SPORT-Opšta tema

Ajmo Cigani šta je problem?Jeste li uvek tražili da ne sude naše sudije?Šta je sada problem?Jel Partizan utiče i na strane sudije?Čekamo sledeće saopštenje.E ,zato i jeste FMP 1 i 2.
 
Koja dva trofeja Zuckov kup i domaca liga sa Zeleznikom :sta: da se razumemo odma AKO SEKUNDARCI NE OSVOJE ABA LIGU IMA DA LETI PERJE ali normalno nece Preletacevic da snosi posledice vec ce da zglajzne trener a to znaci u prevodu da veliki novci ulozeni u klub nisu opravdali ocekivanja zbog nestrucnog vodjenja ljudi iz uprave .
Sto se tice TEORIJE ZAVERE KOJA JE POCELA DA TI SE JAVLJA to je u stvari strah od nepoznatog tj poznatog poceli ste da se grcite i kocite kao ovaj nesretni Alkaraz jer ste svesni snage Partizana i njegovog trenera ali ne vidim zasto panicite pa nije strasno ako Zvezda i omane ponekad sada ide demostracija sile ::suncanje::
Teorija zavere je da ne postoji KK Partizan nego KK Kamerun koji će da se raspadne kao kula od karata ako ne osvoji ABA ligu.Samo ne znam sa kim će Rumenoglu igrati.Moraće mnogo velike pare da se ulože da se obnovi KK Kamerun.
 
Teorija zavere je da ne postoji KK Partizan nego KK Kamerun koji će da se raspadne kao kula od karata ako ne osvoji ABA ligu.Samo ne znam sa kim će Rumenoglu igrati.Moraće mnogo velike pare da se ulože da se obnovi KK Kamerun.
NE RAZUMEM TO PARTIZAN CE DA SE RASPADNE ⁉️KK Partizan ove sezone pravi mnogo ozbiljan novac i od sponzora i od prodatih ulaznica i od donacija navijaca i na kraju ce duplirati prodaju igraca znaci zaradice debelo na nekim transferima i normalno kada proda neke igrace dovesce nove tako da ovo VIDECETE KADA ODU KAMERUNCI ❓to me podseca na jednog mog drugara koji je izjavio u Dubaiu gledajuci one seike kako zive perverziju od zivota PITACU IH STA CE KADA IM NESTANE NAFTA :LOL:ali kako god BICE VRHUNSKE PREDSTAVE UZIVACEMO U PERFORMANSAMA VELIKIH IGRACA NA OBE STRANE a favoriti ce biti kako to obicno biva bivsi igraci Zvezde od njih i najvise ocekujem
 
Procitao sam samo prve tri tvoje recenice, za dalje nemam snage ni volje. Nisam slusao niti citao coviceva sapstenja godinama. Ali ono u sta sam siguran je da ti sve redovno pratis, slusas i izvestavas. E sad sto je to sa neke tvoje izokrenute strane to je ono sto nervira ljude...
Kazi PEXSONE za veceras sta ocekujes ili ne ocekujes ubodi barem jedan post u epicentar pusti vise jahace apokalipse proceni strucno vasu tj nasu snagu I ODVAZI SE SA PROGNOZOM . Dali i ti smatras da se raspadamo daj malo da se vratimo na strucne analize i da vidimo KO CE STA DA KAZE KONKRETNO I DALI IMA STA DA KAZE A DA BUDE OPTIMISTICNO .
Sto se dugova tice to znam da ste platili uredno samo bi zamolio da nas ne podsecate sto mi nismo platili jer nas to tiho razjeda iznutra a i nije igracki .Jedino sto mi nije jasno JESTE LI SVE ISPLATILI ILI DEO KAO REPROGRAM ❓ :sta:
 
