SPORT-Opšta tema

Mislio covek na Cibonu i ove padove zadnja tri kola ,pa nije mislio sigurno na sopingovanje EUROLEAGUE 2015 i transfer novca na ostrvo Krk .A i Franjo to rekao onako bezveze ali ovi iz Zvezde ga odma demantovali i sasuli mu istinu u lice :sta:
Samo se plasim koji je taj nesretnik koji ce ove godine da im ustupi mesto Zvezdi u EUROLEAGUE . Samo da ne budemo mi ,psihopata ce da reaguje sigurno ima on metode valjda ce sve da se zavrsi van zelenog stola jer objektivno nije lepo da crveno beli plate a crno beli ne plate :udri:
nije viteski ::lose::
Ajde pricaj malo o patlidzanovom 🍆 mestu u evropi? Kako ste vi to zasluzili, osvojili i plasirali se?
 
@pexkap
Nisi ispratio
Bruku cibone i mtz je opravdao i pokrio Buducnost koji je pustio Borac u podgorici i Borac dobio mec sa 2 poena i ostao u aba 🙂
Tako da su resili ono debilno namestanje cibone i mtz-a
mtz ispada a borac ide u play in sa timom iz Abe 2 za konacan plasman,ispadanje ili opstanak
 
Kakav si ti covek kada dobrim smatras to sto su pustili mtz da ispadne borac cacak? Jesi gledao tu utakmicu, da si je gledao ne bi ovako komentarisao. Ali je opste poznato da je vama grobarima blizi srcu zagreb nego jedan Cacak !!!! To njihovo glupiranje protiv mtz i jeste za kaznjavanje i ismevanje.
Ne bre PEXARE Borac je nasa filijala mnogo dugo nego sam pomislio da ne bi bilo lepo da okrenete ledja Ciboni jer su ljudi iz Zagreba stvarno bili izuzetno korektni prema vama i ispostovali su vas kao najrodjenije . I taman kada sam pomislio da ste se na neki nacin zblizili malo sam se iznenadio da bi vi njih sada posle svega suspendovali i kaznili a to bi presedan u svetu kosarke mozda ne bi bilo bas biznis ali fer a ustvari kad bolje pomislim pa vi njima nista niste ni duzni regularno ste platili oni uzeli novac niko nikome nista ne duguje i sada kada su potrosili pare sada otvaraju dosije X i preturaju po proslosti .Nego ko bi ga znao i ovaj mec u Zagrebu je pod velom tajne da raspala Cibona dobije ovakvu Zvezdu pred praznim tribinama :nono: .Meni to nije jasno niti moze da postoji solucija slucajno ⁉️ :sta: Ali i da je prodala Zvezda taj mec ne bi valjda sada trazili bodove nazad :sta:::lose::
Liga se zove ADMIRAL BET
 
@pexkap
Nisi ispratio
Bruku cibone i mtz je opravdao i pokrio Buducnost koji je pustio Borac u podgorici i Borac dobio mec sa 2 poena i ostao u aba 🙂
Tako da su resili ono debilno namestanje cibone i mtz-a
mtz ispada a borac ide u play in sa timom iz Abe 2 za konacan plasman,ispadanje ili opstanak
LULE028 Pre mesec dana je bio mec u Skoplju izmedju MZT i Zadra i na tom mecu je MZT bio favorit cak sa kvotom 1,50 sto nema bas nikakve logike .To je za ljude koji intenzivnije prate ova desavanja jasan pokazatelj sta se radi i kako se radi i u kom smeru sve ide i sada ovde mnogi zbunjeno razrogacili oci ne znaju sta da misle sablaznili se .Celu ligu kontrolisu veliki kladionicarski lanci i to je znacajan priliv para samo sto je na onom mecu igrac Cibone neiskusno izlazirao situaciju sto je ispalo smesno .Iostale lige u Evropi su dosta lazirane ali ne onako neuko vec malo kulturnije i senzibilnije
 
Ajde pricaj malo o patlidzanovom 🍆 mestu u evropi? Kako ste vi to zasluzili, osvojili i plasirali se?
I meni je to dosta cudno .Ja mislim da nam je Vucic to sredio da igramo nemam precizne informacije ali nema sta drugo da bude .Ako znas nesto blize podeli sa nama ovde na forumu bilo bi lepo da se izinformisemo i kazi mi iskusno sta je sada na meniju kod vas JEL IDETE U BORBU ZA ZELENIM STOLOM ILI CETE NA PARKET MORATE DA SE ODLUCITE JER OKRSAJ KOD OK KORALA SE PRIBLIZAVA .............ILI CETE DA ZOVETE TATICU VRHOVNOG PSIHOPATU DA ON MALO POGURA STVAR NJEGOVIM KRIMINALNIM DELOVANJEM :sta: 🚾
Kako god bilo mislim da je ipak ZELENI STO najbolje resenje i sto rece uvazeni kolega KALMAN 58 mislim da se radi o clanu 35 /2 ::lose::SPROVESTI SVE PO ZAKONU I PRISTUPITI IZVRSENJU
::super::
 
