U SVIM SPORTOVIMA DA OD DOLASKA OVOG NISTAKA PARTIZAN NIJE BIO SAMPION NI U FUDBALU NI U KOSARCI NI U VATERPOLU NI U ODBOJCI ali ajde sto nije bio prvak NEGO JE CELOKUPNO SPORTSKO DRUSTVO TOLIKO DOVEDENO NA IVICU KATASTROFE a da bi ti priblizio slikovito kako to izgleda posto nikako da razumes adekvatno to ti je PEKSAPE kao kada bi te neko silovao 10 godina non stop bez prestanka i posle 10 godina psihickog i fizickog zlostavljanja taj silovatelj i psihopata ti da neke pare /u stvari odvede te kod zelenasa da ti zelenas pozajmi neke pare i sad ti dugujes te pare zelenasu i sretnes mene na ulici i ja ti kazem DAO TI VUCIC :sta:❓a ti me umorno i iscrpljeno pogledas a ja ti kazem STA OCES DA KAZES DA TI NIJE DAO VUCIC :sta:::lose:: a ti kazes stidljivo ALI ON ME JE SILOVAO 10 GODINA BEZ PRESTANKA ⁉️:sta: a ja ti odgovorim A KO TI JE ONDA DAO OVE PARE JESU SAME PALE SA NEBA ❓🤔 a onda sve novine u Srbiji pisu KAKO TI JE VUCIC MNOGO POMOGAO I DA TI NISTA NE BI MOGAO DA NIJE NJEGA 🆘
Ovo je samo figurativno PEXSAPE ali zamisli sebe u ovakvoj situaciji ili uopste nemoj da zamisljas .Celo drustvo je obolelo i to odavno ali su neuropsihijatri skupi i niko se ne leci sve je prepusteno stihiji .Sve normalno je postalo nenormalno i obrnuto .Nadam se da ce ti ovaj post barem malo pomoci da shvatis sta se dogodilo i nasoj drzavi i nasem narodu i nasim klubovima na stetu svih nas ‼️
 
Ma znam ja mornar kakvo je nase drustvo i sistem, nema tu polemike. Ali onda kapiraj i ti da je tako isto dao i zvezdi kako daje partizanu, muljaju sa porezima i prodajom igraca, sponzorima drzavnim firmama popunjavaju rupe u budzetima, i tako u krug. Lepo je sto ti volis tvoj klub, ali nemoj vise one fore nebo je granica i mnogo filozofiranja, doslo se nekako do drzavnih para, napravio dobar tim i doveli dobrog trenera, kupili mesto u evroligi, zakupili bez para arenu i teraj. Nemoj toliko pisati o zvezdi, jer princip je isti ostalo su nijanse 😉😉😉😉
 
Nazad
Vrh