SPORT-Opšta tema

STRUCNA ANALIZA MECA PARTIZAN -C ZVEZDA
Tezak mec za oba tima mnogo grca , mnogo gresaka na obe strane mec koji nije obilovao nekom leprsavoscu ili egzibicijom sto se na neki nacin i ocekivalo zbog vaznosti meca /pritisak je bio ogroman/ Egzum kod Partizana totalno i neshvatljivo van ritma nazalost a vrhunski igrac a cini mi se da je i Lesor malo pao verovatno je ova pauza ostavila trag Vratio nas je u igru Papapetru veoma bitni poeni u momentima kada smo bili bez ideje .Zvezda nepovezana ,smusena danas nije bila ni u sutu ni u ritmu svi parametri igre su podbacili drasticno . Mislim da Zvezda nije danas imala raspolozenog igraca sto velikim delom moze da se zahvali prekaljenom strategu i coveku koji zna da igra na rezultat ser Zeljku Obradovicu
Mnogi ce pomisliti da je treca utakmica ta koja pravi prevagu medjutim ja sam ubedjenja da je najbitniji mec u seriji ovaj veceras i daj boze da gresim ali Partizan ide na pobedu u trecoj totalno rasterecen /bice velikog pritiska na sudije ali cela ekipa Partizana sa najboljim trenerom svih vremena je mnogo puta ove godine pokazala svoj karakter i tako ce biti i u trecem mecu ::suncanje::
 
6 minuta čoveče,ne bih još i pojedinačne sličajeve.Šta je dosuđno kod Nedovićevog "simuliranja".Rumenoglu viče ma sudije i ništa a Nedović odmah dobija.Mnogo više navlačenja nego u prošloj .Da ne navodim da zvezda ulazi u bonus na svakih 5 minuta u svakoj četvrtini.Malo neprimetno ali dovoljno.
Pa kad igrate agresivnu odbranu. Ko vam kriv.

Hoce li jednom vas reponja koji je imao filing da ce dobiti ovu utakmicu cestitati jednom Obradovicu i Partizanu na pobedi ?
 
Ne nego sam rekao da je osvajao sve kada je imao najozbiljniji roster i naravno budzet...bez toga nikad nista nije osvojio...samo mi se ne vracaj ponovo na 92 i partizan jer to je bilo pre 30godina
Prosle ispao od tuti frutia u evro kupu sa 3 evroligaska igraca,sad mu doveli jos 3 ili 4 i evo bice mozda titule u aba ligi,posle silne kuknjave kao i Embid sto je namolio Mvp titulu u NBA posle 3 godine...sve ok i uzivaj
Ma i Djokovic isto iskoristio nepaznju Rafe i Rodzera i na brzinu im pobegao ali kada se dobro izanalizira oni su i prevareni na neki nacin ali sto kazu analiticari iz Velike Britanije Federer je najbolji svih vremena kada oni kvalitetno izracunaju sve parametre koji su bitni :haha:
 
STRUCNA ANALIZA MECA PARTIZAN -C ZVEZDA
Tezak mec za oba tima mnogo grca , mnogo gresaka na obe strane mec koji nije obilovao nekom leprsavoscu ili egzibicijom sto se na neki nacin i ocekivalo zbog vaznosti meca /pritisak je bio ogroman/ Egzum kod Partizana totalno i neshvatljivo van ritma nazalost a vrhunski igrac a cini mi se da je i Lesor malo pao verovatno je ova pauza ostavila trag Vratio nas je u igru Papapetru veoma bitni poeni u momentima kada smo bili bez ideje .Zvezda nepovezana ,smusena danas nije bila ni u sutu ni u ritmu svi parametri igre su podbacili drasticno . Mislim da Zvezda nije danas imala raspolozenog igraca sto velikim delom moze da se zahvali prekaljenom strategu i coveku koji zna da igra na rezultat ser Zeljku Obradovicu
Mnogi ce pomisliti da je treca utakmica ta koja pravi prevagu medjutim ja sam ubedjenja da je najbitniji mec u seriji ovaj veceras i daj boze da gresim ali Partizan ide na pobedu u trecoj totalno rasterecen /bice velikog pritiska na sudije ali cela ekipa Partizana sa najboljim trenerom svih vremena je mnogo puta ove godine pokazala svoj karakter i tako ce biti i u trecem mecu ::suncanje::
A 6 minuta bez lične u 4 četvrtini nije ušlo u analizu i deranje na sudije Rumenoglua bez sankcija.
 
odakle sa dovede u vezu Novaka sa Obradovicem majke ti

federer je iskoristio ne igranje tada Rafe i kasnije Novaka

Novak i Rafa su derali Federera u njegovom Prajmu ali kao sto ti vec neko rece u nedostatku cinjenica uvek zamenis temu sa glupostima,pa sad u vezi zelimira ubacis djokovica
 
