SPORT-Opšta tema

Ja sam sad stvarno zbunjen.Koliko mi je poznato Čović je okoreli SPS-ovac da bi posle preleteo u DOS i sada je u nekoj demokratskoj stranci.Zato i smeta SNS-ovcima.Dok je Čovića vama neće biti dobro.Molite Boga da Vučić ostane što duže na vlasti.
Penzioner ti ili si bot /a klinci kazu botina/ ili te psihopata primio na foru o povecanju penzije ALI JA SE ISKRENO NADAM DA NE NASEDAS NA TE SADO -MAZO TRIKOVE 💊 Jesi li uzimao vitamine sto je raspirator spremio za bake i deke ::pomoc:;
 
Vučko je moj idol.Penzioner sam.Da je povećao penziju juče,ne bi me kupio.Vitamine sam poklonio onima koji su mislili da im trebaju odmah kako sam ih dobio.
 
Cestitke Zvezdi za osvojenu kosarkasku ligu Srbije. Neki nisu imali muda da je igraju. Cestitke i Noletu.
Nole nam je produzio zivot za 10 godina . Nego sta ocekujes u ligi sampiona ❓ ,dali verujes Baharu ❓dali verijes upravi ❓ima li sansi da se napravi nesto konkretno ili cemo jos da cekamo ❓i ono najinteresantnije pitanje a sto nas i sve najvise zanima DALI OVI JAHACI APOKALIPSE OBECAVAJU NESTO NA DUZE STAZE ILI CE RAGA DA KLJOKNE DO KRAJA ❓ODGOVORI BAS ME ZANIMA TVOJE STRUCNO MISLJENJE :sta:
 
Niko ne kaze da nemate prava da kazete, ali niko ne kazuje. Dozvoljavate da vase misljenje ovde na forumu iznosi covek sa ogranicenim mentalnim i intelektualnim sposobnostima.
 
To i mi možemo da kažemo za naš klub.Znači ne vredi ubeđivanje,svako navija za klub za koji se opredelio još kao dete.
Potpuno si u pravu drago mi je da svako navija za svoj klub i to niko ne moze da ospori.Medjutim ovaj vas pesnik vodi samo tudju brigu a imate i vi dosta prljavog vesa i tebalo bi da se malo stim pozabavi.Potpuno se ne slazem sa postupkom vaseg kluba kad izvuces takmicarski broj prihvatas propozicije takmicenje inace te sleduju sankcije.Reagovao sam jos prosle godine i pesnik je reagovao na neprimeren nacin,velikim lupanjem i WC.
 
Sta tebe zabole sta ja ocekujem i cemu se nadam. To sto je meni i ostalim Zvezdasima Zvezda dala to ti neces doziveti od tvog propaliteta od kluba.
Tom propalitetu od kluba se zahvalite sto igrate ligu sampiona. Prosle sezone ako se nevaram doneli smo koficijentu drzave 12 boda a vasa zvezda 6.5. Sa nikad gorom ekipom trenerima i upravom.


Evo covke opet u ekstazi kao pred svako finale. Hoce covek njegove sudije.

https://www.mozzartsport.com/kosark...icu-ovo-ide-prema-pozivu-na-javni-linc/453708
 
Tom propalitetu od kluba se zahvalite sto igrate ligu sampiona. Prosle sezone ako se nevaram doneli smo koficijentu drzave 12 boda a vasa zvezda 6.5. Sa nikad gorom ekipom trenerima i upravom.


Evo covke opet u ekstazi kao pred svako finale. Hoce covek njegove sudije.

https://www.mozzartsport.com/kosark...icu-ovo-ide-prema-pozivu-na-javni-linc/453708
Zahvaljujuči vama.Ti to najozbiljnije misliš.Jel se samo prošla sezona bodovala.Ali postigli ste veliki uspeh-još malo i dočekali bi proleće u Evropi.Treba vi da zahvalite Zvezdi što idete u Evropu kao 4-i.
 
Niko ne kaze da nemate prava da kazete, ali niko ne kazuje. Dozvoljavate da vase misljenje ovde na forumu iznosi covek sa ogranicenim mentalnim i intelektualnim sposobnostima.
Sto se tice planova za buducnost crveno belih treba samo pazljivo pogledati ovaj klip staviti prst na celo i sami sebi zavaliti samarcinu kao prvi korak ka otreznjenju :sta:
 
To i mi možemo da kažemo za naš klub.Znači ne vredi ubeđivanje,svako navija za klub za koji se opredelio još kao dete.
Ok slazem se. Ali ovaj vas vodja navijaca bas postaje naporan, pise covek jedno isto vec mesecima, niko mu vise ni ne odgovara, a garant pola ljudi ni ne cita sta pise. Opcinjen je Zvezdom, prati covek live vesti iz minuta u minut, mnogo bolesno....
 
Nazad
Vrh