SPORT-Opšta tema

Ово само у Србији може...

Предраг Даниловић

30. маја 2007. након полуфиналне утакмице плеј-офа првенства Србије против Хемофарма у Вршцу, Даниловић је претукао судију Марка Јураса[14]. Након утакмице Даниловић је са тренером Вујошевићем приведен у полицију на саслушање.[15] Због овог напада Даниловић је од стране Кошаркашког савеза Србије кажњен са две године забране обављања функција у клубу, али му је казна ублажена на две године условно.[16] Јурас је такође покренуо и кривичну пријаву. У мају 2013. године, Предраг Даниловић је тешко повређен ножем у сукобу са тадашњим пријатељем, Бранком Филиповићем "Фидом" у ресторану Кафаница, чији је Филиповић власник.[17]

Даниловић је 15. децембра 2016. године постављен за председника Кошаркашког савеза Србије.
 
Aba liga je bila bitna do prosle sezone
Od prosle kada je Partizan usao u evroligu bez trofeja sa placanjem wildkarte ona je izgubula smisao kao i titula
Zvanicno se ceka objava ali zvezda placa ove godine 500k e i igra evroligu
Partizan je u problemu jer duguje ogroman novac igracima,areni,menadzerima(dug je oko 4mil evra) isplata mora do 29tog,inace nece igrati evroligu
Znaci Partizan je celu sezonu imao 25 000 ljudi po mecu a Zvezda 7000 Partizanove ulaznice mnogo skuplje u dosta slucajeva Partizan odigrao mnogo vise meceva i mnogo vise inkasirao i Partizan ne placa ucesce u euroligi a Zvezda placa 500 000 i sada Zvezda nema finansijskih teskoca a Partizan je u ogromnom problemu ⁉️
Kada se procita ovako nesto u sekundi je jasno zasto dusevno obolela osoba vodi Srbiju vec mnogo dugoi zasto ima 900 000 clanova i jos toliko simpatizera :sta:🚾
Ja bih te zamolio LULE28 da objasnis ILI SE KOD NAS MNOGO KRADE PA NEMAMO PARA NI ZA TOALET PAPIR /i to moze da pije vodu / Ali sada se namece pitanje ODAKLE VAMA NOVAC KADA STE REALNO OVE SEZONE ZARADILI 3 PUTA MANJE NOVCA OD NAS /minimum / Na sta ste inkasirali novac ove sezone bas me zanima na oko se ne nazire nista jedino ako predsednik nije reketirao privrednike po BG u on to zna vesto da radi priliv zna da bude impozantan ali i diskretan bez mnogo medijske pompe ::lose::
 
Ово само у Србији може...

Предраг Даниловић

30. маја 2007. након полуфиналне утакмице плеј-офа првенства Србије против Хемофарма у Вршцу, Даниловић је претукао судију Марка Јураса[14]. Након утакмице Даниловић је са тренером Вујошевићем приведен у полицију на саслушање.[15] Због овог напада Даниловић је од стране Кошаркашког савеза Србије кажњен са две године забране обављања функција у клубу, али му је казна ублажена на две године условно.[16] Јурас је такође покренуо и кривичну пријаву. У мају 2013. године, Предраг Даниловић је тешко повређен ножем у сукобу са тадашњим пријатељем, Бранком Филиповићем "Фидом" у ресторану Кафаница, чији је Филиповић власник.[17]

Даниловић је 15. децембра 2016. године постављен за председника Кошаркашког савеза Србије.
Na tvoj post neces cuti ni jedan komentar.Samo finansijske elaborate tu su najaci.
 
