SPORT-Opšta tema

@mornar I de je sad onaj LULE 28 sto se bojazljivo kladi da kupi 2 rumenka i jednog hladisu te Zeljko ovo te Zeljko ono TURI PARE LULE28 PA DA VIDIS KAKO RUMENOGLU DERE BEZ ANESTEZIJE :ROFLMAO:

evo lule krece za sombor na hipodrom da se vidim sa Nikolom koga znam od neke 2002godine sa hipodroma kad je jos bio bucko i nije znao ni da li ce biti kosarkas a ti nisi ni znao da postoji porodica Jokic a ti prati sa posla iz kladionice na tv-u,bice prenos na areni sport 1 direktno sa hipodroma od 15 casova :) :) :)
 
Nece zato sto vi ne verujete u ovaj tim Zvezde i sto ste navukli strah od Partizana od predstave u Evropi .A sto je najgore ja vise verujem u tim Zvezde nego svi vi zajedno i ja znam da Zvezda moze lako da trijumfuje veceras samo vas plasim jer vidim da ste se utronjali :haha:
.Ono doduse vi ne mozete nikad da udjete u top 8 to je istina ali da dobijete Partizana to mozete SAMO NEZNAM ZASTO STE NAS TOLIKO IDEALIZOVALI ⁉️:sta:
Ja znam da je partizan osvajač ABA lige.Danas dobija zvezda.Ja samo pratim logistiku.Ranije sam napisao da bi zvezda osvojila ABA ligu da je partizan ušao u top 4 jer je to ipak veliki uspeh.Ovako se nečim Rumenoglu mora zaštititi.Zamisli da zvezda sad dobije sa 3:2 šta bi se dešavalo s partizanom.To nema šanse da se desi.
 
Neka veceras bolji pobedi. A mi kao gosti mozemo samo pozeleti da imamo sudjenje kao sto je zvezda imam u prve dve utakmice i bicemo prezadovoljni.
 
Hahaha. Znaci i sudije navijale za zvezdu i opet nismo mogli da vas dobijemo koliko ste dobri. Ma da vas posaljemo sad u NBA osvojili bi ste. Tragikomika koliko ste nerealni, ali ide to nekako sa vama....
 
Dobri vam ovi hravati sudije, ipak ste vi svoji ....
Odlicni, Zvezda igra agresivno odbranu a Partizanu se svraju faulovi.
Jel sudije krive sto tri napda posle 5sekundi vasi sutiraju bezveze trojke?
Ovoj dvojici reba zabraniti da komentarisu utakmice nisu za to, ovo su trebai Edin i Kole da rade.
Vas je Coravi toliko zatrovao da se nadam da ce odosi izmedu igraca u reprezentaciji da ostanu normalni. srecom dva glavna igraca nisu nikada igrala za Partizan i Zvezdu.
Ovo sto je Covic uradio nasoj kosarci koliko mrzne i podle uneo nece moc da se opravi narednih 15 godina
 
hahaha

Al u svakom cosku stoje vasi majmuni koji ce kao da bije igrace Partizana?

Navijate samo kada vodite ili date trojku ovako muk.
 
Odlicni, Zvezda igra agresivno odbranu a Partizanu se svraju faulovi.
Jel sudije krive sto tri napda posle 5sekundi vasi sutiraju bezveze trojke?
Ovoj dvojici reba zabraniti da komentarisu utakmice nisu za to, ovo su trebai Edin i Kole da rade.
Vas je Coravi toliko zatrovao da se nadam da ce odosi izmedu igraca u reprezentaciji da ostanu normalni. srecom dva glavna igraca nisu nikada igrala za Partizan i Zvezdu.
Ovo sto je Covic uradio nasoj kosarci koliko mrzne i podle uneo nece moc da se opravi narednih 15 godina
Sva sreca pa ste vi mirni, dobrodusni i samo sportski nastrojeni. Pricajte bajke nekom drugom, zatrovao je vas vas mag dulo jos odavno....
 
Nazad
Vrh