SPORT-Opšta tema

Poraz jedne sportske nacije.
Saberite se.
Nemoj ovako vise da navlace za nas pogotovo u cetvrtoj cetvrtini postace providno.
Necu se vise oglasavati na ovu temu.
 
Cekaj cakaj polako... u prve dve utakmice pricate kako ste pokradeni losim sudiskim odlukama pa vas pitam sada da li ste zadovoljni sudjenjem gde su sada ekspertske analize utakmice?


Sramotno je sto su gadjani,potezane stolice i ulazenje huligana u teren e to ej sramotno! A ovo se sve dogodilo nakon toga nemojte opet prosipati vae fore kako ste cedni i posteni,nikad ne pocinjete prvi i uvek isprovocirani.

A inace da li ste primetili kako se posle prve dve utakmice samo pisalo o porazima zvezde umesto o pobedama partizana. A gledaj odjutros hvalospeve o junackoj pobedi o sjajno atmosveri o fer i korektnom navijanju o postenju... i sto je najgore jos nismo dotakli dno kakav poraz jedne sportske nacije.
Oooo ,a vidim da smo zaboravili sta ste radili prosle godine moralni gmizavci,vi ste na nase igrace bacali topovske udare dok mi "samo" upaljace,a da to je isto.A vidim i za sudjenje se bunite,a lepo vam je bilo u prvoj i drugoj utakmici kada vam je sve bilo lepo servirano i lep prolaz do pobeda.A i ne znam cemu cudjenja,vama Ledej 35+ minuta igra sta bi vi da ima jedna jedini faul ,ma nemoj ....Lessor Panter Exam isto svi preko 30+ minuta i sad imaju po jedan faul ,pazi da nece ,a onaj mali zvalavi Madar ,vidi se iz kog je dvorista izasao.Ali nema veze ,naucicete vi jednom lekciju bar se nadam.
 
A da se nadovezem takodje i na ovo, vama je ocigledno lepse da se vredja zena naseg reprezentativca i sam reprezentativac,nego da se tipa vredja jedna gorila Lessor? (Protiv i jednog u drugog sam potogovo u prvom slucaju gde je neduzna zena izvredjana bez ikakvog razloga)
 
Poraz jedne sportske nacije.
Saberite se.
Nemoj ovako vise da navlace za nas pogotovo u cetvrtoj cetvrtini postace providno.
Necu se vise oglasavati na ovu temu.
Kako vi teško podnosite poraz.Bez spominjanja Čovića-ne može.Opusti se kolega-vaša će biti ABA liga i onda sledi rastur.Pa me baš zanima da li će Rumenoglu ostati i sa kojim sastavom.Ovakvu ekipu zapišite-nikad više.Da ne osvojite sad ABA ligu-to bi bilo ravno katastrofi.
 
Da li si igde video transparente sa recimo : sisaj partizane.Vi ste svim navijačima organizovano delili šalove.Kod zvezde ništa nije organizovano.Ali nemate potrebe za brigom.ABA liga je vaša.To znaju i Rumenoglu i Duško.Kad je Rumenoglu toliko presedeo.Da li pamtite.
Oterao si Dobricanina sa foruma .Gledajuci FEKALIJU I CMARA KOD jOVANE U EMISIJI 🚾 ti si se toliko naoruzao njihovim forama da je to sablasno .MI,,OVI ,ONI pa ponovo MI NJIMA , ONI NAMA STA OCE ONI ,STA ONI MISLE samo jos fali da kazes DA HOCEMO DA LINCUJEMO PSIHOPATU ZATO STO JE DUHOVNU VODJA NACIJE I STO JE NAPRAVIO NAJVECI USPEH U ISTORIJI KLUBA ::lose::
Tebi je drug rekao ranije ali neces da slusas dobar si covek ALI OVA TEMA JE ZA TEBE NUKLEARNA FIZIKA ja predpostavljam da mi ne verujes ALI KADA SE BUDETE PONAPIJALI NA 40 GODINA MATURE RECI CE TI COCI064 ./VEROVATNO/
A STO JE NAJGORE TEBI JE TREPERELA SLIKA SINOC SAM SI IZJAVIO A TI LADNO KOMENTARISES MEC KOJI NISI GLEDAO ILI SI IMAO SAMO TON 🤔⁉️
DRUGO STO TI MORAS DA ZNAS Vas su bolesnici na tribinama ukanalili mnogo puta i godinama imate kazne od FIBE i UEFE ali ajde sto su vas upropastili nego je i reprezentacija stradala u Italiji .Juce je bio mec velike vaznosti i tolerisalo se svasta ali budi ubedjen da ovakav nastup u Evropi snosi sankcije ili finansijski ili prazni tribine .
 
Svaka akcija dobija reakciju.

