SPORT-Opšta tema

ZORANE 0230 To ko je sta platio a ko nije saznacemo iz INSAJDERA kada bude naprdna fukara sjahala jednog dana a do tada je najbolje da ne upijas nikakve informacije sa njihovog javnog servisa /dosta je toksicnih materija u tim informacijama sa sumnjivih izvora /i ne citati ispod komentare citalaca jer to nisu citaoci nego botovi .Jer ako me ne budes podhitno poslusao stavljam te na IGNORE a ti znas koliko te gotivim jos od vremena korone zato sto si pozitivac i covek iz naroda ALI MENJAJ IZVORE INFORMISANJA POD HITNO inace ces i ti brzo po sendvic ako nastavis ovako :udri:
 
Ajde Cigani sjašite malo,što ste igrali po pravilima ste igrali i ispali.Sad igrajte ligu sa Cibonom i MZT-om i tu nameštajte do mile volje.Nas pustite da se nadamo da možemo na F4.
 
ZORANE 0230 To ko je sta platio a ko nije saznacemo iz INSAJDERA kada bude naprdna fukara sjahala jednog dana a do tada je najbolje da ne upijas nikakve informacije sa njihovog javnog servisa /dosta je toksicnih materija u tim informacijama sa sumnjivih izvora /i ne citati ispod komentare citalaca jer to nisu citaoci nego botovi .Jer ako me ne budes podhitno poslusao stavljam te na IGNORE a ti znas koliko te gotivim jos od vremena korone zato sto si pozitivac i covek iz naroda ALI MENJAJ IZVORE INFORMISANJA POD HITNO inace ces i ti brzo po sendvic ako nastavis ovako :udri:
Ne volim margarin.
 
nikako da navedu te silne igrace a navodno ih toliko ima :)

mega nije napravila ni jednog igraca vec je to privatni klub miska raznjatovica koji dovodi talentovane igrace do max 20 godina i onda posle jedne ili 2 sezone prodaje a on im finansira ugovore ...ove godine je nesto omasio sa pronalazenjem talenata

ovo je clan opozicione Narodne stranke vuka jeremica,dramski pisac i profesor Sinisa Kovacevic....razmisljanje grobara,navijaca rezultata-menja se kako duva vetar
 
nikako da navedu te silne igrace a navodno ih toliko ima :)

mega nije napravila ni jednog igraca vec je to privatni klub miska raznjatovica koji dovodi talentovane igrace do max 20 godina i onda posle jedne ili 2 sezone prodaje a on im finansira ugovore ...ove godine je nesto omasio sa pronalazenjem talenata

ovo je clan opozicione Narodne stranke vuka jeremica,dramski pisac i profesor Sinisa Kovacevic....razmisljanje grobara,navijaca rezultata-menja se kako duva vetar
Pa to i lici na njih, pola grobara koje znam se sad kunu u zoca i kk, a na pocetku nije im se svidjao i mnogo stranaca. Kako vetar duva tako oni sviraju .....
 
PEXAPE mi postojimo kao klub mnogo dugo i koliko i kakvih je igraca je Partizan iznedrio zadnjih XXX godina to retko koji klub u Evropi moze da se pohvali /ne samo klupskih nego i reprezetativnih /.Drugo ima jos mnogo sredina i ovde i u staroj drzavi gde su stasale takve zvezde da je to jeza .Ti si mlad i ne znas ali bilo je vremena kada je Bosna bila prvak Evrope pa Cibona bila 2 puta prvak Evrope pa Jugoplastika 3 puta pa Partizan jednom /SVE DOMACI IGRACI IZ NASE SREDINE /a za sve to vreme reprezentacija drala sve redom bila najaca liga u Evropi ali tada nisu igraci odlazili preko sa 16 ili 17 godina kao danas ,Nazalost danas odlaze igraci sa Balkana veoma rano klubovi su imali finansijske probleme i nemogucnost da ih zadrze tako da to nije za komediju .Pogledaj samo koliko je igraca mega vizura prodala i po Evropi i po NBA ligi . Samo zadnjih par godina u ovoj novijoj klupskoj istoriji nama je otislo more igraca koji igraju po Evropi zapazeno a koje nismo mogli da zadrzimo .Medjutim normalno je da ce politika kluba teziti ka domacim igracima ali sve to zavisi od mnogo faktora vreme se promenilo mnogo ::lose::
Ja sam te pitao ko je sad u kk iz vase skole kosarke koju si spominjao par postova gore?
🤣🤣🤣🤣 cekam odgovor ali verovatno cu dobiti neko filizofiranje.
 
