SPORT-Opšta tema

Zorane baš sam se zabrinuo, nema te dugo u temi a Partizan ti je izgleda noćna mora.
 
Какво политичко саопштење.... А могли су да добију за зеленим столом и пласирају се у европу....

Saopštenju koje su potpisali Nedimović i predsednik Čukaričkog, Dragan Obradović, prenosimo u celosti i bez izmena.

– Želeći da fudbal pobedi nasilje, sportski duh nadvlada administrativni model postupanja, održani su brojni razgovori prethodnih dana između Dragana Obradovića vlasnika Čukaričkog iz Beograda i potpredsednika FSS-a Branislava Nedimovića, a u cilju prevazilaženja haotičnih scena na meču ovog kluba sa FK Partizan.

Konstatovano je sledeće:

1. Da je nedopustivo nasilje koje se dogodilo od strane navijača FK Partizan i da je jedino ono razlog za prekid utakmice.


2. Da su se organi reda maksimalno angažovali i da njihovim činjenjem su zaštićeni životi i zdravlje svih na stadionu.

3. Da je na osnovu gotovo svih činjenica FK Čukarički mogao za „zelenim stolom” da dobije ovaj meč.

Ali…

U cilju zaštite srpskog fudbala i nebacanja ljage na fudbalsko prvenstvo, sagovornici poštujući institucije Zajednice superligaša i prvoligaša, predlažu sledeće:

1. Da Direktor takmičenja poštuje sve propise i lično preduzme mere zasnovane na aktima.

2. Da se u terminu kada ovlašćeno lice to odredi nastavi prekinuti meč.

3. Da svaki sličan prestup se „drakonski“ kazni, a sve u cilju zaštite takmičenja.

Potpredsednik FSS se ovim putem zahvaljuje FK Čukarički iz Beograda na zaštiti integriteta Superlige iako su bili u prilici da administrativnim putem reše meč u svoju korist.
 
A znaci po vama grobarima nema veze ciji navijaci naprave incident? Bas zdravorazumsko razmisljanje....
 
Dali ovaj objekat moze malo da se prosiri TESNO JE UNUTRA I SKUCENO IPAK JE LOSE PROJEKTOVANO ovde je morala hala realno da bude bar za 10 000 veca :udri:. Nismo razmisljali o svemu na vreme a da ne pominjem LOGISTIKU mi smo krenuli u sve ovo totalno bez logistike :sta: ⁉️ . Bice valjda do kraja sve kako nismo zamislili .::super::
 
🤣🤣🤣🤣kako da se nastavi kad vasi igraci nisu hteli da nastave, zbog praznjenja tribina?
Zvezdin sunovrat u borbi za TOP8 se nazalost dogodio u Minhenu Zvezda je imala vec dobijeni mec i onda je na scenu stupilo Partizanovo detence i vratilo mec iz velikog rezultatskog minusa :sta::udri:.Taj mec ispostavilo se kasnije je bio i prekretnica u borbi za vrh doslo je do mentalnog pada ekipe izgubljeno je preko potrebno samopouzdanje koje je krasilo Zvezdu i krece sunovrat .::lose::
 
Zvezdin sunovrat u borbi za TOP8 se nazalost dogodio u Minhenu Zvezda je imala vec dobijeni mec i onda je na scenu stupilo Partizanovo detence i vratilo mec iz velikog rezultatskog minusa :sta::udri:.Taj mec ispostavilo se kasnije je bio i prekretnica u borbi za vrh doslo je do mentalnog pada ekipe izgubljeno je preko potrebno samopouzdanje koje je krasilo Zvezdu i krece sunovrat .::lose::
Mornar, brate druze 🤣🤣🤣🤣🤣 po stoti put to molim. Ponasaj se kao da si normalan.
Moji postovi su o fudbalu, i utakmici partizan cuka. Pravljenju nereda. Odbijanju da nastave utakmicu. Ponavljanje utakmice ( neka bude ako ce tako da vam bude lakse). Jesi skapirao o cemu pisem?
 
Не окрећите на кошарку већ се задржите на фудбалу где вам навијачи управљају играчима односно екипа из ЈСД-а.
 
isti portal kao sto je i kolega emigrant objavio doneo novu vest I naravno potvrdio moju cinjenicu o proseku gledalaca i kapacitetu dvorane i ko ustvari ima vise gledalaca po mecu 🤣🤣🤣 nisu bitne samo zvanicne brojke
https://basketnews.com/news-188220-...s-partizan-dominance-and-half-empty-oaka.html
BsegaWL.jpg
 
Mornar, brate druze 🤣🤣🤣🤣🤣 po stoti put to molim. Ponasaj se kao da si normalan.
Moji postovi su o fudbalu, i utakmici partizan cuka. Pravljenju nereda. Odbijanju da nastave utakmicu. Ponavljanje utakmice ( neka bude ako ce tako da vam bude lakse). Jesi skapirao o cemu pisem?
Ja vam rekoh ako ista kapirate da o drugom mestu Partizana vec godinama ne odlucujemo mi nego vi i vasi ljudi koji su na celnim pozicijama i njima prema i njihovoj racunici ne odgovara da Partizan bude prvi a ne odgovara im ni da Partizan bude treci ili cetvrti ::namigivanje:: .Ko to ne shvata ja stvarno ne mogu da mu pomognem a da pokusam da nekome to objasnim to bi bila nemoguca misija i trosenje dragocenog vremena .:cao:
Ali bez obzira sta ja mislim ispratite do kraja sta ce se dogoditi i dali ce pravda pobediti na kraju i dali ce Ivica i Marica da pobegnu od zle bake ili ce da je dotuku sa motkom i opljckaju a mozda baka prezivi i seksualno nasilje od Ivice Maricinog :haha:
 
Nazad
Vrh