SPORT-Opšta tema

Bezveze smo digli tenziju.Kamo srece da nam je fudbal kao Spanski,Italijanski,Engleski ili Nemacki,pa da se Zvezda i Partizan nadju u finalu lige smpiona :osmeh:.Umesto da se hvalimo trofejima i rezultatima,mi se vise radujemo tudjim porazima.Verovatno zato sto smo tu gde jesmo,pa se radujemo kad osim naseg i suparnicki tim izgubi.Po meni su tu malo norme poremecene.Da mi nama pozelimo da nam fudbal i sport uopste dodje do zelene grane,a neka pobedi bolji,pa makar to bila i Crvena Zvezda.:osmeh::ppozdrav:
 
Na koji komentar se odnosi post1138? Sami nicim izazvani spominjete finansije, manipulacije i tuzilastvo sto sa pravim sportom nebi trebalo da ima veze, ali nazalost jedno bez drugog izgleda neide. Ja bi voleo da svi napisete neke argumente ili stavite neke slike vasih uspeha koji bi bili bar blizu nasih, a ne neka sitna podbadanja.

- - - - - - - - - -

@ coci@ Samo vam savetujem da se nedižete toliko zbog toga što se poklopilo par sretnih okolnosti .Lično sam prisustvovao kad vas je Augentaler odveo u finale. Golman se bacaka kao da neće da izboksuje lopto preko prečke. Komično.Sreća pa niste izgubili. Protiv Cola Cola u Japanu ste zaslužili potpuno.Zadnji puta sam bio na Marakani protiv Selte dal je Bošković pobjego i bilo 1:eek: a u Vigu petarda.
Nadam se da niste utripovali da je golman Bajerna Auman namerno pustio taj gol, a kad sam procitao da ste gledali Zvezdine utakmice odusevio sam se. Na tim sam i ja prisustvovao. Ja sam vas klub gledao jedino u derbijima, a na stadionu na kome vi igrate kao domacini bio sam samo kad smo igrali sa vama. Uzgred njega ste mogli da popunite mislim na 50000 gledalaca jedino kad su vam dolazili vasi verni navijaci iz nase juzne pokrajine. Zato s vremena na vreme posetite Marakanu udjite u muzej skinite kapu gledajte i divite se kao sto ste se divili 1991 protiv Bajerna hteli vi to da priznate ili ne.
 
Poslednja izmena od urednika:
Po tome se i razlikuju naše krvne grupe.Znam ja da ste vi navijali za naše neprijatelje kada smo tukli Njukastl sa Širerom i Norbertom Solanom koji su tada bili pojam u premijer ligi i Kada smo se lomili sa Lacijem koji nikada nije ni bio jači nego tada sa Marselom Salasom.Ali nemožete bez tog ciganskog virusa nikako što je dokazao i Stanković kada se zagrevao da udje i prolazi pokraj nas i ispod plavog dresa pokazuje nam zvezdin pa je i izazvao da i njemu i Siniši otpevamo one lepe pesmice.Ali moraš priznati da ste dolazili da gledate velikane poput Raula I Drogbe Kada smo im uzimali bodove ,jer ste ih na Marakani mogli da vidite samo na sličicama. Toliko o uspesima u ovom veku. Nemoj ono iz Ledenog doba.
 
Po tome se i razlikuju naše krvne grupe.Znam ja da ste vi navijali za naše neprijatelje kada smo tukli Njukastl sa Širerom i Norbertom Solanom koji su tada bili pojam u premijer ligi i Kada smo se lomili sa Lacijem koji nikada nije ni bio jači nego tada sa Marselom Salasom.Ali nemožete bez tog ciganskog virusa nikako što je dokazao i Stanković kada se zagrevao da udje i prolazi pokraj nas i ispod plavog dresa pokazuje nam zvezdin pa je i izazvao da i njemu i Siniši otpevamo one lepe pesmice.Ali moraš priznati da ste dolazili da gledate velikane poput Raula I Drogbe Kada smo im uzimali bodove ,jer ste ih na Marakani mogli da vidite samo na sličicama. Toliko o uspesima u ovom veku. Nemoj ono iz Ledenog doba.

Na Srpskom jeziku sam rekao da nisam gledao ni jednu vasu utakmicu uzivo, a i necu.Normalno da uvek navijam za vaseg protivnika jer vas klub ne mogu da smislim. Nemoj me zamarati sa velicinama kao sto su Njucastl i lacio, Sirerom i Salasom jer to mi zvuci smesno. A Sto se tice ledenog doba pa sam si napisao da si uzivao u njegovim carima.
 
