SPORT-Opšta tema

Sve analiticar do analiticara i sudiski eksperti... znaci bljucnucu. Kao sto neko rece to sto ste naviki da osvajate sve zivo i da otimate pa ste sada u autu sa realnoscu.
Sami ste krivi i niko vam kriv nije! 3 polaganja ste promasili...imate kontru umesto da onaj polozi loptu vraca klempavom(koji je inace dao 9 poena) na sutu za 3 koji ovaj naravno masi,zatim imate 2 ili 3 napada vezano gde gubite loptu u jednom od tih napada onaj klinac gazi liniju... i sad vam sudije krive bla bla bla
Uzmi maramicu obrisi suze mala moja!
 
Sve analiticar do analiticara i sudiski eksperti... znaci bljucnucu. Kao sto neko rece to sto ste naviki da osvajate sve zivo i da otimate pa ste sada u autu sa realnoscu.
Sami ste krivi i niko vam kriv nije! 3 polaganja ste promasili...imate kontru umesto da onaj polozi loptu vraca klempavom(koji je inace dao 9 poena) na sutu za 3 koji ovaj naravno masi,zatim imate 2 ili 3 napada vezano gde gubite loptu u jednom od tih napada onaj klinac gazi liniju... i sad vam sudije krive bla bla bla
Uzmi maramicu obrisi suze mala moja!
A vi i dalje niste naucili vidim ja,2-0 najopasniji rezultat 😉
 
Sve analiticar do analiticara i sudiski eksperti... znaci bljucnucu. Kao sto neko rece to sto ste naviki da osvajate sve zivo i da otimate pa ste sada u autu sa realnoscu.
Sami ste krivi i niko vam kriv nije! 3 polaganja ste promasili...imate kontru umesto da onaj polozi loptu vraca klempavom(koji je inace dao 9 poena) na sutu za 3 koji ovaj naravno masi,zatim imate 2 ili 3 napada vezano gde gubite loptu u jednom od tih napada onaj klinac gazi liniju... i sad vam sudije krive bla bla bla
Uzmi maramicu obrisi suze mala moja!
Sve si ti kolega u pravu.Ali kada su ekipe po kvalitetu podjednake mnogo znači taj pritisak na sudije.I to Rumenoglu uvek radi a nikad nije sankcionisan.I sinoć je to radio.Ja lično ne podržavam razgovore trenera sa sudijama.Čim progovori tehnička.I još bi ih vratio na klupu i zabranio davanje instrukcija u toku utakmice.Mada mislim da se tu ne radi o pritisku na sudije nego o nepočinstvu istih.
 
Sve si ti kolega u pravu.Ali kada su ekipe po kvalitetu podjednake mnogo znači taj pritisak na sudije.I to Rumenoglu uvek radi a nikad nije sankcionisan.I sinoć je to radio.Ja lično ne podržavam razgovore trenera sa sudijama.Čim progovori tehnička.I još bi ih vratio na klupu i zabranio davanje instrukcija u toku utakmice.Mada mislim da se tu ne radi o pritisku na sudije nego o nepočinstvu istih.
Da probam da zakljucim PO TEBI JE ZVEZDA JUCE BILA POKRADENA ILI KAKO ⁉️ Nisam procitao nigde na konferenciji za stampu da se iko iz Zvezde zalio na lose sudjenje a tim je podbacio u mnogim segmentima igre . Moj zakljucak je da je sinoc ZVEZDA POIBEDILA SAMU SEBE .Nemoj da ti je sumnjivo nista samo reci otvoreno POKRADENI SMO i ja postujem tudje misljenje a sa ovim fantazijama NE ZNAM STA PISAC HOCE DA KAZE ❓:sta:
 
Poslednja izmena:
Samo je navlačeno za partizan.E onda usled toga dolaze naše greške.I izuzetno bahato ponašanje Rumenoglua prema sudijama.Pa partizan ako ne dobije ABA ligu izbiće katastrofa.Nadam se da ti je to jasno.Partizan MORA da dobije.Kada bi izgubio ABA ligu-oterali bi Rumenoglua bez da trepnete.
 
