SPORT-Opšta tema

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:cestitke i od mene nasim rukometasicama i hvala im za radost koju su nam priredile :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:Dusko,Petar svaka cast na optimizmu ,Coci al ga pogodi za Cvijicevu svaka cast .
 
Poslednja izmena:
Sve pohvale za nase devojke.:bravo: Napisao sam ja da na kraju bic puca. coci064 je bio u pravu kada je tipovao na Cvijicevu. Devojka je 8 puta uputila loptu ka golu i dala 8 golova.:bravo::bravo::bravo:
 
Devojke cestitke i od mene.Ulepsale ste nam vece, a bome ce i na slavama danas to biti redovna tema. Sve pohvale za nasu Zvezdasicu Cvijicevu.Neka sutra zasija neka druga pa da pobedimo, a u nedelju ako bog da samo rastereceno pa kom opanci kom obojci. Lepo se provedite na slavama i nazdravite izmedju ostalih i za nase devojke.
 
VId, nema objave, ehhh ccccc...Aj, ja cu, jedini budan grobar:osmeh:..Usli smo u top 16...Neka im je sa srecom :)
Da ce bog sledece godine da oba prestavnika (ma ko to bio) budu u top 16 pa i vise :ppozdrav:
 
Kuku i lele!!!!!!!!
[h=1]Partizanovo prvo pojačanje je Nikola Drinčić![/h]
  • 20. decembar 2013.
  • 14:22
  • Izvor: Sportske.net






Nekadašnji omladinac FK Partizan Nikola Drinčić vratiće se u matični klub nakon sedam godina pečalbarenja po Turskoj i Rusiji.

logo-news.png





drincic2600141023020131220154353.jpg
Foto: partizan.rs



Šestostruki uzastopni šampion Srbije spremio je za petak prvo pojačanje za prolećni deo sezone.

U Humskoj će danas biti promovisan Nikola Drinčić, momak koji je ponikao u omladinskoj školi crno-belih ali koji nikada nije dobio pravu šansu da se dokaže u prvom timu.

Nikola Drinčić ima 29 godina i igra na poziciji zadnjeg veznog. Do 2006. godine ugovorom je bio vezan za Partizan iako je takmičarski ritam morao da traži kroz pozajmice Spartaku iz Subotice i Budućnosti iz Banatskog Dvora.

Nakon toga otisnuo se u inostranstvo gde je branio boje Gacijantepa, Amkara, Spartaka iz Moskve i Krasnodara.

Za mladu reprezentaciju Srbije upisao je 11 nastupa ali je nakon togao odlučio da uzme crnogorsko državljanstvo i zaigra za "A" selekciju naših južnih suseda. Za "Sokolove" je odigrao 29 utakmica i postigao 3 gola.

U Partizan stiže kao slobodan igrač jer mu je ugovor sa Krasnodarom istekao u septembru


 
Nadam se da cemo veceras biti uz nase rukometasice. Svi ih vec vide u finalu i to je nezgodno. Samo da se ne stvori ono "moras pobediti". Neka igraju rasterecene i pobeda im se onda smesi.:bravo::ppozdrav:
 
U Nisu nisu morali da spustaju cenu karata niti da mole ljude da dodju niti da igracice poput Lekic,Damnjanovic, Ognjenovic,itd... Uprkostome ocekujem atmosferu kakvu zasluzuju nase dame, i ocekujem da daju sve od sebe. Nadam se da nisu previse umorne, jer ova predhodna utakmica je bila iscrpljujuca, narocito kad sudija u tvojoj rodjenoj zemlji navija za protivnika.. Glavu gore idemo dalje :osmeh:
 
Cestitke nasim rukometasicama na pobedi protiv Poljakinja i plasmanu u finale. A sada samo napred na zlato.:bravo::bravo::bravo::ppozdrav:
 
Nazad
Vrh