SPORT-Opšta tema

Zato sto u prve dve utakmice se ovde vodila opsta diskusija o tome kako ste vi osteceni bla bla bla kako atmosfera u areni nije dostojna finala bla bla bla i tako dalje i tako sire da se ne ponavljamo.

I gle sad od jednom nikad kraca sudiska analiza predhodne utakmice. Sve je proteklo u fer i sporckoj borbi sve je odlicno.

Mi kao navijaci smo vec okarakterisani kao navijacki sljam,franjevci,huligani itd ne zanm ni koje reci sve...

Ali cek malo pa vi ste svetlo na kraju tunela,idoli mladih,rodoljubi i partiote (koji ne znaju ni drugu strofu marsa na drinu) navijate iskljucivo iz ljubavi itd itd... pa kako onda ovakve scene? aaa daaa nije to nista isprovocirani ste tako to mora... :D
Nemoj da me teras sad da saljem snimke onog zvalavog Ledeja,prvo u svoje dvoriste pa onda u tudje.Dovidjenja prijatno ti bilo.
 
Mora da su navijaci fmp2 bacali predmete na teren, navijaci fmp1 pokusali fizicki da se obracunaju sa igracima Partizana. Sone je upravu.

Sone isterujue zandarmeriju u tunel, jos kao hoce da bije zandara.
 
Pa čekaj.Tek smo počeli diskusiju.Ja prvi nisam spominjao navijače do danas jer su vaši igrači bežali kao da ih u najmanju ruku motaju lavovi sa ciljem da se isprazni hala.Vi ste prvi spomenuli navijače zvezde a niste osudili pojedine igrače partizana na njihovo ponašanje.Jel mislite da u areni nije bilo upaljača i koje čega.Nikada nisam navijače partizana nazvao grobarima.ustašama i bilo kojim pogrdnim imenima a od danas neću da biram-samo prelistaj temu,kako vi nas nazivate.
Onda cekam detaljnu analizu 4-te cetvrtine :D

Hajde Zile trazi snimke,samo ih trazi, samo mi reci da li je to bilo pre gadjanja ili posle? :)
I nemoj posle maca da pojede jezik kada vidis da se nakon gadjanja to desavalo.

P.S ne pricam ja samo konkretno za nasu diskusiju ovde na forumu...da li pratite naslove novina drustvene mreze i slicno pa to nije normalno kakvih pacenika ima i sa jedne i sa druge strane.
 
Poslednja izmena:
Baš vam i priliči kao u koridi, sramota nije vam prvi put da navijači ulaze u teren ali ste izgleda postali senilni. Ovo nema veze sa sportom i lepa slika koja ide u svet
 
Baš vam i priliči kao u koridi, sramota nije vam prvi put da navijači ulaze u teren ali ste izgleda postali senilni. Ovo nema veze sa sportom i lepa slika koja ide u svet
to moze u domacoj ligi medjutim za mnogo blaze i bezazlenije stvari oni su bili sankcionisani cak su i reprezentaciju sjebali .Medjutim kako god bilo ono je delovalo sokantno na igrace protivnickog tima ali JA MOGU DA IH RAZUMEM U POTPUNOSTI JER U FAZI BEZNADJA KADA NEMAS VISE STA DA IZGUBIS PRIBEGAVAS NECEMU STO JA JOS NISAM VIDEO NI U DOMACOJ NI U EVROPSKOJ KOSARCI I TAKAV JE I NACIN VODJENJA DRZAVE ALI TO MOZE DA PRODJE SAMO U SRBIJI ZATO SMO I TU GDE JESMO . 🚾
U vreme nemira i pocetka rata u Hrvatskoj Kukoc je dobijao ovacije od prepune hale nesto slicnoi doziveo je i Drazen a zadnji put i Hezonja .Medjutim ovo nema veze ni sa sportom ni sa umetnoscu ni sa fer plejom OVO JE NACIN VODJENJA DRZAVE ,SREDNJI VEK KAMENO DOBA UDRI, UCENI ,SAMELJI ,PRITISCI ,ANARHIJA ,BEZVLASCE ::lose:: a to je naviklo sve pod moranjem /a sta da se prica dalje kada su kupili od Hrvata mesto u EVROLIGI za 800 000 eura ovo je jos i limunadica /::novac::
 
Ko ih je napao sem sto je Naneli krenuo pesnicom na navijaca koji ga je verovatno nesto verbalno napao.
Sta ce navijac na parketu jos + se zalece na Nanelija. Al ga je bratina iscimo vratio ga u detinstvo.
Polemisanje sa vama o ovome se stice utisak da podrzavate ovakvo ponasanje i navijanje.

Ja recimo licno smatram da vredjanje porodice i igraca je isto katastrofalno i sramno(bez ikakve poente) a to su radili prvo ovi u areni a zatim i ovi u pioniru.
 
Sta ce navijac na parketu jos + se zalece na Nanelija. Al ga je bratina iscimo vratio ga u detinstvo.
Polemisanje sa vama o ovome se stice utisak da podrzavate ovakvo ponasanje i navijanje.

Ja recimo licno smatram da vredjanje porodice i igraca je isto katastrofalno i sramno(bez ikakve poente) a to su radili prvo ovi u areni a zatim i ovi u pioniru.
Na svakoj utakmici evrolige pominjali ste Covic Vesnu.
 
Ja sam bio na 2 i nismo ih pominjali. Ali bilo je pominjanja u nekim utkamicama sto je po meni za osudu. Takve stvari ne treba da se cuju sa tribine.

Ja sam zgorezen i delimicno u soku sto Vi (navijaci cz) konstantno pokusavate da opravdate ovo sto se desilo i nalazite izgovore i da katastrofa bude jos veca dicite se time. Zbog toga kazem da nema vise poente diskutovati o tome i staviti tacku jer presipamo iz supljeg u prazno.
 
Sta je bilo u tom intervalu?? Upaljaci?? Vi ste naveli da je napustanje vasih igraca zbog fizickog nasrtaja na igrace.
 
I flasice vinjaka. Predlazem da pred pocetak sledece utakmice igraci Partizana postroje na centar pa da ih gadjaju flasicama vinjaka onaj ko stavi ruke na glavu ili bilo koji deo tela neka mu se svira licna greska. :D
 
Preuvelicavate stvari. I u toku utakmice su zbog jednog ubacenog upaljaca hteli da napuste teren pa ih je Zeljko vratio. Nije mi jasno zasto tada klupa nije dobila tehnicku zbog napustanja terena igraca sa terena.
 
Nazad
Vrh