SPORT-Opšta tema

Opet ciganija kuka,moraćemo pustiti Ćokiju da opravda lovu koju sisa već 10g.Al nešto vam nije potaman,kleli ste se u finale ABA lige.Kad ono okrenula krava ...greška.
GDE DA OPRAVDA LOVU ⁉️ MA DE MOZE DA OPRAVDA TO SU ABNORMALNE CIFRE NEZAMISLJIVE I ZA OVE NAJACE EVROPSKE LIGE TO JE USISANO I PROHUJALO SA VIHOROM :sta:🆘 ali sa jednom stvari se sa tobom ne slazem a to je da su se oni kleli u finale 🤔 ja to nigde nisam cuo uglavnom su cutali kao zaliveni a i ovde na forumu ZAVATILA IH NEKA DEPRESIJA CRNJAK TOTALNI ali nije mi jasno zbog cega SADA SLEDI TRECI MEC I JA NEVIDIM KAKO ONI MOGU DA POBEDE OSIM POMOCI SUDIJA ILI DA SE NE ODIGRA ZA KLADIONICARSKU MAFIJU ali kada se realno pogleda osvojili su Zuckov kup i to je za maksimalan respekt tako da cilj je ostvaren u ovoj sezoni ne treba biti nerealan::vino::
 
Lule vam je okačio sliku da možete lepo da donesete sami zaključak da li je bio faul ili ne.
Naravno da je zvezda lošije igrala.To niko ne spori a da vam treba i pomoć sudija pored toga (za svaki slučaj )-to je poenta.Pa Rumenoglu.Ima da ponavljam kao Mornar.Vi se izgleda sami sa sobom radujete da ste nakon 10 godina nešto osvojili i to zahvalite Rumenogluu,ne kao treneru nego što su u njega i u kamerunce utucano para i para i da ništa ne osvoje.
ODGOVORI MI NA PITANJE ALI ISKRENO A ZNAM DA HOCES JER SI LJUDINA
Dali bi voleo da Zeljko Obradovic postane novi trener Crvene Zvezde ❓ Postavio sam ovo pitanje bas tebi jer mislim da si ti najmerodavniji i najiskreniji i mislim da ces dati odgovor kakav ja bas i ocekujem ali da ne preudiciram ............................... HVALA NA ISKRENOSTI
A kada budes dao pravi odgovor onda cu da ispratim ko ce sve da lajkuje tvoju neostvarenu zelju ::super::
 
ODGOVORI MI NA PITANJE ALI ISKRENO A ZNAM DA HOCES JER SI LJUDINA
Dali bi voleo da Zeljko Obradovic postane novi trener Crvene Zvezde ❓ Postavio sam ovo pitanje bas tebi jer mislim da si ti najmerodavniji i najiskreniji i mislim da ces dati odgovor kakav ja bas i ocekujem ali da ne preudiciram ............................... HVALA NA ISKRENOSTI
A kada budes dao pravi odgovor onda cu da ispratim ko ce sve da lajkuje tvoju neostvarenu zelju ::super::
Nikad.To je nemoguća kombinacija.Dobar je Ivanović.Podigao je zvezdu a Rumenoglu je dobio sve na gotovo.i ja bi vodio partizan ovakav kakav je,samo malo da se uhodam.
 
NAJNOVIJA VEST IZ SVETA FUDBALA
Delegacija Zvezde sletela na Sarl de gol gde su dosli u svojstvu SOPINGHOLICARA da se pazare neki novi crnci malo bolji jer oni stari se nisu snasli pa ih je Zvezda iz prve lige Francuske prodala u drug ligu Francuske .Verovatno je preporuka bila losa megjutim sada su otisli svi djuture cela delegacija i to je vest koja uliva nadu jer liga sampiona pocinje za manje od 3 meseca treba to sve uigrati a letnji raspust je odavno poceo a lektira treba se predje a sa ushicenjem ocekujemo rezultate sopinga .
VALJDA CE DA BUDE I NEKA AKCIJA NESTO JEFTINIJE A OPET DA BUDE DOBRO . 🤔
 

Da ga ne zaboravite.Stoji vam kao kost u grlu.
Od Covicu lopove spali ste na Covicu legendo. Kada se cuje sa severa Vucicu pederu tada se javite. Kazite maloj komunjari da se malo manje nabija u **greška vucku.

Al dao pare Javoru ?

Grobar srpske kosarke, podgreva atmosferu i poziva na linc. Ocekujem razna sranja veceras od napada na igrace, predmete, kese sa mokracom i slicno. Navijace u pres sali, tunelima i slicne malverzacije vec vidjene od musavca.
 
Postenjacine i moralne gromade sa propalog juga vojnog stadiona, pogledajte samo koje uvredljive reci koristite kada pominjete Zvezdine navijace, trenera, klub. Ne vidim cemu to vodi.
 
Od Covicu lopove spali ste na Covicu legendo. Kada se cuje sa severa Vucicu pederu tada se javite. Kazite maloj komunjari da se malo manje nabija u **greška vucku.

Al dao pare Javoru ?

Grobar srpske kosarke, podgreva atmosferu i poziva na linc. Ocekujem razna sranja veceras od napada na igrace, predmete, kese sa mokracom i slicno. Navijace u pres sali, tunelima i slicne malverzacije vec vidjene od musavca.
Čime poziva na linč.Citiraj.Malo samo realnosti.
 
Postenjacine i moralne gromade sa propalog juga vojnog stadiona, pogledajte samo koje uvredljive reci koristite kada pominjete Zvezdine navijace, trenera, klub. Ne vidim cemu to vodi.
Prevelika mrznja koja eskalira na ovakav nacin. Vredjanjem i omalovazavanjem misle da su veci i bitniji.☹️
 
Ako nas dobiju sledeće tri utakmice onda će biti kao Real.I onda će ići saopštenje da su kao Real.I onda će reći da je isto kao da su osvojili Evroligu. :haha:
 
Neće do toga doći.
Nece zato sto vi ne verujete u ovaj tim Zvezde i sto ste navukli strah od Partizana od predstave u Evropi .A sto je najgore ja vise verujem u tim Zvezde nego svi vi zajedno i ja znam da Zvezda moze lako da trijumfuje veceras samo vas plasim jer vidim da ste se utronjali :haha:
.Ono doduse vi ne mozete nikad da udjete u top 8 to je istina ali da dobijete Partizana to mozete SAMO NEZNAM ZASTO STE NAS TOLIKO IDEALIZOVALI ⁉️:sta:
 
Postenjacine i moralne gromade sa propalog juga vojnog stadiona, pogledajte samo koje uvredljive reci koristite kada pominjete Zvezdine navijace, trenera, klub. Ne vidim cemu to vodi.
JEL SMES DA STAVIS PARE NA ZVEZDU VECERAS ⁉️:haha: a ono znam da ne igras i to postujem ALI RAZMISLI MALO TU JE STARI HRAST VELIKA RUPA NA DEBLU A UNUTRA MED .TI SAMO TREBA DA GURNES RUKU I DA ZAVATIS MALO MEDA:haha: SAMO DA NE SIKNE NEKA ZVECARKA ILI POSKOK ILI DA NE GURNES U OSINJAK e to je to ne verujes u mogucnosti svog omiljenog kluba ::lose::
I de je sad onaj LULE 28 sto se bojazljivo kladi da kupi 2 rumenka i jednog hladisu te Zeljko ovo te Zeljko ono TURI PARE LULE28 PA DA VIDIS KAKO RUMENOGLU DERE BEZ ANESTEZIJE :ROFLMAO:
 
Nazad
Vrh