SPORT-Opšta tema

Sigurno se mali alek se nehvata za dzep, samo kradu. Pa culi ste valjda da mu je mali sto nosi gajbice bio menadzer nekim kosarkasima i fudbalerima.
 
Pa brzo podeli gajbice pa ima vremena honorarno da radi.Dečko je vredan i treba da smo ponosni na njega
Zato privatizacija oba SD, skinuti ih sa drzavne sise pa ko prezivi.
Ali cekaj, treba vladaru bulumenta koja se naziva navijacima da bi ga branili kad krene narod na njega...
Zato i neće biti privatizacije.odakle će da ćapaju.Ako se budu prodavali,prvo će ih dovesti do bankrota i onda prodati za male pare.
 
Ajde ovako. Ko je veci i bolji kosarkas?? Divac koji je dao puno reprezentaciji ili Jokic kao dvostruki MVP i sada sampion?? Po meni Jokic iako mu zameram to neigranje za reprezentaciju.
Jokic je bolji do Divca ali uporedjivati ligu sada i ranije je smesno. Pre se igralo tvrdje, mnogo bolji igraci su igrali ranije.
Sada neki igraci sto su zvezde u nba bili bi suv prosek ranije.
 
Crvena zvezda radi na dovođenju novih pojačanja, a najnovije jeste Edmund Ado.

О овоме сам писао... ако је ово тачно... Спартак је био само успутна станица...
Склапају се коцкице... они који би правили проблеме се склањају, остају само ''ратници''... бојим се да ће ова прва година у ери новог тренера бити по оној народној:''...први се кучићи у воду бацају...''.

И сваки резултат у дербију који није испод 4 гола у Партизановој мрежи неће задовољити све ове силне милионе, пројекте и жеље навијача...
 
A sto ne pitas kome pripadaju ti sponzori? Zato sto te sramota da priznas, pa nije to tako tesko. Kazi lepo jednom budi covek pa napisi ovde da svi vide. Ostoja sns glavni odbor i vucko nam nasli sponzore, dobre sponzore napunili kasu da napravimo kk sns kamerun !!!!
Od te pune arene nemate da platite trenera a ne igrace, price za malu decu, isto kao i prikupljanje donacija.
Kada sam ti ispricao kako nam je Aca poslao batinase sa policijskim znackama da reketiraju i masakriraju i navijace i upravu da samaraju trenera , hram fudbala pretvoren u distribucioni centar belog za Balkan i da je osim destabilizacije celog sportskog drustva napravio masakr po klubu tvoj odgovor na to je bio kao pokvareni gramofon DAO VAM VUCIC ⁉️ :sta: a iz takvog odgovora ja jedino mogu da predpostavim da tebe nikakav normalan dijalog ne zanima jer iz odgovora mogu da zakljucim da ili si clan stranke ili udaras na salu ili ono trece da si mentalno ogranicen Da je tebe pozvao Acin kriminalac i da ti je rekao ZASTO SE NE JAVLJAS KADA TE ZOVEM NEMOJ DA TI DODJEM I UZMEM 20 NOVIH DZIPOVA TI BI SE DECKIC UNEREDIO TAKO OPAKO DA NE BI STIGAO DO TOALETA A MOMENTALNO BI SE UCLANIO I U JEHOVINE SVEDOKE I U HARE KRISNU ::lose::
 
Pa zato sam i napisao drugi rečenicu.
Jedino rešenje je da se dovede stranac kao što su kupili mnoge klubove po svetu.
Normalno, nije to lako izvesti, trrba napisati zakon ili ga prepisati,npr.iz Engleske i samo primeniti

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
O kom zakonu pricamo ❓Kakav crni zakon ovaj prekraja i donosi i usvaja sta mu god padne napamet privatizovao doslovno sve ALI NE DA DA SE KLUBOVI PRIVATIZUJU JE OVO MNOGO LEP HOBI I NEPRESUSNA ZARADA A NISTA SE NE ULAZE ....................NAZALOST ::lose::
 
A moraćete kupiti mnogo Kamerunaca jer če vam ovi otići a to košta.Ako vam ostane za kokice biće dobro.
Ako Panter bude prodat bice to duplo skuplje nego sto je placen i onda je racunica jednostavna ispada da je odigrao sezonu gratis i da je jos klub zaradio na njemu duplo o kakvim kokicama govoris druze Zoki ❓
 
Čestitke komšijama na plasmanu u finale lige nacija . Po ko zna koji put dokazuju da su u samom vrhu svetskog fudbala .
Podrška navijača koju su imali u Roterdamu je impresivna .