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
aj ugasi nalog molim te i ne brukaj se vise leba ti

panter ima ugovor do juna ili pocetkom jula i to je to moze da bira gde da ode ili ostane

bog je ozbiljno pogresio u dve stvari---duzini kurca sto nije svima dao isti i bar malo pameti da svima da,ponavljam bar malo :ROFLMAO::haha:
I veceras kao i u prvom mecu 1kec u glavu na Partizana u glavu i domacin 81,5 plus poena .Da ne igras one tvoje skrivene tiketice za 200 dinara sa kvotama 1,15 i 1,25 sad bi stavio prst u uvo i pesmica ali neces da me poslusas a stariji sam i iskusniji .Prepun si samopouzdanja ali to cesto nije dovoljno ::lose::
 
odakle sa dovede u vezu Novaka sa Obradovicem majke ti

federer je iskoristio ne igranje tada Rafe i kasnije Novaka

Novak i Rafa su derali Federera u njegovom Prajmu ali kao sto ti vec neko rece u nedostatku cinjenica uvek zamenis temu sa glupostima,pa sad u vezi zelimira ubacis djokovica
Pa sa kim da pricam ovde na forumu kada niko nista nezna da kaze osim mucenog ZOKIJA0230 /a i on izgubljen u svemiru kao Elvis Dzikurtovic /kao da idu sa parastosa sve ubijeno u pojam a takva velicanstvena predstava spektakl se odigrao u prepunoj areni i kada vidim da niko nista da kaze iz crveno belog tabora ja okrenuo malo na tenis
 
6 minuta čoveče,ne bih još i pojedinačne sličajeve.Šta je dosuđno kod Nedovićevog "simuliranja".Rumenoglu viče ma sudije i ništa a Nedović odmah dobija.Mnogo više navlačenja nego u prošloj .Da ne navodim da zvezda ulazi u bonus na svakih 5 minuta u svakoj četvrtini.Malo neprimetno ali dovoljno.
A ovo Zoki pa nemam sta da kazem vidim da nista nemoze da ti promakne /namazanko olinjali /ja sam mislio da neces primetiti jeste ,jeste malo nas je sudija pogurao ali to je i normalno na neki nacin jer PEXSON rece da smo i mi malo Vucicevi pa je verovatno zvalavi psihopata urgirao tj izvrsio blagovremeni pritisak na sudije
 
Jao kako kmecite i placete. Budite ljudi i cestitajte jednom u zivotu.
SAMO NAPRED PARTIZAN!

Inace Zorane reci mi u kom od tih 6 minuta si ti "video" da je bio faul?
 
Poslednja izmena:
nisam gledao mec veceras,bile Snezana Djurisic i Ana Bekuta na trgu u Subotici pa mi to bilo zanimljivije
pratim sada sta se pise po twiteru i naletim na Zeljka Pantica neke isecke iz njegove emisije posle utakmice....uf ljudi koliko je on nekako uplasen i deluje bukvalno i tuzno dok prica da partizan vodi 2-0 u seriji
strasno,spinovi i ostalo vise ne prolaze,10 puta ponovi najskuplja zvezda u istoriji a kao sto sam vec milion puta rekao kampazo doveden da pokrije koliko toliko jaz razmak u budzetu dva kluba ove sezone
jos ako se ispostavi da aba liga ne daje sigurnog tj direktnog ucesnika sledece sezone,bice bruka
 
Jao kako kmecite i placete. Budite ljudi i cestitajte jednom u zivotu.
SAMO NAPRED PARTIZAN!
Ne moze naviklo to da bude prvak u svim sportovima godinama i sada se dozivljava sok da posle milion godina nesto ne uzme .Ali kada se realno pogleda usli su u EUROLEAGUE kupivsi od Hrvata ucesce za 800 000 eura i to je platio narod i posle toge iz 7 ili 8 pokusaja nisu mogli da udju u TOP 8 a sturduknute ogromne pare i umesto da se raduju kada smo mi krenuli da gazimo i da navijaju da budemo prvaci Evrope to je krenulo ne daj boze ,medjutim uvek dok su vodili ljudi iz sveta kosarke to je bio fer play ali kako su timove preuzeli ovi politicki preletacevici to definitivno lose utice na mentalni sklop nacije
 
Jao kako kmecite i placete. Budite ljudi i cestitajte jednom u zivotu.
SAMO NAPRED PARTIZAN!

Inace Zorane reci mi u kom od tih 6 minuta si ti "video" da je bio faul?
Nije jos za cestitanje. Sto se tice faulova bilo je par situacija gde Mitrovic i Petrusev u igri jedan na jedan dobijaju sumnjive blokade kao i zakasneli celendz Obradovica, ali to nije bilo presudno. Odlucilo je lose izvodjenje slobodnjaka i trapavost Mitrovica i Lazarevica u trenucima kada se lomila utakmica. Iritantantan je pritisak Zeljka na sudije kao i produzetak svakog tajm-auta. Niti kmecimo, niti placemo, ali ne bi da se upustam u dijalog sa ovom vasom budalom koja vas vodi ovde na forumu.
 
I ja sam se iznenadio poprilicno a Nedovica sam posebno cenio .Sada posle ovoga veceras neznam sta da mislim BLAMAZA 🪠
Nisi se iznenadio kada je nad Panterom dosuđen prekršaj za 3 bacanja (nije ni pipnut) na metar od sudije.
Sve vreme pratim suđenje i znam da zvezda nije bolja 30% od partizana da bi anulirala navlačenje sudija,Pa i kojekakvi prekidi koji uopšte nisu bili potrebni kad su bili bolji zvezdini periodi.
 
Jao kako kmecite i placete. Budite ljudi i cestitajte jednom u zivotu.
SAMO NAPRED PARTIZAN!

Inace Zorane reci mi u kom od tih 6 minuta si ti "video" da je bio faul?
Kako mogu da vidim kad ste odbranu imali po sistemu 2 metra od igrača.Nije kontakta bilo uopšte.Ali se zato svirale zvezdi lične u napadu kad god je bilo na ivici.Gledali su 5 minuta da bi mogli da odluče.Da li ste pročitali sa usana Rumenoglua nakon "foliranja " Nedovića-obraćao se sudijama.
 
Nazad
Vrh