Samo je navlačeno za partizan.E onda usled toga dolaze naše greške.I izuzetno bahato ponašanje Rumenoglua prema sudijama.Pa partizan ako ne dobije ABA ligu izbiće katastrofa.Nadam se da ti je to jasno.Partizan MORA da dobije.Kada bi izgubio ABA ligu-oterali bi Rumenoglua bez da trepnete.
JA TEBE APSOLUTNO NISTA NE RAZUMEM VERUJ MI DA SAM SE ISTINSKI POTRUDIO DA UKAPIRAM STA GOVORIS ALI DZABA
Zoki da nisi na svoju ruku uzimao neke tablete bez lekarskog recepta /pomislio sam da nema nekih kontra indikacija ili nezeljenih efekta nije naivno ni malo 🤔/
 
Samo je navlačeno za partizan.E onda usled toga dolaze naše greške.I izuzetno bahato ponašanje Rumenoglua prema sudijama.Pa partizan ako ne dobije ABA ligu izbiće katastrofa.Nadam se da ti je to jasno.Partizan MORA da dobije.Kada bi izgubio ABA ligu-oterali bi Rumenoglua bez da trepnete.
Nego ne pricas nista JEL SE SPREMATE TI I COCI064 NA 40 GODINA MATURE OCE DA BUDE NEKA ZURKA JEL SE PRIPREMATE :veseljak::
 
JA TEBE APSOLUTNO NISTA NE RAZUMEM VERUJ MI DA SAM SE ISTINSKI POTRUDIO DA UKAPIRAM STA GOVORIS ALI DZABA
Zoki da nisi na svoju ruku uzimao neke tablete bez lekarskog recepta /pomislio sam da nema nekih kontra indikacija ili nezeljenih efekta nije naivno ni malo 🤔/
Sta se ti proseravas ,sunce ti poljubim,da sam na tvom mestu ,pokrio bi se usima iskreno.
 
@ neleagrar

Gledao sam utakmicu preko linka nekog, za dete nisam cuo. To je vec preterano. Ovako traba da ga jebu kad se bacaka onako.

@ Coci064

Kos Madara je regularan, zasto mislis drugacije ?

@ Lule28

Gledao taj mec malo jesu mu skandirali Zeljko turcine, bice toga i u pioniru. Svaku utakmicu mu skandiraju isto, nemoj da se pravimo ludi.
Svi znamo sta se skandiralo Pesicu, Gurovicu pa nisam rekao da nije bilo.
Naravno da je regularan. Samo sam hteo reci da je srecno postignut. Vreme isticalo, a on gotovo u autu.
 
Taj rumeni kako ga vi nazivate je u svakoj hali u europi dobio aplauz i ovacije. Videcemo kako ce biti docekan u nedelju. Sto dalje govorio neizlecivim frustracijama i komplekisma. A o onim izjavama one gadije od vaseg trenera ne bi ni komentarisao.

2-0 jeste najopasniji rezultat ali lagani smo
 
Kako je on ubedjen da 100% dobija i da cak i Partizan zna da oni 100% dobijaju....smejurija... posle druge utakmice se cak i novinar sprdao sa njim... pitao ga ubedjeni ste jel da?

Neka mi samo neko kaze gde smo u poslednjoj cetvrtini u prvih 6 minuta napravili faul u odbrani? A gledajte pazljivo pa se nadam da cete shvatiti zasto ste izgubili.
 
Poslednja izmena:
Kako je on ubedjen da 100% dobija i da cak i Partizan zna da oni 100% dobijaju....smejurija... posle druge utakmice se cak i novinar sprdao sa njim... pitao ga ubedjeni ste jel da?

Neka mi samo neko kaze gde smo u poslednjoj cetvrtini u prvih 6 minuta napravili faul u odbrani? A gledajte pazljivo pa se nadam da cete shvatiti zasto ste izgubili.
Kad vec hoces analizu evo gledam cetvrtu cetvrtinu i gde je Martinov faul na 9.41??
 
Pa Kampacu koji izbija cistu loptu Egzumu iz ruku?? I da dalje ne gledam, pa Lesorov pokretan blok kod kosa Egzuma pa gledaj onda kao dobijate celendz u sledecem napadu. Prvo Zeljko prigovara sudiji zatim odmahuje rukama da je sve u redu i na kraju mu sugerisu da trazi celendz.
 
Poslednja izmena:
Zato Martin drzi ruke na Lesoru? I onemogucava skok istom? Jel Kampaco sapleo Lesora ili je ovaj pao kao Nedovic? Gledaj samo dalje...samo gledaj...sudiski eksperti... Faul je sviran mitrovicu koji je u skoku naleteo na Exuma...
 
Nazad
Vrh