@pexkap
Nisi ispratio
Bruku cibone i mtz je opravdao i pokrio Buducnost koji je pustio Borac u podgorici i Borac dobio mec sa 2 poena i ostao u aba 🙂
Tako da su resili ono debilno namestanje cibone i mtz-a
mtz ispada a borac ide u play in sa timom iz Abe 2 za konacan plasman,ispadanje ili opstanak
Gledao sam i tu utakmicu ali nisam video onakva "polaganja" od table kao cibosi sto su nabacivali. Cak je buducnost imala i sut za 3 poena za pobedu koliko se secam u poslednjoj sekundi!?!
 
I meni je to dosta cudno .Ja mislim da nam je Vucic to sredio da igramo nemam precizne informacije ali nema sta drugo da bude .Ako znas nesto blize podeli sa nama ovde na forumu bilo bi lepo da se izinformisemo i kazi mi iskusno sta je sada na meniju kod vas JEL IDETE U BORBU ZA ZELENIM STOLOM ILI CETE NA PARKET MORATE DA SE ODLUCITE JER OKRSAJ KOD OK KORALA SE PRIBLIZAVA .............ILI CETE DA ZOVETE TATICU VRHOVNOG PSIHOPATU DA ON MALO POGURA STVAR NJEGOVIM KRIMINALNIM DELOVANJEM :sta: 🚾
Kako god bilo mislim da je ipak ZELENI STO najbolje resenje i sto rece uvazeni kolega KALMAN 58 mislim da se radi o clanu 35 /2 ::lose::SPROVESTI SVE PO ZAKONU I PRISTUPITI IZVRSENJU
::super::
Pa kad je poguravo vas, sta vise dosta gurao i ugurao, moze i nas barem jednom 😉
 
Gledao sam i tu utakmicu ali nisam video onakva "polaganja" od table kao cibosi sto su nabacivali. Cak je buducnost imala i sut za 3 poena za pobedu koliko se secam u poslednjoj sekundi!?!
ma "promasili" su i polaganje na 4 sekunde pa taj sut u poslednjoj sekundi i tokom meca igrali mlako

ipak su mtz i cibona previse ocigledno stimali pa ovi morali ovo da puste da se ne digne bura,a svakako pitanje da li ce borac opstati,igraju sa heliosom iz slovenije u play inu
 
ma "promasili" su i polaganje na 4 sekunde pa taj sut u poslednjoj sekundi i tokom meca igrali mlako

ipak su mtz i cibona previse ocigledno stimali pa ovi morali ovo da puste da se ne digne bura,a svakako pitanje da li ce borac opstati,igraju sa heliosom iz slovenije u play inu
Znam da igraju pej of, jeste i to namestena ali nisu tako ocigledno i smesno. I prvo su cibona i mtz, ovi su samo odgovorili i to sto kazes digla bi se frka da ono majmunisanje prodje iz skoplja. Jeste igrali su bas mlako buducnost, pogotovo jagodic kuridza skroz nezainteresovan....
 
Шта каже матори метузалем "вежи фикус где ти газда каже" за ове наше наде?



Катастрофа Орлића - Шпанија убедљива против Србије 7:0, гол разлика на турниру 0:13
У претходна два кола УЕФА Развојног турнира, ова генерација играча до 16 година завршила је поразима од Гане (0:4) и Швајцарске (0:2)
 
Mislim da imate manjinu rođenih u Srbiji pa vam to daje za pravo da potcenjivate KLS.
Ta ista liga bi trebalo da vas kazni propisno kako dolikuje a nije to uradila zbog EL i da se pare za vas usmere na bilo koji klub iz Srbije i rešen problem.Šta će onda biti Partizan,
Ali kolega,jeste li vi nešto već osvojili a da niko to ne zna.Kada ste osvojili zadnji put trofej neki a takva INSTITUCIJA.
Što ne odustanete od ABA lige,da eto i mi jednom osvojimo.
 
Nazad
Vrh