SPORT-Opšta tema

Не окрећите на кошарку већ се задржите на фудбалу где вам навијачи управљају играчима односно екипа из ЈСД-а.
Ivicu vec imamo Marica je verovatno 75 togodisnji Vucela a vas Zitko Metlicic je carobnjak iz oza .Posto je Zitko regenerisao domacu poljoprivredu dosao je u pravi sektor da pomogne i nemojte da sumnjate u njegove sposobnosti on ce da pomogne i da spasi
i da pogura stvar dok ne zavergla SAMO VRLO POLAKO I OSLOBODJENO ::super::
 
kakav je BOG ovaj Ostoja Mijailovic :haha:
covek bukvalno ima ne zna ni on koliko para(zna se za jahtu od 5 miliona evra),sad smislio ili smislili akciju da navijaci daju pare za porez
legendarno
https://telesport.rs/2023/04/17/par...sku-akciju-za-resenje-problema-poreskog-duga/
cak je i ovaj Pantic puko skroz lepo rekao ono sto vam ja tvrdim vec odavno ko je Dusko Vujosevic i oni cuveni casovi ljubavi i ostale gluposti koje vam prodavao mag Dule i jos veca propalica Vladan Tegeltija na SOS kanalu u ono vreme...uradili zaslepljivanje grobara kao madjionicar Hudini
 
Tako jeee.Sram vas bilo Cigani Džajinih godina i odluka koje donosi Nedimović.
Lule druže,pogađa to što je potvrđeno da su utakmice Partizana najposećenije u Evroligi.
naravno i fica bi imao manji prevoz putnika od sarana jer nemaju gde da stanu ljudi al dok to ti shvatis jbg ja nemam toliko vremena u zivotu da ti objasnjavam :haha::haha:
 
Ja vam rekoh ako ista kapirate da o drugom mestu Partizana vec godinama ne odlucujemo mi nego vi i vasi ljudi koji su na celnim pozicijama i njima prema i njihovoj racunici ne odgovara da Partizan bude prvi a ne odgovara im ni da Partizan bude treci ili cetvrti ::namigivanje:: .Ko to ne shvata ja stvarno ne mogu da mu pomognem a da pokusam da nekome to objasnim to bi bila nemoguca misija i trosenje dragocenog vremena .:cao:
Ali bez obzira sta ja mislim ispratite do kraja sta ce se dogoditi i dali ce pravda pobediti na kraju i dali ce Ivica i Marica da pobegnu od zle bake ili ce da je dotuku sa motkom i opljckaju a mozda baka prezivi i seksualno nasilje od Ivice Maricinog :haha:
Kolega,ovo je smešno.Tamo gde ste u debelom minusu-tu vas gaze svi i ne daju vam da dišete pa čak i najveći fenjeraši u fudbalu.A u košarci,rapsodija-isti režim koji mrzi Partizan.Da li ima tu logike neke.Ko tu nešto ne kapira.Mi ili vi.
 
U jednom postu je LULE28 objasnio za najtrofejnijeg trenera u Evropi da deluje da je on najtrofejniji ali on nije u stvari jeste ali kao da nije i čak ako naletimo negde na tu informaciju da je ne uzimamo zdravo za gotovo već treba da rezervom prihvatiti tako nešto_Obrazlozenje je bilo veoma konfuzno i teško razumljivo ali uglavnom se radi da je čovek prvo imao veliku sreću da drugi treneri nisu osvajali jer da jesu on bi sigurno izvisio i ostao kratak a i dovodio je igrace a da nije dovodio igrace sigurno ne bi bilo ništa a na kraju krajeva da je vodio niskobudžetne timove on ne bi napravio uspeh kao sa visokobudžetnim .Ja sam do tog momenta imao totalno iskrivljenu sliku o Željku Obradoviću a vec sada su mi vidici otvoreni širom i sada je se tek iskristalisalo sve pokušao je Željko da napravi neku lažnu sliku i marketing međutim zahvaljujući Luletu28 i Andjusu on je provaljen na vreme i adekvatno razoruzan

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Što se tiče publike sada LULE28 pokušava da objasni da ove informacije o posećenost i u Evropi nisu merodavne i hvala mu za info o Milvoki bagsima ja to ne da nisam znao nego nisam mogao ni da zamislim da tako nešto postoji .Znaci neki ulaze u fiću a neki u sarana ali ja bih samo dodao nevešto kada u Srbiji domaćin želi da napravi veselje vlasnik restorana ga pita za koliko gostiju planirate i ako domaćim kaže za 650 gostiju onda ide velika sala a ako domaćin kaže za 70,100 ili 130 zvanica onda ide mala sala jer ako bi dao veliku salu čoveku sa 80 ljudi to bi odzvanjala kao u pećini a i delovalo bi nekako pusto. Zašto čelni ljudi iz Zvezde nisu uzeli arenu ili su se plašili da će biti sablasno prazno ili je politika kluba bila takva mi to nikada nećemo saznati a verovatno mnogo atraktivnije zvuči 26000 nego 7000 .U svakom slučaju sledeće sezone očekujem i Zvezdu u areni normalno ako budu u EUROLEAGUE .Ako Indusi ne rentiraju arenu onda je sve u domenu fantazije i predpostavio a ja lično garantujem da je na vreme Zvezda rentirala prostor drugačije bi izgledala ova tabela

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Znaci da je baka imala bananu drugačije bi izgledala statistika a ovako baka u fiću a Kamerunci u sarana

