SPORT-Opšta tema

www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
Srecna sportska 2014 godina :osmeh:, neka svima, a narocito (zvezdasima i partizanovcima) donese, puno titula, manje sukoba, vise srece, Prati i navijaj za sport-duh igre :osmeh:

- - - - - - - - - -

Sut za tri poena 5 od 19 Katastrofa!!!! Izgubili smo od Real Madrida, treba nam trojkas!
 
Nije sramota izgubiti od Reala. Oni su u prosloj godini (2013)od 26 meceva dobili samo 26.:osmeh::ppozdrav: Daleko najbolji tim je to u Evropi sto se tice kosarke.:bravo:
 
GLedao sam i Real moze da se srusi samo sa jednim ili dva dobra trojkasa, da je Partizan iole bio efikasniji na liniji 6.25 Real bi izgubio, mnogo su se folirali kenjkali mnogo su se zajebavali na terenu,izgubljene lopte onda kad ih igrac Reala udari preko ruke kao da im je zivot uzeo odmah se bacaju kenjkave itd....nisu ove tatine i mamine maze za Partizan! Mrzim kenjkavnost i folirazu!!! :bravo:
 
Nisam imao prilike gledati utakmicu,ali ako je tako bilo,???
mrzim kad izgubimo,a sami smo krivi,nosalantna igra i foliranje nas uvek kostaju,a po izgubljenim loptrama samo poznati
 
Poslednja izmena od urednika:
MAlo sudije, malo Azerbejdzanke, j***se nam k**u izgubise nase devojke u odbojci sa 3:2 jao, ziv sam se pojeo od muke!!!!AAAAAAAAAAAAAAAA!
 
@SAMA

Jos uvek vi nama gledate u ledja.:osmeh::ppozdrav:
Al bar nam je posecena trofejna sala.Pozivam javno sve partizanovce i ostale,koji zele uzivo da vide trofej prvaka EVROPE i trofej TOJOTA :osmeh: kupa,nek posete trofejnu salu FK Crvena Zvezda.:osmeh: Ja vama od srca zelim da osvojite iste trofeje,a dotle nase godine.:haha: :ppozdrav:
 
Al bar nam je posecena trofejna sala.Pozivam javno sve partizanovce i ostale,koji zele uzivo da vide trofej prvaka EVROPE i trofej TOJOTA :osmeh: kupa,nek posete trofejnu salu FK Crvena Zvezda.:osmeh: Ja vama od srca zelim da osvojite iste trofeje,a dotle nase godine.:haha: :ppozdrav:

Jel Vam to nije fendovano, il ste mozda prodali kao staro gvozdje da kupite sampon "igracima"?:haha:
 
Nazad
Vrh