SPORT-Opšta tema

Hajmo sada moralne gromade i sudiske ekspert analiticari i ostali da vas cujem? Hvala Bogu pa ste pokazali da nismo isti kao navijaci!
Predlazem da 4-ta utakmica pocne tako sto ce se svakom igracu Partizana svirati licna a ako moze usput i neka flasica vinjaka o glavu ni to ne bi bilo lose.
 
Kaze onaj slepac od komentatra sa arene sporta kakva fenomenalna atmosfera... ne znam da li je na to mislio gacanje igraca ulazenje hulagana u teren i potezanje stolica na igrace protivnickog kluba. I daaa sada naravno navijaci nisu utisani nego ton na maks da svi uzivamo u horskom pevanju najgorih navijaca. Kakav poraz srpskog sporta! I daaa onaj cvikeras u jutranjem je izjavio kako prve dve utakmice nisu dostojne finala... OVO JE DOSTOJNO OVAKO TREBA!
 
A bole sitne sudijske nepravde?? Bilo je sudijskih gresaka to je cinjenica. Interesantno da to niko od vas nije priznao u drugoj utakmici. Dobicemo vas ladno i u utorak pa da vidimo od cega smo napravljeni u cetvrtak.
 
Ne znam jel bilo sudiskih gresaka ili navlacenja za jednu ekipu, cekam sudiske eksperte i analiticare da cujem.
 
prvo, dve stvarno kvalitetne ekipe, lepa kosarka, sudjenje u sve tri prelazne ocene, uvek ce biti nezadovoljnih, drugo , zvezda je pocela da lici na sebe, samo zato sto je ivanovic shvatio da nemanja mora da igra, luka nas i vildoza na pravom nivou, sve u svemu dobra utakmica, trece, ne znam sta se ocekivalo od navijaca, lesor pre dva meseca nasrce na petruseva, vredjanje nedovica i njegove supruge itd, ali opet treba da spomenem i obradovica, necu da koristim kako ga zovu, jer je to nas trener i veliki trener, kada su navijaci gadjali lesora i kada su igraci teatralno krenuli da izlaze sa terene on ih je vratio, u mojim ocima veliki gest i pokazivanje velicine, uzivajmo u jos nekoj utakmici, jer ih mozda iduce godine nece biti sa ovako kvalitetnim igracima.
 
UBIJENA KOSARKA DO KRAJA A STO JE NAJGORE SVI SU I OCEKIVALI OVAKAV SCENARIO
I ovo sto je napisao Milan iz Hana je najbolji post koji sve govori i sve odslikava .Dok su u klubovima bili ljudi iz sveta kosarke to je licilo na vrhunske predstave na uzivanja na nadigravanja medjutim celokupni upliv ovog sljama nazovi politicara u razne sportove destabilizuje sve iz temelja .Ali jos gora stvar od toga je gomila supljeglavaca koji prate te skotove kao sektasi gurua i aminuju glavom a nista ne kapiraju .Veceras u VIP lozi u prvom redu sedi zadrugar bivsi muz Goce Trzan umesto da sedi neki Zvezdin veteran ili neka persona sve je izopaceno i videlo se od prvog momenta da je sve bilo naelektrisano za podbadanje ,koskanje i sve vrste pritisaka .Ne znam sta bi se dogodilo da je Partizan usao u zavrsnicu sa blagom prednoscu verujem da bi mec bio prekinut .Previse faulova za Partizan sto je nateralo i trenera da izvodi iz igre najspremnije i da menja koncepciju .I ovo prekidanje igre svaka dva minuta i gledanje na monitor sve se pretvara u mucenje u horor .Za razliku od utakmica EUROLEAGUE gde su bile vrhunske prestave sve ove utakmice su toliko teske za gledanje da su ovo nevidjeni trileri ::lose::
 
A bole sitne sudijske nepravde?? Bilo je sudijskih gresaka to je cinjenica. Interesantno da to niko od vas nije priznao u drugoj utakmici. Dobicemo vas ladno i u utorak pa da vidimo od cega smo napravljeni u cetvrtak.
Znaci maca progovorila nesto nisi bio recit zadnjih XX dana NEGO AKO IZGUBIMO SURLA DOLE AKO DOBIJEMO ONDA CU DA POSKAKUJEM KO DA NEKO BACIO PETARDU ISPOD STOLA :sta: Kako god bilo drago mi je da si povratio izgubljeno samopouzdanje nesto si se bio izbedacio ozbiljno znaci sad si se vratio na fabricka podesavanja🚾
 
Ne znam jel bilo sudiskih gresaka ili navlacenja za jednu ekipu, cekam sudiske eksperte i analiticare da cujem.
Kako da nije ali ko god da sudi pritisak je ogroman ali ne bi mi ni u ludilu palo napamet da gledam ovakve meceve ponovo i da kocim sliku i da ispravljam sudijske greske jer to vec vodi u ludilo . Ima jos nesto sto mi nije jasno a to je neocekivani pad nekih igraca koji su imali briljantnu sezonu npr Lesor ne moze da se poveze ❓cak je i Egzum prva dva meca bio sablasno slab ❓ne bih iskljucio ni da mozda ljudi nisu imali neke pretnje ili pritiske umesto da sve bude podredjeno uzivanju i nadigravanju ko zna sta se ovde sve radi ali definitivno je sredina postala veoma cudna i nezdrava
 