Ljudi smirite tenziju.Ovaj forum i tema je za opustanje i razbibrigu,a ne za dizanje tenzije.Ja licno volim sport i navijam za Crvenu Zvezdu,makar ona bila poslednja na tabeli,daleko bilo.:osmeh: Sto se tice evro kupova navijam za nase timove,jer oni predstavljaju srpski sport,a ne neke druge zemlje i naravno da nisam navijao za protivnike Partizana.O reprezentaciji je suvissno i pisati.Glupo bi bilo da ne navijam za reprezentaciju,zato sto okosnicu tima cine igraci suparnicke ekipe.Na protiv,Drago mi je da je u reprezentaciju pozvan neki kvalitetan igrac Partizana.Nadam se da sam bio jasan.To je moje licno misljenje i mislim misljenje patriotskog sportiste,a ne huligana.Svoje misljenje ne zelim da namecem drugima,a jos manje dozvoljavam da drugi svoje namecu meni.Ziveo srpski sport i klubski i reprezentativni.:ppozdrav:
Naravno i sport u kome nastupaju pojedinci,bez klubskih obelezja.:osmeh:
 
Ljudi smirite tenziju.Ovaj forum i tema je za opustanje i razbibrigu,a ne za dizanje tenzije.Ja licno volim sport i navijam za Crvenu Zvezdu,makar ona bila poslednja na tabeli,daleko bilo.:osmeh: Sto se tice evro kupova navijam za nase timove,jer oni predstavljaju srpski sport,a ne neke druge zemlje i naravno da nisam navijao za protivnike Partizana.O reprezentaciji je suvissno i pisati.Glupo bi bilo da ne navijam za reprezentaciju,zato sto okosnicu tima cine igraci suparnicke ekipe.Na protiv,Drago mi je da je u reprezentaciju pozvan neki kvalitetan igrac Partizana.Nadam se da sam bio jasan.To je moje licno misljenje i mislim misljenje patriotskog sportiste,a ne huligana.Svoje misljenje ne zelim da namecem drugima,a jos manje dozvoljavam da drugi svoje namecu meni.Ziveo srpski sport i klubski i reprezentativni.:ppozdrav:
Postovanje. Navijajte za koga hocete, ali cenim sto je to Zvezda. Moji komentari su argumentovani i ne mogu da dozvolim da neko nasto omalovazava. Nisam huligan nikad na nikog nisam nasrnuo fizicki ni za druge stvari, a ne za ovu. Svoje misljenje iznosim javno ne stidim ga se, a nikom ga ne namecem. A ta parola na kraju ti je ulepsala post. I na kraju ti kad vidis post koji je napisao coci064 ti ga preskoci jer ja ne umem drugacije. To jednostavno izadje iz mene i to je to.
 
Napravili ste tezniju zato sto sam ja rekao za Zvezdu sto je samo jednom osvojila ligu sampiona da i corava koka kljune neko zrno! |Ja sam to rekao iz sale, a ne da se vatamo za gusu! Naravno da cu navijati za Zvezdu kad igra napolju, Naravno da navijam za Partizan Zvezdu Radnicki (kg) kad igraju napolju! i Naravno da cu navijati veceras kada Zvezda I Kg igraju u evrokupu, a razlog je prost, sta god oni uradili prestavljaju ovu zemlju u kojoj zivim, i normalno je da navijam z anju, a evo razloga zasto treba i vi da navijate:
Vasa sestra/brat/zet/snaja treniraju i igraju za klubove koje vi ne navijate, i dodje dan kada se ta dva kluba sretnu, odete na utakmicu,za koga navijate? Za klub?? protiv svojih iz svoje kuce??? za koga???? Molim vas da ne dizete tenziju nepotrebno, jer ljudi iz Zvezde Kg Partizana su oni koji pre svega prestavljaju svoju (nasu) zemlju Srbiju, i treba ih podrzati, dzabe sto Zvezda osvojila ligu sampiona kad je Milosevic te pare iskoristio za rat, i kad je Arkan isterao Prosineckog i Panceva jer po njemu nisu dovoljno srbi, a oni mu doneli taj pehar u Bg! Molim vas, Ja kao Partizanovac vas pozivam da navijamo veceras za Srpsku kosarku, i da oba nasa kluba ostvare pobedu! Inace, ovako ako nastavimo, sav prljav ves mozemo da iznesemo, nista se nece proemniti, mi cemo se mrzeti, Mani te se toga, hajde da navijamo! ZA Srbiju! Za nas sport! Do pobede! :osmeh:
 
@coci064

Zasto bi neko preskako Tvoj post? Ono sto si napisao je za citanje a ako ja mislim da nije u redu sklonicu ga. Nemoj da padas u vatru jel nema razloga. Nije ovde niko nikome napisao niti jednu ruznu rec i nadam se da nece nego svako voli svoj klub i onda malo burnije reaguje kada primeti da je neko nesto negativno napisao za isti. Idemo dalje uz medjusobno uvazavanje.
Mi smo dobili stadion od drzave kao sto ste ga i Vi napravili uz veliku pomoc te iste drzave. Nego jel Vam se ti silni pehari zaprasise od silne prasine koja se vec sest godina dize za nama a Vi bauljate po njoj iza nas sa sve divnim Vam peharima?:osmeh::ppozdrav:
 
