SPORT-Opšta tema

Ako nisi lego ukljuci se da se malo kvalitetno druzimo analiza je u toku
PS NEDOSTAJES ::000::
Bolje da nisi ovo postavio.To je još jedan orangutan koji se uneo u lice Kampacu a pušten je bez prekršaja.Koštaće vas ta bahatost.Kako Hasan kulturno zakuca i kraj priče.Ovi se drže za obruč kao da beru banane.
 
Nije jos za cestitanje. Sto se tice faulova bilo je par situacija gde Mitrovic i Petrusev u igri jedan na jedan dobijaju sumnjive blokade kao i zakasneli celendz Obradovica, ali to nije bilo presudno. Odlucilo je lose izvodjenje slobodnjaka i trapavost Mitrovica i Lazarevica u trenucima kada se lomila utakmica. Iritantantan je pritisak Zeljka na sudije kao i produzetak svakog tajm-auta. Niti kmecimo, niti placemo, ali ne bi da se upustam u dijalog sa ovom vasom budalom koja vas vodi ovde na forumu.
Koliko god da te uvazavam ne vredi CIM ZANEMOCAS A TO SE CESTO DOGADJA kreces ka najnepopularnijoj meri ka vredjanju . Sta je sa tobom covece ❓ Pokusao sam da ti objasnim u vise navrata da to ne rade pravi muskarci NEGO NAJVECE **greška I DA NE TREBA DA ME DRZIS NISKO JER SAM MNOGO DOBAR COVEK ali dali je to trenutak nemoci ili trenutak kada usled nedostatka agresivnosti u napadu pocinje zadnji trap da se ponasa pasivno i da skripi A TADA JE JEDINO RESENJE NATRLJATI VAZELIN NA BOLNO I OTECENO MESTO .::pomoc:;
Kako god bilo nastavljamo u visokom ritmu i ponosno i prkosno idemo ka utakmici broj 3 gde cemo demostrirati ono po cemu smo prepoznatljivi na starom kontinentu .Bice tesko bice pritisaka ogromnih ali pokazali smo karakter mnogo puta do sada i ostavicemo srce na terenu .Ako slucajno i ne pobedino /a sumnjam u to /cestitacemo protivniku dostojanstveno i kako to dolikuje IDEMO CRNO BELI DO KRAJA
 
Nisi se iznenadio kada je nad Panterom dosuđen prekršaj za 3 bacanja (nije ni pipnut) na metar od sudije.
Sve vreme pratim suđenje i znam da zvezda nije bolja 30% od partizana da bi anulirala navlačenje sudija,Pa i kojekakvi prekidi koji uopšte nisu bili potrebni kad su bili bolji zvezdini periodi.
Pa cela hala se smejala Nedovicu za simuliranje, kada si se uhvatio za sudjenje sto nije dosudjena tehnicka za simuliranje ?


Onaj vas reponja ima filing, onakvo nepostovanje protivnicko staba i kluba jos nisam video. Ima filing, kada ce cestitati jednom protvniku ?

@ lule28

Po cemu je Obradovic licemer ? Konstatno daje izjave da navijanje da bude fer i korektno? Za razliku od vaseg reponje koji nema postovanja za protivnicku ekipu, ili pudlice. Pa naravno da nece Obradovic da reaguje, ranije jeste. Od kada ste ga lepo docekali u pioniru reako je da niste vise prijatelji. Stavio je tacku covek na to.

Osudjujes ga za 2005 samo mi nije jasno zasto, slagao nesto ? Sa nekim igracima koje treba da moli da igraju, cekaju da drugi igrac ozvanici da ce da igra, pa da on objavi posle njega da bi ispao veci smeker. Ljudi bez morala i muda, nisi hteli ni da priznaju da su bauljali nocu po splavima i kafanama.



Ocekujem saopstenja pudlice, razne spletke incidente u trecoj utakmici. Prekide, drmanje koseva i slicno.
 