Znaci Partizan je celu sezonu imao 25 000 ljudi po mecu a Zvezda 7000 Partizanove ulaznice mnogo skuplje u dosta slucajeva Partizan odigrao mnogo vise meceva i mnogo vise inkasirao i Partizan ne placa ucesce u euroligi a Zvezda placa 500 000 i sada Zvezda nema finansijskih teskoca a Partizan je u ogromnom problemu ⁉️
Kada se procita ovako nesto u sekundi je jasno zasto dusevno obolela osoba vodi Srbiju vec mnogo dugoi zasto ima 900 000 clanova i jos toliko simpatizera :sta:🚾
Ja bih te zamolio LULE28 da objasnis ILI SE KOD NAS MNOGO KRADE PA NEMAMO PARA NI ZA TOALET PAPIR /i to moze da pije vodu / Ali sada se namece pitanje ODAKLE VAMA NOVAC KADA STE REALNO OVE SEZONE ZARADILI 3 PUTA MANJE NOVCA OD NAS /minimum / Na sta ste inkasirali novac ove sezone bas me zanima na oko se ne nazire nista jedino ako predsednik nije reketirao privrednike po BG u on to zna vesto da radi priliv zna da bude impozantan ali i diskretan bez mnogo medijske pompe ::lose::
Preko tih reketa i drzavnih firmi ste i vi dobili pare, nema drugog nacina na zalost u ovoj nasoj zemlji...
 
Znaci Partizan je celu sezonu imao 25 000 ljudi po mecu a Zvezda 7000 Partizanove ulaznice mnogo skuplje u dosta slucajeva Partizan odigrao mnogo vise meceva i mnogo vise inkasirao i Partizan ne placa ucesce u euroligi a Zvezda placa 500 000 i sada Zvezda nema finansijskih teskoca a Partizan je u ogromnom problemu ⁉️
Kada se procita ovako nesto u sekundi je jasno zasto dusevno obolela osoba vodi Srbiju vec mnogo dugoi zasto ima 900 000 clanova i jos toliko simpatizera :sta:🚾
Ja bih te zamolio LULE28 da objasnis ILI SE KOD NAS MNOGO KRADE PA NEMAMO PARA NI ZA TOALET PAPIR /i to moze da pije vodu / Ali sada se namece pitanje ODAKLE VAMA NOVAC KADA STE REALNO OVE SEZONE ZARADILI 3 PUTA MANJE NOVCA OD NAS /minimum / Na sta ste inkasirali novac ove sezone bas me zanima na oko se ne nazire nista jedino ako predsednik nije reketirao privrednike po BG u on to zna vesto da radi priliv zna da bude impozantan ali i diskretan bez mnogo medijske pompe ::lose::
Prvo-niste imali 25000 po meču.To je dezinformacija.Dugovi vam se provlače od ranije.treće-niste platili arenu koliko je prava cena.Četvrto-Sledeću sezonu Zvezda igra u areni.
 
vi prvo morate da se dogovorite da li je zvezda privatan cokijev klub ili sns klub?

partizan je sns klub gde je postavljen Ostoja limar kao predsednik a licno iza njega stoji Andrej Vucic
to sa ulaznicama svaka vam cast sto upravo perete sns-u pare,pa jos donirate i ostale gluposti
Panteru duzni 4plate,evo tegeltija moron ne konta da ga ovaj ignorise,inace tegeltija zaposlio sina u kk partizan neko izmisljeno mesto pa mu donirajte jos para slobodno

@emigrant znaci pisi kako jeste a ne gluposti
zvezda je platila i igrala umesto cibone koja je tada bila prvak i zasluzeno trebala igati evroligu,posto nije imala finansije prodala to ucesce zvezdi i jedini klub iz aba lige bila zvezda

a sad procitaj ponovo moj i tvoj post,mozda shvatis
 
Ово само у Србији може...

