SPORT-Opšta tema

Vazno je da je osigurana medalja i da ce moci da igraju rastereceno. Ogroman uspeh za nas zenski rukomet, svaka cast :bravo:
 
:bravo::bravo::bravo:cestitke za rukometasice nadamo se da ce pasti i poslednja prepreka i da ce zlato ostati u Srbiji .

- - - - - - - - - -

rukometasice-92528.jpg
 
:osmeh: Cestitamo od srca k srcu :haha: haha salim se odlicna igra jos bolja atmosfera, mislim da bi trebalo da pozlatimo nase devojke :)
 
Spanska dju...br..eta od sudija navijaju za Brazil..Svaku boziju utakmicu na kojoj ta divna Pirinejska bica sude mi nadrljamo.... Da sam fudbaler j..ebo me bog ako ne bih sav svoj uticaj usmerio ka unistenju njihovog sporta!!!!!::jako_besan::::jako_besan::
Nadam se da ce nase devojke da ucine sve kao i uvek i odigraju najbolje sto mogu... veeelikkkaa a podrska nasim devojkama:osmeh:

- - - - - - - - - -

[h=3]Svaka cast nasim devojkama bile su sjajne :) A cestitam i sudijama koje su omogucile brazilu sa malim b, da pobedi i osvoji titulu...!!!! Strasno sam
besan, ali zadrzacu u sebi sve ono sto sam mislio da kazem, i prvi put kad budem krenuo za Bg otici cu do ambasade spanije sa malim s, i pljunucu ih, kazna me ne zanima![/h]
 
југи колико су криве судије криве су и наше девојке,ако си гледао видео си колико грешака су правиле,поготово у нападу..Тако да свака част лепотицама и ово је успех...Лакше је наћи 15 екстра играчица на 201 милион Бразилаца него на 9 милиона Срба..и ово је успех...
 
Jeste uspeh i ja im od srca cestitam, ali vise boli to sto udaraju nase igracice, a sudije ne daju iskljucenja, jer za manje prekrsaje nase su imale dve igracice manje... Cinjenica je da nas spanske sudije nikad nisu podnosile... Gledao sam ja i fudbal spanski, vidim kako sude spanci kad igraju druge dve drzave ,a kako kad igra tada Jugoslavija, a sada Srbija! Samo mi je to krivo sto ne sude kako treba, ako pogrese kod nas neka pogrese i kod protivnika, a ne vecito mi krivi! dddd ....uh sad bi im svasta rekao al bojim se da ne dobijem iskljucenje sad pred novu godinu, da me ne bije maler sledecu celu godinu! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa::jako_besan::
 
Cestitke nasim devojkama i pored poraza,ovo je veliki uspeh za njih,a i sve nas....u svakom slucaju igrale su za Srbiju i nisu razocarale...
 
Kakva zal za pobedom ,zestoko kidanje zivaca , iako je svaka medalja veliki uspeh za nas uvek ce ostati gorcina u ustima i ono ali da smo pobedili... Sudije ko da ih je poslala EU iz Haga...
 
Cestitke nasim devojkama na osvojenom srebru. Brazilke nisu bile nista bolje ali eto tako se izdesavalo. Sudije su sigurno u nekoj meri doprinele pobedi Brazila ali i neiskustvo nasih devojaka je odradilo svoje. Setite se samo pocetka drugog poluvremena i lako izgubljene tri lopte. Ponovo sve cestitke nasim devojkama na zelji, borbi i srcanosti tokom svih utakmica ovoga svetskog prvenstva.:bravo::bravo::bravo:
 
Da li znate da su one Pokvarene Podle Dankinje zakljucale nasu Sanju Damnjanovic u ws??? Pokusale su Tomasevicka i Cvija da je oslobode,ali srecom na kraju nasli su kljuc kod Danskog trenera,pa je ipak Sanja istrcala na parket...
 
Svima zelim puno srece, zdravlja i uspeha u zivotu. Zvezdi i zvezdasima zelim mnogo uspeha na sportskom planu sto drugima nemogu da pozelim. Taki sam i gotovo.
 
Nazad
Vrh