SPORT-Opšta tema

Čestitke na pobedi.
Samo ću pomenuti,kada se lomio rezultat pri samom kraju:tehnička Lazareviću,nepostojeći faul nad Grkom a bilo je još.
prijatelju, navijam za zvezdu, ali nemoj to sada spominjati jer nema nikakvog utemeljenja, partizan nas je sinoc otkinuo, i to je to, zvezda nije licila na sebe, mislim da gore ne moze od onoga sinoc, gledam i ne verujem da je najlosija partija odigrana sinoc, cak i kada je onda bilo povredjenih igraca u euroligi licili smo na nesto, ovako sinoc tuga, ali opet tek prva i ne moze gore od onoga sinoc, koliko fali vildoza to se sinoc vidi, da barem malo odmori kampaco, cestitke partizanu , ali ima jos da se igra, a zvezda ce igrati bolje, jer od 22 stici na 6 i promasena dva zicera daju neku nadu.
 
Zasluzena pobeda i 1-0 za vas.STOP.Kako ne prenosite izjave vaseg predsednika KSS -Nikola Jokic nije najbolji kosarkas i ne interesuju me vasarska nagadjanja- i sada taj Nikola treba da gine za tog doticnog predsednika saveza?Ne treba ni da se odazove izgovor premor sto je sigurno istina.
 
Ajdemo polako KOLIKA JE DOBIT OD ARENE U OVOJ SEZONI ::novac:: kolika je dobit od sponzora ::novac::KOLIKA JE DOBIT OD DONACIJA ::novac:: a kolika ce biti dobit na svakog prodatog igraca ::novac::ajde da budemo malo realni ida kazemo da je Partizan bio blizu osvajanja titula prvaka Evrope D Ii da jeA JE CILJ OPRAVDAO SREDSTVA ::super::
Sto se tice Zvezde ne znam dali je ista opravdano osim kupovine vremena a ako Partizan nema zaradu ove sezone sa najvecom posetom u Evropi gde su onda crveno beli u zacaranom krugu ::lose::
Koje donacije koji sponzori covece? O cemu pises, sve sns kamarila, drzavne firme i njeni sateliti, privatne firmice koje po nalogu vrha drzave uplacuju pare ( u suprotnom ne bi niko video dinar od njih), ko je iz uprave uplatio svoj novac? Ostoja sns udarna igla 🤣🤣🤣🤣🤣 postajes presmesan koliko se nerealan, oladi malo sa pisanjem gluposti....
 
''Sa druge strane, Slovan će Borjanu plaćati polovinu plate koju je imao u Zvezdi, a ona je bila najviša u klubu - 800.000 evra. Drugu polovinu pokriće Zvezda.''

Још ће да му неснсносно плаћамо зајебанцију да глуми голмана у иностранству.... колико ћемо још промашаја плаћати...
 
Zasluzena pobeda i 1-0 za vas.STOP.Kako ne prenosite izjave vaseg predsednika KSS -Nikola Jokic nije najbolji kosarkas i ne interesuju me vasarska nagadjanja- i sada taj Nikola treba da gine za tog doticnog predsednika saveza?Ne treba ni da se odazove izgovor premor sto je sigurno istina.
Procitaj lepo izjavu i porazmisli malo pa ces valjda skapirati.

Konjusar se stalno necka, cas oce cas nece. Ko nece, ko ga jebe ima ko hoce.
Ako njemu to nije cast nemoj ni da igra.
 
I Vujosevic izjavljuje da Bogdan bolji valjda zato sto moze da ga samara?I ne treba konjusar da igra ma mi smo velesila i bez njega.Procitao sam ja dobro izjavu polako natenane i sve mi je jasno.Ajd mi reci sta je danas cast,samo nemoj filozofiju obicnim recima mi napisi.Pozdrav
 
Si gledao ti ranije kosarku ? Mislim na NBA? Kakve sad veze ima Vujosevic i Bogdanovic?
Taj konjusar oce nece, da vidi da razmisli...
 
Ne nisam gledao tv je bila misaona imenica.Danilovic i Djordjevic izjavili da Jokic sa njima ne bi igrao vec samo Bogdanovic a to je Vujosevic potvrdio.I recimi sta sam ja tu zgresio samo citam sta se napise i trudim se da verno prenesem.
 