@@@Kolega ima ih preko dvadeset, a ima i nekoliko pokajnika koji su iz vaših redova preešli u instituciju.

pa navedi koji su to?

evo na brzinu cu ti ja reci za A Djordjevica,Danilovica,Drobnjaka,Bogdanovica,Velickovica i Krstica
navedi mi jos neke

iz zvezde Stojakovic,Jaric,Gurovic,Topic,Vujanic,Rakocevic,Radmanovic
 
Uz njih Todoric, Beravs, Farcic. Ovaj zadnji je bio interesantan zbog izvodjenja slobodnjaka oduzdo, iz dzaka.
 
Ja sam te pitao ko je sad u kk iz vase skole kosarke koju si spominjao par postova gore?
🤣🤣🤣🤣 cekam odgovor ali verovatno cu dobiti neko filizofiranje.
Nemoj da mi zameris ali mislio sam da se salis kada si me pitao koji su to Partizanovi igraci iz Partizanove skole ⁉️ Tim Partizana koji je bio sampion Jugoslavije 21 put 6 finala prestiznog kupa Radivoja Koraca 3 puta osvojen i ko zna koliko kupova i sampion Evrope /a u staroj Jugoslaviji nije bilo stranaca / ti me pitas koji su to igraci ⁉️:sta:
Sada cu vam saopstiti nesto vazno i tebi i Luletu 28 a ovo sto cu vam sada reci nema u knjigama a ne moze se naci ni na internetu . TAJ TIM PARTIZANA JE PREDSTAVLJAO REPREZENTACIJU jUGOSLAVIJE U CELOSTI I SAMO JE DODATO NA SVAKOM TAKMICENJU JOS DVA IGRACA IZ DRUGIH TIMOVA SA STRANE sto drugim recima govori da je KK Partizan samo zamenio dresove sa nacionalnim i bio nekoliko puta prvak Evrope i prvak sveta i igrao u finalu olimpiade sa najacim Americkim dream teamom 1996 godine .Cak je i u tom reprezentativnom izdanju trener bio 9 tostruki prvak Evrope ZOC .
Imali smo ovde na forumu pokusaj objasnjenja kako je Zeljko slucajno osvajao sve sto je osvajao da je to prevazidjeni i istroseni trener :sta:imali smo objasnjavanje da najposeceniji mecevi u Evropi nisu najposeceniji u stvari jesu ali da je Milvoki prosirio tribine sigurno da ne bi bio jos poseceniji ali ovako prividno nije :sta: imali smo izjavu Covica da nije nikakav uspeh ulazak u 8 :sta: a sada ide pitanje KOJI SU TO PARTIZANOVI IGRACI IZ PARTIZANOVE SKOLE :sta:
95,96,97,98 Djordjevic ,Danilovic ,Paspalj Beric ,Divac ,Rebraca ,Tomasevic ,Koturovic i tu je bio a da nije od nasih igraca beli mag Bodiroga .Imali smo klupu Sretenovic i Obradovic i sada me PEXAP pita KO SU TI IGRACI ⁉️ Evo npr Djordjevic 42 poena Danilovic 23 poena nemojte molim vas da postavljate cudna i konfuzna pitanja u pitanju su velikani nase i svetske pozornice
I kada onakvi kao Andjus dobiju termine da vode rec i da mlate danonocno nepovezano posledice tih termina lupanja gluposti su vidljivi i ostavljaju trajne posledice na naivnije gledaoce.
 
Nekada sam čuo Pricu kako su sportska društva Partizan i Zvezda osnovana od strane vojno-policijskih tajnih službi kako bi dodatno podelili , uneli seme razdora i mrznje u Srpsku sredinu , Beogradsku omladinu a i sire .
Nesto kao nekada cetnici i partizani , da se slučajno ne bi desilo da Srbi marširaju u jednoj koloni jer bi to potencijalno bila snaga opasna po svaku vlast .
Eto , kao sa muslimanima u N.Pazaru , država ih sprecava da se skupe u jednu versku zajednicu tako što forsira stvaranje nekih paralelnih struktura , uvodi poslušne pojedince iz njihovih redova u vlast i non - stop podstiče da se medjusobno koškaju i svađaju .
Poznato zar ne ?
Seme zla je bačeno , klica je učinila svoje , mržnja se rodila i imamo podelu ( zvezda-partizan ) koju možemo videti non-stop po medijima a i ovde na forumu. .
Pa i izbor ovog nesretnog polumrtvog Džajića umesto energičnog u punoj snazi čoveka željnog promena kao što je Vidić dovoljno govori u kom pravcu ide naš sport .
Nadam se da će neka sledeća vlast konačno da privije shejtol pa će svi ovi zagriženi navijači ( kojima je klub preci od države ) biti primorani da zavuću ruke u sopstvene džepove ( ali duboko ) ako žele da njihovi ljubimci trčkaraju sa balunom !
 
