SPORT-Opšta tema

Ok,nego niste ništa komentarisali oko ovog saopštenja za sudije.Ćoki već počinje polako s pritiskom.
 
Ok slazem se. Ali ovaj vas vodja navijaca bas postaje naporan, pise covek jedno isto vec mesecima, niko mu vise ni ne odgovara, a garant pola ljudi ni ne cita sta pise. Opcinjen je Zvezdom, prati covek live vesti iz minuta u minut, mnogo bolesno....
Temu ste ugusiili totalno sa Covicem sa Vucicem sa dugovima klubova i sa pracenjem konferencija za stampu od Covica .Posle tih konferencija svi kao u horu CITIRAJU NJEGOVE RECI i mastaju o nekim sankcijama kojima bi KK Partizan bio podvrgnut .Uz pracenje tih nebuloznih i nezanimljivih Covicevih saopstenja svedoci smo ucestalih fraza na temi MI ,VI ,MI ,VI ,ONI ,NEKI pa ponovo u krug MI ,VI ,VI,MI :sta: ::pomoc:;
Sada cemo da odigramo to finale /naravno ako Covic bude dozvolio bojim se da ne povuce ekipu sa parketa stari je to namazanko /i da zavrsimo tu nepotrebnu hajku .SAMO SE ISKRENO NADAM DA VAS NE UHVATI GRC KAO ALKARAZA JER SAMI STE SEBI NABILI NEPOTREBNU TENZIJU A VIDECETE DA CE SVE ICI VRLO POLAKO I OSLOBODJENO
Sto se tice LIGE SAMPIONA a to je ono sto nas i najvise zanima tu ne postoji osoba koja moze tako strucnu analizu da da osim mene STRUCNE OPSERVACIJE kakve bi pozeleli ljudi u najacim svetskim ligama i najprestiznijim televizijskim centrima .Oplemenio sam ovaj forum a najveca sreca kod mene je KADA LJUDE KOJIMA JE SVEST MALO SUZENA ILI KOJIMA SE NA MOMENAT ZAMRACILO OD SILNIH DEZINFORMACIJA KADA USPEM DA IM OTVORIM OCI DA PROGLEDAJU I DA UGLEDAJU SVETLO MOJOJ SRECI U TIM TRENUTCIMA NEMA KRAJA :cool:
Ali samo moramo da se trudimo da stvari nazovemo pravim imenom i da se suocimo sa realnoscu a kada to budemo uspeli i ova tema ce zablistati pravim sjajem kakav i zasluzuje :ppozdrav:
 
Temu ste ugusiili totalno sa Covicem sa Vucicem sa dugovima klubova i sa pracenjem konferencija za stampu od Covica .Posle tih konferencija svi kao u horu CITIRAJU NJEGOVE RECI i mastaju o nekim sankcijama kojima bi KK Partizan bio podvrgnut .Uz pracenje tih nebuloznih i nezanimljivih Covicevih saopstenja svedoci smo ucestalih fraza na temi MI ,VI ,MI ,VI ,ONI ,NEKI pa ponovo u krug MI ,VI ,VI,MI :sta: ::pomoc:;
Sada cemo da odigramo to finale /naravno ako Covic bude dozvolio bojim se da ne povuce ekipu sa parketa stari je to namazanko /i da zavrsimo tu nepotrebnu hajku .SAMO SE ISKRENO NADAM DA VAS NE UHVATI GRC KAO ALKARAZA JER SAMI STE SEBI NABILI NEPOTREBNU TENZIJU A VIDECETE DA CE SVE ICI VRLO POLAKO I OSLOBODJENO
Sto se tice LIGE SAMPIONA a to je ono sto nas i najvise zanima tu ne postoji osoba koja moze tako strucnu analizu da da osim mene STRUCNE OPSERVACIJE kakve bi pozeleli ljudi u najacim svetskim ligama i najprestiznijim televizijskim centrima .Oplemenio sam ovaj forum a najveca sreca kod mene je KADA LJUDE KOJIMA JE SVEST MALO SUZENA ILI KOJIMA SE NA MOMENAT ZAMRACILO OD SILNIH DEZINFORMACIJA KADA USPEM DA IM OTVORIM OCI DA PROGLEDAJU I DA UGLEDAJU SVETLO MOJOJ SRECI U TIM TRENUTCIMA NEMA KRAJA :cool:
Ali samo moramo da se trudimo da stvari nazovemo pravim imenom i da se suocimo sa realnoscu a kada to budemo uspeli i ova tema ce zablistati pravim sjajem kakav i zasluzuje :ppozdrav:
Procitao sam samo prve tri tvoje recenice, za dalje nemam snage ni volje. Nisam slusao niti citao coviceva sapstenja godinama. Ali ono u sta sam siguran je da ti sve redovno pratis, slusas i izvestavas. E sad sto je to sa neke tvoje izokrenute strane to je ono sto nervira ljude...
 
