SPORT-Opšta tema

Cestitike igracima kk Partizan na pobedi nad Mega Vizurom
 
Pridruzujem se cestitkama Partizanu :) Poruka za Nase navijace Zvezde:
Mlado pile se ne kiti sa starim perjem :osmeh:
Imate puno trofeja, ali nijedan iz novijeg doba-modernog fudbala:osmeh:
PS: AL' ima da me rasture komentarima kad procitaju :haha:
 
Ovaj poster lepo ilustruje rasprave između Zvezdaša i Partizanovaca

207ng3b.jpg
 
S obzirom da vam vise nema Tudjmana,Milosevica i uticajnog DS a ,razgovaracemo na kraju sezone.:osmeh:
 
Poceli smo od vaterpola,samo smo preterali,pa poharali i Evropu.To je bilo mimo plana.Izgleda smo vas precenili.:osmeh:

- - - - - - - - - -

Pi ko zabrani zahvalu u ovoj temi.Verovatno neki ljubomorni partizanovac.:osmeh:
 
Hm, hahahaha. KAo sto rekoh: I corava koka kljune neko zrno:osmeh:, ali ajd da ne preteramo salu na stranu, licno ocekujem ove 2014 da sva 4 nasa prestavnika(koja god bila) doguraju sto dalje u Evropi :bravo:.
 
- - - - - - - - - -

Pi ko zabrani zahvalu u ovoj temi.Verovatno neki ljubomorni partizanovac.:osmeh:[/QUOTE]
I ja se slazem da je to verovatno neki obozavalac Franje i Stjepana , mozda je otiso :pecanje: zlatnu ribicu kako bi im pomogla. :osmeh:
 
S obzirom da vam vise nema Tudjmana,Milosevica i uticajnog DS a ,razgovaracemo na kraju sezone.:osmeh:

To ste govorili i na pocetku prvenstva 2013, i jos nam gledate u ledja.

- - - - - - - - - -

Pi ko zabrani zahvalu u ovoj temi.Verovatno neki ljubomorni partizanovac.:osmeh:
I ja se slazem da je to verovatno neki obozavalac Franje i Stjepana , mozda je otiso :pecanje: zlatnu ribicu kako bi im pomogla. :osmeh:


Bez vredjanja, opcija "zahvali se" je ukinuta u celoj kafani. Moj predlog je da se uvede opcija "placam turu".:osmeh::ppozdrav:
 
Bio sam predlozio da se u nekim temama kafane uvede opcija "zahvali se" ali je to ostalo mrtvo slovo na monitoru.
 
S obzirom da vam vise nema Tudjmana,Milosevica i uticajnog DS a ,razgovaracemo na kraju sezone.:osmeh:
Zahvaljujem se na komentaru.

- - - - - - - - - -

Grobari gledajte, divite se ,mastajte ,sanjajte ...

Zahvaljujemse na komentaru.

- - - - - - - - - -

Mozete vi pricati sta god hocete.Mozemo i popiti,al da pehar lepo sljasti,sljasti.:haha::ppozdrav:

Zahvaljujem se na komentaru.
 
Poslednja izmena od urednika:
"Usrano i kukavički, ali do titule"

Izjavile su sve EVROPSKE NOVINE za igru zvezde u finalu.

Tako da je ona izjava "i ćorava koka "ipak najtačnija.
 
Bitno da super kup sa Mancesterom nije bio kukavicki sa njihove strane.Bio bi i taj trofej u nasoj vitrini.O Japanu da i ne pricam.Imali smo stvarno tim snova tih godina.E sad,sto smo Olimpik malo precenili :osmeh:,pa se povukli je vec druga prica.Cak smo im i Piksija dali,al im nije vredelo.:haha:
 
"Usrano i kukavički, ali do titule"

Izjavile su sve EVROPSKE NOVINE za igru zvezde u finalu.

Tako da je ona izjava "i ćorava koka "ipak najtačnija.
Ne pricaj gluposti. Ljubomorni svasta pisu kao u ostalom i vi. Bajern smo picnuli usred Minhena sto im je bio poraz na domacem terenu posle dosta godina. Da znas sta je taktika ne bi pisao nebuloze.

- - - - - - - - - -

Bitno da super kup sa Mancesterom nije bio kukavicki sa njihove strane.Bio bi i taj trofej u nasoj vitrini.O Japanu da i ne pricam.Imali smo stvarno tim snova tih godina.E sad,sto smo Olimpik malo precenili :osmeh:,pa se povukli je vec druga prica.Cak smo im i Piksija dali,al im nije vredelo.:haha:
O ovome sam vec pisao. Pa otimacina u finalu kupa UEFA sa Borusijom kada su i nemacke novine pisale o kradji. Magla je Milan spasila od izbacivanja u kupu evropskih sampiona, a mozda i nerazumna odluka Branka Stankovica tadasnjeg trenera Zvezde da sutradan igra ponovljenu utakmicu. Da podsetim da je Milan tad imao naj jaci tim u Evropi sa Barezijem, Rajkardom, Van Bastenom, Gulitom. Tako da vase nepoznavanje materije dovodi do neke euforije za koje nemate pokrice. O broju utakmica kojim je prisustvovalo po 100000 gledalaca vi mozete samo da sanjate. Da vas podsetim da nemate ni svoj stadion pa o cemu vi onda pricate?
 
O finansijskoj situaciji FK Partizana i Crvene Zvezde stvarno ne mozemo da pricamo jel je to izlisno. O Vasoj finansijskoj situaciji i manipulaciji sa finansijama pisu novine, a imali su posla i imace i ovi iz tuzilastva. Zato nemojmo ulaziti u nesto sto vec nema veze sa sportom i opominjem jos jednom bez politike i politicara.
 
@ coci@ Samo vam savetujem da se nedižete toliko zbog toga što se poklopilo par sretnih okolnosti .Lično sam prisustvovao kad vas je Augentaler odveo u finale. Golman se bacaka kao da neće da izboksuje lopto preko prečke. Komično.Sreća pa niste izgubili. Protiv Cola Cola u Japanu ste zaslužili potpuno.Zadnji puta sam bio na Marakani protiv Selte dal je Bošković pobjego i bilo 1:eek: a u Vigu petarda.
 
Nazad
Vrh