@mornar I de je sad onaj LULE 28 sto se bojazljivo kladi da kupi 2 rumenka i jednog hladisu te Zeljko ovo te Zeljko ono TURI PARE LULE28 PA DA VIDIS KAKO RUMENOGLU DERE BEZ ANESTEZIJE :ROFLMAO:

evo lule krece za sombor na hipodrom da se vidim sa Nikolom koga znam od neke 2002godine sa hipodroma kad je jos bio bucko i nije znao ni da li ce biti kosarkas a ti nisi ni znao da postoji porodica Jokic a ti prati sa posla iz kladionice na tv-u,bice prenos na areni sport 1 direktno sa hipodroma od 15 casova :) :) :)
Bata LULE28 ja nocas ne mogu da zaspim od nestrpljenja STA LI CE JOKARA DA TI DONESE IZ DENVERA ❓ :sta: A ako ti ne donese barem jedan parfem a to je najmanje sto bi trebao da uradi UKRADI MU KONJA PA NEKA SE CESE GDE NE TREBA I RAZOBADAJ GA U GALOPU DO SUBOTICE :sjasi:
 
Kakvi ste dvolicni katastrofa od ljudi, kada dobije partizan onda je sve super nebo je granica. Kad dobije zvezda onda je unistena kosarka. Slusate li vi sebe sta pisete, ili namerno provocirate?
 
Nešto se niste oglašavali posle 2:0 sada ste se raskokodakali. Nijednu utakmicu od ove tri nisam gledao ali u svakom slučaju čestitke komšijama na pobedi. Čestitke iz prva dva duela nešto nisam video sa vaše strane tako pa se zapitajte koje dvoličan.
 
Kakvi ste dvolicni katastrofa od ljudi, kada dobije partizan onda je sve super nebo je granica. Kad dobije zvezda onda je unistena kosarka. Slusate li vi sebe sta pisete, ili namerno provocirate?
Cekaj cakaj polako... u prve dve utakmice pricate kako ste pokradeni losim sudiskim odlukama pa vas pitam sada da li ste zadovoljni sudjenjem gde su sada ekspertske analize utakmice?

Tri razlicita igraca
sramotno
Sramotno je sto su gadjani,potezane stolice i ulazenje huligana u teren e to ej sramotno! A ovo se sve dogodilo nakon toga nemojte opet prosipati vae fore kako ste cedni i posteni,nikad ne pocinjete prvi i uvek isprovocirani.

A inace da li ste primetili kako se posle prve dve utakmice samo pisalo o porazima zvezde umesto o pobedama partizana. A gledaj odjutros hvalospeve o junackoj pobedi o sjajno atmosveri o fer i korektnom navijanju o postenju... i sto je najgore jos nismo dotakli dno kakav poraz jedne sportske nacije.
 
Da li će Rumenoglu kazniti igrače koji su provocirali publku.Verovatno je to i dogovoreno.
Ledej kao trenira,Naneli bi da se tuče (malo me taj čovek iznenadio) a Madara ne bi komentarisao bez obzira kada se desilo.Da li je Naneli odmah trebao biti izbačen.Od kad je pustio bradu sav se promenuo pa zamišlja da je King Kong.
Da li su slično uradili zvezdini košarkaši u areni.
I sad će Rumenoglu izaći i pričati kako je protiv toga.I on je snimljen kada je njemu skandirano ako je neko primetio.
Što se suđenja tiče-standardno navlačenje za Partizan.Samo što su sada malo morali da sviraju više prekršaja nego u areni 2 sviraju a 3 ne sviraju i normalno da 6 minuta nema prekršaja.Sada su ako ste primetili prekršaji bili podjednaki u svim četvrtinama-što je i normalno.A sad što kod zvezde svi igraju pa je raspored prekršaja drugačiji a kod partizana neki igrači igraju po pola sata,naravno da će biti više prekršaja.
 
Igrac nema sta da reaguje jer onda ni jedna utakmica naprimer u nba se ne bi igrala
Sramota

Ps da zvezda je sama sebe pobedila u orve 2 utakmice,to smo i rekli ovde na forumu...
 
Cekaj cakaj polako... u prve dve utakmice pricate kako ste pokradeni losim sudiskim odlukama pa vas pitam sada da li ste zadovoljni sudjenjem gde su sada ekspertske analize utakmice?


Sramotno je sto su gadjani,potezane stolice i ulazenje huligana u teren e to ej sramotno! A ovo se sve dogodilo nakon toga nemojte opet prosipati vae fore kako ste cedni i posteni,nikad ne pocinjete prvi i uvek isprovocirani.

A inace da li ste primetili kako se posle prve dve utakmice samo pisalo o porazima zvezde umesto o pobedama partizana. A gledaj odjutros hvalospeve o junackoj pobedi o sjajno atmosveri o fer i korektnom navijanju o postenju... i sto je najgore jos nismo dotakli dno kakav poraz jedne sportske nacije.
Da li si igde video transparente sa recimo : sisaj partizane.Vi ste svim navijačima organizovano delili šalove.Kod zvezde ništa nije organizovano.Ali nemate potrebe za brigom.ABA liga je vaša.To znaju i Rumenoglu i Duško.Kad je Rumenoglu toliko presedeo.Da li pamtite.
 
Nazad
Vrh