I ostalo im samo da ih povremeno brišu od prašine.Nije mene iritirao @coci@.Rekao sam već da je izmedju nas velika razlika i ja njega razumem ,ima takvih dosta koji bi da komšiji crkne krava i za takve nepostoji vakcina.Više me iritirao naš moderator @sama@ sa svojim smehom i uveličavanjem tog uspeha iz prošlog veka, pa sam zato se uključio i malo omalovažio taj uspeh.Ali sada je dokazao da se šalio i da ima pravilno shvatanje .
Svima se izvinjavam ako sam nekoga uvrijedio ,pa se vidimo na terenu a ne ovde.
 
jugi... imam srece pa mi sin navija za Zvezdu ito slicnim intezitetom, ali i kad bi se bavio sportom uvek prvo Zvezda pa eventualno njegov klub. Imam u vaterpolu pricu koju ti pominjes, ali dileme nema ...Zvezda.

- - - - - - - - - -

@coci064

Zasto bi neko preskako Tvoj post? Ono sto si napisao je za citanje a ako ja mislim da nije u redu sklonicu ga. Nemoj da padas u vatru jel nema razloga. Nije ovde niko nikome napisao niti jednu ruznu rec i nadam se da nece nego svako voli svoj klub i onda malo burnije reaguje kada primeti da je neko nesto negativno napisao za isti. Idemo dalje uz medjusobno uvazavanje.
Mi smo dobili stadion od drzave kao sto ste ga i Vi napravili uz veliku pomoc te iste drzave. Nego jel Vam se ti silni pehari zaprasise od silne prasine koja se vec sest godina dize za nama a Vi bauljate po njoj iza nas sa sve divnim Vam peharima?:osmeh::ppozdrav:
Dusko hvala na razumevanju. Prasina je za brisanje, a pehari kao vino sto stariji to vredniji. Bilo bi bolje da ih je u medjuvremenu bilo jos pa onako u hodu da se mnoze kao sto su se mnozili sve ove godine pa da nikne onaj muzej sa svih pet Zvezdinih zvezda
legendi o kojima neki mogu samo da sanjaju. Na kraju ne bi vise da iskusavam necije neznanje i nemoc pa cu ovu dvodnevnu diskusiju da prekinem da mi ne bi izletela jos koja nezgodna rec na danasnji sveti dan.
 
Auu sta se sve pise ovde ,hocete reci da je Zvezda slucajno postala prvak sveta ,sramota ,pricate o kvalifikacijama a mi o svetskoj tituli to je nebo i zemlja ,koliko ste ono pobeda zabelezili u LS ,mi imamo bar sta da brisemo , toleta okacite na zid koliko su vam utakmica namestili. Zvezdi su tim najvise iskrojili sankcije i pare .
 
Poslednja izmena od urednika:
Cestitam ekipi C. Zvezde na pobedi i sto se tice nase zemlje nadam se da ce nastaviti sa tim nizom, zao mi je ekipe Kg sto je izgubila, ali nadam se da ce pobedu ostvarivati u sledecim kolima, naravno, ocekujem pobedu od ekipe Partizana sutra :osmeh:.
Zvezda je bila prvak sveta i cestitamo joj na tome, sada vise nije ni prvak svoje zemlje. Kada opet bude prvak sveta opet cemo joj cestiti, tj bar cu ja da cestitam ostali kako zele, i molim vas nemojte vise o tome, ako moderatori krenu da gledaju ko je prvi zapoceo banovace me ili kazniti!
Apelujem na mir, i kulturne sale, navijamo za Srbiju, navijamo za klubove-fer i sportski:osmeh::bravo:
 
Auu sta se sve pise ovde ,hocete reci da je Zvezda slucajno postala prvak sveta ,sramota ,pricate o kvalifikacijama a mi o svetskoj tituli to je nebo i zemlja ,koliko ste ono pobeda zabelezili u LS ,mi imamo bar sta da brisemo , toleta okacite na zid koliko su vam utakmica namestili. Zvezdi su tim najvise iskrojili sankcije i pare .

Zahvaljujem se na komentaru.

- - - - - - - - - -

Mozda nije mesto, ali kad se pomene ime svi znaju ko je....Vladi Divcu i njegovoj porodici saucesce zbog pogibije njegovog oca.
 
152133422073758477640818.jpg
 
Naravno cestitke zvezdi na pobedi :osmeh:nije mi jasno ponasanje mute nikolica na kraju meca!pa on je pomocnik selektora saleta djordjevica od nedavno zar je moguce da se covek tako ponasa?
 
Koliko sam video Radonjic mu nesto rekao, amislim koliko umem da procitam sa usana da mu je Nikolic rekao u smislu: Da bas ste zasluzili da pobedite.... kako god gledao sam lepa utakmica:osmeh:
 
Nazad
Vrh