Da je vama bio ovakav docek u areni gmizavac bi odveo ekipu u svalcionicu i zahtevao praznjenje hale. To ce i biti ako bude 5 utakmice.
Govorite o nekom postenju, da li su navijcaci kidasali na vase igrace u areni? Da li je bilo predmeta na terenu ? Nije

Cudite se sto vam Madar pokazuje Q i Naneli mase pesnicom prema navijacima a hocete kao da ih bijete potezete stolice i gadjate ih.

Onda se coci cudi sto necemo da igramo domace prvenstovo, sve ovo plus Oberknezevic i Belosevic.

Obradovic da je pametan da trazi da se prva 5 reda izbace ili pola pionira.


Sudjenje manje vise bilo je gresaka na obe strane, Kampaco cim ide na prodor obavezno se svira faul.


Na ovakvu slabu igru Partizna u napadu zaboravite, ko zna kada ce to da se ponovi.
Licne greske su presudile, nadam se da grk nije teze povredjen i da ce se Avramovic vratiti na parket. Ionako nam je kratka klupa.


https://www.kurir.rs/sport/kosarka/...aci-zvezde-vec-pristalice-jednog-drugog-kluba

Recite covketu da smilsli neku bolju laz, ovo vredja inteligenciju.
 
Posto smo utvrdili da je druga strana zadovoljna svim segmentima utakmice i da nema nikakve primedbe smatramo ovu temu zatvorenom do sledece utakmice.

Cestitamo na fer i sportskoj pobedi i naravno vidimo se u sledecoj utakmici.
 
Zasto bi zatvarali temu?? Ne odgovara vam rezultat?? Plasite se scenarija iz duela sa Realom?? Znate da vam je ovo poslednja prilika da uradite nesto sa ovom ekipom?? **greška gace zvace aaaa??
 
Ma cekajte jel stvarno saopstenje da su drugi navijaci obuceni u Nedovicev dres usli i bacali upaljace?
Jel ovo realno?
Nisam citao saopstenja, jutros mi kolega rece u kolima da je cuo to procitao
 
Zasto bi zatvarali temu?? Ne odgovara vam rezultat?? Plasite se scenarija iz duela sa Realom?? Znate da vam je ovo poslednja prilika da uradite nesto sa ovom ekipom?? **greška gace zvace aaaa??
Zato sto u prve dve utakmice se ovde vodila opsta diskusija o tome kako ste vi osteceni bla bla bla kako atmosfera u areni nije dostojna finala bla bla bla i tako dalje i tako sire da se ne ponavljamo.

I gle sad od jednom nikad kraca sudiska analiza predhodne utakmice. Sve je proteklo u fer i sporckoj borbi sve je odlicno.

Mi kao navijaci smo vec okarakterisani kao navijacki sljam,franjevci,huligani itd ne zanm ni koje reci sve...

Ali cek malo pa vi ste svetlo na kraju tunela,idoli mladih,rodoljubi i partiote (koji ne znaju ni drugu strofu marsa na drinu) navijate iskljucivo iz ljubavi itd itd... pa kako onda ovakve scene? aaa daaa nije to nista isprovocirani ste tako to mora... :D
 
Neee nisu njihovi navijaci ubacivali predmete vec navijaci drugog tima. A taj drugi tim je KK Crvena Zvezda od pre 2013 klub koji ostaje samo jos u secanjima. Iz nekog razloga posecuju utakmice Crvene Zvezde FMP tima kojem niko ne moze da zabrani kako ce da se zove.
 
Oterao si Dobricanina sa foruma .Gledajuci FEKALIJU I CMARA KOD jOVANE U EMISIJI 🚾 ti si se toliko naoruzao njihovim forama da je to sablasno .MI,,OVI ,ONI pa ponovo MI NJIMA , ONI NAMA STA OCE ONI ,STA ONI MISLE samo jos fali da kazes DA HOCEMO DA LINCUJEMO PSIHOPATU ZATO STO JE DUHOVNU VODJA NACIJE I STO JE NAPRAVIO NAJVECI USPEH U ISTORIJI KLUBA ::lose::
Tebi je drug rekao ranije ali neces da slusas dobar si covek ALI OVA TEMA JE ZA TEBE NUKLEARNA FIZIKA ja predpostavljam da mi ne verujes ALI KADA SE BUDETE PONAPIJALI NA 40 GODINA MATURE RECI CE TI COCI064 ./VEROVATNO/
A STO JE NAJGORE TEBI JE TREPERELA SLIKA SINOC SAM SI IZJAVIO A TI LADNO KOMENTARISES MEC KOJI NISI GLEDAO ILI SI IMAO SAMO TON 🤔⁉️
DRUGO STO TI MORAS DA ZNAS Vas su bolesnici na tribinama ukanalili mnogo puta i godinama imate kazne od FIBE i UEFE ali ajde sto su vas upropastili nego je i reprezentacija stradala u Italiji .Juce je bio mec velike vaznosti i tolerisalo se svasta ali budi ubedjen da ovakav nastup u Evropi snosi sankcije ili finansijski ili prazni tribine .
Nikog ja za tvoju informaciju nisam oterao.Pre on može mene da otera.Dok ste pobeđivali,sve je bilo OK a sad ovde neki traže i banovanje.Sad sam tek video i razlog besa navijača zvezde koji su došli normalno obučeni u raznim bojama.Kod vas svi u crno belo-organizovano kao da ste krenuli na miting SNS,podelili vam šalove i zastave.
Čoveče ja ni ne gledam TV i Čovića.Kad će ti konačno to biti jasno.Ja pišem o onome što sam video.Sinoć me je malo jebavala arena,bagovala je.
Kolega,što sekiraš,pa i vrapci znaju da ćete vi dobiti ABA ligu.Samo ne znam da li su planirali da to bude 3:1 ili 3:2.Ako je zbog novca onda će biti 3:2.Potpuno isto,kako se bira vlast u Srbiji.
 