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
U jednom postu je LULE28 objasnio za najtrofejnijeg trenera u Evropi da deluje da je on najtrofejniji ali on nije u stvari jeste ali kao da nije i čak ako naletimo negde na tu informaciju da je ne uzimamo zdravo za gotovo već treba da rezervom prihvatiti tako nešto_Obrazlozenje je bilo veoma konfuzno i teško razumljivo ali uglavnom se radi da je čovek prvo imao veliku sreću da drugi treneri nisu osvajali jer da jesu on bi sigurno izvisio i ostao kratak a i dovodio je igrace a da nije dovodio igrace sigurno ne bi bilo ništa a na kraju krajeva da je vodio niskobudžetne timove on ne bi napravio uspeh kao sa visokobudžetnim .Ja sam do tog momenta imao totalno iskrivljenu sliku o Željku Obradoviću a vec sada su mi vidici otvoreni širom i sada je se tek iskristalisalo sve pokušao je Željko da napravi neku lažnu sliku i marketing međutim zahvaljujući Luletu28 i Andjusu on je provaljen na vreme i adekvatno razoruzan

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Izvini jel ovo odgovor na moj post ili vešto izbegavaš odgovor ili ga memaš.
 
Ja garantujem da bude li KK CZ usao u EUROLEAGUE sledece sezone da ce sigurno imati posetu kao i Partizan u to sam siguran jer poznajem nas mentalitet vrlo dobro . ALI kazem ALI AKO UDJU ⁉️Cujem da su opet napravili velike dugove a javna je tajna da stare jos nisu izmirili para za dovodjenje vise nema cak ni ove do sada nisu isplatili :sta:::lose:: Zato su sve oci uprte po ko zna koji put u bunardziju nacije i svetog oca AVA JER JEDINO ON NOVIM UPUMPAVANJEM OGROMNE LOVE IZ NEKIH IZVORA MOZE DA VASKRSNE POTROSENU RAGU .Bice tu jos medijskih pritisaka ali mislim da ce taj pritisak preci po inerciji na igrace Crvene Zvezde jer sav teret je sada na njima . Sada imaju teret moranja a ne bi bilo lose da finale ABA lige sudi stranac .
Citam po mediima da crveno beli traze da se Cibona kazni i da Zvezda automatski dobije 3 boda i izbije na poziciju broj 1 ⁉️🚾 E STA TI JE ZIVOT dadose im Zagrebcani da udju umesto njih i odigraju EUROLEAGUE a Indusi bi da suspenduju Cibonu i da otmu bodove :sta: slabo nesto pamtimo a dobro zaboravljamo gleda onaj odozgo sve i samo se smeska ................... tesko neko vreme doslo ::namigivanje::
 
Kad nam dajete povoda.
Mislio covek na Cibonu i ove padove zadnja tri kola ,pa nije mislio sigurno na sopingovanje EUROLEAGUE 2015 i transfer novca na ostrvo Krk .A i Franjo to rekao onako bezveze ali ovi iz Zvezde ga odma demantovali i sasuli mu istinu u lice :sta:
Samo se plasim koji je taj nesretnik koji ce ove godine da im ustupi mesto Zvezdi u EUROLEAGUE . Samo da ne budemo mi ,psihopata ce da reaguje sigurno ima on metode valjda ce sve da se zavrsi van zelenog stola jer objektivno nije lepo da crveno beli plate a crno beli ne plate :udri:
nije viteski ::lose::
 
Sad si ga stvarno utupio.Mnogo se ponavljas,a vruce teme izbegavas.Sto se zelenog stola tice koristite ga maksimalno_Ovo sa Cukom vam je najsveziji blam,Metlicic je nas nisam primetio.Bicete kaznjeni?Pa kako ?Prazan stadion ?
 
Ja garantujem da bude li KK CZ usao u EUROLEAGUE sledece sezone da ce sigurno imati posetu kao i Partizan u to sam siguran jer poznajem nas mentalitet vrlo dobro . ALI kazem ALI AKO UDJU ⁉️Cujem da su opet napravili velike dugove a javna je tajna da stare jos nisu izmirili para za dovodjenje vise nema cak ni ove do sada nisu isplatili :sta:::lose:: Zato su sve oci uprte po ko zna koji put u bunardziju nacije i svetog oca AVA JER JEDINO ON NOVIM UPUMPAVANJEM OGROMNE LOVE IZ NEKIH IZVORA MOZE DA VASKRSNE POTROSENU RAGU .Bice tu jos medijskih pritisaka ali mislim da ce taj pritisak preci po inerciji na igrace Crvene Zvezde jer sav teret je sada na njima . Sada imaju teret moranja a ne bi bilo lose da finale ABA lige sudi stranac .
Citam po mediima da crveno beli traze da se Cibona kazni i da Zvezda automatski dobije 3 boda i izbije na poziciju broj 1 ⁉️🚾 E STA TI JE ZIVOT dadose im Zagrebcani da udju umesto njih i odigraju EUROLEAGUE a Indusi bi da suspenduju Cibonu i da otmu bodove :sta: slabo nesto pamtimo a dobro zaboravljamo gleda onaj odozgo sve i samo se smeska ................... tesko neko vreme doslo ::namigivanje::
Kakav si ti covek kada dobrim smatras to sto su pustili mtz da ispadne borac cacak? Jesi gledao tu utakmicu, da si je gledao ne bi ovako komentarisao. Ali je opste poznato da je vama grobarima blizi srcu zagreb nego jedan Cacak !!!! To njihovo glupiranje protiv mtz i jeste za kaznjavanje i ismevanje.
 
Nazad
Vrh