Предраг Даниловић

30. маја 2007. након полуфиналне утакмице плеј-офа првенства Србије против Хемофарма у Вршцу, Даниловић је претукао судију Марка Јураса[14]. Након утакмице Даниловић је са тренером Вујошевићем приведен у полицију на саслушање.[15] Због овог напада Даниловић је од стране Кошаркашког савеза Србије кажњен са две године забране обављања функција у клубу, али му је казна ублажена на две године условно.[16] Јурас је такође покренуо и кривичну пријаву. У мају 2013. године, Предраг Даниловић је тешко повређен ножем у сукобу са тадашњим пријатељем, Бранком Филиповићем "Фидом" у ресторану Кафаница, чији је Филиповић власник.[17]

Даниловић је 15. децембра 2016. године постављен за председника Кошаркашког савеза Србије.
Koga predlazes, cokija ? Al tad bilo cuveno gepokovanje ?

Mislim da je kancer za srpski sport sizoje i coki i slicni sateliti.

Gde je gresio Danilovic ? Od sleketora je postvljao uvek najbolje sto se moglo naci u datom trenutku. Djordjevic je bio dobar, mada je tanak kao trener. Kokoskova su svi trazili, nije se snaso. Pesic je mozda malo zaostao sa modernom kosarkom ali je autoritet i mislim da je dobar i kao selekotr i kao trener. Sto je i dokazao.
 
@Lule28
Ti batice pišeš gluposti,važno je samo ono što vi igrate.Videćemo za koju godinu koliko je ko dužan.
Na cinjenice odgovaras nesto sto nisam nigde rekao---važno je samo ono što vi igrate. nekontas da ne postoje takozvana zvezda i partizan nego sns klubovi kroz koje sns izvlaci pare iz drzavne kase

Imas onaj sajt basket news(inace finansijer ostoja) koji prenosi vest nevidjenu glupost o osvajacima domace lige i medju svim osvajacima ove sezone stavi Srbija---Partizan,mvp Panter
Nisam znao da je Aba domaca liga 🤣
Sve ste izmesali
 
Na cinjenice odgovaras nesto sto nisam nigde rekao---važno je samo ono što vi igrate. nekontas da ne postoje takozvana zvezda i partizan nego sns klubovi kroz koje sns izvlaci pare iz drzavne kase

Imas onaj sajt basket news(inace finansijer ostoja) koji prenosi vest nevidjenu glupost o osvajacima domace lige i medju svim osvajacima ove sezone stavi Srbija---Partizan,mvp Panter
Nisam znao da je Aba domaca liga 🤣
Sve ste izmesali
Nisam bas siguran da je Ostojin.

https://basketnews.com/info/about-us.html
 
Koga predlazes, cokija ? Al tad bilo cuveno gepokovanje ?

Mislim da je kancer za srpski sport sizoje i coki i slicni sateliti.

Gde je gresio Danilovic ? Od sleketora je postvljao uvek najbolje sto se moglo naci u datom trenutku. Djordjevic je bio dobar, mada je tanak kao trener. Kokoskova su svi trazili, nije se snaso. Pesic je mozda malo zaostao sa modernom kosarkom ali je autoritet i mislim da je dobar i kao selekotr i kao trener. Sto je i dokazao.
Sve dok je Danilovic na celu nase reprezentacije nista necemo uraditi nazalost,dzabe nama i Jokic kad smrdi u reprezentaciji iznutra ,tako isto u fudbalu,samo trebaju da sednu ljudi koji znaju posao,evo Vidic da je bio u fudbalskoj to bi bilo maestralno,a u kosarci treba neko poput Rakocevica.
 