Kako mogu da vidim kad ste odbranu imali po sistemu 2 metra od igrača.Nije kontakta bilo uopšte.Ali se zato svirale zvezdi lične u napadu kad god je bilo na ivici.Gledali su 5 minuta da bi mogli da odluče.Da li ste pročitali sa usana Rumenoglua nakon "foliranja " Nedovića-obraćao se sudijama.
za razliku od prve utakmice, sada delim sa tobom misljenje, u prvoj utakmici smo bili bas u kanalu, ova mnogo bolja, obratio sam i ja paznju na sudijske odluke u momentima gde je rezultat bio blizu i primetno je navlacenje, koliko gledam kosarku , da se trazi celendz za faul i vec dosudjen u napadu to nisam video a mozda gresim, kada je nedovic poludeo koji je fer igrac mozes misliti kako je to izgledalo na terenu, ali dobro, sledece kod nas pa da vidimo, pun pionir i sudije ce malo drugacije, sto se igre tice, bolje, lazarevic decko hoce al ne moze, kada se vildoza oslobodio straha od povrede i mi smo poceli da igramo mnogo bolje nego sa kampacom, moje je misljenje da pre treba zadrzati ako je moguce vildozu nego kampaca, mada ovaj drugi ide u real, vildoza je mnogo bolji za tim, bice bolje
 
Pa cela hala se smejala Nedovicu za simuliranje, kada si se uhvatio za sudjenje sto nije dosudjena tehnicka za simuliranje ?


Onaj vas reponja ima filing, onakvo nepostovanje protivnicko staba i kluba jos nisam video. Ima filing, kada ce cestitati jednom protvniku ?

@ lule28

Po cemu je Obradovic licemer ? Konstatno daje izjave da navijanje da bude fer i korektno? Za razliku od vaseg reponje koji nema postovanja za protivnicku ekipu, ili pudlice. Pa naravno da nece Obradovic da reaguje, ranije jeste. Od kada ste ga lepo docekali u pioniru reako je da niste vise prijatelji. Stavio je tacku covek na to.

Osudjujes ga za 2005 samo mi nije jasno zasto, slagao nesto ? Sa nekim igracima koje treba da moli da igraju, cekaju da drugi igrac ozvanici da ce da igra, pa da on objavi posle njega da bi ispao veci smeker. Ljudi bez morala i muda, nisi hteli ni da priznaju da su bauljali nocu po splavima i kafanama.



Ocekujem saopstenja pudlice, razne spletke incidente u trecoj utakmici. Prekide, drmanje koseva i slicno.
Pogledaj ponovo snimak. Nije Lesor napravio faul i zato izgleda kao simuliranje nego ga je Panter slucajno i nenamerno zakacio rukom. Sto se tice licemerstva. Zar nije licemerna Zeljkova izjava da nije cuo vredjanje Nedovica?? Tacno je da su ga 2005 igraci izdali.
 
Mnogo se pravite naivni. Kao da sa vase strane nije bilo vredjanja navijaca prema Velickovicu, Macvanu ... Pa nisu prekidane utakmice niti je iko intervensaio.

Tako ce biti i u pioniru niti ce neki intervenisati za svaku psovku navijaca niti ce se prekidati mec.

Vec sam napisao nece covek da intervenise, boli ga ona stvar posle one vase utakmice u pioniru. Znas koje.

Bolje se zabrinite za vas poraz zbog izgubljenih lopti, silovanje trojki, promasivanje zicera i ocajnih slobodnih bacanja. Bilo je gresaka sudije obostrano.
 
Pa cela hala se smejala Nedovicu za simuliranje, kada si se uhvatio za sudjenje sto nije dosudjena tehnicka za simuliranje ?


Onaj vas reponja ima filing, onakvo nepostovanje protivnicko staba i kluba jos nisam video. Ima filing, kada ce cestitati jednom protvniku ?

@ lule28

Po cemu je Obradovic licemer ? Konstatno daje izjave da navijanje da bude fer i korektno? Za razliku od vaseg reponje koji nema postovanja za protivnicku ekipu, ili pudlice. Pa naravno da nece Obradovic da reaguje, ranije jeste. Od kada ste ga lepo docekali u pioniru reako je da niste vise prijatelji. Stavio je tacku covek na to.

Osudjujes ga za 2005 samo mi nije jasno zasto, slagao nesto ? Sa nekim igracima koje treba da moli da igraju, cekaju da drugi igrac ozvanici da ce da igra, pa da on objavi posle njega da bi ispao veci smeker. Ljudi bez morala i muda, nisi hteli ni da priznaju da su bauljali nocu po splavima i kafanama.