Koje donacije koji sponzori covece? O cemu pises, sve sns kamarila, drzavne firme i njeni sateliti, privatne firmice koje po nalogu vrha drzave uplacuju pare ( u suprotnom ne bi niko video dinar od njih), ko je iz uprave uplatio svoj novac? Ostoja sns udarna igla 🤣🤣🤣🤣🤣 postajes presmesan koliko se nerealan, oladi malo sa pisanjem gluposti....
DALI TI SPONZORI DAJU NOVAC PARTIZANU ILI NE DAJU ⁉️ :sta: Ja ne pitam kome pripadaju sponzori i od koga su zavisni ali cim su sponzori daju bespovratno novac zarad ili svoje reklame ili su ucenjeni da bi dobijali tendere ili imaju neke privilegije od drzave ALI NOVAC SE DONIRA KLUBU ::novac:: medjutim ti si probao da mi objasnis NESTO ALI NE RAZUMEM STA ❓
Znaci idemo iz pocetka DALI PARTIZAN DOBIJA NEKI NOVAC OD OVIH SPONZORA KOJI SU AKTUELNI ,,,,,DA ILI NE ❓odgovori na pitanje jer govoris totalno nepovezane stvari .Kada mi budes objasnio dali su to stvarno sponzori ili nisu onda mi strucno odgovori IMA LI BAREM NEKI PRILIV PARA OD PREPUNE ARENE CELE SEZONE /NAJVECA POSETA U EVROPI / A KARTE SU SE PRODAVALE PO IZUZETNO VISOKIM CENAMA ::novac:: i na kraju o transferima STA MISLIS AKO BUDE OTISAO NEKI IGRACA DALI MISLIS DA CE KLUB KALIRATI NA NJEMU ILI PROFITIRATI ::novac::
Ja znam da su sve ovo o cemu govorim veliki profiti koje klub ostvaruje doduse neznam da li ce veci deo tog novca otici na neku drugu stranu kako je znalo da biva ali bilo kakav tvoj pokusaj da objasnis da tu nema nekog opipljivog novca deluje veoma naivno i lakoverno .Ajde molim te jos jednom objasnii mi da ovde nema nikakvih para i da je sve ovo mlacenje prazne slame .PRATIM TE PAZLJIVO SAMO POLAKO ::namigivanje::
 
Zasluzena pobeda i 1-0 za vas.STOP.Kako ne prenosite izjave vaseg predsednika KSS -Nikola Jokic nije najbolji kosarkas i ne interesuju me vasarska nagadjanja- i sada taj Nikola treba da gine za tog doticnog predsednika saveza?Ne treba ni da se odazove izgovor premor sto je sigurno istina.
Ti druze ocigledno nisi shvatio poruku :sta:⁉️Covek je izricito rekao da bi bio greh uporedjivati kosarku iz 80 tih ili 90 tih ili sada i to je istina .Drugo osim razlicitih vremena u kojima se igralo ne ide ni da se uporedjuje bek ili play sa centrom .Moje duboko ubedjenje je da je Evropska kosarka na mnogo vecem nivou sada nego pre 30 godina ali verujem da je NBA bio jaci 90 tih nego danas .I bilo bi nezahvalno prema mnogo velikim igracima u istoriji prekrajati ovako na brzinu .::lose::
Sto se tice osvojenih trofeja Jokic je napravio nesto impresivno za anale ali osim ovog trona sada nema u karijeri neke znacajnije rezultate a i ostao je duzan reprezentaciji Srbije mnogo toga a i bilo bi trulo Jokicu koji dugo nije igrao za Srbiju a pogotovo sto nezna ni za bronzu sa Srbijom proglasiti ga ikonom a NBA PRSTEN JESTE NESTO FASCINANTNO ALI JA BIH TO MENJAO BEZ RAZMISLJANJA ZA ZLATO SRBIJE NA EVROPSKOM PRVENSTVU ::namigivanje::
 
Ajde ovako. Ko je veci i bolji kosarkas?? Divac koji je dao puno reprezentaciji ili Jokic kao dvostruki MVP i sada sampion?? Po meni Jokic iako mu zameram to neigranje za reprezentaciju.
 
Хрватска вечерас разбила Холандију. Не само да имају добре играче него се и труде и трче целу утакмицу и у продужецима.
Волео бих да наши играју тако.
 
