SPORT-Opšta tema

Zato je na 1:53 sviran faul u napadu Smajlagica kada je bilo obostrano povlacenje?? Posto se ja ne razumem pa ako moze neko od eksperata da mi pojasni?
 
Mi smo izgubili zbog nasih gresaka, ali sad kad se bolje pogleda snimak i vrati par puta ima svasta da se vidi.
 
Nemoj sad Mornar da mi pojasnjava vi ste ti sudiski analiticari. Jel sapleo Pantera? Jeste u cemu je problem?
Jel to pricamo o Kampacu najskupljem igracu u istoriji srpske kosarke i najplaceniji igrac lige? Koji ima procenat suta 25% 1/3 za 2 i 2/9 za 3 poena. Cutite i budite zadovoljni sto nije 20 razlike!
 
Neka ti pojasni mornar vas vodja. Pogledaj na 1.18 sta je svirano Kampacu kao peti faul.
Pa sta da ti pojasnim lose ste igrali sinoc nista vam nije polazilo od ruke bez ideje bez hemije u igri svi segmenti igre zakazali .Sto se tice izjave Ivanovica verovatno je covek zeleo takvim izjavama da motivise ekipu i sve je to ok a i ima pravo da izjavi sta hoce .Mozda svi ovi prekidi meca lose uticu na samu igru ali verovatno je to neophodno jer jedna sudijska odluka moze da odluci dosta toga .Zeljko je sinoc takticki nadigrao kolegu Zvezda ofanzivno zakazala ali najverovatnije da je svoju sansu prokockala kada su poveli dva razlike i kontra za povecanje prednosti i umesto da se odlepi stize kazna u vidu trojke a sve ostalo posle toga je istorija
Voditelji na areni kao da sam gledao Zvezdu u nekom medjunarodnom mecu previse pristrasnosti i ako bude seckanja u trecem mecu /a bice sigurno/pretvorice se umetnost na terenu u mucionicu a sto je najgore bice tu mnogo stvari koje nemaju ama bas nikakve veze sa kosarkom ali to je vec zazivelo kao neki redovni rituali .Nadam se da cemo kao i mnogo puta do sada pokazati karakter i resiti seriju voleo bih da proradi ceo tim Partizana jer neki su se mnogo uspavali
 
Ako se Zvezda nekako dovuce do 5 utakmice,taj mec se nece zavrsiti to sam siguran jer Zvezda onda dobija taj 5ti a to puna arena nece dozvoliti
Ako zvezda odigra kao ova prva 2 meca ide to 3 0
 
Taj rumeni kako ga vi nazivate je u svakoj hali u europi dobio aplauz i ovacije. Videcemo kako ce biti docekan u nedelju. Sto dalje govorio neizlecivim frustracijama i komplekisma. A o onim izjavama one gadije od vaseg trenera ne bi ni komentarisao.

2-0 jeste najopasniji rezultat ali lagani smo
u nedelju nema sta da on bude ne zadovoljan posto je fokusiran na teren i ekipu i on je samo trener partizana...lepo izjavio da nije cuo uvrede pa nece ni ove od strane zvezdinih navijaca svakako
 
Nemoj sad Mornar da mi pojasnjava vi ste ti sudiski analiticari. Jel sapleo Pantera? Jeste u cemu je problem?
Jel to pricamo o Kampacu najskupljem igracu u istoriji srpske kosarke i najplaceniji igrac lige? Koji ima procenat suta 25% 1/3 za 2 i 2/9 za 3 poena. Cutite i budite zadovoljni sto nije 20 razlike!
Istina boli.Odmah u prvom napadu u 4 četvrtini šta i zašto svira.
 
Izgleda im se moraju dovesti sudije iz NBA.
To bi tek bio cirkus, kod njih se desi da naprave 7 koraka i nema sviranja koraka.

Javio se coki kk saopstenje

Poziv na linc, gadjanje sa tribina i slicno. Nisam video da su leteli predmeti zadnje dve utakmice ?

Koliko se secam i Pavlovicu su psovali zenu i cerku pa se nije dizala frka po medijima i u javnosti.
 
Математика односно математичка дисциплина статистика је неумољива истина а то је да :кошаркашка екипа која промаши 50% шансе да постигне 2 поена губи утакмицу.
Кошарку гледам само да удовиљим свом сину а нарочито унуку и не навијам ни за коју екипу ,што не значи да не ценим умеће ове игре и надметање екипа,али ми дозволите моје опаске на игру.
Кошаркаши Звезде ми личе ма краву из приче да даје пуну ведрицу масног млека али кад је ведрица пуна и она особа која музе ту краву посегне да узме пуну ведрицу помуженог млека крава шутне ногом ведрицу и млеко се проспе.Моје мишљење је да они руководе Звездом промене и тренера и с в е играче .Са овим играчима биће у врху али не и на врху такмичења.Можда је то и намера.
 
Nazad
Vrh