Ocekujem saopstenja pudlice, razne spletke incidente u trecoj utakmici. Prekide, drmanje koseva i slicno.
dobro de prijatelju, nemoj biti toliko jednostran, prvo za nedovica, videlo se da ga je nabo kukom, nije namerna ali je faul, vredjanje tek rodjenog deteta meni ne ide u glavu, ali mozda tako treba, prosle godine u prve dve utakmice partizanovi igraci su provocirali navijace,panter sa prstom , lesor hoce da se bije, problemi su poceli od trece i to je islo kako je islo, vredjanja su cule i delije tako ce biti kako ce biti, nisam za vredjanje ni obradovica i ivanovica ipak su to veliki treneri i lepo je sto su ovde.
 
Napisao sam samo da je licemerno sto je izjavio da nije cuo vredjanje. Toga je bilo i uvek ce ga biti i niko ne trazi da on nesto intervenise, ali ovamo poziva na fer navijanje, a ovamo se pravi lud da nista nije cuo.
 
kada je sa fenerom izgubio od zvezde u evroligi izmislio pricu da su mu skandirali navijaci-Zeljko Turcine

jedno je horsko i namerno navijanje kao sinoc za nedovicevu zenu
drugo je kad ti neko u prolazu jedan lik vikne i kaze nesto
 
Mnogo se pravite naivni. Kao da sa vase strane nije bilo vredjanja navijaca prema Velickovicu, Macvanu ... Pa nisu prekidane utakmice niti je iko intervensaio.

Tako ce biti i u pioniru niti ce neki intervenisati za svaku psovku navijaca niti ce se prekidati mec.

Vec sam napisao nece covek da intervenise, boli ga ona stvar posle one vase utakmice u pioniru. Znas koje.

Bolje se zabrinite za vas poraz zbog izgubljenih lopti, silovanje trojki, promasivanje zicera i ocajnih slobodnih bacanja. Bilo je gresaka sudije obostrano.
bolje se vi zabrinite jer zvezda od ovoga tesko da moze gore kako igra a vi tesko da mozete bolje a oba meca resena u bukvalno 2 poseda iako je 8-9 poena razlika
 
Ono bacanje Nedovica me malo iznenadilo, mislio sam da nije takav, videlo se da ga Panter slucajno zakacio prstima.
Slobodno recite kriva vam je vlaga i klizav parket posto 2 lopte ste izgubili zbog toga kada se lomio rezultat.
Neke zicere su obe ekipe promasivale sto u ovakvim utakmicama zna da odluci pobednika.
Kod vas prosto nema igraca koji ce ako Nedovic zakaze da to nadomesti.
Kod nas to i nekako fukncionise, kada neide Panteru tu je Naneli, Alen sinoc odlican, Lesor poenterski nista ali bar skakao, Eksum u kanalu verujem da je on zavrsio ovu sezonu. Ledej rasporedio bolje poene, cak nam je i Andjusic poceo da igra.
Kod vas Kampaco je vec u Realu ili gde vec, Petrusev dobar ali treba mu zamena da odmori a nemate to, ostalo nista, nemate roster totalno van ritma.
Mozda se nesto rpomeni naredne dve utakmice.

Sto se tice skandiranja, na Areni se ne cuje ali skandirati Nedovicevoj zeni je bruka i sramota.
 
Koliko god da te uvazavam ne vredi CIM ZANEMOCAS A TO SE CESTO DOGADJA kreces ka najnepopularnijoj meri ka vredjanju . Sta je sa tobom covece ❓ Pokusao sam da ti objasnim u vise navrata da to ne rade pravi muskarci NEGO NAJVECE **greška I DA NE TREBA DA ME DRZIS NISKO JER SAM MNOGO DOBAR COVEK ali dali je to trenutak nemoci ili trenutak kada usled nedostatka agresivnosti u napadu pocinje zadnji trap da se ponasa pasivno i da skripi A TADA JE JEDINO RESENJE NATRLJATI VAZELIN NA BOLNO I OTECENO MESTO .::pomoc:;
Kako god bilo nastavljamo u visokom ritmu i ponosno i prkosno idemo ka utakmici broj 3 gde cemo demostrirati ono po cemu smo prepoznatljivi na starom kontinentu .Bice tesko bice pritisaka ogromnih ali pokazali smo karakter mnogo puta do sada i ostavicemo srce na terenu .Ako slucajno i ne pobedino /a sumnjam u to /cestitacemo protivniku dostojanstveno i kako to dolikuje IDEMO CRNO BELI DO KRAJA
Da li si se zapitao kako sa ostalim simpatizerima Partizana komuniciramo normalno, a samo je sa tobom problem?? Ili mislis da si tolika intelektualna gromada da niko sa tobom ne moze da se nadpisuje??
 