P s , jbmti nema pravde , dok se mi spremamo i po kiši organizujemo , da Setamo i protestvujemo oni po suncu uživaju u fudbalu i navijaju .
Nekom rat - nekom brat , svak se češće gde ga svrbi .
 
Poslednja izmena:
Ako Panter bude prodat bice to duplo skuplje nego sto je placen i onda je racunica jednostavna ispada da je odigrao sezonu gratis i da je jos klub zaradio na njemu duplo o kakvim kokicama govoris druze Zoki ❓
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
aj ugasi nalog molim te i ne brukaj se vise leba ti

panter ima ugovor do juna ili pocetkom jula i to je to moze da bira gde da ode ili ostane

bog je ozbiljno pogresio u dve stvari---duzini kurca sto nije svima dao isti i bar malo pameti da svima da,ponavljam bar malo :ROFLMAO::haha:
 
Kada sam ti ispricao kako nam je Aca poslao batinase sa policijskim znackama da reketiraju i masakriraju i navijace i upravu da samaraju trenera , hram fudbala pretvoren u distribucioni centar belog za Balkan i da je osim destabilizacije celog sportskog drustva napravio masakr po klubu tvoj odgovor na to je bio kao pokvareni gramofon DAO VAM VUCIC ⁉️ :sta: a iz takvog odgovora ja jedino mogu da predpostavim da tebe nikakav normalan dijalog ne zanima jer iz odgovora mogu da zakljucim da ili si clan stranke ili udaras na salu ili ono trece da si mentalno ogranicen Da je tebe pozvao Acin kriminalac i da ti je rekao ZASTO SE NE JAVLJAS KADA TE ZOVEM NEMOJ DA TI DODJEM I UZMEM 20 NOVIH DZIPOVA TI BI SE DECKIC UNEREDIO TAKO OPAKO DA NE BI STIGAO DO TOALETA A MOMENTALNO BI SE UCLANIO I U JEHOVINE SVEDOKE I U HARE KRISNU ::lose::
Lupas kao po starom obicaju. Nisam drug clan. Ja tebi o kosarci ti meni o fudbalu. Celog veka ovde po forumu okreces i izvrces cinjenice. Nema sa tobom normalne prepiske to se zna odavno. Zavrsavamo bilo kakvu diskusiju.
 
Druze LULE28 jesi li ti bese izjavio da gospodin ZOC nema pojma i da sve sto mu se izdešavalo u zivotu je splet nesrećnih okolnosti

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ako Panter bude prodat bice to duplo skuplje nego sto je placen i onda je racunica jednostavna ispada da je odigrao sezonu gratis i da je jos klub zaradio na njemu duplo o kakvim kokicama govoris druze Zoki ❓
Slabo ti izgleda poznaješ matematiku onih koji menadžerišu.Zato su nam klubovi u dugovima a kako ti kažeš zarade ima ali samo za kokice.Dok se svi tu ugrade...
 
Нисам гледао јер није било струје. Али чињеница је да Обрадовић није добио љубичасту боју што значи да није била неизвесна утакмица.
 
Druze LULE28 jesi li ti bese izjavio da gospodin ZOC nema pojma i da sve sto mu se izdešavalo u zivotu je splet nesrećnih okolnosti

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Ne nego sam rekao da je osvajao sve kada je imao najozbiljniji roster i naravno budzet...bez toga nikad nista nije osvojio...samo mi se ne vracaj ponovo na 92 i partizan jer to je bilo pre 30godina
Prosle ispao od tuti frutia u evro kupu sa 3 evroligaska igraca,sad mu doveli jos 3 ili 4 i evo bice mozda titule u aba ligi,posle silne kuknjave kao i Embid sto je namolio Mvp titulu u NBA posle 3 godine...sve ok i uzivaj
 
Sta kazes za ono sramno simuliranje i bacakanje Nedovica u prvom ?
6 minuta čoveče,ne bih još i pojedinačne sličajeve.Šta je dosuđno kod Nedovićevog "simuliranja".Rumenoglu viče ma sudije i ništa a Nedović odmah dobija.Mnogo više navlačenja nego u prošloj .Da ne navodim da zvezda ulazi u bonus na svakih 5 minuta u svakoj četvrtini.Malo neprimetno ali dovoljno.
 
Nazad
Vrh