NE RAZUMEM TO PARTIZAN CE DA SE RASPADNE ⁉️KK Partizan ove sezone pravi mnogo ozbiljan novac i od sponzora i od prodatih ulaznica i od donacija navijaca i na kraju ce duplirati prodaju igraca znaci zaradice debelo na nekim transferima i normalno kada proda neke igrace dovesce nove tako da ovo VIDECETE KADA ODU KAMERUNCI ❓to me podseca na jednog mog drugara koji je izjavio u Dubaiu gledajuci one seike kako zive perverziju od zivota PITACU IH STA CE KADA IM NESTANE NAFTA :LOL:ali kako god BICE VRHUNSKE PREDSTAVE UZIVACEMO U PERFORMANSAMA VELIKIH IGRACA NA OBE STRANE a favoriti ce biti kako to obicno biva bivsi igraci Zvezde od njih i najvise ocekujem
Pa da.Odjednom se obogatiste.Do juče su vam navijači uplaćivali da imate za porez.Koliko se ovaj tvoj post ne slaže sa stvarnim stanjem.Vi ste za jednu godinu nadoknadili sve dugove za zadnjih 10.Dok vratite dug za zakup arene nećete imati ni za kokice.
 
Ajmo Cigani šta je problem?Jeste li uvek tražili da ne sude naše sudije?Šta je sada problem?Jel Partizan utiče i na strane sudije?Čekamo sledeće saopštenje.E ,zato i jeste FMP 1 i 2.
Strane sudije da, ali ne Javor i kompanija. Sto se tice vecerasnje utakmice. Ekipe su podjednakog kvaliteta. I jedni i drugi imaju pojedince koji mogu pojedinacno sami da rese utakmicu. Zna se na cijoj je strani moja zelja i navijacka strast. Idemo po trecu titulu u sezoni.
 
Strane sudije da, ali ne Javor i kompanija. Sto se tice vecerasnje utakmice. Ekipe su podjednakog kvaliteta. I jedni i drugi imaju pojedince koji mogu pojedinacno sami da rese utakmicu. Zna se na cijoj je strani moja zelja i navijacka strast. Idemo po trecu titulu u sezoni.
56 KOMADA PRVO POLUVREME REKAO SAM GAZENJE CE BITI SUROVO. 🎪
Jedino ako mogu da vas utesim IGRATE PROTIV NESUDJENOG PRVAKA EVROPE 2023 GODINE /PROTIV POKRADENE EKIPE /a kakav je trener ZOC ti znas i oprezan si u izjavama ali sugerisi malo naivnijem delu crveno belih simpatizera da ipak moraju malo vise da uvazavaju I ZNAJU KO JE TATA U EVROPI ...............................BIO I BICE 🤣
 
Kazi PEXSONE za veceras sta ocekujes ili ne ocekujes ubodi barem jedan post u epicentar pusti vise jahace apokalipse proceni strucno vasu tj nasu snagu I ODVAZI SE SA PROGNOZOM . Dali i ti smatras da se raspadamo daj malo da se vratimo na strucne analize i da vidimo KO CE STA DA KAZE KONKRETNO I DALI IMA STA DA KAZE A DA BUDE OPTIMISTICNO .
Sto se dugova tice to znam da ste platili uredno samo bi zamolio da nas ne podsecate sto mi nismo platili jer nas to tiho razjeda iznutra a i nije igracki .Jedino sto mi nije jasno JESTE LI SVE ISPLATILI ILI DEO KAO REPROGRAM ❓ :sta:
Nije sport samo sportska prognoza i kladionice, tiketi, kvote. Ja na sport gledam drugacijim ocima od tebe. I to mi daje ubedjenje da sam na pravom putu... 🙂
 