Prvo-niste imali 25000 po meču.To je dezinformacija.Dugovi vam se provlače od ranije.treće-niste platili arenu koliko je prava cena.Četvrto-Sledeću sezonu Zvezda igra u areni.
Svi mecevi jaki u EUROLEAGUE SU BILI SA 25 000 NI COVEK MANJE .I to ti je jedina istina ako hoces da je prihvatis ako neces opet dobro .Ja sada ne mogu da ti crtam ali u Smederevu kada smo imali bokserski klub je ulazilo 1000 ljudi preko nekoga svaki mec bez karata a ti kada bi trazio informacije koliko je ljudi bilo na Marakani i JNA ranije nikada ne bi nasao pravo stanje
I da ne kontriras vise sledece sezone ce i kod vas da bude 25000 ljudi a na stanju mozda 21000 ALI OVE SEZONE NISTE IMALI VISE OD 7000 LJUDI A SAM UZMI DIGITRON PA IZRACUNAJ KOLIKO STE MANJE INKASIRALI OD NAS da ne pominjem koliko utakmica manje ste imali i sada morate da pljunete 500 000 :sta: ⁉️ ODAKLE 🤔
Drugo posto meni ne verujes pitaj Cocija sve ovo sto ti govorim A PITAJ GA KOLIKI JE DUG FC CRVENA ZVEZDA ::lose:: a u kosarci ne mogu ni da zamislim .Samo mi nije jasno ono kada sam pomenuo 2 miliona simpatizera psihopate DALI TI STVARNO VERUJES COVICU DA JE KK ZVEZDA IZMIRILA SVOJE OBAVEZE PREMA DRZAVI :sta:
Ako verujes odma ides na ignore i ti i svako ko veruje jer tu vise nema ni crtanja ni objasnjavanja i odma Dobricanin da te naivne slikare banuje i da ne zvrljaju vise bezveze jer ovo je vise otislo odavno van kontrole ::pomoc:;
 
Ko to kaze? Oni su od donacija i ulaznica platili i igrace, i arenu, i mesto u evroligi, i porez, i trenera, sveeeeeeeeee 🤣🤣🤣🤣🤣
KO JE VISE PARA ZARADIO OVE SEZONE ZVEZDA ILI PARTIZAN ⁉️ Budi realan drugo DALI OVU KOSARKASKU SEZONU OCENJUJES KAO USPESNU ⁉️ trece DALI JE KAMPACO OPRAVDAO VELIKI NOVAC ULOZEN U NJEGA ⁉️/ sa obzirom da je vrlo malo igrao /
.Ja nemogu da verujem da vam je ovako tesko pao poraz posle toliko godina ne mogu da verujem da to deluje na vas tako stresno ali imam osecaj da vas plasi sam povratak Partizana jer objektivno ovde su sada neki strucni ljudi koji mnogo znaju i mnogo veliki autoritet imaju u Evropi i nacin kako se euforija vratila vama se nimalo ne dopada .A trebalo bi jer zdrava konkurencija je uvek dobra ako nista drugo sada cete prvi put u zivotu poceti da razmisljate o TOP8 ranije nikada niste 🤔
 
Sve dok je Danilovic na celu nase reprezentacije nista necemo uraditi nazalost,dzabe nama i Jokic kad smrdi u reprezentaciji iznutra ,tako isto u fudbalu,samo trebaju da sednu ljudi koji znaju posao,evo Vidic da je bio u fudbalskoj to bi bilo maestralno,a u kosarci treba neko poput Rakocevica.
Rakocevic? 🤣

Daj jos neki takav predlog da se jos malo smejem pred spavanje.
 
Ti si napisao na svakom meču.Sad si već smanjio-sama na jače utakmice.Pa nije to isto prijatelju.E sad kako se kotiraju ulaznice-to je druga priča.
Ti sad mene pitaš odakle će se stvoriti 500000-iz istog čabra odakle ste vi platilii ove sezone. Još zadnjih 10 godina niste dobili ABA ligu KLS neću da spominjem jer vi ne učstvujete u srpskom prvenstvu.I sad ne bi da se nije gurao Rumenoglu da nešto osvoji.Čovića se mani-imate i vi svog -možda i goreg.Kad budem video uplatnice oba kluba i da budem prisutan kod transakcija neću verovati ni našem ni vašem Čoviću.
Dobričanine-ispuni želju već jednom vođi Partizana pa banuj Zvezdaše.Nemoj čovek da nam se sekira,nije dobro za zdravlje.
 
Nazad
Vrh