Temu ste ugusiili totalno sa Covicem sa Vucicem sa dugovima klubova i sa pracenjem konferencija za stampu od Covica .Posle tih konferencija svi kao u horu CITIRAJU NJEGOVE RECI i mastaju o nekim sankcijama kojima bi KK Partizan bio podvrgnut .Uz pracenje tih nebuloznih i nezanimljivih Covicevih saopstenja svedoci smo ucestalih fraza na temi MI ,VI ,MI ,VI ,ONI ,NEKI pa ponovo u krug MI ,VI ,VI,MI :sta: ::pomoc:;
Sada cemo da odigramo to finale /naravno ako Covic bude dozvolio bojim se da ne povuce ekipu sa parketa stari je to namazanko /i da zavrsimo tu nepotrebnu hajku .SAMO SE ISKRENO NADAM DA VAS NE UHVATI GRC KAO ALKARAZA JER SAMI STE SEBI NABILI NEPOTREBNU TENZIJU A VIDECETE DA CE SVE ICI VRLO POLAKO I OSLOBODJENO
Sto se tice LIGE SAMPIONA a to je ono sto nas i najvise zanima tu ne postoji osoba koja moze tako strucnu analizu da da osim mene STRUCNE OPSERVACIJE kakve bi pozeleli ljudi u najacim svetskim ligama i najprestiznijim televizijskim centrima .Oplemenio sam ovaj forum a najveca sreca kod mene je KADA LJUDE KOJIMA JE SVEST MALO SUZENA ILI KOJIMA SE NA MOMENAT ZAMRACILO OD SILNIH DEZINFORMACIJA KADA USPEM DA IM OTVORIM OCI DA PROGLEDAJU I DA UGLEDAJU SVETLO MOJOJ SRECI U TIM TRENUTCIMA NEMA KRAJA :cool:
Ali samo moramo da se trudimo da stvari nazovemo pravim imenom i da se suocimo sa realnoscu a kada to budemo uspeli i ova tema ce zablistati pravim sjajem kakav i zasluzuje :ppozdrav:
Ti sa poljoinfo forumom imas veze ko marica sa krivim ......!Jasno najobicniji si provokator koji ovde nema sta da trazi.Kako te nije sramota mi ugusili temu a ti prednjacis sa lupanjem.Samo da jos dopunim i odustaje od daljeg citanja gluposti Tvoje visokoumne opservacije preporucicu da prezentiras u jednoj Vrsackoj ustanovi od visokog znacaja imaces poprilican broj i pazljivih slusalaca.
 
Poslednja izmena:
Temu ste ugusiili totalno sa Covicem sa Vucicem sa dugovima klubova i sa pracenjem konferencija za stampu od Covica .Posle tih konferencija svi kao u horu CITIRAJU NJEGOVE RECI i mastaju o nekim sankcijama kojima bi KK Partizan bio podvrgnut .Uz pracenje tih nebuloznih i nezanimljivih Covicevih saopstenja svedoci smo ucestalih fraza na temi MI ,VI ,MI ,VI ,ONI ,NEKI pa ponovo u krug MI ,VI ,VI,MI :sta: ::pomoc:;
Sada cemo da odigramo to finale /naravno ako Covic bude dozvolio bojim se da ne povuce ekipu sa parketa stari je to namazanko /i da zavrsimo tu nepotrebnu hajku .SAMO SE ISKRENO NADAM DA VAS NE UHVATI GRC KAO ALKARAZA JER SAMI STE SEBI NABILI NEPOTREBNU TENZIJU A VIDECETE DA CE SVE ICI VRLO POLAKO I OSLOBODJENO
Sto se tice LIGE SAMPIONA a to je ono sto nas i najvise zanima tu ne postoji osoba koja moze tako strucnu analizu da da osim mene STRUCNE OPSERVACIJE kakve bi pozeleli ljudi u najacim svetskim ligama i najprestiznijim televizijskim centrima .Oplemenio sam ovaj forum a najveca sreca kod mene je KADA LJUDE KOJIMA JE SVEST MALO SUZENA ILI KOJIMA SE NA MOMENAT ZAMRACILO OD SILNIH DEZINFORMACIJA KADA USPEM DA IM OTVORIM OCI DA PROGLEDAJU I DA UGLEDAJU SVETLO MOJOJ SRECI U TIM TRENUTCIMA NEMA KRAJA :cool:
Ali samo moramo da se trudimo da stvari nazovemo pravim imenom i da se suocimo sa realnoscu a kada to budemo uspeli i ova tema ce zablistati pravim sjajem kakav i zasluzuje :ppozdrav:
Mene je samo strah da je taj isti Čović dobio direktivu da Partizan mora da bude pobednik. ABA lige jer ako se to ne desi Obradović 2 godine bez trofeja.To neće da može.Takav stručnjak a nijedan trofej.Ako nije to u pitanju onda će se koristiti sudije da regulišu stvar.Ne treba tu mnogo pomoći.Zvezda mora igrati nadljudski da bi ostvarila pobedu.A i siguran sam da će biti i incidenata.na žalost.
 