DALI TI SPONZORI DAJU NOVAC PARTIZANU ILI NE DAJU ⁉️ :sta: Ja ne pitam kome pripadaju sponzori i od koga su zavisni ali cim su sponzori daju bespovratno novac zarad ili svoje reklame ili su ucenjeni da bi dobijali tendere ili imaju neke privilegije od drzave ALI NOVAC SE DONIRA KLUBU ::novac:: medjutim ti si probao da mi objasnis NESTO ALI NE RAZUMEM STA ❓
Znaci idemo iz pocetka DALI PARTIZAN DOBIJA NEKI NOVAC OD OVIH SPONZORA KOJI SU AKTUELNI ,,,,,DA ILI NE ❓odgovori na pitanje jer govoris totalno nepovezane stvari .Kada mi budes objasnio dali su to stvarno sponzori ili nisu onda mi strucno odgovori IMA LI BAREM NEKI PRILIV PARA OD PREPUNE ARENE CELE SEZONE /NAJVECA POSETA U EVROPI / A KARTE SU SE PRODAVALE PO IZUZETNO VISOKIM CENAMA ::novac:: i na kraju o transferima STA MISLIS AKO BUDE OTISAO NEKI IGRACA DALI MISLIS DA CE KLUB KALIRATI NA NJEMU ILI PROFITIRATI ::novac::
Ja znam da su sve ovo o cemu govorim veliki profiti koje klub ostvaruje doduse neznam da li ce veci deo tog novca otici na neku drugu stranu kako je znalo da biva ali bilo kakav tvoj pokusaj da objasnis da tu nema nekog opipljivog novca deluje veoma naivno i lakoverno .Ajde molim te jos jednom objasnii mi da ovde nema nikakvih para i da je sve ovo mlacenje prazne slame .PRATIM TE PAZLJIVO SAMO POLAKO ::namigivanje::
A sto ne pitas kome pripadaju ti sponzori? Zato sto te sramota da priznas, pa nije to tako tesko. Kazi lepo jednom budi covek pa napisi ovde da svi vide. Ostoja sns glavni odbor i vucko nam nasli sponzore, dobre sponzore napunili kasu da napravimo kk sns kamerun !!!!
Od te pune arene nemate da platite trenera a ne igrace, price za malu decu, isto kao i prikupljanje donacija.
 
Ok,ajde da priznamo odakle sponzori,znači iz budžeta,od zajedničke love.Jel to picousti daje lovu iz svog džepa?
Odakle vama lova? Već 10g.?Verovatno gosp.Saopštenje izvadio lovu iz džepa.
PRVI PUT KADA BUDEM VIDEO DA JE NEKO IZVADIO LOVU IZ DŽEPA,onda ću da kažem skidam kapu,svaka čast majstore.
 
Poslednja izmena:
Vi non stop forsirate kako zvezdu finansiraju ti i ti.A ne vidite da su i vaši finansijeri isti.Tu je poenta.Naravno da se ne vadi iz njihovog džepa nego sa grbače naroda.Nema tu što se nas zvezdaša tiče nikakve dileme.
To,da ćeš ti dočekati da vidiš da neko izvadi lovu iz džepa,ZABORAVI.
Niti znamo koliko vade,niti ćemo ikad znati.To nisu pitanja za nas nego za lopurde na obe strane.Zamisli ti da neko ima platu godišnju milion evra i još apeluje da mu se pomogne da plati porez od tog istog što mu uplaćuje tu platu.
Mislim da mi kao država nismo u situaciji da plaćamo tu bulumentu stranaca dok nam se deca leče SMS porukama....
 
Vi non stop forsirate kako zvezdu finansiraju ti i ti.A ne vidite da su i vaši finansijeri isti.Tu je poenta.Naravno da se ne vadi iz njihovog džepa nego sa grbače naroda.Nema tu što se nas zvezdaša tiče nikakve dileme.
To,da ćeš ti dočekati da vidiš da neko izvadi lovu iz džepa,ZABORAVI.
Niti znamo koliko vade,niti ćemo ikad znati.To nisu pitanja za nas nego za lopurde na obe strane.Zamisli ti da neko ima platu godišnju milion evra i još apeluje da mu se pomogne da plati porez od tog istog što mu uplaćuje tu platu.
Mislim da mi kao država nismo u situaciji da plaćamo tu bulumentu stranaca dok nam se deca leče SMS porukama....
Zato privatizacija oba SD, skinuti ih sa drzavne sise pa ko prezivi.
Ali cekaj, treba vladaru bulumenta koja se naziva navijacima da bi ga branili kad krene narod na njega...
 
A ko će učestvovati u toj privatizaciji.Misliš da je kod nas moguća prava privatizacija.Neće se država lako odreći bureta bez dna.
 
Pa zato sam i napisao drugi rečenicu.
Jedino rešenje je da se dovede stranac kao što su kupili mnoge klubove po svetu.
Normalno, nije to lako izvesti, trrba napisati zakon ili ga prepisati,npr.iz Engleske i samo primeniti

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Ok,ajde da priznamo odakle sponzori,znači iz budžeta,od zajedničke love.Jel to picousti daje lovu iz svog džepa?
Odakle vama lova? Već 10g.?Verovatno gosp.Saopštenje izvadio lovu iz džepa.
PRVI PUT KADA BUDEM VIDEO DA JE NEKO IZVADIO LOVU IZ DŽEPA,onda ću da kažem skidam kapu,svaka čast majstore.
Ne pisete tako kako ti kazes. Nego je uvek kada se daje bilo kom klubu iz sd crvena zvezda ide prozivanje dao vam vucic. A kad daje vama onda je iz budzeta.
Niste realni. A o ovim pisanjima sponzori, karte i donacije vaseg vodje necu vise ni da pisem smesan je ko malo dete.
Onda i nama Zvezdi daje iz budzeta, ne verujem da je iz svog dzepa.
 
Nazad
Vrh