Poslednja izmena:
a kako grobari da odgovore nego demagogijom
@mica967 @emigrant @mornar
kao prvo mica lepo napise unazad 30godina i sta vi uradite,vi se vratite 40 pa i 50 godina

kao drugo emigrante Dragan Kicanovic nije ponikao u Partizanu vec u Borcu iz Cacka,takodje i Goran Grbovic

cak je i @coci064 od tri navedenih pogodio za samo jednog a to je Boris Bevars

mornar promasi gotovo sve Paspalj,Rebraca,Divac,Tomasevic,Koturovic,Zoran Sretenovic(pogotovo) niko od njih nije ponikao u Partizanu

pa cak je i Sale nacionale igrao za mlade kategorije crvnene zvezde kod prvog trenera u karijeri Boze Maljkovica,pa presao u Radnicki i tek prvi profesionalni ugovor potpisuje za Partizan

Bogdan Bogdanovic ponikao u Zvezdari a i njega sam naveo da je ponikao u partizanu,grobari sigurno ni neznaju da je igrao za FMP u juniorskoj Evroligi 2010godine gde je izgubio u finalu,pre potpisivanja ugovora sa Partizanom :)
 
a kada se vec vracamo u istoriju evo malo cinjenica

prva titula Partizana 75/76 sezona-----tada Jugoslavija vec bila

Svetski prvak 1970
srebrni 63,67,74

evropski prvak 73,75
srebrni 61,65,69,71
bronzani 63

Olimpijske igre srebro 1968

stvarno bez partizana kosarka bila zivi ocaj u Jugi :)

a za to vreme KK Czv
prvak Jugoslavije od 1946 do 1955 uzastopno,jos dve 68 i 72 godine uz tri kupa

ponavaljam svih ti godina partizan nema titulu,cak ni u kupu
 
Ja sam dodao onu trojicu kao clanove generacije Kice i Praje. Znam da je Farcic dosao iz Cacka. Cacak je inace dao dosta kosarkasa Partizanu. Od navedenog Farcica, Kice, Zeljka do Avramovica mozda jos nekog. Interesantno je da Cacani za svog naj boljeg igraca smatraju Radmila Misovica koji je jedno 15 godina igrao samo za Borac i nikad nije hteo ni u Zvezdu ni u Partizan, a igrao je na poziciji beka i bio naj bolji strelac lige ako se dobro secam 5-6 godina uzastopno.
 
Nemoj da mi zameris ali mislio sam da se salis kada si me pitao koji su to Partizanovi igraci iz Partizanove skole ⁉️ Tim Partizana koji je bio sampion Jugoslavije 21 put 6 finala prestiznog kupa Radivoja Koraca 3 puta osvojen i ko zna koliko kupova i sampion Evrope /a u staroj Jugoslaviji nije bilo stranaca / ti me pitas koji su to igraci ⁉️:sta:
Sada cu vam saopstiti nesto vazno i tebi i Luletu 28 a ovo sto cu vam sada reci nema u knjigama a ne moze se naci ni na internetu . TAJ TIM PARTIZANA JE PREDSTAVLJAO REPREZENTACIJU jUGOSLAVIJE U CELOSTI I SAMO JE DODATO NA SVAKOM TAKMICENJU JOS DVA IGRACA IZ DRUGIH TIMOVA SA STRANE sto drugim recima govori da je KK Partizan samo zamenio dresove sa nacionalnim i bio nekoliko puta prvak Evrope i prvak sveta i igrao u finalu olimpiade sa najacim Americkim dream teamom 1996 godine .Cak je i u tom reprezentativnom izdanju trener bio 9 tostruki prvak Evrope ZOC .
Imali smo ovde na forumu pokusaj objasnjenja kako je Zeljko slucajno osvajao sve sto je osvajao da je to prevazidjeni i istroseni trener :sta:imali smo objasnjavanje da najposeceniji mecevi u Evropi nisu najposeceniji u stvari jesu ali da je Milvoki prosirio tribine sigurno da ne bi bio jos poseceniji ali ovako prividno nije :sta: imali smo izjavu Covica da nije nikakav uspeh ulazak u 8 :sta: a sada ide pitanje KOJI SU TO PARTIZANOVI IGRACI IZ PARTIZANOVE SKOLE :sta:
95,96,97,98 Djordjevic ,Danilovic ,Paspalj Beric ,Divac ,Rebraca ,Tomasevic ,Koturovic i tu je bio a da nije od nasih igraca beli mag Bodiroga .Imali smo klupu Sretenovic i Obradovic i sada me PEXAP pita KO SU TI IGRACI ⁉️ Evo npr Djordjevic 42 poena Danilovic 23 poena nemojte molim vas da postavljate cudna i konfuzna pitanja u pitanju su velikani nase i svetske pozornice
I kada onakvi kao Andjus dobiju termine da vode rec i da mlate danonocno nepovezano posledice tih termina lupanja gluposti su vidljivi i ostavljaju trajne posledice na naivnije gledaoce.
Pitao sam SAD? A dobio filizofiranje kao i sto sam ocekivao.
 
Nazad
Vrh