za razliku od prve utakmice, sada delim sa tobom misljenje, u prvoj utakmici smo bili bas u kanalu, ova mnogo bolja, obratio sam i ja paznju na sudijske odluke u momentima gde je rezultat bio blizu i primetno je navlacenje, koliko gledam kosarku , da se trazi celendz za faul i vec dosudjen u napadu to nisam video a mozda gresim, kada je nedovic poludeo koji je fer igrac mozes misliti kako je to izgledalo na terenu, ali dobro, sledece kod nas pa da vidimo, pun pionir i sudije ce malo drugacije, sto se igre tice, bolje, lazarevic decko hoce al ne moze, kada se vildoza oslobodio straha od povrede i mi smo poceli da igramo mnogo bolje nego sa kampacom, moje je misljenje da pre treba zadrzati ako je moguce vildozu nego kampaca, mada ovaj drugi ide u real, vildoza je mnogo bolji za tim, bice bolje
U prvoj nisi obratio pažnju jer nije bilo potrebe,imali su veliku razliku.Počelo je kada se zvezda približila.I juče je bilo OK u prvom poluvremenu ali kada se videlo da zvezda može da se malo odlepi odmah počinje navlačenje.Pratiš samo Duletove reakcije i odmah će ti biti jasno.Dule koji odstoji celu utakmicu,sinoć je mnogo sedeo.Video je da je nemoćan.Mi kao igramo agresivnu odbranu a partizan nas zaustavi bez odbrane.Po pola četvrtine smo u bonusu a partizan...
 
@ neleagrar

Gledao sam utakmicu preko linka nekog, za dete nisam cuo. To je vec preterano. Ovako traba da ga jebu kad se bacaka onako.

@ Coci064

Kos Madara je regularan, zasto mislis drugacije ?

@ Lule28

Gledao taj mec malo jesu mu skandirali Zeljko turcine, bice toga i u pioniru. Svaku utakmicu mu skandiraju isto, nemoj da se pravimo ludi.
Svi znamo sta se skandiralo Pesicu, Gurovicu pa nisam rekao da nije bilo.
 
Da li si se zapitao kako sa ostalim simpatizerima Partizana komuniciramo normalno, a samo je sa tobom problem?? Ili mislis da si tolika intelektualna gromada da niko sa tobom ne moze da se nadpisuje??
Sa ZOKIJEM 230 i sa VUXSD je Becka filharmonija ::super::,LULE28 prati intenzivno dogadjanja i on je ziva enciklopedija znanja /ili prepisivac /i stvarno zna da oplemeni ali LULE28 zna i da vuce ponekad na masu ali u celini vrhunski lik . :veseljak::KALMAN 58 je nesto kratko ucestvovao u konverzaciji deluje mi kao posten covek i domacin ali mislim da nije ozbiljnije upucen u ove kriminalne transakcije danas :nono:clan PEXSAP uvatio se za Vucica i ne pusta TE DAO TE NIJE DAO ,CE DA DA ,NECE DA DA i koliko god da podignem forum na jedan visi nivo on ga vraca slucajno ili namerno i kao u policiji PRIZNAJ JEL VAM DAO ILI VAM NIJE DAO ,OCU DA CUJEM JEL DAO I VAMA VUCIC 🆘i imamo tebe sa sljokicama ,baloncicima ,kurtoncicima ,petardama koliko god da si negativac meni si gotivan takav kakav jesi 🚾 a ja nemam problem sa negativcima
Bojim se da su se cestiti clanovi foruma NEBA67 , ZELJKOO ,MILAN 11 ,RED STAR i ostali povukli u ilegalu bas zbog neodmerenih pojedinaca medjutim nema potrebe za zatvaranjem ovo je sportska razbibriga i tu smo da se kvalitetno druzimo i da razmenimo strucna misljenja
SAMO VRLO POLAKO I OSLOBODJENO A MOZDA JE I STAKLO BILO ZAMAGLJENO :haha:
 
Jedno pitanje za sve ovde,da li se mozda neko seca,da li je iole jednu tehnicku gresku dobio Rumenige od kako je dosao u Partizan.I posle je ovo Coviceva liga,pa kako bi bilo da nije majka mu stara? Vrsi takav pritisak da to nije zdravo,posle se narod pita sto nase sudije nece da sude derbi,pa kad ti ova gorila od trenera skace na glavi kao pomahnitao a ne smes ni da mu pisnes.Toliko.
 
Nazad
Vrh