Incidenta ce biti zbog vasih provakacija i moralnog gmizvaca.

Bio je Obradovic i ranije bez trofeja pa nista. To su samo vase teorije.
 
Biće zbog vaših sudija.Šta misliš o onima koji su odbili da sude finale ABA lige.Iz čista mira.Da ste ušli u F-4,Zvezda bi dobila ABA ligu a ovako dobija Partizan.Zvezda ne može ništa.Igrali su juče u podne jer Partizan nije hteo da se odlože utakmice bar 4,5 dana jer vas samo Arena interesuje-kada je slobodna.
 
Biće zbog vaših sudija.Šta misliš o onima koji su odbili da sude finale ABA lige.Iz čista mira.Da ste ušli u F-4,Zvezda bi dobila ABA ligu a ovako dobija Partizan.Zvezda ne može ništa.Igrali su juče u podne jer Partizan nije hteo da se odlože utakmice bar 4,5 dana jer vas samo Arena interesuje-kada je slobodna.
Mislim da je zbog cokijevog prtiska, tako vam nisu valjale domace sudije pred kup. Pa na poluvreme Panter i Exsum 4 licne a Lazic 0. Posel ste naravano cutali.

Zvezdine sudije Belosevic, Oberknezevic i Nikolic.

Pa gde ide da sude domace sudije a dva srpska kluba u finalu?
 
Hoćeš da kažeš da su ne zasluženo dobili lične.Svaki tim pa i Zvezda čim igra jaču odbranu-rezultat su više lični.Samo što vaš trener te igrače ne izvodi a Ivanović ih odmah vadi pa i po ceni lošijeg rezultata.Rumenoglu bez 3 Kamerunca je ništa.
 
Mene je samo strah da je taj isti Čović dobio direktivu da Partizan mora da bude pobednik. ABA lige jer ako se to ne desi Obradović 2 godine bez trofeja.To neće da može.Takav stručnjak a nijedan trofej.Ako nije to u pitanju onda će se koristiti sudije da regulišu stvar.Ne treba tu mnogo pomoći.Zvezda mora igrati nadljudski da bi ostvarila pobedu.A i siguran sam da će biti i incidenata.na žalost.
KAKO ZELJKO NIJEDAN TROFEJ :sta: ⁉️Druze ZOKI230 moram samo da podsetim da je klupski NAJTROFEJNIJI TRENER EVROPE SVIH VREMENA NJEGOVO VISOCANSTVO ZOC nesto slicno mi je objasnjavao i clan LULE28 a za sve crveno bele pristalice moram da rezimiram DA JE ZELJKO OBRADOVIC GOAT kao i NOLE ZNACI NAJVECI SVIH VREMENA KOGA NIJE VODIO TAJ NIJE BIO PRVAK EVROPE ::namigivanje::
 
Ajde kolega pročitaj još jednom moj post ili da te pitam koji je trofej osvojio KK Kamerun,u prošoj i ovoj godini na čelu sa Rumenogluom.
 
Što da mi kukamo kad imamo 2 trofeja a vi ništa ni u ovoj ni u prošloj godini.
Koja dva trofeja Zuckov kup i domaca liga sa Zeleznikom :sta: da se razumemo odma AKO SEKUNDARCI NE OSVOJE ABA LIGU IMA DA LETI PERJE ali normalno nece Preletacevic da snosi posledice vec ce da zglajzne trener a to znaci u prevodu da veliki novci ulozeni u klub nisu opravdali ocekivanja zbog nestrucnog vodjenja ljudi iz uprave .
Sto se tice TEORIJE ZAVERE KOJA JE POCELA DA TI SE JAVLJA to je u stvari strah od nepoznatog tj poznatog poceli ste da se grcite i kocite kao ovaj nesretni Alkaraz jer ste svesni snage Partizana i njegovog trenera ali ne vidim zasto panicite pa nije strasno ako Zvezda i omane ponekad sada ide demostracija sile ::suncanje::
 
Pa što vi ne osvojiste žućkov kup.Što bežite od KLS (samo 4 Kamerunca smeju da igraju).Bolje pošteno izgubiti nego već 2 sezone kurvanjski pobeći.Zaboravili da se prijave:haha::haha::haha::haha:
 
Nazad
Vrh