Samo pišeš ovde da ćemo mi dobiti ABA ligu,bez ikakvih činjenica,bez ikakvih argumenata.A što se tiče cigana pre početka utakmice koliko znam vi ste domaćini i vi ste odgovorni za ponašanje vaših navijača.
 
Zato sto u prve dve utakmice se ovde vodila opsta diskusija o tome kako ste vi osteceni bla bla bla kako atmosfera u areni nije dostojna finala bla bla bla i tako dalje i tako sire da se ne ponavljamo.

I gle sad od jednom nikad kraca sudiska analiza predhodne utakmice. Sve je proteklo u fer i sporckoj borbi sve je odlicno.

Mi kao navijaci smo vec okarakterisani kao navijacki sljam,franjevci,huligani itd ne zanm ni koje reci sve...

Ali cek malo pa vi ste svetlo na kraju tunela,idoli mladih,rodoljubi i partiote (koji ne znaju ni drugu strofu marsa na drinu) navijate iskljucivo iz ljubavi itd itd... pa kako onda ovakve scene? aaa daaa nije to nista isprovocirani ste tako to mora... :D
Pa čekaj.Tek smo počeli diskusiju.Ja prvi nisam spominjao navijače do danas jer su vaši igrači bežali kao da ih u najmanju ruku motaju lavovi sa ciljem da se isprazni hala.Vi ste prvi spomenuli navijače zvezde a niste osudili pojedine igrače partizana na njihovo ponašanje.Jel mislite da u areni nije bilo upaljača i koje čega.Nikada nisam navijače partizana nazvao grobarima.ustašama i bilo kojim pogrdnim imenima a od danas neću da biram-samo prelistaj temu,kako vi nas nazivate.
 
Samo pišeš ovde da ćemo mi dobiti ABA ligu,bez ikakvih činjenica,bez ikakvih argumenata.A što se tiče cigana pre početka utakmice koliko znam vi ste domaćini i vi ste odgovorni za ponašanje vaših navijača.
Srušiće se institucija ako se to ne desi.Zvezda ne bi mnogo izgubila a vi bi mnogo dobili.Čim malo bolje razmisliš-videćeš da je to to.
 
Zasto sada ne stanete u odbranu Trifonovica i on je kakav takav igrac selekcije ? Kada ste tolike patriote.

Da je ovakvo bilo kada je Partizan domacin sada bi bila medijska hajka i gostovanje gmizavca, trazenje kazni ...

Gmizavac bi vristao da se igra pred praznom halom, sada lepo treba ABA da vas kazni da igrate cetvrtu pred polupraznom ili praznom halom.
 
Ali izjava nisu to nasi navijaci, ma jok be to se nasi iz strucnog staba klonirali i otisli na tribine i sami sebe gadjali.
Zvezda je organizator ona je odgovorna a ovde ce opet Partizan da najebe, prosto receno.
 
Zasto sada ne stanete u odbranu Trifonovica i on je kakav takav igrac selekcije ? Kada ste tolike patriote.

Da je ovakvo bilo kada je Partizan domacin sada bi bila medijska hajka i gostovanje gmizavca, trazenje kazni ...

Gmizavac bi vristao da se igra pred praznom halom, sada lepo treba ABA da vas kazni da igrate cetvrtu pred polupraznom ili praznom halom.
Izvini nisam propratio sta smo tacno i kako vredjali Trifunovica,to sko su mu vikali Cale ti je cigan Urose? JA ne vidim tu nikakvo vredjanje vec samo da ga podsete da mu je cale veliki igrac,bivsi kapiten zvezde ,i jedan od vecih u istoriji zvezde,a gledaj njega on u Partizanu,gde ima to da sin ide protiv caleta?
 
Nazad
Vrh