SPORT-Opšta tema

Vazi uvek su igraci Partizana krivi, vasi nemaju ovakva udaranja i poteze. Vas Petrusev i Kampaco i slicni su nevinasca. Da li si video lule kako je Kampaco udario rukom namerno upadu naseg igraca ? Petrusevo udaranje posle zakucavanja, Vilodza je isto nekog nabo ako se dobro secam.
Mada samo ste vi toliko bolesni da ovde postavljete snimke sa Partizanovih drugih utakmica koja nisu igrana protiv vas.

Docek u pioniru ste dobili po zasluzi, nista nije bilo bolje i kod vas.
Da li je bilo ovako u areni ? Nije, dobro vi se hvatate za utakmice iz proslosti, tako mogu i ja da se vratim na gasenje struje, drmanje koseva, kese sa urinom ...

Od ovoga postovljenog Deka nije povredio namerno i to se vidi iz aviona, takodje i ovoga sto je pao na koleno. Jednog je povuko sa ledja da spreci kontru. Jaka stvar.

Ovakvo ste branili i igrace Reala, i pozivali se na neke kazne.


Ovakva kompilacija za vase moze da se napravi ima ih koliko hocete samo nismo toliko bolesni u glavu kao vi. Ovakva saopstenja i zvrcke radite i u fudbalu. Samo tamo je savez i sudije vase pa radite sta hocete, imamo i vasu upravu pa kao glumimo vecitog rivala sa onim nesposobnim rukovodstvom i fudbalerima.

Al vas sramota bar malo ?
 
Evo zvaničnog izveštaja delegata.
e671ebdb818f841e08dcaac7b29b704d.jpg
9bebcdfc81b4709e6c7298a8d23f2f3c.jpg
de5bb372d2fb30a5916e55701a819ddf.jpg
adf625f7a1ad591d8d58d390ff6fccaf.jpg
2e9833b89653afee0f182bee5d876f64.jpg
ccb4e11620a7bec763eba215f38cb4d1.jpg


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Ma nisu oni pljuvali igrace, ulazili na teren i pretili im. Nisu bacali predmete. To u areni nije bilo, i opet je neko drugi kriv.
 
Katastorfa u napadu pogotovu 2 i 3 cetvrtina.

Da li su i sada navijaci Partizana pravili sranja na kraju utakmice ?
 
Ma prestani vise sa navijacima i dubokoumnim analizama ovo se zove dogovorna ekonomija.Ipak ste vi drzavni projekat i sve se zna od pocetka svi zadovoljni i koze na broju.Nema sekiracije bolji neka pobedi svoko navija za svoje pa kako bude videcemo
 
Urnisani ste,vi sa ovim rosterom ni 60 niste uspeli da ubacite,i jel vam krive opet sudije a?
Lepo sam reko 2-0 najopansniji rezultat.😉
 
Imao sam obaveze pa mi je jako zao sto nisam isao da gledam utakmicu. Vidim statistiku i dolazim do zakljucka da Partizan ne moze gore od ovoga. I koliko cujem imali smo sut za egla koji je promasio Panter i zatim vi pravite faul u napadu ali pogadate troju...znaci preslikan scenario iz 3 ce utakmice. Ali dobro lagani smo u areni dobijamo lagano.
 
Sad imamo par dana da sumiramo rezultate i lecimo rane.Par dana sam preskakao pisamke ali da vas pitam jel se sprema neki novi drzavni projekat jer citam da nemoze Vojvodina da bude veciti prvak Srbije mora to da se resi po kratkom postupku.O treneru Zvezde pisali ste monologe o milionima isto a sada cutite mudro,ili je i ovaj potpisao ugovor sa knjigovodstvenom agencijom ?
 
Ma prestani vise sa navijacima i dubokoumnim analizama ovo se zove dogovorna ekonomija.Ipak ste vi drzavni projekat i sve se zna od pocetka svi zadovoljni i koze na broju.Nema sekiracije bolji neka pobedi svoko navija za svoje pa kako bude videcemo
Cekaj sada kada je kk Partizan dobio pare a ne sicu da igra sa Dangubom i Zagorcem nekoliko godina unazad to je bilo ok?
Dok ste vi imali kojekave zvezde, pa Kampaco kosta kao celi Partizan. 2x vam sizoje organizovao f4 u BG nadajuci se da cete da se domigoljite nekako.

Sipa vam sizoje pare u kk i fk ali dzaba. U kk ste i pre sizoja bili drzavni projekat.
Vazi igraci igraju za kikiriki? Cemu vam sluze Raduljica i Kuzmic, ko tu lapa kintu ?
 
Koga da pobede, grupa iskomplesiranih fudbalera. Piksi nema 2 cuke o medernom fudbalu. Bio je sjajan fudbaler ali je mrsav trener.
 
Trenutno u kosarci imamo dva drzavna projekta, i zvezda i partizan su debelo na jaslama drzave hteli vi to da vidite ili ne.
Pogledajte npr sponzore zvezda carnex a partizan sunoko, oba vlasnik kostic. Znaci mora da se sipa u oba kk po nalogu drzave. Nema tu privatnih para dobrovoljno datih ni gram....
 
Imao sam obaveze pa mi je jako zao sto nisam isao da gledam utakmicu. Vidim statistiku i dolazim do zakljucka da Partizan ne moze gore od ovoga. I koliko cujem imali smo sut za egla koji je promasio Panter i zatim vi pravite faul u napadu ali pogadate troju...znaci preslikan scenario iz 3 ce utakmice. Ali dobro lagani smo u areni dobijamo lagano.
Nisi gledao, ali sve znas. Niste imali sut za egal. Neznam jel se gleda kos razlika?? :)
 
Nazad
Vrh