NE RAZUMEM TO PARTIZAN CE DA SE RASPADNE ⁉️KK Partizan ove sezone pravi mnogo ozbiljan novac i od sponzora i od prodatih ulaznica i od donacija navijaca i na kraju ce duplirati prodaju igraca znaci zaradice debelo na nekim transferima i normalno kada proda neke igrace dovesce nove tako da ovo VIDECETE KADA ODU KAMERUNCI ❓to me podseca na jednog mog drugara koji je izjavio u Dubaiu gledajuci one seike kako zive perverziju od zivota PITACU IH STA CE KADA IM NESTANE NAFTA :LOL:ali kako god BICE VRHUNSKE PREDSTAVE UZIVACEMO U PERFORMANSAMA VELIKIH IGRACA NA OBE STRANE a favoriti ce biti kako to obicno biva bivsi igraci Zvezde od njih i najvise ocekujem
Kakve ti nebuloze pises covece, mala deca ti se smeju. Stvarno pisanje se granici sa skroz izopacenim. Kakvi sponzori covece, u kakvoj magli ti zivis? Kakav sponzor je NIS, MTS, aerodrum, globos osiguranje, pa to sve drzavne firme ili sateliti koji daju po politickoj liniji po naredbi sns-a. Kakve donacije navijaca, od obicnih ljudi ne bi skupili za jednu mesecnu platu obradovica. Zar stvarno mislis da je tih iz uprave po 100k evra uplaceno njihov novac? Mafija vas je uzela hteli vi to da priznate ili ne, i nemoj vise da istinu iskrivis, smesno je.
 
PROGNOZA FINALA ABA LIGE OD MOG DOBROG DRUGA A VELIKOG SIMPATIZERA CRVENE ZVEZDE
Posto uvazavam misljenje ovog momka koji intenzivno prati i domacu i stranu kosarku i mnogo je u materiji kada sam ga pitao za misljenje o finalu odgovorio mi je tuzno i umornog lica ZVEZDA NEMA ROSTER I TO JE OGROMAN PROBLEM IAKO IMA BRZU TRANZICIJU I LEPRSAVOST ,ZNAJU DA STEGNU ODBRANU ,ZNAJU DA UDJU U SUT ALI FALI NEKOLIKO IGRACA .NI PARTIZAN NEMA NEKU KLUPU ALI U POREDJENJU SA ZVEZDOM JE U VELIKOJ PREDNOSTI .
Covek je sve rekao i ja sam se drznuo osokoljen njegovom izjavom i krvnicki sam singlirao keca u glavu i Partizan vise od 80 poena na mecu /crvena krvna zrnca su porasla drasticno ::novac::/i samo nebo je granica a da ne zaboravim kada su crveno beli krenuli da jure rezultat odigram iz zezanja u lajvu Zvezda 81,5 plus i onaj Dobric promasi zicer /i tacno me bog kaznio sto sam se kladio na sekundarce /ali kako god bilo divno vece lepa kosarkaska predstava definitivno smo zeljni smo dobre kosarke ::namigivanje::
 
Kakve ti nebuloze pises covece, mala deca ti se smeju. Stvarno pisanje se granici sa skroz izopacenim. Kakvi sponzori covece, u kakvoj magli ti zivis? Kakav sponzor je NIS, MTS, aerodrum, globos osiguranje, pa to sve drzavne firme ili sateliti koji daju po politickoj liniji po naredbi sns-a. Kakve donacije navijaca, od obicnih ljudi ne bi skupili za jednu mesecnu platu obradovica. Zar stvarno mislis da je tih iz uprave po 100k evra uplaceno njihov novac? Mafija vas je uzela hteli vi to da priznate ili ne, i nemoj vise da istinu iskrivis, smesno je.
Ajdemo polako KOLIKA JE DOBIT OD ARENE U OVOJ SEZONI ::novac:: kolika je dobit od sponzora ::novac::KOLIKA JE DOBIT OD DONACIJA ::novac:: a kolika ce biti dobit na svakog prodatog igraca ::novac::ajde da budemo malo realni ida kazemo da je Partizan bio blizu osvajanja titula prvaka Evrope D Ii da jeA JE CILJ OPRAVDAO SREDSTVA ::super::
Sto se tice Zvezde ne znam dali je ista opravdano osim kupovine vremena a ako Partizan nema zaradu ove sezone sa najvecom posetom u Evropi gde su onda crveno beli u zacaranom krugu ::lose::
 
Nazad
Vrh